Puisis neatnāca uz randiņu..

 
Reitings 72
Reģ: 28.01.2019
Domāju,ka daudzas atceras manu ieprēkšējo tematu par puisi,kurš pasauca mani uz randiņu.Sarunājām satikties pie Laimas pulksteņa un beigu beigās gaidīju viņu kā dura 20 minūtes.Pēc tam paskatījos forumā un tur bija ziņa no viņa,ka viņš mani redzēja,neesmu iepatīkusies,nekā personīga un nobloķēja mani.Sorry,bet tas ir tik bērņišķīgi neprasīt bildi,aicināt uz randiņu un rupji sākot pat neatnākt:'-(Tagad jūtos vēl sliktāk par sevi nekā iepriekš.Vot kā visu šo pārdzīvot?Tagad vispār nav nekādas vēlmes mēģināt ar kādu iepazīties...
14.03.2019 19:09 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tā var rīkoties tikai emocionāli atsaldēts cilvēks, vai arī ar nolūku apzināti pašapliecināties uz citu rēķina. Viņam ir problēmas, nevis tev. Ar tādu apziņu arī dodies dzīvē uz priekšu.
14.03.2019 21:39 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tagad jūtos vēl sliktāk par sevi nekā iepriekš.Vot kā visu šo pārdzīvot?Tagad vispār nav nekādas vēlmes mēģināt ar kādu iepazīties...
Protams, ka nav patīkami un kaitinoši, jo bija iespēja netērēt Tavu laiku (cik saprotu, Tu piedāvāji apmainīties ar bildēm), bet varbūt tā savā ziņā pat ir labāk - vismaz nepavadījāt neērtu vakaru kopā. Par to, ka nepatiki viņam - vizuāli gaumes ir dažādas, gan vīrieši, gan sievietes var saņemt atraidījumu dēļ izskata, un tas nenozīmē, ka konkrētais cilvēks ir nepievilcīgs kā tāds. Noteikti ieteiktu to neņemt galvā, visiem nepatiksi, lai kāda izskatīsies. Piedod, ja vajadzētu izvēlēties, noteikti izvēlētos Tavu variantu, nekā mokošu vakaru, kurā mani kāds tirliņš sejā vērtētu 10 baļļu sistēmā (jo citādi nespēju nosaukt cilvēku, kuram liekas, ka šī ir laba ideja).
P.S. Dafnijas 15 gados piedzīvotais neliekas nekas traģisks - nu neiepatikās, ko darīt. Teorijā varēja neteikt un pazust, bet ir cilvēki, kuri tad nosodītu pazušanu, bez paskaidrojuma. Kod kurā pirkstā gribi, visi sāp.
14.03.2019 21:23 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nevajag tērēt savu enerģiju un domas - priekš viņa. Tad džeks noteikti nav tā vērts. Nu, mēdz būt lohi, a ko? Protams, maksimāli stulba situācija un diezvai - šie mūsu vārdi, daudz ko var mainīt tavās emocijās.
Es arī kādreiz tiku - tieši sejā vērtēta 10baļļu sistēmā un tas bija sāpīgi. Bet, cik pieredze saka, tie - puiši ( tie pat nav vīrieši ) kuri var tā un līdzīgi izrīkoties, ir ar lieliem kompleksiem un noteikti nav gatavi attiecībām. Tikai nobriedis cilvēks - saprot cilvēka dvēseles vērtību, neviss tizli izskata.
A moška, Tu vienkārši viņam likies pārāk skaista un viņš saprata, ka viņš it pārāk neglīts? Tādu variantu arī nevajag izslēgt! ;-)
Iedzer vinčiku un aizmirsti viņu kā ļaunu murgu!
14.03.2019 20:42 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Kautkāds padsmitnieka līmenis. Atceros, es tā darīju, kad tikko draugiem.lv bija parādījies. Kaut profila bilde bija, cilvēks dzīvē izskatījās traki, es viņam mēģināju paiet garām, itkā nepazītu, bet viņš atpazina mani un uzrunāja:-D domāju pieklājības pēc pastaigāties un ātri notīties, bet tad sākām runāties un randiņš ievilkās līdz vēlai naktij, tīri sakarīgs džeks, nekādas attiecības gan neizveidojās, jo nebija manā gaumē.
14.03.2019 20:42 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Varētu pat padomāt, ka viņš speciāl tā, sarunāja uz aklo zinot, ka drīzāk nenāks klāt, ja nebūsi tāda kādu iztēlojās.
14.03.2019 20:26 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.01.2019
Un vispār es nesaprotu to čali. Nezin kā izskatās, neprasa bildes, bet aicina uz randiņu. Varbūt viņa mērķis nebija ar Tevi kaut ko veidot, bet gan kaut kas cits. :-/Labi, es nezinu to jūsu situāciju, ko, kas, kā, bet nu aizdomīgi tas viss bija jau sākumā. Galvenais nepārdzīvo. Pilns ar tādiem jefiņiem.
14.03.2019 20:00 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.01.2019
Banāli skanēs, bet arī es teikšu - neņem galvā. Īstenībā Tev ir paveicies, ka neturpināji tālāk kaut ko ar to cilvēku. Ja pēc izskata neatbildi viņa prasībām, nevajag par to pārdzīvot. Man arī puisis vienreiz iedeva 5 balles 10 ballu skalā. Toties tagad cits saka ka esmu visskaistākā. Tā kā... atviegloji vien sev dzīvi meitēn. ;-) Un ieteikums - nākamreiz nevajag uzlikt sevi kā uz skatuves lai "mačomens" Tevi var no stūra novērtēt. Esi gudrāka - izveido situāciju kad TU iznāc un TU jau esi paspējusi viņu novērtēt.
14.03.2019 19:51 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Stulba situācija, taču nepārdzīvo - cilvēkiem gaumes par to, kas ir skaists un vizuāli pievilcīgs atšķiras. Tā būs pieredze arī Tev - nākamreiz vienkārši pirms tam abi apmainieties bildēm, lai velti netērētu savu laiku kādam, kurš to nenovērtēs. :-)
14.03.2019 19:50 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
No savas pieredzes varu pateikt, ka vīrieši reizēm idioti.
Gadus atpakaļ ar puisi arī iepazinos vienā saitā. Pāris gadus online vienkārši runājām, kaut gan ik pa laikam šis ieminējās par tikšanos. Bildes viens otram bijām redzējuši. Man jau likās, ka šis uz ko romantisku pretendē, bet neko tikšanās reizē neizrādīja. Un tā pāris gadus vēl muļļājāmies. Internetā draugi, pāris reizes uz kafiju. Man arī likās, ka jau jau neko neizrāda, tad arī ar draudzību mierā. Vairs draugi neesam, jo no zila gaisa uzbruka, ka es vazājot aiz deguna. Nolika mani trīsstāvīgiem vārdiem un ko tik vēl nē.. Bet vismaz iemācīja uz idiotiem neapvainoties. Un šis tiešām izklausās pēc lupatas, ne vīrieša. Nekāda cieņa pret otru un tad vēl kā mīkstpēdiņš pat nobloķē.
Nevadies pēc šī mīzala. Nav vērts tāpēc padoties. Daudz jauku puišu vēl pa pasauli staigā.
14.03.2019 19:47 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Neņem galvā! Ja nevarēja satikties ar tevi tikai izskata dēļ, tad tas tikai pierāda, cik nepieaudzis, nepieklājīgs cilvēks! (t)
Atceros, kad man bija kādi gadi 15 bija līdzīgs gadījums. Čatoju toreiz kaut kādā čatā(tolaik bija populari) un sarakstījos ar īsziņām ar kaut kādu džeku. Sarakstes bija aizrautīgas. Tad viņš vēlējās, lai atsūtu bildi. Un pēc tam, kad aizsūtīju atrakstīja, ka neesot viņa gaumē. :-O Lai gan es izskatījos labi un nemēdzu uztraukties par izskatu . Biju ļoti vīlusies, ka mani šitā atšuva un sāku kompleksot, kas man tāds, ka nepatiku. Bet tad uzradās cita simpātija un šis viss lika tikai padomāt, ka tas džeks bijis idiots.
Gan jau arī sastapsi kādu, kas ir sakarīgs. Un citreiz izvēlies tikties kādā vietā, kas nav kā uz delnas. ;-) Es atceros, ka vienmēr viltīgi nācu pati ar kavēšanu, vai sēdēju jau kādā kafejnīcā, lai nejustos neerti stāvot un gaidot.
14.03.2019 19:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!