Vīra iedzeršana

 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Čau:)
Kā jums šķiet, vai ir normāli, ka vīrs katru otro-trešo dienu dzer? Piemēram, vīna pudeli vai divas, vai viskiju vai vodku aptuveni 0,3L katru otro-trešo dienu?
It kā jau nevaru žēloties, jo vins tāds bijis ir jau kopš attiecību sākuma. Pati vien vainīga, ka samierinājos. Dzeršana ir samazinājusies daudzuma ziņā, bet ir biežāk. Viņš neko sliktu nedara dzērumā, nav ne rupjš, ne agresīvs, padzer pie TV un iet gulēt mierīgi, tomēr tā sajūta, ka vins 3 reizes nedēļā ir piedzeries, man kaut kā nepatīk... Es tad jūtos vientuļa... Vai esmu pārāk egoistiska? Varbūt tas ir normāli?
Runājusi, protams, esmu ar viņu daudz. Vel šodien solīja, ka nebūs problēmas ar dzeršanu, bet vakarā atkal prasa atļauju iedzert. Tāda sajūta, ka ar sienu es runāju.
Pats vins saka, ka vins ar alkohola palīdzību noņemot sev stresu. Un ka visi viņa ģimenē vienmēr ir dzēruši un ka vins šo lietu nemūžam neatmetis.
Pati nedzeru vispār un bērnu mums nav.
Vins saka-bet es taču neko sliktu nedaru kad dzeru un arī daudz naudas nenodzeru, kur ir problēma?
Vai, jūsuprāt, tas ir normali?
Cik bieži jūsu vīrieši dzer?
14.03.2019 21:26 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kas jums teica, ka viņAM tuvākajos plānos būtu bērns?
bet nu jā, kaut ko parunāt var mēģināt. ka trauksmi/depresiju var paregulēt arī ar zālēm, piemēram. ka jo ātrāk sāks, jo vieglāk to būs risināt. bet izlasot "un ka vins šo lietu nemūžam neatmetis", diez vai...
14.03.2019 22:28 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Tad daudzums ir samazinājies vai nav? Beigās minat, ka viņš tomēr katru otro trešo dienu ir piedzēries!
Mans vīrietis arī pēc darba iedzer 2-3 aliņus, es neko slikti neredzu, es pati vakaros vīna glāzi vai šampanieti, neuzskatu, ne sevi, ne vīrieti par alkoholiķiem. Tāpat arī brīvdienas, ne katru nedelas nogali, bet reizi mēnesī mēs rīkojam ballītes mājās. Varētu teikt, ka vēl jauni, bet vairs jau īsti neesam, bet nedomāju, ka glāze kokteiļa vai alus pudele ir kaut kas slikts vakarā pie vakariņām. Bet cilvēki dažādi. Ja Tev tas traucē, loģiski, ej prom, nemeklē padomu forumos, kur viedoklis un pieredze katram sava. Katrs taču pats izvēlas kādā komforta zonā dzīvot.
14.03.2019 22:26 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Vīrietis ar laika degli. Var sākt dzert vairāk un nodzerties, var tā pa bišķim vairākus gadu desmitus. Ja nemaldos, alkoholismam ir vairākas stadijas, šī noteikti nav pirmā stadija, bet otrā jau!
14.03.2019 22:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gan par biežu, gan par daudz! Lielu dalu dzīves vins pavada reibumā. Visiem cilvēkiem ir stress, bet tāpēc visi nekļūst par alkoholiķiem.
Ja tagad šīs izdarības šķiet traucējošas.. tad bērnam ienākot ģimenē..būs pavisam apgrūtinoši!
14.03.2019 22:17 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu man tas neliekas nedz normāli nedz pienemami, bet nu, vajadzēja ātrāk risināt vai arī, lai vīrietim pašam ir vēlme samazināt alko lietošanu.
14.03.2019 22:05 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
es pazinu kādu zviedru kungu. laikā no viņa apmēram 60 līdz galam 85 gadu vecumā. nezinu, cik gados viņš bija sācis, bet to laiku viņš katru dienu vakarā izdzēra vismaz puspudeli vermuta. plus kādu akvavita glāzīti pie pusdienām/vakariņām, kādu deserta liķierīti pēc pusdienām/vakariņām. viņš bija pēc velna gudrs un patīkams sarunu biedrs, kas aizstāja miljonu nīgru, dumju u.c. 'normālo' lietotāju. ko es gribu teikt? nav universālu padomu un akmenī iecirstu sakarību, paliek tikai katrs atsevišķs cilvēks -- personība --, un kas pašai/pašam ir pieņemami vai nav.
14.03.2019 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
No pieredzes ar vecākiem alkoholiķiem/pirmā boyfrienda alkoholiķa,
nekas tur labāk nepaliks. Runāšana ir pupu mizas. taisies prom ka tiec. Tu neko nevari izdarīt otra cilvēka vietā, tikai sagandēt pašas dzīvi.
14.03.2019 21:57 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Kad sāku tikties ar savu - vīrieti, tad bieži viņš savas problēmas risināja ar pudeli. Un dažreiz vairākām. Es to uzzināju pavisam nejauši, kādā kopīgā ballītē, jo viņš ir no tiem, kas ja dzer - tad līdz komai gandrīz vai, bet vienkārši iedzert, nemāk.
Ļoti daudz runāju ar viņu par to, un arī viņam - ģimene tas ir “iedzimts”? Es ticu, ka tādas noslieces varētu iedzimt gēnos. Un, nu kopā esam izgājuši diezgan garu un pasmagu ceļu, kad stresu un problēmas - izrunājām neviss ņēma kārtējo pudeli. Tagad vispār - pat pa svētkiem nedzer. Baidās atkal iekļūt tajā “bedrē” un arī pazaudēt mani, jo es uzreiz nostādīja ultimātu - nu vai nu es, vai alkohols. Trijatā mēs nedzīvosim.
14.03.2019 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Labāk ej prom, kamēr ir tāda iespēja! Jo labāk nepaliks! Paliks tikai trakāk. Un, ja viņam jau tagad ir stresa dēļ jādzer pa 2 vīna pudelēm katru otro vakaru, padomā, kas būs, ja jums būs bērns.
14.03.2019 21:53 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
viņš ir tāds funkcionālais alkoholiķis. tā var ilgus gadus. kamēr neiekrīt bedrē, stimula ko mainīt parasti nav.
un vispār jau dzīve ir interesanta lieta. arī mīļš nedzērājs kāda notikuma iespaidā pēc 15 gadiem var pārvērsties par pretīgu lopu...
14.03.2019 21:50 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ir par traku, saprastu, ja šad tad brīvdienās iedzer, bet bez pārmērībām. Katru otro dienu ir par traku, es neticu ka tur aiziet maz naudas. Es pat neapsvērtu domu dzīvot kopā ar iknedēļas pudeļu korķētāju. Lai tad lieto labāk kādas zāles stresa noņemšanai, kāpēc jāpaliek par alkoholiķi? Nu, ja pats uzskata ka viss ok, tad diez vai tu mainīsi viņa domas par alko daudzuma/biežuma samazināšanu.
14.03.2019 21:42 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
vai nu samierinies, vai beidziet kopdzīvi. tā tas vienkārši un nav ko spriedelēt. vīram tā ir 'normāli'. viņš varētu, protams, 'normālāk' izvēlēties stresu noņemt, ar, piemēram, boksēšanos. bet ak tu neraža, tad viņš arī nebūs kopā ar Tevi to laiku...
vispār normāli, nenormāli... vismazāk jau tā komentēt vajadzētu atturībniekiem ;P mūsu sabiedrība lieto. dienvidnieki vīnu katru dienu. ziemeļnieki vairāk uz piemaukšanos. kādam normāli reizi gadā, kādam reizi mēnesī, kādam nedēļas nogali katru, kādam tikai reizi gadā, bet uz mēnesi :D
14.03.2019 21:41 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Tur jau tā lieta, ka es jau sāku apsvērt šķiršanos, bet, no otras, puses domāju, varbūt tā ir tikai mana spītība un ka vienkārši esmu ieciklējusies uz to un ka nekas traks jau tur nemaz nav?...
14.03.2019 21:37 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Neteiktu, ka normāli. Pozitīvi (cik nu var) ka viņš mierīgs, savā nodabā. Daudzums vienalga gan izklausās liels. Mans pazīstams vīrietis arī vakaros tā atslābinās. Vīna glāze vai vasarā alus. Ne katru dienu, bet samērā regulāri. Betuzreiz uz AA nesūtītu...Bet nu, īsti normāli nav, ja veselu pudeli ar vīnu viens vakarā.
14.03.2019 21:36 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, nav normāli.
--
Ne es,ne vīrs nedzeram vispār.
--
Es neiebilstu, ja kādreiz izdzertu alu vai šad un tad šampanieti vai vīna glāzi. Bet noteikti kaut kas tāds kā augstākminētais nav pieļaujams. Tas taču ir alkoholisms!
14.03.2019 21:29 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Nav normāli un ar tādu dzērāju kopā nedzīvotu.
14.03.2019 21:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits