Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Motivācija? Kur tā ir?

 
Reitings 25
Reģ: 09.09.2018
Sveikas, meitenes. :-)
Man ir kāda tēma, kas nedod mieru.
Es esmu vidusskolniece un šogad jābeidz, priekšā eksāmeni , kas rada lielu satraukumu.
Nekad neesmu bijusi teicamniece, vairāk palaidne. :-DTaču līdz pēdējam gadam esmu tikusi. Taču ne par to. Atceros sevi 3 klasē, sēdēju klasē kurā pilnīgs klusums,visi mācās cītīgi, skolotāji slavē par pareizajām atbildēm Viss super.
4. klase - joprojām mācāmies, joprojām klusums tikai daži puiši klases beigās ķiķina, skolotāji joprojām slavē. Ar katru gadu troksnis ar vien lielāks, tāpat kā mēs paši. :-D 8. klase- Meitenes samālējušās, puiši kļuvuši izaicinoši, neviens jau vairs nemācās, kāds jau alkoholu lieto, gandrīz visi pīpē un te sakas jautājumi no skolotajiem "Ko jūs darīsiet nākamgad, eksāmenā?, par ko tu strādāsi ar šādu attieksmi? Tu zini, ka nākotnē tev nekas labs negaida?". 9. klase- Tas ir crazy gads. Kā jau mūsdienu jaunieši- tusiņi, alkohols, cigaretes, attiecības, depresija. Pēc sevis varu spriest, ka 9. klasē man gāja viss grūtāk, biju depresīva, ar nepareizo kompāniju, sliktiem ieradumiem utt. Taču vienu es nekad neaizmirsīšu- SKOLOTAJI!!!!!!!! Man tie atmiņā palikuši, kā enerģiju izsūcoši monstri, kas darīs visu, lai sabojātu garastāvokli. Un tam ir pamatojums. Tā kā biju aša meitene ne vienmēr man stundās bija līdzi klade vai vēlme mācīties. Un tam sekoja teksti - "Cik tālu tu tiksi ar šādu attieksmi? "Tev nav nākotne" "Par sētnieci strādāsi?"" Kas tevi tādu precēs?" Man kā 16 gadus vecais pusaudzei to dzirdēt bija grūti. Pasakot depresīvam jaunietim, ka viņam nav nākotne, ir tas pats, kas iedot striķi un teikt "ej pakaries." Un tad skolotāji spriež skaļi "Kur tiem jauniešiem motivācija?". Kur motivācija būtu tev , ja katru dienu tevi norej? Varbūt tikai manā skolā, skolotāji bija tādi nejēgas.
No mana teksta noteikti var sajust naidu. :-DTāds arī ir. Jautāsiet, kāpēc, tad tas tāpēc, ka mācoties 9. klase zaudēju savu labāko draudzeni, viņa cieta auto avārijā un , kad nākamajā dienā pēc tādas traģēdijas aizgāju uz skolu , protams es nebiju es, nenormāli pārdzīvoju. Skolotāji protams redzēja , izteica līdzjūtību, kas neko nemainīja. Taču bija viena skolotāja teikums, ko neaizmirsīšu"Viņa nemācījās tāpēc savā ziņa jau bija mirusi". 9. klasē es paliku uz otru gadu.. Skaidrs kāpēc. Ja ko tādu var pateikt cilvēks pie skaidra prata , tad es nesaprotu, kas tas par cilvēku. Kad sāku iet 9, klasē atkārtoti, tas skolotājs bija aizgājis pensijā. Paldies dievam. Tagad eju 12. klasē un joprojām man trūkst motivācija,mana liekākā motivācija ir mana labāka draudzene. Bet tas nejaukais skolotājs kopš tas dienas saņēmis nevienu manu "labdien".
Skolotāju pieeja ir mainījusies , viņi ir kā roboti, bez jūtam, tikai ar kvadrātsaknēm vai komatiem galvā. Mīļie skolotāji! Motivācija rodas, dzirdot labus vārdus, nevis sakot , ka mums nav nākotne.
17.03.2019 17:54 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
tas ko koijots raksta liek domāt, ka tev, meitenīt ir uzmanības deficīts, turklāt milzīgs
Tas ko reāli ieteiktu darīt, paņem grāmatas un sāc reāli mācīties, nevis pasaciņas forumos stāsti. Ar fantazēšanu točna tālu netiksi(ja nu vienīgi ask.fm fanus ar saviem stāstiņiem savāksi :D)
18.03.2019 21:05 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Tāds paštaisnums, b**! :-D
18.03.2019 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Akd ,nu tik sensitīva un čīkstoša persona.:-D Brīnums, ka tu vispār izdzīvoji.:-D Draudzene, taču ir mirus jaui sen, cik ilgstoši, savu neizdarību, un vēlmi čīkstēt attaisnosi ar viņas nāvi, pašai kauns nav. Protmas , vieglāk iebāzt galvu smiltīs un raudāt. Gaidi jautrus dzīves spērienus, ja par šādiem vārdiem gadiem gruzies.
18.03.2019 11:52 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
mvk Būtu perfekti! (l)
18.03.2019 11:50 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Latviete_V, jā! Varētu 101 bakalauru nomācīties un katram bakalauram vēl pa maģistram :D
18.03.2019 09:36 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Tūlīt beigšu pamatskolu un nezinu ko darīt tālāk. Tehnikums vai vidusskola?!!!

Šā gada 5. janvārī vēl gāja pamatskolā :D
Kā es gribētu tādā tempā pabeigt vēl kādu universitāti - žvīks un pāris mēnešu laikā nomācīti pāris gadi. Nu skaisti (l)|-):-D
18.03.2019 09:04 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Koijots uzlaboja dienu :-D:-D:-D
18.03.2019 07:35 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Esmu cilvēks ar stingru raksturu un čīkstu reti par tādām lietām kā depresija, skolotāji, nav motivācijas. Vienīgi tikai tu pati sev vari likt kaut ko darīt un skolotājam taisnība, kas tu būsi bez tās izglītības, ja iet runa par tik zemu līmeni. Ko var puņķoties? Sāp? - Nospļaujies. Ej. Nekas nemainās no šitās nīdēšanas.
9 klasē man bija līdzīga situācija, jo apkārtējie apsmēja, smagi izņirgājās, jo nebiju top modele,nebiju kruta, bet mācībās nekad nepalaidos, jo mans uzskats bija un ir tāds, ka tikai mācoties var kaut ko panākt. Ieguldot. Domājot. Uzstādot mērķus. Arī man teica un manai klasei teica, ka nākotnes nav, bet, kad 12.klasi pabeidzu ar vidējo atzīmi 8.5 es saprotu, ka nekas nepārvarams nav. Beidz dzīvot pagātnē. Ir depresija? Ārsts. Zāles. Atsakies no tā,kas tevi sāpina, beidz dzīvot tur, kur vairs nekad neatgriezīsies.
Atceries - neviens nekad nav vainīgs, maini savu dzīves uztveri un mainīsies pasaule. Es varu teikt tagad paldies saviem skolotājiem, ka zinu, kas ir Rainis, kas ķīmijā ir nomenklatūra, kas fizikā ir gaismas ātrums.
Pietiek puņķoties. Visu dzīvi vecākiem sēdēsi uz kakla, dzersi antidepresantus, domāsi par pagātni? Smieklīgi.
*
Protams, ja neesi trollis, kas pēc tā izskatās, vēlu veiksmi. Pati tam visam nesen izgāju cauri, līdz pat šim brīdim jūtu iekšā to visu.
18.03.2019 00:54 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Bet pirms pusgada -
Mācos par fitnesa treneri, esmu sākusi strādāt sporta klubā un ikdienā trenēju cilvēkus, sastādu uztura plānus un dodu padomus.
17.03.2019 18:48 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Pirms dažiem mēnešiem rakstīji, ka mācies 9. klasē , nu jau 12. klasē. Tad nu gan turboprogramma, kur 3 klases var apgūt 2 mēnešos :D
17.03.2019 18:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!