Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis neatnāca uz randiņu..

 
Reitings 72
Reģ: 28.01.2019
Domāju,ka daudzas atceras manu ieprēkšējo tematu par puisi,kurš pasauca mani uz randiņu.Sarunājām satikties pie Laimas pulksteņa un beigu beigās gaidīju viņu kā dura 20 minūtes.Pēc tam paskatījos forumā un tur bija ziņa no viņa,ka viņš mani redzēja,neesmu iepatīkusies,nekā personīga un nobloķēja mani.Sorry,bet tas ir tik bērņišķīgi neprasīt bildi,aicināt uz randiņu un rupji sākot pat neatnākt:'-(Tagad jūtos vēl sliktāk par sevi nekā iepriekš.Vot kā visu šo pārdzīvot?Tagad vispār nav nekādas vēlmes mēģināt ar kādu iepazīties...
14.03.2019 19:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Stulbi ir tas, ka nepienāca un neko nepateica. Ir cilvēki, kam tu patiksi, un ir cilvēki, kam tu nepatiksi un tas ir normāli. Tev nav jāpatīk visiem. Es tikai pasmietos ja būtu tāda situācija, jo pilna pasaule ar muļķiem. Vienkārši pieņem to. Puisis, protams, izrīkojās kā 16.gadīgs atsaldenis, kam svarīgs tikai izskats.
*
Nemaz nedomā par viņu. Pat priecājies, ka nekas nesanāca, jo vot šitie puiši, kam svarīgs tikai tas izskats man liekas arī bieži vien var nolaist pa kreisi. :-|
16.03.2019 14:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Principā, jau viņš atnāca uzrandiņu, bet ne līdz galam:-D Kretīniski rīkojās, neko citu par to nevaru pateikt. Ja jau pat bildi nepaprasīja, tad pats vainīgs. Varēja vismaz simboliski aiziet kopā iedzert kafiju. Priecājies, ka viņš pats aiztinās, jo tādu par vīrieti ir grūti nosaukt.
16.03.2019 11:54 |
 
Reitings 72
Reģ: 28.01.2019
Meitenes,paldies par atbalstu(l)
15.03.2019 17:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
+ Tu vismaz biji drosmīga! Atšķirībā no tā čaļa :-P
15.03.2019 11:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Idi*ts!
Man reiz gadījās tikties ar vienu simpātisku čali..rakstamies,rakstamies, atbrauc man pakaļ ( pielēja man pilnas ausis, ka nu tik dosimies vakariņās utt..) es arī biju jaunāka,naivāka, jau sacerējusies..
šis atbrauc, iekāpju mašīnā - man ir tāds niķis, automātiski piesprādzēties.
kā nebraucam, tā nebraucam nekādās vakariņās. mēs pavārījāmies 5min, līdz man likās, ka gribu viņam iekraut :-D:-D:-D vnk neciešams.. nezināju kā tikt prom, un viss turpat pie manas mājas vēl! un tā mana piesprādzēšanās..
pateicu, lai vnk izmet kvartālu tālāk, ka iešu pie draudzenes.. izkāpu,iegāju veikalā un metu ap kāju :-D:-D dažreiz labāk nesatikt tādus!
15.03.2019 11:50 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Nu man gribētos teikt , ka cik ilgi pati slepsies, tik ilgi arī nebūsi vajadzīga kādam. Likt random bildes, nevis īstās ir tāds pats bērnudārzs kā tā čaļa rīcība.
Liec savas bildes, esi atklāta un beidz slēpties. Neticesi- otru pusi var ātrāk atrast šādi.
Ha tavs mērķis ir atrast otru pusi, tad esi redzama, nevis kā rāda trollis pazemē
15.03.2019 11:45 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es tavā vietā priecātos, ka ar tādu ķēmu nekas nesanāca. Acīmredzot puisis stāvējis aiz stūra un vērojis tevi. Vēroja un saprata, ka nepatīc pēc izskata un notinās. Tātad tam tipiņam izskats nospēlēja lielāku lomu nekā sarunas un personības atklāšanās.
Scenārijs līdzīgs kā "randiņš tumsā" raidījumam, jo arī tur cilvēki iepazīst viens otra personību un it kā īstais utt, bet kā iedegas gaisma tā saprot, ka nepatīk pēc izskata. varbūt patiki pēc personības, bet neatbildi viņa iedomātajam tēlam pēc izskata, jo bija iedomājies tevi skaistāku. (Pēc saviem kritērijiem)
Rīcība ir stulba un bērnišķīga. Un vēl tā nobloķēšana...pieaudzis vīrietis, bet rīkojas kā bērndārznieks.
Phe..aizmirsti un dzīvo tālāk. Tas nav nekāds pasaules gals. Neatbildi vienam pēc standartiem, kādam citam būsi skaistākā uz pasaules.
Aizmirsti to duraku un iedzer vīnu vannā, relaksējies un turpini. :-)
15.03.2019 11:39 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Kaya labs :-D:-D:-D
15.03.2019 11:31 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Haha :-D atcerējos, ka sīka būdama arī biju uz aklo randiņu, nebijām viens otra foto redzējuši. Norunātajā vietā ieradàmies abi, saskatījāmies un aizgājàm katrs uz savu pusi :-D ne man viņš patika, ne viņam es. Pēctam pat nesarakstijāmies..
Tavà gadījumā vīrietis cūka. Piekritīšu meitenēm un teikšu slaveno “neņem galvā”. :-)
15.03.2019 11:31 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Izklausās tiešām pēc gados stipri jauniem cilvēkiem, kas tā var uzvesties. Es 16 gados esmu aiz stūriem ķiķinājusi ar draudzenēm vispirms noskatot "randiņu". Protams ir vispār neapdomīgi iet satikties ar cilvēku ko neesi redzējis un nav par nojausma kā varētu izskatīties. Nezinu kā tas šajos gadu rāmjos vispār iet kopā. Piekrītu -
bet nu mûsdienu tehnologiju laikmetà aklais randiñš ir izmirstoša suga

Bet nu man arī ar bildēm ir nācies vilties, kad gāju satikties ar puisi kurš sāka plati smaidīt, kad gāju klāt un izrādījās viņam ir kādi 3 zobi varbūt, man tajā mirklī gribējās pagriesties brutāli un aiziet, bet nu es nostaigāju kādas 20min cerot nevienu pazīstamu nesatikt. Protams bija grūti tikt vaļā.
15.03.2019 10:50 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Nu gan kretīns! :-O:-O Kas tas par muļķi un kurš puisi tā dara, pasauc uz randiņu, neaiziet un tad izsakās pretīgi? :-|
Neraizējies dzīvē strādā bumeranga sistēma, īpaši uz sliktām lietām, tās atnāk atpakaļ un dubultā 8-);-)
Un es teikšu ka tas kretīniskais puisis nobijās vai nokautrējas pats no tevis!:-P
15.03.2019 10:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man reiz bija tā, ka bārā vasaras āra terasē viens donžuāns uzsāka sarunu, izteica komplimentus par to, ka labi izskatos (kā jau vasarā, biju kleitā, vasaras apavos). Pēc kāda laika uzradās atkal, piedāvāja satikties. Bija ziema. Baiss aukstums. Man mugurā gotiska stila mētelis un kerzveidīgi zābaki (nebiju no Rīgas un tajā dienā strādāju, savukārt ziņu saņēmu darba dienas beigās, nebija vairs iespēja braukt uz citu pilsētu, lai pārģērbtos). Stāvēju, gaidīju, beigās šis atnāca, bet ieplānotās pastaigas vietā tikai norūca, ka kauns man blakus stāvēt, un aizgāja. Acīmredzot, šim palika kauns, ka gaidītās vasaras caciņas vietā stāv viscaur melnā ģērbta meitene kerzas zābakos. Nopriecājos, ka ar tādu tipu nekas vairāk arī nesanāca. Tā vietā aizgāju uz Ļeņingradu un tur iepazinos ar draudzīgiem pankiem, kuriem gan nebija kauns man blakus stāvēt. :D
Autores stāstā čalis ir pilnīgs kretīns, jo normāls vīrietis, pat ja justu, ka sieviete nesaista vizuāli, vismaz pieklājības pēc aizietu kopā kafijas tasi iedzert, nevis palūrētu no tālienes un aizlaistos. Nekas! Galvenais nekomplekso un neuztraucies par to, ka vaina varētu būt Tevī! Vaina ir šitādos vīriešu dzimuma izstrādājumos, kurus par vīriešiem padara vien viens orgāns, jo no vīrišķības tur ne smakas nav.
15.03.2019 01:23 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tiešām kāds vēl iet uz patiesi aklo randiņu??? Mani šis vairàk pàrsteidz nekà tas, ka puisim neiepatikies un aizbèga (mûsdienu puišuki:-D) bet nu mûsdienu tehnologiju laikmetà aklais randiñš ir izmirstoša suga
15.03.2019 00:52 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Mjā, šitais variants ir galīgi garām. Kas tad tas par forumu, kur tādi džeki tusē. Čalis arī labs, ne bildi nepajautāja, ne kaut vai FB profilu, pilnīgi neko. :-/
14.03.2019 23:55 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es nesaku ka nav lohs, ir :-)
14.03.2019 22:58 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Viņu nevajag pataisīt par lohu, jo viņš jau ir lohs. Pilnīgi atsaldēts pi**is.
14.03.2019 22:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nē nu nevajag jau gluži pataisīt vīrieti par lohu, jo vizuālais ir svarīgs vai nemeklē meiteni tīri pēc dvēseles, stulbi jau ir tas kā izrīkojās, varēja uzprasīt foto jau tad kad sāka rasties interese par meiteni nevis tik stulbi izdarīt kā izdarīja
14.03.2019 22:08 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tev nav jājūtas slikti, tā dara tikai nenobrieduši ambāļi, tiešām tāds tīņu līmenis kā 2005 gadā...
Nenoniecini sevi tikai tādēļ ka kādam loham kuru pat nepazīsti tu nebiji gana skaista. Visticamāk pats ir kaut kāds jocīgs.
14.03.2019 21:58 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Nu kā tā var ... klauns.
14.03.2019 21:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, paskat tik, Tu neesot puisēnam iepatikusies, turklāt vizuāli... A tam čalītim neienāca prātā pirms tikšanās izdiņģēt Tavu foto un piestādīt sarakstu ar obligāto parametru uzskaitījumu, ja jau vizuālie dotumi šam ir tik, nu, tik ļoti, ļoti svarīgi, ka satikšanās brīdī dāmu ārkārtīgi nedžentlmeniski tupa uzmet, ja viņas ārējais izskats novirzījies no iedomu ideālā tēla, ko aiz bezdarbības izraisītas garlaicības uzzīmējusi tarakānu armija, kas nocietinājusies brīvajā vietā blakus trim pelēkajām šūniņām piecās rindās iekš zēna galvaskausa?
.
Aizmirsti to tirliņu, jo (pievienošos iepriekšminētajam) problēmas ir viņam, nevis Tev, līdz ar to nav vērts pārdzīvot dēļ viņa paviršās rīcības, rupekļa manierēm, un idiotiskās attieksmes.
14.03.2019 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits