Kaķītim bēda

 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Sveiki! Gribētos paklausīties Jūsu atsauksmes par veterinārām klīnikām.
Sākšu no sākuma. 4dien pamanījām, ka mūsu kaķis, īsi pēc slapjās barības, visu bija izvēmis atpakaļ. Dažreiz viņam tas gadās, un īpaši tam nepievērsām uzmanību.
Tomēr 5dienas rītā tas atkārtojās un palika kkā nemierīgi. Izņemot vemšanu nekādu citu izmaiņu nebija.
Katru gadu vedam uz ikgadējo vakcīnu un pārbaudi uz Dr. Beinerts Zoomā, mums tur patīk un darbinieki ir atsaucīgi un pretīmnākoši.
Tāpēc arī šoreiz biju uz turieni pazvanījusi, izstāstījusi kas un kā un man lika tajā pašā dienā braukt un uztaisīt rentgenu uz viņa galveno filiāli, kas ir Ģertrūdes ielā, jo pie viņiem tādas iespējas nav. Tā arī darījām.
Atbraucām uz to Ģertrūdes ielu, kur mums uzreiz uzlika kkādu sistēmu, sadūra ar visādām špricēm un uztaisīja rentgenu.
Rentgens uzrādīja, ka viņam barības vadā tomēr ir kaut kas iestrēdzis, līdz ar to arī vemšana. :-(
Izrakstīja mums speciālo pastu un teica, lai rīt atbraucam uz atkārtotu rentgenu. Kasē samaksājām par to 120 EUR! :-O:-O Rentgenu uz rokām nedabūjām.
Darījām visu ko teica ārsts un nākamajā dienā braucām atkal. Tajā vakarā salasijos internetā sliktās atsauksmes un ļoti sabijos. Domāju, ja teiks, ka jāoperē, tad es braukšu uz kādu citu klīniku un paklausīšos, ko teiks tur.
Nākamajā dienā Beinertos jau bija cits ārsts, likās krietni sakarīgāks par iepriekšējo. Jaunais dakteris viņu pataustīja, saka, ka vēders nedaudz uzpūties, bet nešķiet, ka būtu kkas traks. Atkal uzlika sistēmu ar zālēm. Kad prasījām, kas tās par zālēm, interns atbildēja, ka tur ir "koktēlis" no: antibiotikām, pretiekaisuma līdzekļiem un vitamīniem. Un tas es sāku domāt - kāpēc kaķim, kam kkas ir iesprūdis kuņģī ir jādod antibiotikas un pretiekaisuma līdzekļi? :-|:-|
Ārsts teica, ka rentgenu atkārtoti taisīt nevajag, vienkārši jāmēģina iedabūt viņā ēdiens un jāpavēro viņu. Ja vemj, tad jābrauc atpakaļ. Par to mēs samaksājām 50 EUR. Diemžēl arī šodien viņš vemj un es vairs nezinu ko iesākt.
Mans secinājums: No visām tām sistēmām un zālēm, mans 3 gadus vecais kaķis no normāla kaķa ir kļuvis par dārzeni, kurš nekustās, neēd un uz tualeti vairs neiet, kgan pirms tam izņemot vemšanu viņam nekas nebija. :-(:-(:-(
Uz Dr. Beinerts man ir bail viņu vest, jo man rodas aizdomas, ka šī klīnika tikai izkrāpj naudu un nodarbojās tikai ar dzīvnieka bendēšanu.
Līdz ar to tas galvenais jautājums ir šāds - uz kādu klīniku mums aizvest savu mīluli, lai viņu izārstē, nevis nogalina???? :-(:-(:-( Vēl man kkā ir jādabū rentgens no viņiem, jo, ja brauksim uz citu klīniku, tad mums atkal būs jātaisa rentgens un tā ir laika un naudas tērēšana...
24.03.2019 08:25 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Donata viņš neēda tikai šodien, tā varēja redzēt, ka viņš grib ēst, bet viņš vai nu visu to izvemj vai mums bija bail viņam dot (t)
Paldies, skatīsimies kā šodien būs :)
24.03.2019 09:06 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Diez vai viņš tāds ir kļuvis no sistēmām un zālēm, bet no tā, ka 3 dienas nav ēdis. No sistēmām un zālēm parasti paliek labāk.
Kad mans kaķis bija saindējies un vedām 3 dienas pēc kārtas uz sistēmām, arī katru dienu bija cits ārsts ar pilnīgi atšķirīgu pieeju un diagnozēm. Bet vismaz viņi sekoja vienam ārstēšanas plānam.
Es tavā vietā brauktu atpakaļ uz Beinerta klīniku, jo viņi šo dzīvnieku ir jau novērojuši. Jā, tur ir dārgi, bet cenas vetārstiem ir līdzīgas. Atkārtotu rentgenu izskatās ka tāpat būs jātaisa, šajā klīnikā vai citā.
24.03.2019 08:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
http://www.kavet.lv
Viņu mājaslapā ir gan cenas, gan pakalpojumi.
24.03.2019 08:53 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Jā, man patīk abas.
Abās atsaucīgi un labi speciālisti.
Vari uzzvanīt un pajautāt kādi speciālisti ir uz vietas. Mēs savus zvērus vedam kavet pie Aleksandra.
24.03.2019 08:51 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Zīle Tev ir bijusi saskarsme ar šīm klīnikām?
Mārdža tā arī būs jādara, jo šķiet, ka viņi nejēdz ko dara :-(:-(
24.03.2019 08:43 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
:-( turies!
Vai uz to pirmo klīniku nevar aizbraukt un dabūt rentgenu? Varbūt paņem kādu skaļāku cilvēku, lai izskandalē? Stulbi jau izklausās, bet esmu secinājusi, ka, ja pats necīnies, visiem būs vienalga par tavu kaķi :-|
24.03.2019 08:39 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ved uz Kavet Teikā vai uz Ami’s Tvaika ielā.
Vetam izstāsti ko Tev iepriekšējie ārsti teica.
24.03.2019 08:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits