Dzīvokļi īre

 
Reitings 110
Reģ: 29.01.2009
Esmu izskatījusi visu ss.com un visus sludinājumu portālus , bet sākas jau bezcerība atrast dzīvokli. :-/. Cik ātri jūs esat atradušas dzīvokli un varbūt ir vēl kādi ieteikumi ,kur meklēt ?
08.04.2019 22:10 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Tikai un vienīgi facebook grupas, bet jābūt baigi acīgai un veiksmīgai lai trāpītu pirmajai, protams ari gatavība uzreiz ņemt dzīvokli un arī iemaksāt kaut ko. Pēdējo gau pieredze rād, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ. Bet šobrīd, lai arī cenas ir kritušās dzīvokļu aktivitāte čābīga, uz vasaru arī īpaši nebūs, vasaras otrā pusē būs, bet tad būs studenkonkurence. Un tad atkal ziemas sākumā, kad studenti saprot, ka apkure nav lēts prieks un atbrīvojas atkal daudz kas :-D
09.04.2019 09:22 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Man izdevās samērā ātri atrast dzīvokli, bet ne bez pārdzīvojumiem. Visu ātri izķēra, burtiski stundu laikā. Un, protams, nepalīdzēja arī fakts, ka meklēju septembrī, kad vēl studenti arī meklē dzīves vietas. Gribējās lētāku un plašāku, bet toties ir smuks un tuvu darbam :-D
Meklēju pa fb grupām, ss.com un caur paziņām. Iesaistīju ar radiniekus, paziņas, kuri, ja ierauga ko labu, uzreiz uzzvanīja.
09.04.2019 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Tieši tāpat kā pirms 2008. gada krīzes.(t)
09.04.2019 09:00 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Es gan tīri labi saprotu, kādēļ neļauj kaķus, it sevišķi, ja dzīvoklī ir tapetes.:-D Man pašai ir kaķis, un viņam ir nelāgs ieradums skrāpēt tapetes, neļauju, bet pamanījies vienu stūri apskādēt. Bet nu labi, ka tapetes es pati izlīmēju par saviem līdzekļiem, vecās tapetes bija pabriesmīgas, un saimniekam nedrīkstēs būt kaut kāds pretenzijas par to.
Bet jā, dzīvokļu īres cenas tikai aug un aug.:-/
09.04.2019 08:44 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
City24 visur ir komisijas maksas jāmaksā tiem mākleriem. Ja nav žēl tad tur var diezgan labus dzīvokļus atrast. Jo ja dzīvoklis maksā 300 eiro tad jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi un vēl mākleriem 50% jo cenas un sanāk ka uz rokas jābūt gandrīz vai 800 eirot. Citur ir dzirdēts ka vēl saimnieki liek samaksāt komunālos par pēdējo mēnesi kjipa lai neaizlaižas nesanaksajis pēc tam. Īsti nezinu kā tos komunālos viņi aprēķina :-D
Jā es arī nesaprotu kāpēc 80% sludinājumu neļauj kaķi. Jā ir tādi kas skrāpē mēbeles, bet tad var līgumā iekļaut punktu ka mēbeļu sabojasana gadījuma atmaksā to cenu. :-/
09.04.2019 08:24 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Īstā un vienīgā, un kā dzīvokļa īpašnieki reaģē uz to, ka tu tapetes pārlīmē? Tak nejau uz savu galvu, vai ne? Tagad daudzi domā, ka ir uztaisījuši tādu eiroremontu, ka neļauj nekam pieskarties.
Patiesībā es arī neļautu savu dzīvokli pārtaisīt tik kardināli (iznest mēbeles utt, tas gan man šķiet tikai saprotami, jo daudziem īrniekiem ir pašiem savas) - mainīt tapetes utt lauru tikai tad, ja dzīvoklis būtu tiešām nesaremontētā stāvoklī sākotnēji. Citādi es neuzticētos svešai gaumei, pēc tam būtu iespējams kauns radīt nākamajiem īrniekiem.
---
Bet es nesaprotu izīrētāju sāpi par dzīvniekiem, OK, var negribēt lielu suni, bet kas vainas mazajam vai kaķim? Tāpat dabiskais nolietojums veidojas ar vai bez dzīvnieka. Ja es izīrētu, tad mazajiem zvēriem ļautu.
09.04.2019 07:26 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Vēl bija situācija, kur potenciālā īrniece jautāja, vai varēs iznest tādu palielu galdu ar krēsliem un lielu paklāju, nomainīt aizkarus un gleznas (nelikās laba doma tik lielus objektus pašai kaut kur nogrūst). Jo pats dzīvoklis kā tāds bija labs, bet ar gaumes izjūtu saimniekam nebija tik labi, nu reāli tāds slāvu stils. Viņš atteicās, pateica, ka viņam rindā stāvot tādi, kas ņemot, kāds ir. :D
09.04.2019 07:21 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Man liekas, ka par pieredzi, kas vecāka par gadu, nav vērts rakstīt. Tā meitene, kurai meklēju, palika dzīvoklī, ko atrada pirms gada 250+komunālie - stāvoklis un lielums tāds pats, kāds tagad maksātu 300+komunālie. Viņai bija cits iemesls pārvākties, bet izlēma, ka labāk nepārmaksās, jo neko līdzvērtīgu atrast nevarēja. Viņai ir 1 izolēta istaba -+ virtuve, labs remonts utt. Saimnieks nav paaugstinājis cenu. Es pati sev meklēju pirms diviem gadiem, man gan prasības bija lielākas, bet tagad tādiem dzīvokļiem ir ujuj cenas, agrāk bija zemākas.
09.04.2019 07:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Es ar draugu meklējam aptuveni 2 mēnešus un tad bija pirmās 1,5 gadiem . Katru dienu skatījāmies sludinājumus vairākas reizes dienā, ja kāds patika uzreiz zvanījām, jo labos piedāvājumus izķer ļoti ātri. Beigās atradām to ko gribējām. 280 par īri, 40 kvm, komunālie 150, ar mēbelēm un ļoti labi izremontētu, labs plānojums un centrā rajonā . Vannas istabu gribētos lielāku un klāt vēl balkonu, bet tas tā ja gribas piekasīties.
Pēdējā laikā esmu skatījusies dzīvokļus, jo māsai vajag palīdzību un cenas ir uzceltas neadekvātas, jo par psrs izskata mazākiem dzīvokliem prasa tik pat cik par manu moderno. Protams gadās adekvāti piedāvājumi, bet ja tur nepiezvana viens no pirmajiem tad vairāk nedabūt. Iesaku nepadoties.
09.04.2019 06:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Iespējams pieļauju domu, ka man vienmēr ir bijis dzīvoklis vajadzīgs “ Tagad! “ nav bijis laika domāt un teikt - eh, te tapetes nav tādā krāsā vai - skapis pārāk mazs. :-D kad ievācos - tad visu pārtaisu pa savam. Lēnām nopērku citas mēbeles ja vajag, tāpetes uzlīmēju citas.
Vienreiz ievācos dzīvoklī, kur nebija gultas. Gulēju uz matrača kādu laiku :-D tagad, gan varētu jau nopirkt “ normālu “ gultu, bet ar puisi izlēmām - būt diy cilvēki un paši sataisījām - gultas paletes un tagad gandrīz vai kā tumblr bildēs :-D
Protams ja nav steigas, tad var domāt un meklēt.
09.04.2019 00:28 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Man tad laikam vienmēr ir laimējies. :-D kad pirmo reizi meklēju - 220eiro kopā ar komunālajiem, par vienistabas dzīvokli ( atsevišķi virtuve ), 11stāvā, Ķengaraga sākumā. Viss tīrs, smuks bija - nebija sekcija “ Sigulda “, bet - nu arī dormeo matrači nebija. Man patika, jo skats bija tieši uz Daugavu un vēl aiz stiklots balkons - sapnis ne dzīvoklis pa tādu naudu :-D
A, kad vajadzēja 20min atrast - tad atradu mazliet dārgāku klusajā centrā tāda paša tipa. Atbraucu. Parakstījām līgumu.
Man nekad nav sanācis - braukt skatīties dzīvokli tāpat un pēc tam vēl domāt. Apskatu bildes. Ja patīk, tad jau braucu ar domu, ka būs mans - pārbaudu, vai viss safe ( vienmēr ir sanācis, ka ir tiešām kārtībā ) un uzreiz paņemu. Nevelku kaķi aiz astes :-D
09.04.2019 00:22 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Londa9, Viss ok :)
09.04.2019 00:04 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Esi skatījusies https://www.city24.lv/ ?
09.04.2019 00:03 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Vispār daudz izdevīgāk ir ņemt kredītā dzīvoklī un maksāt bankai, nevis tukšam gaisam (dzīvokļa īpašniekam).
Bet, protams, jābūt pirmajai iemaksai.. Tagad gan ir, piemēram, tas Altum piedāvājums.
09.04.2019 00:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Bāc, kamēr es drukāju, komentāra autore jau uzrakstīja. :D
09.04.2019 00:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Jugla - centrs skaitās pārāk tālu, bet līdz veikalam ikdienā doties ~ 40 min turp un atpakaļ ir pilnīgi ok?

Es to sapratu tā, ka nederēja ne piedāvājumi, kuros dzīvoklis atrodas kaut kur tālajā Juglā, ne tie varianti, kuros no dzīvokļa līdz tuvākajam veikalam un sabiedriskā transporta pieturai jāiet vairāk kā 20 minūtes (respektīvi, tuvumā nav ne veikalu, ne sab.transporta pieturu).
09.04.2019 00:02 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
minniemo
Sorry, pārlasījos ;-)
09.04.2019 00:02 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.04.2019
Londa9, nesapratu tavu jautājumu. Es rakstīju, ka nebija vēlams 1) tālie rajoni (kas citiem iespējams būtu tieši vietā, jo, piemēram, darbs turpat atrodas un centru nemaz nevajag - es nesaku, ka šie piedāvājumi būtu slikti, bet saku, ka manā aprakstītajā gadījumā nederēja) 2) vietas ar ļoti sliktu infrastruktūru (kur nav netālu sabiedriskais transports vai pat kaut kāds mini mini veikals), kas atkal varētu netraucēt tiem, kam ir privātā mašīna.
---
Vēl viena lieta, ko atcerējos, kas mums nebija aktuāli, bet vispār - pilnīgi katrs izīrētājs jautāja par to, vai nav bērnu un vai nav dzīvnieku (pat kaķu, bet suņi skaitās pilnīgs tabu). Īpaši smieklīgi, kad šāds noteikums ir reāli nodriskātam psrs dzīvoklim.
---
Tātad ieteikums - ja redzi kaut ko labu, uzreiz zvani, sarunā un slēdz līgumu uzreiz. Ja neredzi neko labu, arī ieteiktu nogaidīt, jo nav forši dzīvot vietā, kas tevi nesaista. :)
08.04.2019 23:57 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
īstaunvienīgā - galīgi nē :-D gribējām 2 istabu dzīvokli bez mēbelēm, 350+komunālie, ar normālu remontu, lai ir virtuve un vannasistaba, izskatījām gandrīz jebkuru rajonu, gribējām, bet neatradām :-D
08.04.2019 23:47 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Galvenais, lai nav kaut kāda tālā Jugla, kur līdz centram tālu jābrauc, vai vieta, no kurienes sab transports un veikals 20min attālumā.

Jugla - centrs skaitās pārāk tālu, bet līdz veikalam ikdienā doties ~ 40 min turp un atpakaļ ir pilnīgi ok? :-O
08.04.2019 23:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits