Ko juus dariitu citaadi?

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Ja juus vareetu saakt dziivi no saakuma,ko juus dariitu savaadaak?Biezi cilveekiem uzdod sos jautaajumus un atbilde ir -dziivotu tiesi taapat.
Es tagad biezi aizdomaajos par so .Nav taa ,ka dziive sabojaata,dziivoju labi,bet reizeem ienaak praataa doma-kaa buutu,ja buutu izveeleejusies citu profesiju,citu viiru utt.
Dienas beigaas saprotu ,ka laikam visvairaak par visu, es kaaroju briiviibu!Taa atbilde tad buutu-gribeetu buut nepreceeta ,un straadaat darbu,kas nav saistiits ar mediciinu.
11.04.2019 17:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Neko pa lielam laikam nemainītu, tikai atsevišķas epizodes. Man ir labi tā kā ir. Tikai vienu zinu- vairāk laika pavadītu ar mammas vecākiem pirms viņi aizgāja mūžībā. Uzdotu kaudzi jautājumu, uz kuriem tagad vairs neviens nevar atbildēt. Par viņu jaunību, iepazīšanos, dzīvi.
11.04.2019 20:00 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nebūtu sākusi sportot tik agrīnā vecumā, būtu cītīgāk mācījusies vidusskolā un mazāk klausījusies citu viedokļos par to, ar ko man vajadzētu un ar ko es varētu nodarboties. Nebūtu baidījusies kandidēt uz krutākām darba vietām un kopumā nebaidītos no savām ambīcijām.
Vairāk būtu ceļojusi, lai gan šodien jau nekas nav nokavēts, ceļošanai 20 gadu vecumā ir cits smeķis, nekā 30, ideālā gadījumā jāizbauda visi etapi - no trakošanas, stopēšanas un hosteļiem līdz ceļošanai pilnīgā komfortā :-)
11.04.2019 18:43 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Aizdomaajos arii par beerniem-man nebuutu beernu.
Mani beerni-divi deeli ir izdevusies loti labi cilveeki,bet ko esmu sapratusi-mees nekad nevaram buut iisti briivas,ja muusu dziivee ir ienaakusi beernini.Mees paardziivosim par beerniem arii tad,ja vini buus jau pieaugusi.Taa ir neaprakstaama emocija!
11.04.2019 18:01 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
toties atgad ri abi bija domāts - toties tagad ir labi.
11.04.2019 17:58 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
sarežģīts jautājums. no vienas puses, 3 gadus neizniekotu ar savu bijušo, jo tajos gados loti daudzkas nebija forši. būtu labāk, ja es ar viņu nebūtu sagajusi kopā. bet no otras puses es to nenožēloju, jo tad nebūtu tā, kā ir tagad, toties atgad ri abi. un arī daudzko jau tomēr iemācījos tajā laikā. tas vienīgais tāds, kas nāk prātā šajā jautājumā.
11.04.2019 17:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja un par to brivibu vai nu tas iluziju loti daudz sieviwsu saka kas muzu precetas bijusas. Es nekad, nekad bez vira un viena neesmu dzivojusi..Man tas liekas kss interesants,romantisks nu taaads ,ta jokaini
Treso reizi neprecetos, izbauditu vientulibu!!
11.04.2019 17:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nemaz nemeginatu studet un grabt visu ko vien var izdarit
Ietu 34 profene uz fotografiem, nepamestu gitarspeles kursus un ja celpto ,celotu.
11.04.2019 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Nemainītu neko, esmu pateicīga, ka esmu tur, kur tagad. Vienīgais varbūt neēstu tik daudz junk foodu un nespaidītu pumpas, kad biju jaunāka. :D Bet tas tā.
11.04.2019 17:40 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Domāju, ka būtu studējusi ko citu. Pārējās lielās dzīves izvēles droši vien būtu veikusi tādas pašas, vien pāris atsevišķās situācijās būtu rīkojusies citādāk. Pāris reizes esmu pateikusi lietas, ko varbūt nevajadzēja teikt, jo tas ko pateicu vai veids kādā to pateicu, kādu sāpināja, ja dzīvotu vēlreiz, tad vai nu neteiktu, vai arī pateiktu mazāk sāpinošā veidā. Un dažas izdarītas lietas nožēloju, to arī nebūtu darījusi, ja būtu tāda iespēja. Bet citādi, ir labi kā ir.
11.04.2019 17:38 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Pagaidām vēl esmu jauna un tāpēc nav lielas nožēlas bijušas dzīvē. Gan jau paspēšu kaut ko izdarīt un nožēlot. :-D
Bet no tādām sīkām lietiņām- nožēloju, ka nepiekritu zobu breketēm, kad vecāki piedāvāja. Tagad pašai žēl lielo naudas summu maksāt.:-D
11.04.2019 17:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Labs jautājums. Esmu par to domājusi un nonākusi pie secinājuma, ka tikai pēdējos pāris gadus (t.i. kopš brīža, kad pārcēlos uz citu valsti, sāku nodarboties ar to, ko patiešām mīlu darīt, pārstāju uztraukties par citu viedokļiem un domām, pārstāju baidīties no riska utt.) esmu tā pa īstam laimīga. Pirms tam savu dzīvi vienkārši izniekoju, šī vārda tiešākajā nozīmē. Pavadīju laiku kopā ar neīstajiem cilvēkiem, strādāju neīstajās vietās, dzīvoju neīstajā valstī, pārāk daudz uztraucos par to, ko teiks/padomās citi, pārāk ļoti baidījos kaut ko mainīt un riskēt, mesties nezināmajā. Tagad, ja varētu dzīvi sākt no jauna, es, uzreiz pēc vidusskolas beigšanas, nemaz nedomājot mestos dzīvē, nevis pavadītu vairākus gadus, mīņājoties uz vietas. Arī man brīvība ir ļoti svarīga, man tā nozīmē visu. Tāpēc man žēl, ka vairākus gadus no savas dzīves pavadīju nedzīvojot tā, kā gribēju, tikai savas neizlēmības, savu fobiju, savas gļēvulības dēļ.
11.04.2019 17:35 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Arī studētu un strādātu ko citu nevis medicīnu, nebūtu tīņa gados tik traka, būtu palikusi dzīvot ar tēti nevis ar mammu pēc viņu šķiršanās, izvēlētos labākus draugus. Lai gan kas zin kā būtu, jo tās visas dzīves pieredzes un izvēles ir veidojušas mani tāda kāda esmu un man patīk kā tagad ir izņemot ar dažām sīkām lietiņām,
11.04.2019 17:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits