Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur Rīgā var nopirkt nelielus konteinerus?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016

Sveikas! Nezinu, kā tas īsti saucas latviski, bet mēģināšu izskaidrot… Lieta ir tāda, ka brīvdienās es bieži neesmu mājās – mitinos vai nu pie draugiem, vai vēl kaut kur (ilgs stāsts un tagad runa nav par to). Tajos, citos dzīvokļos, bieži vien pietrūkst savas mīļākas kafijas un citu tādu sīkumu, kuri padara dzīvi nedaudz patīkamāko, bet vazāt ar

sevi tas milzīgas un bezveidīgas Lavazza bundžas nav baigi ērta lieta, paši saprotat. Tāpēc ir vajadzīgs kaut kāds konteineris – neliela un ērta bundža vai kārbiņa, kur varētu iebērt iekšā, teiksim, sešas tējkarotes kafijas vai cukura vai kaut kā vēl tāda. Vēl es bieži lietoju vitamīnus un pārnesāt lielo flakonu arī nav baigi ērti – gribētos kaut kādu

mazu bundžiņu priekš tabletēm. Bet man nav ne jausmas kur Rīgā var nopirkt tādus sīkumus. Zinu gan, ka Alī to ir, kā dubļu, bet man gribētos kaut ko uz vietas: gan lai negaidītu trīs mēnešus, kamēr tur kaut kas atnāks no Ķīnas, gan lai apskatītu preci dzīvajā un pārliecinātos, ka man der tās izmēri un forma, pirms es kaut ko pērku.
19.04.2019 10:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vnk garšvielu trauciņi vai burciņas. Jysk, Ikea, Maxima
19.04.2019 13:33 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Es aptiekā pirku - priekš zālēm tādus konteinerus. Ir pat rakstīts virsū, kurai dienai - pirmdien, trešdien, svētdiena un pārējās. Iekšā var iebliezt kādas 10 tabletes kopā, un aizņem minimāli vietu. Bet nezinu, vai visās aptiekās ir.
Ikea - jā, tur točna ir, bet sanāk patālu braukt, ja nedzīvo tajā galā, tādēļ laba alternatīva ir JYSK vai Cenu klubs. Tur tādas štelles ir par pilno. Konteinerus tādus - dažādus izmērus var pat Maximā nopirkt. Gan no plastmasas, silikona, un kādi tik vēl nē.
19.04.2019 11:59 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ikea
19.04.2019 11:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!