Krapsana vai ne?

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Manam puisim darba ir loti laba darba kolege, vins ar vinu dalas visos sikumos ar visu.
Ok saprotu var but labas attiecibas ar darba kolegi, bet man tas liekas dikti jocigi, kad vina atbrauc pie mums ciemos vai mes ie vinas, vina tik divaini uz mani skatas un taja asa bridi kad vina runa ar mani itka, vina skatas uz manu puisi.
Vins man nebija teicis kad viniem darba ir pusdienu artraukumi vini iziet ara pastaigajas kad ara ir labs laiks, ok izprotu visu dienu sedet ie datora iekusti , bet taja pasa bridi man atbildet watsap vins nevar vai atbildet ec paris stundam,
Bet kad si darba kolege pat brivdienas uzraksta vinam ko , ta uz sitienu atbild.
Ka jus domajat vai man butu jauztraucas par so visu?
20.03.2019 18:52 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Paldies par ieteikumu.
Es kaut kad sen vinam teicu varbut mums vairs nav nekas kopigs un tu velies izbeigt musu attiecibas un vins teica ne es tevi milu utt...
Bet es tikai visu laiku esot neapmierinata ar visu un tad vins laikam neveloties man izteikties ...
Nezinu , ta jau es daudz ko sevi turu ieksa un neko nesaku vinam, ka pasaku kaut ko kas man ipasi nepatik ta saka atkal vins ir slikts puisis man uttt...
20.03.2019 20:14 |
 
Reitings 24
Reģ: 17.03.2019
Nezinu man jau liekas, ka puisim ir pazudusi interese par Tevi :/ mīloš cilvēks tā neuzvedīsies , jā varbūt pretējā dzimuma draugs, bet ne jau pavadīt vairāk laika ar viņu, nekā ar savu otru pusīti ...
pajautā tieši vai esi viņam apnikusi ? Vai kas...
labāk ātrāk tikt skaidrībā nekā mocīties :)
20.03.2019 20:05 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Ja bet vins piemeram nestasta ka vini iet pastaigas vai kaut ko tadu, tikai ja es saku ka biju aizgajusi pastaigat pa centru, vins saka ka vins ari sodien bijis pastaiga partraukuma, ka pajautaju vai viens tad ne vienmer ar vinu.
Ar vinu vins dalas visas bedas utt. kad es pajautaju ka iet pa darbu vins pasaka viss ir labi esmu noguris un saruna beidzas.
Sapigi ka vins ar mani nevar dalities savas izjutas vai vins ir dusmigs uz kaut ko vai kaut kas labs noticis, to es tikai uzzini ka mes aizdodamies ie vina draugiem ar ko kopa stradda un tad vini sak runat kas ka sava starpa un tad es vinam saku, jauki ka es ko tadu uzzini no tavam sarunam ar draugiem.
Apnicis katru vakaru jautat ka gaja darba, ja atbilde ir viena ta pati...
20.03.2019 19:53 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Nē, kamēr neesi pieķērusi pie rokas, ka notiek kas vairāk par draudzību.
Ne vienmēr visi, kas labi komunicē uzreiz guļ kopā vai izjūt kādas simpātijas.
20.03.2019 19:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits