Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgākas jaunības noslēpumi

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Pie kādiem paradumiem, vadmotīviem, populāriem uzskatiem, trikiem utml. jūs pieturaties, lai ilgāk uzturētu jaunavīgu, veselīgu izskatu?
07.04.2019 23:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ak, jā, man miegs arī ir svarīgs, bet melotu, ja apgalvotu, ka man tas rūp izskata dēļ.
11.04.2019 22:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es atmetu smēķēšanu, cenšos +/- veselīgi ēst (tas gan vairāk vispārējai veselībai, tā pat kā pavingrošana), dzeru pietiekoši ūdeni, esmu pēdējos gadus intensīvāk pievērsusies sejas ādas kopjošanai (nezinu gan, cik tas ir efektīvi). Nesauļojos, bet tas vairāk dēļ tā, ka man vispār ne īpaši patīk atrasties ārā. Viss gan tāds +/- līmenī, ne reliģiozā. Man tagad 33 - nezinu vai jebkas ko daru dos rezultātu. Teiktu, ka ziņošu pēc gadiem 20, bet, tā kā sliecos piekrist uzskatam, ka lielākoties izskatu ietekmē ģenētika (tajā skaitā to, cik āda ir tvirta), tam īsti nebūtu jēgas manā skatījumā.
11.04.2019 22:56 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Jā, pārsauļošanās ir traka lieta. Man viena vecāka kolēģe mūždien melna kā šokolāde, jau agrā pavasarī lien gulēt kāpās, ziemā solārijs. Pati lepojas, cik labi saviem gadiem izskatās, jaunavīga un mirdzošām acīm. Tā jau ir, bet ja nebūtu tās saulē pārdegušās ādas viņa, manuprāt, izskatītos nevis pēc sievietes, kas saviem 60 izskatās ļoti labi, bet gan pēc 50 gadus vecas sievietes. Ir jau kaut kāda sažuvušas, kūpinātas vistas dvesma tur jūtama, un skatoties uz viņu liekas, ka it kā jau nav nesimpātiski, bet tomēr tajā visā kaut kas nav pareizi.
Par to smēķēšanu. Tiešām tās meitenes, kuras pīpē, to dara un apzinās, ka izskatīties vecākas, nekā savas vienaudzes? Es arī agrāk pīpēju, bet tad nedomāju, ka no tā ilgtermiņā izskatīšos vecišķāka, drīzāk aizdomājos par iespējamām fiziskām slimībām, piem, plaušu, mutes vēzi, kā arī dzeltenākiem zobiem, nepatīkamu aromātu drēbēs.
11.04.2019 22:42 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
No pieredzes varu teikt, ka slimības un stresa rezultātā sanāca ļoti nokristies svarā un seja palika mazāk tvirta, parādījās vieglas mīmikas grumbiņas, kas gan pazuda svaru atgūstot. Tajā pašā laikā paskatījos bildes no jaunā tv3 apalīšu šova un kaut gan tur dalībniecēm sejas bija gludas, vairums svara dēļ izskatījās stipri virs saviem gadiem.
Man gan liekās, ka ne grumbas kā tādas ļoti savecina, bet koptēls. Biju pie vienreiz pie masieres, kas ikdienā ļoti eļļojās un tiešām apbrīnoju viņas gludo un starojošo ādu :-) Bet tāpat varēja pateikt, ka sievietei ir 30+, vecuma noteikšanā nekāda atšķirībā starp viņu un tam ar vieglām grumbiņām. Pat bez grumbām tajā vecumā nav vairs tāds ādas tvirtums kā 18 gados (ko vēl dod bērnības vaidziņi). Un mūsdienās sievietes 30-gadnieces izskatās izcili labi, neredzu par ko tur kādam uztraukties, ja vien nav jaunībā kārtīgi bliezts solārijā un pīpēts bez apstajas. Uzdrošināšos teikt, ka jebkura kopta 30+ dāma izskatās daudz labāk par vidējo 18gadnieci.
Neticu, ka ir jaunības noslēpums, drīzāk jau atturēšanās no novecinošiem ieradumiem (alkohols, sauļošanās, ādas sausināšana, mazkustīgs dzīvesveids + vecumam neatbilstošs koptēls).
09.04.2019 10:48 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es teiktu, ka trīsdesmitgadnieci tomēr var atšķirt no astoņpadsmitgadīgas meitenes, pat ja viņai ir labs augums un āda svaiga bez izteiktām mīmikas krunciņām. Tas, ka alkoholu nepārdod bez dokumentiem, nav kritērijs. :D
09.04.2019 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es pati kategoriski nesauļojos, uz sejas lieku spf 50. Ļoti pievēršu uzmanību sejas ādas kopšanai.
09.04.2019 09:19 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
delusion
25-30 gados visbiežāk ir mīmikas grumbiņas, ne jau vecuma.
09.04.2019 09:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja godīgi, mani vienmēr ir izbrīnījis, ka dažām jau 30 vai pat 25 gados ir kaut kāds grumbiņas un novecošanās pazīmes

