Kaķītim bēda

 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Sveiki! Gribētos paklausīties Jūsu atsauksmes par veterinārām klīnikām.
Sākšu no sākuma. 4dien pamanījām, ka mūsu kaķis, īsi pēc slapjās barības, visu bija izvēmis atpakaļ. Dažreiz viņam tas gadās, un īpaši tam nepievērsām uzmanību.
Tomēr 5dienas rītā tas atkārtojās un palika kkā nemierīgi. Izņemot vemšanu nekādu citu izmaiņu nebija.
Katru gadu vedam uz ikgadējo vakcīnu un pārbaudi uz Dr. Beinerts Zoomā, mums tur patīk un darbinieki ir atsaucīgi un pretīmnākoši.
Tāpēc arī šoreiz biju uz turieni pazvanījusi, izstāstījusi kas un kā un man lika tajā pašā dienā braukt un uztaisīt rentgenu uz viņa galveno filiāli, kas ir Ģertrūdes ielā, jo pie viņiem tādas iespējas nav. Tā arī darījām.
Atbraucām uz to Ģertrūdes ielu, kur mums uzreiz uzlika kkādu sistēmu, sadūra ar visādām špricēm un uztaisīja rentgenu.
Rentgens uzrādīja, ka viņam barības vadā tomēr ir kaut kas iestrēdzis, līdz ar to arī vemšana. :-(
Izrakstīja mums speciālo pastu un teica, lai rīt atbraucam uz atkārtotu rentgenu. Kasē samaksājām par to 120 EUR! :-O:-O Rentgenu uz rokām nedabūjām.
Darījām visu ko teica ārsts un nākamajā dienā braucām atkal. Tajā vakarā salasijos internetā sliktās atsauksmes un ļoti sabijos. Domāju, ja teiks, ka jāoperē, tad es braukšu uz kādu citu klīniku un paklausīšos, ko teiks tur.
Nākamajā dienā Beinertos jau bija cits ārsts, likās krietni sakarīgāks par iepriekšējo. Jaunais dakteris viņu pataustīja, saka, ka vēders nedaudz uzpūties, bet nešķiet, ka būtu kkas traks. Atkal uzlika sistēmu ar zālēm. Kad prasījām, kas tās par zālēm, interns atbildēja, ka tur ir "koktēlis" no: antibiotikām, pretiekaisuma līdzekļiem un vitamīniem. Un tas es sāku domāt - kāpēc kaķim, kam kkas ir iesprūdis kuņģī ir jādod antibiotikas un pretiekaisuma līdzekļi? :-|:-|
Ārsts teica, ka rentgenu atkārtoti taisīt nevajag, vienkārši jāmēģina iedabūt viņā ēdiens un jāpavēro viņu. Ja vemj, tad jābrauc atpakaļ. Par to mēs samaksājām 50 EUR. Diemžēl arī šodien viņš vemj un es vairs nezinu ko iesākt.
Mans secinājums: No visām tām sistēmām un zālēm, mans 3 gadus vecais kaķis no normāla kaķa ir kļuvis par dārzeni, kurš nekustās, neēd un uz tualeti vairs neiet, kgan pirms tam izņemot vemšanu viņam nekas nebija. :-(:-(:-(
Uz Dr. Beinerts man ir bail viņu vest, jo man rodas aizdomas, ka šī klīnika tikai izkrāpj naudu un nodarbojās tikai ar dzīvnieka bendēšanu.
Līdz ar to tas galvenais jautājums ir šāds - uz kādu klīniku mums aizvest savu mīluli, lai viņu izārstē, nevis nogalina???? :-(:-(:-( Vēl man kkā ir jādabū rentgens no viņiem, jo, ja brauksim uz citu klīniku, tad mums atkal būs jātaisa rentgens un tā ir laika un naudas tērēšana...
24.03.2019 08:25 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Pa gabalu no Beinerta klīnikas! Manā ģimenē arī ir viens briesmu stāsts, kura rezultātā veselīga un ņipra kaķīša dzīvība izdzisa. Piesolot kaut kādus mistiskus jaunus super labus vitamīnus sašpricēja visādas dārgas šprices, atgriežoties mājās minka dienas gaitā palika arvien šļauganāks, neko neēda, nākamajā dienā vispār knapi kustējās, ne ūdeni ne ko... Ar steigu veda viņu uz to pašu klīniku, tur uzreiz pie sistēmas, prom citā telpā ielika, un pēc pāris stundām paziņoja, ka nav vairs glābjams. Iemesls - "gan jau esot mājās uzēdis kaut kādu sadzīves ķīmijas produktu un smagi saindējies." Un līķi neatdeva, pasakot ka nodrošinās bezmaksas apglabāšanu... Nu, bez komentāriem.
24.03.2019 12:14 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Cinnija Jā,cena ir mulsinoša.
Bet vēl mulsinošāk, kad tu maksā bargu naudu, lai dzīvniekam paliktu sliktāk :-(
Manā gadījumā veselību neesam nolaiduši. Vienmēr pērkam kvalitatīvu pārtiku, sekojam līdzi ēdiena daudzumam, racionu nemainam, ēdienu no galda nedodam, uz ielas nelaižam, katru gadu vedam pārbaudīties. Iepriekš nekad nekādu problēmu nav bijis, tiklīdz ieraudzījām, ka kaut kas nav labi, uzreiz vedām uz klīniku...
24.03.2019 11:45 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Par pareizo ārstēšanu, kas izmaksā 30eur - tur ārsts gan jau strādā savam priekam. Un par tādu cenu varēja būt tikai zāles uz labu laimi, jo nekādu diagnostiku par tādu naudu atļauties nevar..
Manuprāt, nevajadzētu baigi aizrauties ar ārstu nomelnošanu, ja neesi ārsts. Sliktās atsauksmes bieži nāk no saimniekiem, kas dzīvnieka veselību nolaiduši līdz pēdējam un beigās dzīvnieks nomirst klīnikā.
24.03.2019 11:41 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
miegalācis Šausmas, vot es nesaprotu, kā tā var???? :'-(:'-( vai tiešām nauda ir svarīgāka par visu pārējo uz šīs zemes? :'-((e)
Za to viņiem tur tās remonts uzbombīts uzgaidāmā telpā+pirmajam vetārstam visi pirksti zelta gredzenos un zelta pulkstenis, kas 2-3 štukas maksā (e)
Noteikti nopelnīts uz citu asarām un bēdām (e)(e)
Domāju, ka savākšu visu info no turienes un vairs tur kāju nesperšu, nevēlos uzturēt to iestādi (e)
mvk Paldies par padomu un vēlējumiem! :-)
24.03.2019 11:39 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Iegooglējot Terionu var atrast filiāļu tel nr
24.03.2019 11:37 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kā arī Terionā ir pievilcīgākas cenas nekā Kavetā, ja tas ir svarīgi. Es autores vietā zvanītu uz Terionu un izstāstītu situāciju, personāls ieteiks kā rīkoties!
24.03.2019 11:36 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kavet uz brīvības gatves ir laba! Vēl silti iesaku Terion centrā un Imantā. Personīgi ir bijusi pieredze ar vairāku minku glābšanu gan ar Terionu, gan Kavetu. Tomēr vairāk nosliecos uz Teriona pusi - tur ir ļoti atsaucīgs personāls un nekad neatsaka atstāt minku stacionārā! Izturību autorei!
24.03.2019 11:34 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Ā, un aizej un prasi rentgenu, atsūtīs tev uz epastu. Es toreiz pateicu, ka nemocīšu katru dienu kaķi vedot uz Rīgu uz sistēmām un špricēm un viņš iedeva tādu lapu kur bija aprakstīti veiktie izmeklējumi un diagnoze, ka arī viņa sastādītais ārstēšanas plāns. Bija paredzēts ka pēc tā plāna ārstēsim pie vietējā vetārsta, bet labi, ka viņai bija vairāk smadzeņu un uzreiz saprata, kas īstenībā pa vainu un tupa nesekoja tam plānam. Žēl, ka svētdienās un svētku dienās vietējā klīnika nestrādā, tas bija iemesls kāpēc mēs vispār pie tā Beinerta vispār attapāmies.
24.03.2019 11:14 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Beinerts arī manu kaķi gandrīz noslaktēja uzstādot nepareizu diagnozi ar visiem rentgeniem un sonogrāfijām, laida zāles iekšā bezjēgā, turklāt pa katrai špricei atsevišķi (vēlāk uzzināju, ka 8 špriču vietā varēja būt 2-3, jo tām zālēm ir iespējamās kombinētās šprices, bet tad jau nevarētu par katru šprici prasīt samaksu atsevišķi), lika katru dienu pie sistēmām utt. Ja būtu turpinājuši braukt pie Beinerta kaķa jau sen nebūtu, turklāt no elementāri ārstējamas kaites. Labi, ka nonācām pie mūsu pilsētas vetārsta kura brīnījās kā varēja neredzēt kas kaķim vainas, ja rentgenā viss ir labi redzams. Momentā ķērās klāt pie pareizas ārstēšanas un minka vesela. Ak jā, Beinerta klīnikā samaksājām pāri 300 eiro, kamēr pareiza ārstēšana pie manas pilsētas vetārstes izmaksāja ap 30 eiro ieskaitot zāles un darbu. Dusmas uzsit, kad atceros kā viņa bija izmocīta pie tā Beinerta, nabags tagad baidās no visiem, kas nav ģimenes locekļi, lai gan iepriekš viņa bija ļoti sabiedriska.
24.03.2019 11:07 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
andie šausmas :-O:-O:-O pat nevaru iedomāties, kam jūs esat gājuši cauri :-(:-(:-( veselību mincim!!
24.03.2019 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sistēma pati par sevi nav slikta lieta,jo paskalo organismu, neļauj sakrāties toksīnam un atūdeņoties, bet antibiotikas gan ir dumji grūst iekšā. OBLIGĀTI pilno aisins ainu, lai uztaisa ,pieprasi pati,ja ārsts nesaka. Tā var būt kāda iekšējā orgāna atteikšanās darboties/iekaisums un to var redzēt tikai asins ainā. Maman mincim šitā pēķšņi no zila gaisa ar vemšanu sākās akūta nieru mazspēja, nu jau 2 menešus sistēmas katru dienu+zāles ,patreiz jau ir stirpi labāk.
24.03.2019 10:55 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Zinas tante Jā, domājam, ka nākamreiz noteikti brauksim uz citu klīniku :-/ kkā mana sirds nav mierīga par to Beinertu.
Cerams, ka viņš mūs vienkārši nedaudz pabiedēja un viss tomēr ir labi (l)
24.03.2019 10:41 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Man liekas, ka Beinerta klīnika ir tāpat kā tās diennakts zobārstniecības - turp doties tikai tad, ja nav citu variantu (t)
Iesaku Terion uz Brīvības un Miera ielas stūra. Dakteri tur labi, rindas nav lielas, kaķis pēc operācijas ļoti ātri atkopās.
Mēģiniet savam pa nelielām porcijām dot kaut ko maksimāli garšīgu, lai dzīvnieks atgūst enerģiju - tunci savā sulā, aknas vai kādu citu iecienītu gardumu. Bet pa bišķītim, lai nav atkal jāvemj.
Domāju, ka var arī telefoniski izrunāt iespējamo rīcību - apzvaniet vairākas klīnikas un pajautājiet, ko darīt.
24.03.2019 10:34 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
7heaven Nu vot to es arī nesaprotu, ja rentgenā redzams, ka kaut kas ir iesprūdis, kāpēc nevarēja uzlikt skalošanu vai klizmu? (t)(t)
Vai tiešām ir jāgaida, lai kļūtu vēl sliktāk? (t)
Tagad it kā aizgāja beidzot uz tualeti un nedaudz paēda, kaut cik sāk atgriezties ikdienā, a to pirms tam bez asarām acīs nevarējām uz viņu paskatīties :-/
24.03.2019 10:25 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Manam kaķim arī bija tieši tāpat. Ko apēda, to pēc minūtes izvēma. Aizvedu pie vetārsta ne Rīgā. Vetārste paskatījās, nosprieda, ka visticamāk sakrājies spalvu kunkulis kuņģī. Sākumā sāka ar kuņģa skalošanu - iedeva apēst lielu šprici ar kaut kādu līdzekli un kaķis sāka pēc pāris min. vemt. Kad beidzās vemšana, klāt pielika sistēmu ar antibiotikām un citām zālēm. To "kokteili". Pēc pāris stundām savācu kaķīti mājās un bija jānovēro. Ja vemšana turpinātos, tad taisītu rentgenu. Iedeva arī speciālus diētiskos konservus. Manam kaķim palika labāk. Samaksāju ap 50eur kopā ar visiem konserviem.
Es tikai nesaprotu, ja jau konstatēts kaklā iedūries svešķermenis, tad ko tur vēl diagnosticēt?
24.03.2019 10:07 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
bagete Par tām sliktajām atsauksmēm piekritīšu, īsti viņām visām ticēt nevar, jo nevar jau zināt, cik veci tie dzīvnieki bija, ar ko tika baroti, kā tika kopti utt.
Bet no daudzām paziņām un radiem esam tieši dzirdējuši, ka beinartā esot slikts serviss un ļoti cīnījāmies, lai pierādītu pretējo, jo Zoomā mums nekādas problēmas iepriekš nav bijis.
Bet nu Ģertrūdes ielā tas ir kkāds ārprāts. Administratores vienkārši briesmīgas, ja runā par ārstiem, tad kā paveiksies. Par vienu no ārstiem neko sliktu nevaru teikt.
Naudas protams uz ģimenes locekli nav žēl un nebūs, bet gribās tomēr, lai tā nauda tiek ieguldīta lietderīgi, nevis dzīvnieka mocīšanai. :-/
Mazajā brāļu hospitālī strādā viens mans paziņa, bet par viņu es iedomājos tikai nesen, jau pēc beinarta :-|
24.03.2019 09:44 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Sliktās atsauksmes internetā vērā neņemtu, cilvēkiem vienmēr liekas, ka viņi ir gudrāki par ārstiem, it īpaši letālas situācijas gadījumā, kad spriestspēju aizmiglo sāpes, bet man par Beinartu arī nav tās labākās atsauksmes. Vedām uz diennakts klīniku, jo nebija citas izvēles. Man bija diezgan līdzīgi, kaķis atvēma visu nesagremojis. Pie Beinarta slēdza pie sistēmām, dārgi šaušalīgi (kas gan ir normāli), bet tā īsti nezini, par ko esi samaksājis. Un atmosfēra tur ir brrr... Beigu beigās aizvedām uz Mazo brāļu hospitāli, atklājās, ka kaķim ir vīruss. Turpmāk vienmēr vedam tur, ārstes ir super, problēmas vienmēr ir tikušas atrisinātas un nav bail minci atstāt pie viņiem.
24.03.2019 09:36 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Mocheato Paldies par atbalstu! (l) Rokas nenolaidīsim un cīnīsimies par savu mīluli (l)
Rainbower Nu vot man jau tā pašai sāk likties, ka vienkārši vajadzēja pagaidīt un nestūķēt viņam to visu iekšā.
Tagad it kā palēnām sāk attiet. :-)
24.03.2019 09:35 |
 
Reitings 73
Reģ: 19.03.2014
Mums pirms gada bija līdzīgi. Kaķis visu apēsto uzreiz izvēma ārā, vedām vakarā uz tuvāko vet klīniku, kur arī taisīja rentgenu, grūda sistēmas, pastas un tabletes, atstājām tur lielu naudas summu ne par ko. Pēc 2 dienām sapratām, ka nekas labāk nepaliek un vedām citur. Beigās izrādījās, ka visas dotās zāles tikai vairāk sakairināja kuņģi. Tāpēc īstenībā vetārsta atrašana ir laimes spēle.
Bet nu mums tās izrādījās tādas kā "pusaudžu" problēmas, jo minka vēl bija jauns, un tad tā varot gadīties. Nomainījām visu barību uz diētosko un tikai pēc mēneša sāka palikt labāk.
Neesmu no Rīgas, bet zinu, ka Jelgavā ir labs dakteris Artūrs Dūrējs.
24.03.2019 09:31 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Nabaga minka. :'-( Veselību kaķītim un izturību saimniekiem. (l)
24.03.2019 09:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits