Gucci. Louis Vuitton. Burberry. Chanel. Versace. Prada. Dior vai to labas replikas ?

 
Reitings 10
Reģ: 14.03.2019
Sveiki meitenes.
Šodien meklēju interneta kur varu nopirkt kādas stilīgas mantas , jo apnika jau tas ka visur ir tas pats.
Gribēju nopirk kaut ko no Brenda precēm, bet mūsu veikalos ir šausmīgas cenas, diez vai par ko tur maksāt. Kāda vienkārša guci kleita ap 300-400 euro un diez vai vai tas ir origināls . Nu ir ŠAUSMAS. Vaj jūs piekrīta?
NU un ar šadu problēmu gribēju nopirkt kaut ko ebay vai aliexpress. Sēdēju tur ap 3 stundām un ne ko tādu neatradu.
Te forumā redzēju kau to par sleptājam veikāliem aliexpres kur pārdod labas kopijas par adekvāta cenām. Atrādu te dažas gruppas feisbukā kur ir šie slepeni veikali .
Ko pateiksiet par labam kopijam pirkt vai nē ?
Kā arī varu pateik gruppu ja kam vajag :-P
20.03.2019 21:19 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.03.2019
Esmu diezgan (lasīt "ļoti pat") pārliecināta, ka tas nav oriģināls, ja nu vienīgi tas bija Preloved tirgotājs. Nelegālas kopijas neatbalstu, kaut vai tā dēļ, ka grūti ir izsekot kur un kā tās tiek ražotas, kā tirgotas. Ne par vienu ar kopiju mugurā nesmejos un/vai nenosodu, jo ir pietiekoši daudz cilvēku, kuri pat nenojauš, ka viņiem pieder kopija. Godīgi sakot gan, liekas, ka vēlies pareklamēt to slēpto FB grupu, atvaino, ja kļūdos.

Ja Es maksāju lielu naudu man gribas zināt 100% ka tas ir origināls, jo mūsu veikalos visi var tev sejā pateikt ka " Klau metene tas ir origināls no Itālijas" bet kad sāki parbaudīt un izet ka tas ir kopija varbūt laba var būt ne lioti. Un par ko tad maksā tādu naudu ?? Ja man pateiktu " klau tas ir kopija , bet laba kopija - še tev kleita par 30 eiro bet nekas ne uzinās ka tas ir kopija jo viņa ir 1:1. uz kādiem 2-3 mēnešiem varu tādu panesāt, kapēc nē?? Bet es zinu ka tas ir kopija un samaksāju par to 30 eiro. Tā nav liela nauda.
Bet par gruppu es pat nezinu vai tā bus reklamēšana, jo tā ir Polu gruppa , domāju ka ar google translate visi prot dārboties :P
21.03.2019 11:52 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.03.2019
Es vien reiz nopirku te latvija somu par 300 eiro domju ka originls, aizbraucu uz Itliju un tur veikalā pamanīju tādu pašu somu ka man un ta maksāja mazāk, man gribējas salidzināt tas somas, un izskatās ka mana soma bija FAKE. No tā brīža vairs nepirku nekādas lietas no latvijas veikaliem, jo visur ir kopijas un par lielu naudu. Ja man gribas kopiju pērku no Aliexpress un par eiro 20-50 Bet es zinu ka tas ir kopija un ne par šausmīgu naudu .
21.03.2019 11:44 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man viena pazina tur iepērk “brendus” un svēti tic, ka tie ir origināli tikai 10x lētāk. Man nenoticēja, ka tie ir 100% feiki. Protams, nezinu kā var domāt, ka tie ir reālie brendi, bet nu.

Nu pieslēdzot kādu loģiku kaut vai...diez kā tie orģināli varētu nonākt līdz lētajam tirgum, pie tam vairumā? Ja nu vienīgi kāds no ražotnes nospēris, bet nu arī...ne jau vairumā tur var nest ārā prada un gucci somiņas :D
Un kam vispār ir izdevīgi orģinālus brendus par galīgu lētuci tirgot? Es vienkārši nesaprotu kur tur kāda loģika slepjas, tāpēc neticu visam tam "orģināls pa lēto".
Esmu vairākkārt ievērojusi sievietes ar kādu brendigu aksesuāru, bet koptēls tik prasts un lēts liekas, ka ticība ka tas ir orģināls ir 0 :D
21.03.2019 09:46 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man loti nepatiik pakaldarinaajumi.Es peerku daudzas lietas sev,kuraam nav vaarda,patiik dizains,bet arii taam lietaam ir jaabut labam materiaalam.Ja nopeerku daarga dizainera lietu,tad nepatiik,ja tas nosaukums ir redzams.Nu taadai lietai ,ka Chanel kokvilnas bluuziitei nosaukums bija uz pogaam,tad protams neraavu nost,bet taadu loti uzkriitosu noteikti negribu.
Loti labaam kopijaam ir gruuti pateikt,bet ja staav blakus,tad tomeer redz starpiibu.Man ir vintage Hermes soma-loti vienkaars puuslis,bet apdare,nosuve ir taada,tik labs darbs-ja vienreiz redz ,tad pietiek...(l)Nosaukums pilniigi nekur aarpusee nav redzams,tikai uz somas dibena-neviens neredz,nevienam neinteresee.Soma ir nenoneesaajama-labi ,ka neviens rindaa nestav uz so somu,so modeli.Visas manas meitenes gaida Guess!!!!
21.03.2019 00:17 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Es zinu dažas sievietes, kuras var atļauties dizaineru lietas, bet pērk pakaļdarinājumus un tad kopā ar oriģinālu miksē, un neviens nepateiks - īsts vai nē. Jo tiešām ir tie pakaļdarinājumi, kuri ir, gandrīz 1:1 kā īsta. Bet kopumā man liekas šausmīgi staigāt lētā pakaļdarinājumā. (t)
20.03.2019 23:44 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Sie vaardi,ko min autore mani iisti neuzrunaa,jo taas kopijas ir tik daudz ,ka riebaas!!Man patiik atrast taadu peerli kaa Aubercy,Loro Piana,Marni,Celine,The Row,Tom Ford!Patiik ,ka neviens pat nezin no malas,kas tas ir-to zinu tikai es!Dazreiz ir pat loti vienkaarsi,neuzkriitosi modeli,bet taa sajuuta ir vienreizeeja,ko dod tas audums,kurpes lieste.Mans peedeejais daargums ir Aubercy vintage viiriesu snoreejamaas kurpes-es paneemu rokaas taas kurpes un zinaaju-man vienalga,viiriesu vai sieviesu,bet man taas vajag:-DMan tas vaards tajaa briidii neko neizteica,bet es zinaaju,uzmeerot,ka tas ir kaut kas labs!(l)
20.03.2019 23:36 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tajās slēptajās grupās tos uzdod par origināliem vai arī nē? Man viena pazina tur iepērk “brendus” un svēti tic, ka tie ir origināli tikai 10x lētāk. Man nenoticēja, ka tie ir 100% feiki. Protams, nezinu kā var domāt, ka tie ir reālie brendi, bet nu.
20.03.2019 23:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Citādi, varu saprast vēlmi pēc konkrētas kleitas. Man ļoti patika dažas Gucci kleitas vairākas sezonas atpakaļ.
20.03.2019 23:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāda vienkārša guci kleita ap 300-400 euro un diez vai vai tas ir origināls
Esmu diezgan (lasīt "ļoti pat") pārliecināta, ka tas nav oriģināls, ja nu vienīgi tas bija Preloved tirgotājs. Nelegālas kopijas neatbalstu, kaut vai tā dēļ, ka grūti ir izsekot kur un kā tās tiek ražotas, kā tirgotas. Ne par vienu ar kopiju mugurā nesmejos un/vai nenosodu, jo ir pietiekoši daudz cilvēku, kuri pat nenojauš, ka viņiem pieder kopija. Godīgi sakot gan, liekas, ka vēlies pareklamēt to slēpto FB grupu, atvaino, ja kļūdos.
20.03.2019 23:27 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Un augstākminētos brendus (oriģinālus gan) arī ir jāmāk valkāt..;-)
20.03.2019 23:04 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Ja nevari atļauties attiecīgo preci oriģinālu, tad ir divi varianti: 1) samierinies ar to! 2) nopelnīt vairāk naudas.
Nekad dzīvē neesmu valkājusi repliku..tas man pašai pret sevi zaudē pašcieņu. Ie arī citi , lētāk brendi, bet neizklausās, ka vari atļauties arī tos (guess, calvin klein utt).
Turklāt mūsdienās, kad preču piedāvājums ir tik ļoti plašs, tad massmarket veikalos (zara,hm,reserved) var atrast tiešām labas un kvalitatīvas lietas! 10x labākas par dior repliku.
Bet, ja vēlies izskatīties lēta-pērc:-P
20.03.2019 23:03 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Es vispār nereti iesmīkņāju par cilvēkiem, kuri dzenas pakaļ brendiem. Nu, kaut vai par to, ka var nopirkt briesmīga paskata sandales pa gandrī 1000eur, jo, redz, brends! Par tiem, kuri nēsā lētas kopijas, neizteikšos. Man šķiet, ka manā skapī nav pilnīgi neviens brenda apģērbs. Nejūtos savā dzīvē kaut ko zaudējusi. Bet katram savs, protams. Ja tīk vilkt mugurā kopijas, kāpēc gan ne. Katrā ziņā, es ar vārdu stilīgs saprotu ko citu, bet nu tā esmu tikai es.
20.03.2019 22:56 |
 
Reitings 1205
Reģ: 10.12.2014
Kāda jēga pirkt kopijas?
20.03.2019 22:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits