Ar kādiem vīriešiem netiktos?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
No tēmas “Kur atrast vīrieti?” pārlecu uz citu jautājumu par to, ar kādiem vīriešiem jūs netiktos? Vai netiktos ar tādiem, kuri ļoti ātri cenšas ievilkt gultā? Varbūt ar tādu, kas vēl dzīvo pie vecākiem un tā tālāk :-D
Kā arī, kā vispār iespējams uzreiz atkost babņiku? Šķiet, ka uzreiz to nav iespējams izdarīt un nojausma atnāk tikai vēlāk, kad jau par vēlu.. :-D
07.04.2019 11:40 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Interesanti par tiem šķirteņiem ar bērniem. Nekad tā neesmu aizdomājusies un tādu variantu pieļāvusi, bet liekas ka vieglāk ir tikties ar vīrieti kuram ir bērni, nekā vīrietim ar sievieti kurai ir bērni..tā teikt “vīriešu atlaides” :-D lai cik muļķīgi tas neizklausītos. Protams, viss atkarīgs no tā kā un kāpēc šķīries, kāda ir bijusī un kāda vispār ir viņa kā tēva loma. Kas ir tas iemesls kāpēc jūs netiktos? Jo liekas bezatbildīgi (nav rādītājs)? Vai bail, ka vairāk bērnu negribēs?
Es gan arī negribētu vīrieti ar bērniem, bet tāpēc, ka esmu diezgan egoistiska un man būtu grūti sadzīvot ar to, ka vīrietis ir ģimeni jau izveidojis pirms manis..(nu vismaz mēģinājis to darīt) :-|
07.04.2019 15:38 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Ar nekoptu izskatu - liekais svars, gari mati un viss pārējais.
Tas, kurš nevarētu atbildēt uz jautājumu “ Kādu Tu redzi savu dzīvi pēc 10 gadiem?”
Ir autovadītaja apliecība. Mašīna var nebūt, bet lai zin, kas ir mašīna vismaz.
Noteikti ir izglītība vai studē.
Lai nav starpmums liela finansiālā starpība - ne vairāk, ne mazāk.
Noteikti ar pieredzi. Nesaprotu šos - man ir 30 un man nav bijis sekss :-D protams, ne babņiku, bet lai zin, kā lietas notiek.
Lai nav BDSM piekritējs.
Lai māk gatavot - man tas ir ļoti svarīgi :-D lai vienmēr var atrast pats savas zeķes un, lai nolaiž poda vāku.
Lai ir pieklājīgs un rūpīgs - durvis atver ( arī mašīnā ), mēteli uzvelk un manai mammai dāvina ziedus :-D
07.04.2019 15:36 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Tweek - kāpēc netiktos ar šķirteni ar bērniem? vai tiktos ar šķirteni bez bērniem? :)
07.04.2019 15:32 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Lielāko daļu te jau uzskaitīja.
- ar dumju. ar tādu, ar kuru nav par ko parunāt.
- ar alkoholiķi/narkomānu/azartspēļu atkarīgo, un te es nedomāju pāris alus vakarā vai ka ir izmēģinājis zāli, bet gan tiešām trakus variantus
- ar smēķētāju nē. Neciešu cigarešu smaku
- šķirtenis ar bērniem
- ar bezdarbnieku
- tādu, kas dzīvo pie vecākiem
- tādu, kuram nav autovadītāja apliecības. mašīna var arī nebūt.
- fanātiķi kaut kādā jomā - pārlieku reliģiozu, tādu, kurš visu brīvo laiku tikai sporto, pārliecinātu, fanātisku vegānu vai alkohola atturībnieku (ja man par to nestu smadzenes), utt.
- ar nabadzīgu domāšanu, kuram viss vienmēr dārgi, lieki un nevajadzīgi
- draugatkarīgo, kurš visas brīvdienas vēlas pavadīt tikai ar draugiem un ballītēs
- memmīti, kurš visas brīvdienas un atvaļinājumus "palīdz mammai"
- cilvēku-pārmetumu, kuram visu laiku šķiet, ka es visu daru ne tā, ne to velku, ne tā gatavoju, ne tā izskatos, ne tā uzvedos.
07.04.2019 15:31 |
 
Reitings 179
Reģ: 28.10.2017
Nu vot tā, ka 100% netiktos, tad tas būtu šis:
- līdz 1,80 augumā;
- nav labs darbs ar labiem ienākumiem;
- no īpašībām - kurš zīmējas vai ir stipri iesprindzis uz "ārējām čaulām" un stereotipiem, ir virspusējs, ātri cenšas vilkt uz gultu, nepietiekami izrāda motivētību veidot attiecības...
- dzīvo ar vecākiem;
Nelabprāt, bet ir iespēja:
- 1 bērns (tas ir MAX ja izcils eksemplārs);
- šobrīd nav mašīnas;
- īrē;
- nav pabeigta augstākā izglītība..
07.04.2019 15:30 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Netiktos nearvienu citu,kā savu vīrieti:-D(l)
07.04.2019 15:26 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Babņiku, šķirteni ar bērniem, tādu kurš mīl melot. Protams arī ne ar alkoholiķi.
07.04.2019 14:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
ar sieviešu nolicējiem.
O, jā, ar šiem arī es negribētu tikties. Negribētos šos tipus apgrūtināt :-D.
07.04.2019 14:47 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu protams ar alkoholiķiem, narkomāniem, tiem kuri paceļ roku utt nē,
- ar neģimeniskiem vīriešiem, kuriem pirmajā vietā ir draugi un tusēšana un laiks ar ģimeni nav svarīgs.
- ar sieviešu nolicējiem. Tas ir tā, ja daudz un dikti, piem, fb dalītos ar jokiem par sievietēm kā golddigerēm, palaistuvēm, zāģētājām un arī izteiktos tā par sievietēm. Tā tad, nabaga sieviešu apbižotie vīrieši.
- ar nabadzīgo domāšanu, viss vienmēr ir “par dārgu” , “nevajadzīgs”, “var iztikt” utt.
- baigo flirtētāju, lūriķi, kurš siekalojas gar katru otro brunci.
- Vārguli, kurš nespēj aizstāvēt ne mani ne sevi, tikai aste kājstarpē un prom, ne vārdiski, ne fiziski.
- tādu, kurš cenšas parādīt, ka ir gudrāks, krutāks kā visi citi, tak visu zin, saprot labāk, tāds galvas tiesu pārāks visgudris.
07.04.2019 14:06 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Otrais randiņš nebūtu ar vīrieti, kurš:
- izsakās slikti par savu ģimeni vai bijušajam sievietēm
- kuram trūkst manieres un neizrāda rūpes pret mani
- visu laiku sūdzas un ir negatīvs
- kuram nav izglītības/tāds, kurš nezina, ko vēlas no dzīves
- dzer par daudz
- smēķē
- acīmredzami nopēta citas sievietes
- vēlas maksāt uz pusēm
- runā tikai par sevi un savu dzīvi
- neievēro higiēnas normas un ir nekopts.
Tādas lietas kā neglīts krekls uzskatu par sīkumu, ja visādi citādi lielisks vīrietis.
07.04.2019 13:59 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Man svarīgi, lai vīrietis nebūtu agresīvs, lai mums sakristu domas bērnu audzināšanā, kā arī atsevišķos citos jautājumos.
Svarīgi, lai būtu ar plašu redzesloku. Man patīk diskusijas, tādēļ svarīgi, lai varētu kopā diskutēt :D
Netiktos ar stipri reliģiozu vīrieti. Arī ar tādu, kurš dzīvo vēl aizvēsturē un nesaprot, ka sieviete arī ir cilvēks ar savu gribu.
Var ilgi turpināt :D
07.04.2019 13:58 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Netiktos ar sekliem vīriešiem, kuri savā mūžā nav izlasījuši nevienu grāmatu un ar kuriem nav, par ko parunāt.
07.04.2019 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
1) Ar viiriesiem, kas ir iisaaki par mani.
2) Par cik dziivoju ljoti multinacionaalaa videe, tad ar ljoti daudzu tautiibu un religiju viiriesien nesatiktos.
3) Nesatiktos ar viiriesim, kas ir par mani sliktaakaa fnansiaalaa vai profesionaalaa situaacijaa.
Vispaar man ir savs viirietis un neko jaunu nemekleeju, bet kad biju briivaa statusaa, sie bija mani galvenie kriteeriji..
07.04.2019 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Nekad netiktos ar agresīviem vīriešiem.
07.04.2019 13:48 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Zibzib, kas tur sekls? Vienkārši sanāk, ka pec manām domām vīrietim nav laba gaume, tātad, nav arī manā gaumē ;-) es diezvai domātu par šķībi piešūtu pogu, bet gan runāju par kopskatu kā tādu.
Man pašai gan slinkums iedziļināties šajā tēmā, bet parakstos arī zem Pasadenas vārdiem.
Protams, ja ir klikšķis un norauj jumtu no pirmā acu skata ir vienalga kas otram mugurā, ar ko brauc utt. ;-)
07.04.2019 13:22 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ļoti daudz tādu lietu, kas izslēgtu tikšanos, attiecības. Noteikti netiktos ar:
- dažu konkrētu tautību, rasu pārstāvjiem;
- izteikti reliģioziem;
- kontrolējošiem, uzstājīgiem;
- tādiem, kam ir atkarības, ne tikai klasika- alkohols, narkotikas, azartspēles, bet arī jebkurš hobijs, kas ir tuvāk apmātībai, ne vaļaspriekam;
- finansiāli nestabiliem, tādiem, kuru naudas tērēšanas paradumi būtiski atšķiras no manējiem;
- pārlieku sabiedriskiem un daudz runāt mīlošiem, jo tas mani nogurdina.
- tādiem, kam izteikti liekais svars, jo fiziski tādi nepiesaista;
- tādiem, kam ar mani izteikta vecuma atšķirība.
07.04.2019 13:21 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Te laikam vairāk runa ir par internetā iepazītiem vīriešiem, ar kuru pirms randiņa nav bijusi saskare īstajā dzīvē. Pats par sevi saprotams, ka alkoholiķi, smirduļi un babņiki nav nevienas sievietes sapnis. Tas, kas daudzām sievietēm netraucētu, bet man ir nepieņemams-šķirteņi ar bērniem. Been there, done that, vairs nekad.
07.04.2019 13:13 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.03.2019
Emely, izskatās mazliet sēkli, ka jādomā pusrandiņu par nesmuko žaketi vai kreklu. Apģērba jautājumu jau var viegli risināt, ja pats cilvēks ir patikams.
Man līdzīgi kriteriji varētu būt, kā Pasadena minēja. Un vēl laikam tādi tipi,kuri ar sevi ir pārņemti, piekarto matus, drēbītes, arī tadi kas daudz runā par sevi.
07.04.2019 13:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neskaitot visādus narkomānus, alkoholiķus (reālus, nevis - ai, ai glāze vīna pie vakariņām), vardarbīgus cilvēkus un līdzīgas galējības, nesatiktos ar cilvēku, kurš pārsvarā runātu pamācošā visziņa tonī, ar pašpasludinātu inteliģentu/ģēniju, ar cilvēku, kuram izteikti raksturīga kontrolējoša uzvedība, cilvēku, kurš ir nepieklājīgs/augstprātīgs (piem., vakariņās ir augstprātīgs attiecībā viesmīli) un, protams, ja cilvēks ir Ok, bet ir 100% skaidrs, ka nekādas ‘dzirksteles’ starp mums nav un nebūs.
07.04.2019 12:29 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, tad arī pati sev šķietu ļoti izvēlīga, jo es pievēršu uzmanību daudz un dazhādām detaļām visās dzīves jomās, kas mēdz arī patraucēt dzīvot :-D
Varu but randiņā ar foršu džeku, bet, ja man nepatiks viņa krekls/žakete vai vienalga kas , varu pus randiņu par to domāt :-D
07.04.2019 12:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!