Ilgākas jaunības noslēpumi

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Pie kādiem paradumiem, vadmotīviem, populāriem uzskatiem, trikiem utml. jūs pieturaties, lai ilgāk uzturētu jaunavīgu, veselīgu izskatu?
07.04.2019 23:13 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.09.2018
Pie šādiem jautājumiem gan draudzeņu sarunās, gan sabiedrībā man vienmēr gribas pajautāt - kāpēc ir vēlme pēc “jaunības” saglabāšanas izskatā? Atbalstu daļā par veselīgumu - pietiekams miegs, veselīga pārtika, ieradumi un fiziskās aktivitātes nenoliedzami palīdzēs tikt pie veselīga izskata. Tikai atceramies, ka starp veselīgu izskatu un tievumu nav liekama vienādības zīme, mums katram tomēr ķermeņa uzvūve ir cita.
.
.
Atgriežoties par vēlmi izskatīties jaunākai. Esmu par šo šad tad aizdomājusies. Kāpēc tā notiek? Vai kādai ir sanācis parakņāties sevī dziļāk un saprast, paanalizēt šo? Vai tas varētu būt saistīts ar kādu sevis kompleksu, nepašpārliecinātību? Varbūt bailēm? Jaunība mums tik tiesi ir dota uz brīdi, tas nozīmē, ka pēc kāda laika ar jaunas sievietes izskats vairs nespēlēs tik lielu lomu un mums ar savu intelektu, raksturu un personības iezīmēm būs jāspēj sevi pasniegt. Ar izskatu, protams, ir vieglāk šarmēt kā ar attiīstītu, līdzsvarotu personību. Iespējams mums paliek bail, ka sākam zaudēt savu šķietami “labāko instrumentu”, bet to otru - personību, neesam pēdējos gados gana pulējušas, lai tas izvirzītos priekšplānā?
.
.
Domājot par šo jaunības tēmu vienmēr sev atgādinu, ka arī mans mīļotais ar laiku novecos, mani bērni izaugs un es būšu piemērs. Mums ir jārāda piemērs kā visus procesus uztvert veselīgi.Tas būtu negodīgi pret, piemēram, meitu - teikt viņai, ka esi skaista un novērtē savu dabīgi izskatu, ja pati vannasistabā un kosmetoloģijas kabinetā veiktu visas manipulācijas jaunības saglabāšanai. Diez kā jūtas 20 gadus jauna sieviete skatoties uz savu mammu 45 piecos gados, kas izskatās vien dažus gadus vecāka?! Vai mēģinot iet pret novecošanās dabisko procesu mēs jau nebojājam jaunās paaudzes uztveri?
.
.
Mans komentārs nav mērķēts kā norādījums vai apvainojums kā diskusijas autorei vai komentētājām. Tik tiešām nē. Labprāt lasi jūsu padomus, bet mani ļoti urda šis “novecošanas” jautājums un no kurienes tas nāk.
08.04.2019 13:29 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Man ir pie 30, bet izskatos uz 15. Veikalā, pērkot vīnu, joprojām prasa dokumentus..grumbu nav:-D Dažreiz pat nedaudz kaitina, jo saprotu, ka cilvēki mani redz kā pusaudzi nevis pieaugušu cilvēku.:-/
Neko īpaši nedaru. Netaisu nekāda sejas jogas, nelietoju superkrēmus utt. Nav arī tā, ka es šausmīgi veselīgi ēstu vai nodarbotos aktīvi ar sportu. Tā man vienkārši ir.
Piebildīšu, ka nekad tā īsti neesmu aizrāvusies ar dekoratīvo kosmētiku, ikdienā praktiski arī nelietoju un arī neprasās:-)
08.04.2019 13:12 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Labs eediens, daudz uudens. Noteikti piekriitu par sejas jogu, loti patiik rezultaati. Kopumaa joga, miegs, saules aizsargkrems, kermena masaazas ar skrubjiem, eeteriskajama ellam.
08.04.2019 13:00 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
kam domāta / kā izmanto sauso birsti ķermenim?

Katru rītu, pirms dušas (kamēr stāvu uz pranamat paklāja), sākot ar pēdām - sirds un limfmezglu virzienā pārbraucu pāri ķermenim ar sauso birsti. Man bija kliente, kurai 60+ uz ķermeņa procedūru un viņai āda kā mazam bērnam, jo viņa gadiem piekopj šo metodi. Ā, un vēl kessa cimdiņš labs.
08.04.2019 12:36 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Obligātais minimums - kustības (galvenais ir regularitāte, nav īsti svarīgi, ko tieši dara, bet noteikti 2-3 reizes nedēļā); miegs (ir jāizguļas un jāatpūšas, citādi pie vecuma 30+ neizgulēšanās sāk atstāt sekas); uzturs un ūdens (nē diētām, bet jā veselīgam uzturam un normālam, bet ne pārspīlētam ūdens daudzumam organismā); ādas kopšana atbilstoši kosmetologa vai dermatologa ieteikumiem (eksperimenti ir galīgi lieki); atteikšanās no solārija vai tā ierobežošana (pārlieku liela sauļošanās ļoti sausina un vecina ādu). Pārējais jau atkarīgs maciņa un iespējām.
08.04.2019 08:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet ja taisniba, it ipasi pec 50 it ja parak tieva skats baiss ka sazuvusi rozine. Man kolegite tuvu 60 ir, tuevina,aktiva , vislaik brauc ar riteni,kustas, bet parak tieva un nepakam nevar uznemt svaru. Tikai tuvakie zin ka slimibss del.
08.04.2019 05:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Vareetu teikt ,ka es saglabaaju sevi ilgi ,taadu -ok!Domaaju ,ka loti liela noziime ir dziives vietai,dziives veidam-ieskaitot eedienu,aktivitaates.Esmu loti prieciiga,ka kalnu sleeposanu neesmu atmetusi veel liidz sai dienai,taapat arii kalnu riteni,aerobiku .Es domaaju ,ka saglabaat sevi ,nav tikai vizuaalais izskats,taa ir speeja sevi saglabaat labaa fiziskaa formaa.Ko dod taa "uzmaaleetaa seja",ja knapi elss, aatraak ejot!
Taisniiba arii tam, lielu lomu speelee geeni.
08.04.2019 03:43 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
@Londa9 sausās birstes var nopirkt arī drogās. Tās ir līdzīgas pirts birstēm, ar tām taisa masāžas-kājām, vēderam, rokām, mugurām. Birstei ir raupji sariņi. Citas klāt izmanto eļļas. 3 nedēļu laikā var pilnībā pateikt '' ardievu'' celulīts. :-)
08.04.2019 01:24 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Esmu pamanījusi un diemžēl gandrīz visām sievietēm - ja sieviete ir nedaudz apaļīga, tad seja ilgāku laiku ir gludāka un bez grumbām,ja sieviete kalsna, tad ātrāk āda noveco.:-D
Bet tā-viss ko nosauci ir pareizi. Jādzer daudz ūdens, ja var papildus vitamīni, un sejas maigās masāžas(l)
08.04.2019 01:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienigais pie ja vienmer pieturos, NE kosmetikas kilogramiem ikdiena! Un ada ar gadiem pasaja par to tikai paldies. Jo aokart redzu biezi sievietem skumju ainu. Pasas vainigas visu muzu tonalie, sartumi vaigu, puderi, enas acu ikdiena..un hopa pec 35 adai cau rasma
07.04.2019 23:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Blin ja interese par dzivi nav, ada tikai zekes veca jau 25 gados. Tada veciska nuge...
07.04.2019 23:28 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
bonjour
kam domāta / kā izmanto sauso birsti ķermenim?
07.04.2019 23:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzivoju pietiekami ilgi lai redzetu daudz. Un pamata ir geni, iedzimtiba, un interese par dzivi. Ja , piksrt obterrse un aktivitate, daza veca jau 25 gados. Un ir dsudz redzetss pipe, ed ka velas bet ada loti laba , un et nu tadi geni. Cita sporto, viss veseligaus tikai, kosmetologi, bet redzas vecums jau 35 gados.Un ja,NAUDA ari palidz saglabat ilgi jaunibu. Pamata neparstradajas un maz krenku.
07.04.2019 23:27 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Uzturs, ikvakara sejas joga, ķermeņa stiepšana katru rītu, sausā birste ķermenik, maz kosmētikas, nē, alkoholam un cigaretēm.
07.04.2019 23:20 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Manējie: Cenšos kārtīgi izgulēties. Nestresot. Vakaros vienmēr noņemu kosmētiku, ar ļooti retiem izņēmumiem. Nekad neberzēju ādu zem, ap acīm, kosmētiku noņemu tikai ar maigām kustībām. Vasarā nepārforsēju ar sauļošanos, izvairoties no jebkādas iespējas apdedzināt ādu. Kad esmu mājās un brīvdienu režīmā, ļauju matiem atpūsties - nelieku nekādus sintētiskos līdzekļus, neizmantoju karstās matu ieveidošanas ierīces. Tāpat arī atpūtinu nagus un sejas ādu.
Ticu dabiskajiem sejas kopšanas līdzekļiem - ādas skrubim kafijas biezumu veidā, rīta sejas ādas atsvaidzinātājam - ledus gabaliņam.
Apzinos, ka jādzer daudz ūdens. Bet ar to gan ir kā ir, gribētos dzert vairāk. Eju uz sporta zāli, lai būtu tvirtāks ķermenis, bet nu tas diemžēl cilvēku nepadara sejā jaunāku, tikai tievāku :-D
07.04.2019 23:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits