Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko var darīt?

 
Reitings 13
Reģ: 31.03.2019
Esmu paņēmusi uz nomaksu labu laiku atpakaļ telefonu un pārāk ātri lādējās telefons arā, tāpēc aiznesu uz LMT ( ir garantija )
Zvanīja meistars teica, ka jā ir iekšā problēma telefonam un parasti šādos gadījumos viņi sūta atpakaļ ražotājiem un dod jaunu telefonu vietā, šobrīd viņi to nevarot izdarīt, jo telefonam ir mazs, mazs stūrītis iesists. Pati varot šo telefonu maiņu veikt par 300 eiro + pieņemu, ka ir jāmaksā vēl atlikušais laiks par telefonu, kurš ir uz nomaksu ( gads )
Labi, sarunāju ar tehniķiem, lai sūta atpakaļ manu telefonu, jo izdevīgi tas nav.
Sanāk, ka tagad telefons ir bojāts jā un brāķis, tad sanāk, ka es tur neko nevaru izdarīt un man viņš ir jālieto noteikto laiku + jāmaksā par viņu katru mēnesi? Vai tad nevaru lauzt līgumu?
Šajā jomā esmu diegzan nezinoša, tāpēc interesējos kā arī diez vai rīt aizejot uz LMT būs ieintresēti kaut ko darīt lietas labā.
15.04.2019 20:20 |
 
Reitings 13
Reģ: 31.03.2019
Man teica, ka iekšā telefonā ir kaut kas saplīsis vai kas, kura dēļ patērē daudz enerģijas un šados gadījumos dod jaunu telefonu. nemainīja bateriju, jo laikam tik un tā lādēsies ārā
15.04.2019 22:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es gan nezinu kāpēc Tev LMT nepiedāvāja baterijas maiņu, jo tas bija viens no servisiem kurā mainījām mēs. Otrs Capital serviss.
15.04.2019 22:13 |
 
Reitings 13
Reģ: 31.03.2019
Labi, rīt piezvanīšu meistariem un pajautāšu vai nevaru samaksāt viņiem par to, ka sataisa aizmugurē sasisto stikiņu un, lai tad sūta atpakaļ uz apple.
15.04.2019 22:00 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ar iphone tā ir, ja ir lietotāja radīts bojājums, tad tas ir par maksu jāsalabo un tikai tad Apple veic brāķētās iekārtas apmaiņu pret jaunu. Pēc idejas tev iedod jaunu telefonu ar jaunu garantiju, bet tev jāturpina maksāt nomaksu ar pirmā telefona termiņu (jo daļu jau tu esi samaksājusi).
15.04.2019 21:43 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Bateriju nomainīt nevar?
Mēs pagājušo gad. vairākiem iPhone nomainījām baterijas un viss ok.
15.04.2019 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)