Pēc mēģinājuma

 
Reitings 28
Reģ: 21.02.2019
Lūdzu, bez uzbraucieniem.
Veicu pašnāvības mēģinājumu ar žņaugšanu (pakāršanos). Kaut arī biju domājusi par to jau gadiem, pa īstam līdz tam nonākot, es pēc dažām sekundēm, kad ķermenis sāka trīcēt no bloķētajiem kakla asinsvadiem, izdzīvošanas instinkta pārņemta tomēr pārtraucu. Viena galvas daļa tā kā tika bloķēta (zvanīja bloķētās puses ausī, spiediens galvā, miglaina acs) un nākošajā dienā bija maza sejas asimetrija (uzacs un lūpu kakts uz leju). Tagad, pēc nedēļas tas viss ir pārgājis, vienīgi, kas vēl ir palicis, ir diezgan palēlināta domāšana, es vairs nespēju iedziļināties, ko kāds man saka, nespēju saprast, ko saka pa tv utt.
Internetā angļu valodas resursos atradu, ka pēc pašnāvības mēģinājuma jāiet uz slimnīcu un tieši tā arī jāpasaka, kas tika darīts un lai pārbauda vai viss ir kārtībā fiziski. Vai tiešām Latvijā tā arī var darīt? Vai arī mani uzreiz liktu mentālo problēmu slimnīcā? Tā kā šādu scenāriju gluži negribu, vai tas, ka es teiktu ārstam, ka man bija mini insults vai insults kāds mani ņemtu par pilnu un tiešām pārbaudītu, ja man vairs nav ne asimetrijas, ne vājuma, tikai tas mentālais lēnums? Vai jāsaka taisnība?
29.03.2019 16:10 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Neiejūtīgs jautājums, bet par cik man nav saprotams, kā cilvēks sev var to nodarīt, tad, ja tu gribēji taisīt pašnāvību, un praktiski, jau to arī izdarīji, kādēļ, tad tagad vēlies būt vesela? Neapdomīgs lēmums tagad iedzina vēl nopietnākās problēmās. Vai tas bija to vērts?
29.03.2019 16:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Aizej pie cita ārsta un pajautā viņu viedokli par garīgajām problēmām. Kā arī serotīni nav vienīgie medikamenti, kas var palīdzēt.
29.03.2019 16:30 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Palasot otru tavu veidoto diskusiju, ir skaidrs, ka tev ir nopietnas problēmas ar psihi.
Noteikti ej pie psihoterapeita. Varbūt arī "atvaļinājums" psihenē nenāktu par sliktu..
29.03.2019 16:30 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Sympare ārstam nav nekādu tiesību un viņš arī nedrīkst neko izpaust nevienam citam informāciju par tevi.
Ja tiešām tur kaut kas ir tad ir jātaisa vai nu datortomogrāfija galvai vai magnētiskā rezonanse vai arī vēl kadi asinsavdu izmeklējumi, ja tu saki ka bija nospiesti. Uz pirmajiem diviem var iet tikai ar ārsta nosūtījumu. Šajā gadījumā tas nebūs tā ka aizej vienu reizi, palieto šitās tabletes un būs labi. Melot par veselību ir stulbi.
Kā arī neignorē faktu ka gribēji izdarīt pašnāvību, tie ir psihiski simpotmi un tiem arī vajag ārstēšanu.
29.03.2019 16:29 |
 
Reitings 28
Reģ: 21.02.2019
Jautājums- kāpēc tā gribēji darīt? Pie speciālistiem esi bijusi?

Esmu bijusi. Nekādi papildus serotīni nelīdzēs, man ir fizioloģiskas problēmas, kuras nav risināmas, jo ārsti nekad nav varējuši atrast iemeslu un runāšana, citu atbalsts neko nespētu dot. Kas ir svarīgi ir tas, kā lai tagad pārbaudu vai manas smadzenes necieta? Bet tā, lai neviens neuzzina, ko darīju?
29.03.2019 16:28 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Protams, saki taisnību. Ārstam būtu jāzin patiesie simptomu cēloņi. Nedomāju arī, ka kāds uzreiz tevi "psihenē" tāpēc liks.
29.03.2019 16:23 |
 
Reitings 28
Reģ: 21.02.2019
Ja tu netroļļo un gribi uzzināt patiesību no zinoša ārsta, tad arī viņam ir jāzin patiesība. Loģika

Diemžēl nevaru uzticēties savam ģimenes ārstam, jo viņa ir ģimenes draugs maniem radiem. Pie kāda ārsta šādā gadījumā jāiet? Neirologa?
29.03.2019 16:23 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ja tā pa tiešām bija tad pirmais aizej pie ģimenes ārsta un visu izstāsti kā ir. Ja tev ir normāls ģimenes ārsts tad psihenē neliks, bet gan nosūtīs uz izmeklējumu un tad pie psihologa un meklēs cēloni kāpēc gribēji izdarīt pašnāvību. Ja melosi ārsti ar laiku sapratīs un arī var nozīmēt nepareizu ārstēšanu.
Jautājums- kāpēc tā gribēji darīt? Pie speciālistiem esi bijusi?
29.03.2019 16:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja tu netroļļo un gribi uzzināt patiesību no zinoša ārsta, tad arī viņam ir jāzin patiesība. Loģika
29.03.2019 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits