Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Celulīts

 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Sveikas, meitenes!
Tuvojas vasara...šortu un svārku laiks, bet esmu ievērojusi sev uz ciskām celulītu. Varbūt kādai ir pieredze ar tā samazināšanu?
Vairāk gan domāju ieteikumus, kas nav saistīti ar treniņiem, uzturu un ūdens daudzumu, jo ar to viss ir kārtībā, taču arī ar to visu tas celulīts tomēr ir parādījies.
Varbūt ir kādas masāžas, krēmi vai kaut kas, ko jūs darāt ikdienā un, kas tiešām palīdz.
Okšķerējot internetā, atradu šādas te čudo bankas. Varbūt kāda ir lietojusi un var padalīties ar atsauksmēm un lietošanu?:-)
18.03.2019 14:15 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
jane-doe es nopirku kaut kādā mazā veikaliņā pie stabu un čaka ielas šķiet, bija rakstīts dabīga, bet diez vai - 5eur :-D draudzene drogās pa 3 nopirka. Visur gan rakstīts, ka vajag dabīgo, bet mana loģika uz to, lai iekustinātu asinsriti kaut kā nedomāju, ka pārāk svarīgi, man par draudzenes lētā drogu birste šķiet patīkami efektīgāka uz ādas. Birstējos pirms dušas un pēc dušas kārtīgi mitrinu :-)
Varu tik ieteikt, lai garš kāts, būs ērtāk :-)
18.03.2019 14:57 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2019
undersun, kādu birstīti lieto? Pirmo reizi dzirdu par tādu padarīšanu, bet varētu pamēģināt.
18.03.2019 14:48 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es pirms pāris gadiem šitos mēģināju, nu i nafig, nezinu, sāpīgi un nebija pacietība. :D Es šobrīd mēģinu dry brushing, birstējos otro nedēļu, grūti teikt, salasījos, ka manāmus rezultātus varot redzēt pēc mēneša. Šobrīd gan jūtu manāmi gludāku un mīkstāku ādu. Vizuāli arī, bet celulīts protams vēl ir, pilna ar cerībām, ka samazināsies.
18.03.2019 14:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits