Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzimumzīmju noņemšana.

 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Sveikas.
17.03.2019 13:45 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Ja tas ir ķiruģisks process tad rēta būs vienmēr. Jo tomēr kaut ko izgriež ārā un atpakļa tad nav ko likt. To cik liela un kāda ir atkarīgs no audu dzīšanas procesa, ādas īpatnībām, kurā vietā atrodas (ja tā ir vieta kur jāloka roka, muskuļi smaidot, tad protams brūce dzīs lēnāk) utt. Ir daudz iemesli ne jau tikai ķirurga rokas. VCA par tādu operāciju prasa sakot no 72 eiro, tur arī ir iekļauta citoloģija (analīzes) .Ja ir aizdomas par onkoloģisku veidojumu tad protams griezuma malas un dziļums būs lielāks, lai samazinātu risku ka kāda vēža šūna paliek. Daktere ar kuru es zinu ,ikdienā ir onko-dermatalogs un pati veic šo procedūru/operāciju. Tas nenotiek pilnajā narkozē, bet lokālajā. Tas nekas traks nav. Tā nemaz visi parastie ķirurgi poliklīnikās negriezīs dzimumzīmes, jo tā ir sava specifika, jāmeklē operējoš dermatalogs.
18.03.2019 17:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Šodien biju vēl pie J.Ķīša, arī pateica, ka jāgriež, jo viņas ir dziļas. Tā arī izlēmu griezst pie viņa, neviss meklēt vēl kādu citu ķirurgu, jo viņš to darot var teikt katru dienu. Varbūt kāda ir griezusi pie viņa dzimumzīmes?
18.03.2019 16:35 |
 
Reitings 209
Reģ: 17.02.2012
O, man kāreiz aktuāla tēma. Nesen biju uz konsultāciju VC4, jo arī vēlos noņemt dzimumzīmi uz sejas un tas jādara ķirurģiski. Tā kā ārsts, kas mani konsultēja, neņem nost dzimumzīmes uz sejas, ieteica man ārstus Annu Ivanovu vai dr. Kļimecu Dzirciema ielā, kur ir stomatoloģijas institūts (tajā pašā ēkā ir arī sejas un žokļa ķirurģijas klīnika). Lai gan zvanīju februāra beigās, pie Ivanovas tiku tikai uz aprīļa vidu. Teica, ka Ivanova ir ļoti laba speciāliste tieši ķirurģiskajai likvidācijai uz sejas. Tagad gaidu :-)
18.03.2019 10:51 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Donata, man pat grūti atbildēt. Veidojumi, ko ņēma nost, bija tumši brūni, apaļi, kā visparastākā dzimumzīme. Uzreiz pēc procedūras bija neliels iedobums tajās vietās, bet viss smuki sadzija, un nekādas rētas un bedrītes nav palikušas. Visticamāk, dzimumzīmes tad būs bijušas minimāli izvirzītas uz āru, tāpēc tāda likvidēšanas metode un rezultāts. Kaut gan uz aci izskatījās un uz tausti bija ādas līmenī. Neapstrīdu, ka palielinājumā skatoties, bija nedaudz uz āru.
18.03.2019 10:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Potto, varbūt tev bija mazpigmentēti plankumi, kuri atradās ādas virsslānī? Dzimumzīmes parasti atrodas arī ādas dziļākajos slāņos. Un tev tur neko negrieza ārā, bet gan noslīpēja ādas virsslāni, tāpēc nekādu rētu nebija? Pēc dzimumzīmes izgriešanas ar lāzeru ādā paliek iedobīte.
18.03.2019 10:40 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Santa 995, biju pie dr. Annas Bērziņas. Nebija nekas izvirzīts uz āru; dzimumzīmes pilnīgi plakanas, ādas līmenī. Var jau būt, ka 100x palielinājumā kaut kas arī bija uz āru, bet uz aci vai tausti nekādu pacēlumu vai izvirzījumu uz āru dzimumzīmēm nebija. Es arī neuzstāju, ka jāgriež obligāti ar lāzeru; būtu bijusi ar mieru arī iet pie ķirurga. Bet, tā kā ārsts teica, ka drīkst, tad ņēmu ārā ar lāzeru. Vienīgi žēl, ka man neviens nebija pateicis, ka arī ar lāzeru ņemtās dzimumzīmes var nosūtīt pārbaudei.
Pēc procedūras nelietoju nedz pretrētu līdzekļus, un pat ne Bepanhtēnu. Kādu laiku bija redzami mazi pleķīši, bet pusgada laikā āda sadzija pilnībā. Bet tas jau katram individuāli.
Ja neuzticies ārsta viedoklim, vari aiziet pakonsultēties vēl pie kāda cita. Taču gan jau ir kāds iemesls, kādēļ teica, ka jāņem ārā ķirurģiski. Loģiski domājot, plastikas ķirurgam, kurš orientēts uz estētiska rezultāta panākšanu, būtu prātīgāk uzticēt seju. Ja dzimumzīme būtu jebkur citur uz ķermeņa, ietu pie vispārējā ķirurga.
18.03.2019 10:17 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Rētas izskats ir atkarīgs arī no ādas īpatnībām, dzimumzīmes lieluma un dziļuma, kādu šuvi var uzlikt, ne tikai no ķirurga uzmanības un meistarības. Arī, cik labi dzīs, kādas zāles lieto dzīšanai. Tā kā to, ka kādam pie plastikas ķirurga paliek rēta bet citam poliklīnikā nepaliek (nepaliek rēta? Really? Neticu) es neuzskatītu par izvēles kritēriju.
18.03.2019 09:21 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man vajadzēja izgriezt vienu dzimumzīmi uz muguras. Ātri un nesāpīgi to izdarīju ER Klīnikā. Patīkama attieksme un rezultāts.
18.03.2019 08:44 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Pie kuras dakteres Tu biji? Varbūt Tev viņa bija mazliet uz āru izvirzīta, jo cik esmu interesējusies, tad saka, ka plakanās nevar, jo lāzeris sanāk, ka vienkārši slīpē, bet tur nav ko slīpēt. Domāju iet pie Ģīļa kurš arī pieņem Lāzerplastikas klīnikā, bet nu lasot atsauksmes par plastikas ķirurgiem citiem ir lielas rētas, bet taisot pie parasta ķirurga citiem vispār nav rētas.
Domāju vēl VC4 pierakstītied pie dermatoloģes, paklausīties ko teiks un ieteiks.
Lāzeri noņemtās dzimumzīmes arī var sūtīt uz pārbaudēm, tikai pirms tam ārstam jāpasaka, ka Tu to vēlies darīt.
18.03.2019 00:53 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Pēc lāzera nesūta uz analīzēm, jo nav ko tur vairs sūtīt.
17.03.2019 23:38 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Man no sejas plakanas dzimumzīmes tai pašā Lāzerplastikas klīnikā noņēma ar lāzeri. Nekādas rētas un pleķi nav palikuši. Arī atjaunoties nekas neatjaunojās. Tiesa, uz pārbaudēm dzimumzīmes nesūtīja. Var jau būt, ka citās iestādēs labāki lāzeri, un ir ko pēc procedūras vēl aizsūtīt uz laboratoriju, bet man šāda opcija netika piedāvāta. Kā man teica, ar lāzeru ņem nost dzimumzīmes, par kurām ārsts ir 100% drošs, ka veidojums labdabīgs. Ja dzimumzīme ir jebkādā veidā atipiska vai ārstam ir kaut mazākās šaubas par veidojuma dabu, tad to likvidē tikai ķirurğiski. Vēl jau veidojuma noņemšanas tehniku ietekmē arī veidojuma izmērs. Ja ārsts teica, ka var ņemt nost tikai ķirurğiski, tad droši vien tā arī ir. Ja dzimumzīme ir uz sejas, varbūt vari iet pie plastikas ķirurga, ja neuzticies vispārējam ķirurgam.
17.03.2019 23:33 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Pie ķirurga biju MFD Pārdaugava, vārdu neatceros, bet pierakstoties jautāja kas par vajadzību un ieteica atbilstošāko specu.
17.03.2019 20:31 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Kur un pie kāda ķirurga biji?
17.03.2019 20:02 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Man bija uz muguras, laikam 2 centu monētas lielumā, uz āru izvirzīta. No sākuma pie dermatologa, kurš pateica, ka šo var tikai ķirurģiski likvidēt. Tad pie ķirurga, ar kuru sarunājām operāciju dienas stacionārā. Bija apdrošināšana, bet vēl piemaksāju ap 30 eur par analīzēm- to dzimumzīmi pārbaudīja, jo bija aizdomīga. Rēta diezgan liela, kādi 2x3cm, jo cik noprotu, dzimumzīme bija arī dziļa. Tāda kā bedrīte uz iekšu. Man gan netraucē, pati neredzu un ja arī pludmalē kāds redz, tā nav mana problēma :D
17.03.2019 18:55 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Nu cik man teica Lāzerplastikas klīnikā un cik lasīju pati, variants ir tikai ķrurģiski. Jautājums tikai ir vai vērts maksāt lielo naudu un iet uz klīniku vai paņemt nosūtījumu un pa 5€ aiziet pie jebkura ķirurga, rēta jau jebkurā gadījumā būs neliela.
17.03.2019 14:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Jā, viņa ir kā maza bumbiņa :-D
Par plakano dzimumzīmju noņemšanu ķirurģiski neko nespēšu ieteikt, jo pati izlēmu to nedarīt. Varbūt aizej uz citām klīnikām, kādi tur būs viedokļi...
17.03.2019 14:49 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Jā, pat to, ka mēdz atjaunties zinu. Man kaut kad ļoti sen divas noņēma uz sejas, ar lāzeri, bet viņas bija uz āru tāpēc varēja noslīpēt ar lāzeri, viss smuki, nekas nav atjaunojies.
Es saprotu, ka rēta tā pat paliks, bet gribas, lai pēc iespējas mazāka un smukāka, kaut gan to arī pēc tam ar lāzeri var noslīpēt.
Paldies, es zinu, ka ar lāzeri noslīpētās arī var pārbaudīt. Un kā izskatās ar lāzeri noņemtās, viņa arī ir vesela gabalā tā pat kā kad griež ķirģiski?
17.03.2019 14:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ķirurgiski sanāca tikai vienu reizi dap klīnikā, pēc tam, kad noņēma ar lāzeri, dzimumzīme sāka atjaunoties (tā mēdz notikt). Rēta nebija liela, smuki sašuva un viss. Bet tas nebija uz sejas. Es savas plakanās dzimumzīmes uz sejas nolēmu atstāt. Jo rētas paliks tik un tā, ja ņems nost.
Uz analīzēm tika sūtīti visi paraugi. Es par to nešanu uz Gulbi pasvītroju, jo ir dzirdēti viedokļi, ka ar lāzeri ņemot nost, nav materiāla analīzēm. Tas ir bulšits. Tad lūk, pēdējoreiz man bija tas gods pašai apskatīt savu ar lāzeri noņemto materiālu :-D
17.03.2019 14:26 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.09.2013
Kur un pie kā ņēmi nost ķirurģiski? Un vai nav baigà rēta palikusi? Ķirurģiskās nesi uz Gulbi? Man ar lāzeri diemžēl nevar noņemt, jo esot plakanas.
17.03.2019 14:08 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Esmu ņēmusi ārā vairākas dzimumzīmes, gan ar lāzeri gan ķirurģiski, gan vc4, gan arsā, gan dap. Pēdējo noņēma arsā ar lāzeri, pati gāju uz Gulbi viņu nodot uz analīzēm mazā pudelītē ar šķidrumu :-D . Vienkārši paņem un izgriež ar lāzeri un viss. Iesaku aiziet pie dermatologa uz arsu vai vc4, tur uzmanīgi noņems.
17.03.2019 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!