Tad jau daudz sanāk brīnīties, jo ļoti daudz sievietēm ap 30 tomēr ir kaut kādas novecošanās pazīmes :-)
09.04.2019 05:02 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kā man dermatologe teica - tad par jaunības saglabāšanu jāsāk domāt jau 20 gados. Kad jau ir 30 tad par vēlu.

Ko gan citu dermatoloģe varētu teikt, viņai taču arī gribas nopelnīt:-D Parasti tomēr līdz 25 par novecošanu nevajadzētu uztraukties.
Pilnībā piekrītu par izvairīšanos no saules, nesmēķēšanu un veselīgu miegu, tas dod ļoti daudz. Veselīgs ēdiens, pietiekams ūdens patēriņš un kopšanas līdzekļi neko nedos, ja cilvēks cepināsies saulē un gulēs 4h diennaktī (saule vispār ir galvenais ādas novecošanās iemesls).
Ja godīgi, mani vienmēr ir izbrīnījis, ka dažām jau 30 vai pat 25 gados ir kaut kāds grumbiņas un novecošanās pazīmes, rodas jautājums - tiešām tik slikti gēni, vai vienkārši štruntīgs dzīvesveids un zināšanu trūkums.
09.04.2019 04:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja un loti svarigi nelietot indi!! Inde- zales,maksligie vitamini.
08.04.2019 23:58 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sportoju, peldu, pirtojos, daudz staigāju svaigā gaisā, katru dienu cenšos ēst svaigus dārzeņus salātos un izdzert augļu-ogu smūtiju, uzņemu daudz ūdens (pievienoju gurķu šķēlītes), lietoju omega3, multivitamīnu un probiotikas, guļu vismaz 7 stundas, mēģinu mazāk uztraukties, regulāri eju pie kosmetologa, neapmeklēju solāriju, speciāli nesauļojos...kaut kā tā.
08.04.2019 23:30 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Kā man dermatologe teica - tad par jaunības saglabāšanu jāsāk domāt jau 20 gados. Kad jau ir 30 tad par vēlu. Bet manuprāt svarīgākie nosacījumi ir lietot ūdeni, nesauļoties, jo tas paātrina ādas novecošanos, nesmēķēt, nelietot alkoholi, veselīgs dzīvesveids un sports.
08.04.2019 18:39 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es necenšos/tīšos maksimāli saglabāt jaunību, bet veselīgu ādu un dzīvesveidu gan. Un manuprāt veselīgs dzīvesveids un jaunības saglabāšana iet roku rokā.
Ko es daru? Pievēršu pastiprinātu uzmanību produktu saturam. Un te ir runa par skaistumkopšanas produktiem. Ja tu nezini neko par sastāvu, tad tu noroc savu ādu kā tas bija manā gadījumā. Kad vēl neko par to nezināju forumā tepat lasīju šampūnu ieteikumus. Nopirku un mati bija katastrofa pēc mazgāšanas. Kā vārnu izplūkāta parūka. Tagad tik orientējos sastāvā un nekādi mārketingu triki ar uzrakstiem "tūlītējs efekts grumbu likvidēšanai" vai "atstāj gludu un mīkstu ādu" mani neapmānīs. Un tiešām ir arī labāk!! 90 % produktu ir tiešām drazas, ja ieskatās sastāvā. Nepareizu produktu dëļ ir bijusi visa seja pumpās, nosausināta un savītusi āda.
Savu veselības problēmu dēļ neēdu nekādus junk food, neko ceptu, žāvētu nekādu alkoholu, neko kas peld eļļā, bet tas neko nav mainījis.
Nobirstēšanās ir laba lieta- lai gan man nav motivācijas to darīt ikdienā. Uzlabo asins cirkulāciju un tātad uzlabo ādas izskatu.
Es necenstos slēpt savu vecumu aiz botoksa injekcijām vaigos, pierē un visur citur un krāsot matus un neļaut izpausties sirmumam. Man sirmi mati patiktu, vienmēr esmu gribējusi tapt par gaiśmati un man bùs tā lielā iespēja :-D
08.04.2019 18:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Atsakos no kaitīgiem ieradumiem un sekoju tam, ko ēdu. Kopumā - neko nedaru fanātiski un vnk baudu dzīvi! Grumbas būs tā vai tā. :-P
08.04.2019 18:17 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man jaunatklājums - sausā birste ķermenim. Paldies! Esmu veikalos tādas redzējusi, tik nekad neesmu sapratusi to pielietojumu. Noteikti pamēģināšu. Un arī kopā ar kādu eļļu. :-)
08.04.2019 18:14 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ar izskatu, protams, ir vieglāk šarmēt kā ar attiīstītu, līdzsvarotu personību. Iespējams mums paliek bail, ka sākam zaudēt savu šķietami “labāko instrumentu”, bet to otru - personību, neesam pēdējos gados gana pulējušas, lai tas izvirzītos priekšplānā?

Personībai jābūt jau nu ļoti attīstītai un līdzsvarotai, lai kompensētu fizisko sabrukumu, kuru vairumam atnes vecums. Cilvēka prātu un līdz ar to arī personību var sagraut demence vai citas smagas kaites, un tad jau nevienu nevarēs nošarmēt. :) Ne jau krunkas ir bieds, bet gan ķermeņa lēnā bojāeja. Tāpēc saglabāt jaunību, pirmkārt, nozīmē pēc iespējas ilgāk noturēt ķermeni lietojamā stāvoklī.
08.04.2019 15:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jaunības noslēpums ir regulāras fiziskas aktivitātes un nē kaitīgiem ieradumiem.
08.04.2019 15:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
IevCha22 ir wannabe psihologs :D Nu nav tas tik vienkārši- uz jebkuru cilvēka darbību attiecināt: "Kādēļ ir tādam vēlme? Zems pašvērtējums?" :D :D
Pēc komentāra ir skaidrs, ka to raksta jauns, zaļš skuķis. :D
Cilvēki negrib redzēt novecošanās pazīmes, jo tās atgādina par cilvēka mirstību, par to, ka dzīve sāk virzīties "lejup no kalna", tuvāk nāvei. Visi cilvēki apzinās, ka nav mūžīgi, bet katra jauna krunka sejā pietuvina kapam. Jā, tas ir dabisks dzīves noslēgums, kas sagaida mūs visus, tomēr viena lieta ir hipotētiskas pārdomas, cita- just kaulainās dvašu pakausī. Neārstējami slimie ar noliktu laiku izjūt to pašu gammu, ko veci cilvēki- tiko tikai koncentrētāk, izteiktāk. Vairumam cilvēku ir bail nomirt, jo tas ir ceļojums vienā virzienā uz kaut ko nezināmu, žēl šķirties no tuviem, mīļiem cilvēkiem. Un dažkārt tās var pat nebūt bailes nomirt, bet kļūt vecam un gadiem ilgi kopjamam uz gultas.
Cilvēks, kas "grib būt jauns" ir cilvēks, kas mīl dzīvi, grib dzīvot ar pilnu jaudu!
08.04.2019 15:20 |
 
Reitings 1
Reģ: 08.04.2019
vispirms ir jāsaka nē:
cukuram, ogļhidrātiem, smēķēšanai, nevajadzīgai kosmētikai.
un tad jā:
miegam, ūdenim, omega-3 un citiem veselīgiem taukiem, dārzeņiem olbaltuvielām, buljoniem, retākai ēšanai, sportam, aukstai dušai.
Tālāk jau jaunāki izskatās tie, kas tievāki, mazāki augumā, ar vairāk estrogēnu.
08.04.2019 15:12 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Nav tā ka mērķtiecīgi cenšos noturēt savu jaunību, savos 30 nejūtos tik vecišķa, tomēr ir redzamas sejā grumbiņas, vairs sejas āda nav tāda kā 20 gados, dibens ar ar visu sportu vairs nav tik gluds kā neko nedarot 18 un 20 gados. Cenšos vienkārši fiziski kustēties, ja salīdzina 20 gados, es nesportoju tad, tusēju, dzēru vīniņus un kokteilīšus, varēju ar kosmētiku aizmigt pēc klubiņa :-D , tagad tā nav, gribas daudz vairāk gulēt, krietni mazāk alkohola, vairāk fiziskas aktivitātes, kosmētika mazāk...
08.04.2019 15:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!