Nepatīk mans dēls

 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Labs vakars!
Dzīvoju ar vīrieti, man ir dēls(8) un viņam meita(18). Dzīvojam visi kopā.
Problēma tajā, ka jūtu, vīrietim nepatīk mans dēls, ja puika kaut ko izdara, viņš tiek uzreiz sodīts- aizliegts saskatīties TV, noņemts iPad utt., arī visādas piezīmes tiek teiktas.
Ja vīrieša meita kaut ko izdara vai pareizāk sakot nedara(viņas pienākums tīrīt vannasistabu, piemēram), atstāj nekārtību virtuvē- viņai par to nekas.
Mums šī dēļ ir daudz domstarpību! Ko darīt? Ko iesakiet?
19.05.2019 23:00 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Dēls varbūt vēl tādā vecumā, kad nesaprot visu situāciju, un mēs arī par to nerunājam viņiem klātesot.. bet man tas ir sāpīgi, jābūt taču kaut kādai vienlīdzībai..
vīrietis man saka, kāpēc Tu viņai pašai neko nesaki, tikai sūdzies man, bet atvainojos - tas ir pieaudzis cilvēks, vai man jāsaka katru reizi, lai savāc aiz sevis?
19.05.2019 23:31 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Nu saprotiet, ir naivi cerēt, ka kādā brīdī vīrietis dēlu pieņem, ja pašam ir meita.
Protams, dēls jau var mēģināt tā teikt, izpatikt, bet arī tas diez vai strādās.
Man bija tā ka arī ap minēto vecumu es tā kā alku patēva uzmanību, gribēju lai viņš kaut ko iemāca, bet tas nekad nenotika. Vienkārši vienā brīdī tās rokas noplaka un es jau vairāk sāku izvairīties no kontakta ar patēvu.
Nezinu kā citiem, bet mana dzīves pieredze šāda tipa situācijā bija stopri negatīva.
19.05.2019 23:26 |
 
Reitings 9
Reģ: 08.05.2019
Dēlam ir 8 gadi , viņa meitai 18
19.05.2019 23:19 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Teikšu no pieredzes.
Es pats (dēls) augu līdzīga modeļa ģimenē. Patēvs mani nekad tā arī nepieņēma. Bija ļoti līdzīgi kā aprakstītajā situācija - par katru sīkumu kasijās, morāli drāza, bet savas īstās meitas viņš nekad neaiztika, principā viņām pašām jau zemapziņā bija iesēdies, ka, lai vai kas, bet sodītas viņas netiks.
Atkarīgs jau protams, cik Jūsu dēls liels.
Bet katrā ziņā šķiet ka nekas to nemainīs. Un arī sūdzēšanās taktika šeit nelīdzēs. Ja nepieņem, tad nepieņems visticamāk.
19.05.2019 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!