Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek ar cilvēkiem Latvijā?

 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Atveriet un paskatieties, vai man vienīgai liekas, ka cilvēki kļūst arvien briesmīgāki? Nupat bija tie iesprostotie suņi, un tagad tādas šausmas
https://www.facebook.com/DzivniekuSOS/photos/a.1191373464289776/2151148848312228/?type=3&theater&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1829482832
10.03.2019 08:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-D
25.03.2019 13:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Norvēğijā tiešām viss ir tik ideāli? Breivīka kunga izpausme, epizodes pēc disenēm ar kārtības uzturētājiem reanimācijās? Patiešām vissirslikti tikaielvē?
11.03.2019 10:32 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Empātijas trūkums ir mūsu sabiedrības viena no lielākajām problēmām. Kā arī nespēja domāt vairākus gājienus uz priekšu..
11.03.2019 10:31 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Kā gan šī diskusija pārvērtās par ārstu nolikšanu? :-D
11.03.2019 10:06 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Jāsaka, ka nežēlības problēma pastāv vēl vairāk citur un ir tikai augošs fenomens. Tas viss ir saistīts ar datoru un viedierīču lietošanu, bez apstājas, kas nelauj smadzenēm veidot empātijas savienojumus. Jo jaunāka paaudze, jo vairāk atrauta no sajūtu pasaules.
Tas arī ir viens no iemesliem kādēļ mūsdienās romantiskas un ilgstošas attiecības veidojas arvien mazāk.
11.03.2019 09:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nē, ne jau atrast un nogalināt tos saimniekus,

https://skaties.lv/beztabu/zverudarzs/esmu-gatava-samaksat-mans-virs-sedet-cietuma-ropazu-sunu-spidzinataji-stajas-kameras-prieksa/ Milēna uzrāda fotoattēlus, kuros redzams piekauts viņas vīrs Artūrs. Sieviete stāsta, ka sākusies “linča tiesa” – pēc viņu aprunāšanas sociālajos tīklos vīru piekāvuši. Policija un “Mežavairogu” pārstāve Priede aicina vardarbībai neatbildēt ar vardarbību, jo tam var būt nopietnas sekas. Arī Milēnai izteikti draudi, tāpēc baidās atrasties publiskās vietās.
10.03.2019 21:15 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Latvijā pēkšņi visi ir kļuvuši par kaislīgākajiem dzīvnieku aizstāvjiem un tas viss - divu suņu dēļ. Tūkstošiem "laiku", "šēru" un komentāru. Necilvēki, kuri esot jāliek cietumā. Daudzi bija un ir gatavi palīdzēt finansiāli. Nē, ne jau atrast un nogalināt tos saimniekus, bet gan nostādīt suncīšus uz kājām. Mīļie, ja jūs tiešām tik ļoti vēlaties palīdzēt, apdomājiet savu ikdienu! Vai jūs jau šobrīd ikdienā nedarāt tieši to pašu, ko šie "necilvēki", kurus visi šobrīd tik ļoti nosoda? Piemēram, man ir radi, kas savas dzīves laikā ir noslīcinājuši simtiem kaķēnu. Vai tas būtu kaut kas citādāks? Cik cilvēku ved savus mīluļus "iemidzināt" (veikt pasūtījuma slepkavību), jo... atrunas ir tik banālas - man viņš nepatīk vairs, man jāpārceļas, nav naudas utt. Cik cilvēku izmet nevēlamus dzīvniekus un pat reizēm savus bērnus atkritumu konteineros, šosejas malās vai vēl kaut kur, bieži vien nolemjot tos drošai nāvei? Un cik dzīvnieku Latvijā gada laikā ir nogalināti, lai mēs tos varētu apēst? Uzmeklēju datus no Centrālās statistikas pārvaldes - 20 miljoni. Kas gan ir divi suņi pret 20 miljoniem? Vai mēs paši tiešām esam labāki par tiem "necilvēkiem"? Un, ja mēs tik ļoti vēlamies situāciju uzlabot, varbūt vispirms sākt ar pārdomām par sevi? Paldies.
10.03.2019 21:04 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Bet citi atkal par tādiem kļūst. Tie paši pieminētie ārsti, es saprotu, ka pēc 90tā cilvēka tu vienkārši izdedz un gluži vienkārši savādāk kā par miesnieku kļūt nevari

Un tā ir valsts sistēmas problēma. Norvēģijā, ja tu jūti, ka darbā sāc izdegt, tad tu ņem slimības lapu.
Runājot par mājdzīvniekiem - te visiem ir jābūt čipētiem. Ja gadās notriekt kādu mājdzīvnieku, tas uzreiz ir jāved pie veterenārsta, kas par notikušo informēs mājdzīvnieka īpašnieku. Latvijā notriec cilvēku un aizbrauc no notikuma vietas. Ar to arī atšķiras sistēmas abās valstīs.
10.03.2019 20:57 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Gribat pasūdzēties par ārstiem tad taisat jaunu tēmu. Tā pat tur būs vairāki ko apdirst nekā labu vārdu, jo tada ir sabiedrība. Kā arī cilvēkiem vienalga ko izjūt medicīnas darbinieki un jo tas jau mūsdienas ir pakalpojumos un visām jābūt ideāli. Par ko maksāt to arī saņem pretī. Sen jau vairs ārsti un māsas nedzīvo no paldies un ziedojumiem, kā arī pacienti nav pateicīgi un laipni pret mediķiem.
10.03.2019 20:40 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Bet citi atkal par tādiem kļūst. Tie paši pieminētie ārsti, es saprotu, ka pēc 90tā cilvēka tu vienkārši izdedz un gluži vienkārši savādāk kā par miesnieku kļūt nevari

Tad varbūt tādam cilvēkam nevajadzēja vispār mācīties un kļūt par ārstu? Es par sevi zinu - nekad nevarētu strādāt tiešā kontaktā ar citiem cilvēkiem, jo tas nav darbs priekš manis. Bet, ja reiz esi izvēlējies darbu ar cilvēkiem, tad nav svarīgi vai tev dienā ir divi vai simtu divi pacienti - ir jāsaglabā cilvēcība un iejūtība. Tas simtais pacients nav vainīgs, ka ārsts izdedzis. Viņš ir pelnījis laipnu, cilvēcīgu attieksmi. Ja ārstam ir tik grūti, ka vienīgais veids kā komunicēt ar pacientu ir izmantojot rupjības vai laist vaļā dusmas, tad varbūt labāk vajag iet strādāt par pastnieku - iznēsājot avīzes, nevajadzēs ne ar vienu runāt. Principā to varu teikt ne tikai ārstiem, bet visiem tiem, kuri strādā apkalpojošajā sfērā un, ļaujot vaļu emocijām, izturas nelaipni pret klientiem.
10.03.2019 20:00 |
 
Reitings 48
Reģ: 25.02.2018
Ir cilvēki(un starp citu arī dzīvnoeki) kuri vienkārši jau ir piedzimuši vardarbīgāki, par citiem.
Bet citi atkal par tādiem kļūst. Tie paši pieminētie ārsti, es saprotu, ka pēc 90tā cilvēka tu vienkārši izdedz un gluži vienkārši savādāk kā par miesnieku kļūt nevari
10.03.2019 19:30 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Man dzīvnieku vienmēr būs svarīgāki nekā cilvēki, jo cilvēks var pačīkstēt, pateikt par to kas sāp, kur un ka kāds dara pāri. Dzīvnieka nav balss. Viņš nevar ielikt Facebook postu pēc savas gribas vai vākt ziedojums savai operācijai. Vai arī aizstāvēties. Pieradinātie dzīvnieki ir atkarīgi tikai no cilvēka un tāpēc es vienmēr ziedoju naudu tikai dzīvniekiem. Kādam tas varbūt liksies nepareizi, bet tā nu man tas ir.
Ja runapar dzīvnieku problēmām, kas saistītas ar izturēšanos pret dzīvniekiem tad tādas ir bijušas vienmēr, bet tagad tās vairāk afišē un parāda to kā viss notiek. :-(Lai visiem mazajiem nežēlastībā nonākušajiem ķepaiņiemir ir silti uz mākoņa maliņas
10.03.2019 19:29 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Odetta. Es arī un esmu ievērojusi,ka FB manu draugu sarakstā ir tādi,kas šīs lietas šēro,es nobloķēju. Vai eju ātri tam garām. Nu nevaru es izturēt to nežēlību.:-(
10.03.2019 16:02 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Cilveeki ir nezeeliigi visur!Man veel tagad acu prieksaa video ,kur 19gadiigs viirietis sadedzinaaja savu kakiiti ,un izbaroja sunim!Man liekaas,ka taalaak vairs nav kur iet!
Peedeejaa laikaa netaisu vairs valaa saada veida video,jo loti saap sirds!:'-(
10.03.2019 15:54 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
LV masu pasākumos var atrauties mazāk nekā ārzemēs, nopietni saku.
Tomēr jancīgi ir tas, ka LV cilvēki ļoti stipri lūr uz citiem, nopēta kā preci :-) tirgū. Kaļiņingradā, Kopenhāgenā un Parīzē virsū lūr mazāk nekā Rīgā. Tirgū un Maskačkā vai ūnuškās virsū lūr vismazāk.
10.03.2019 15:25 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Piekrītu katram Nikola vārdam. Par medicīnas darbiniekiem vispār var tikai šokēties. Cik vienaldzīga attieksme. Un reizēm tie sliktie garastāvokļi ir pacientam jāiztur. Ļoti daudzi ārsti ir garastāvokļa cilvēki,ja aiziesi pie tāda vai nu būs ok,vai noklausīsies lekciju. Nesaprotu kapēc tad strādā un izvēlas tādu profesiju,ja nepatīk cilvēki. Kaut kādu elementāru laipnību,iejūtību tomēr ir jaizrāda. Bet tas laikam atkarīgs kāds cilvēks tu esi. Es nekad nevarētu atteikt cilvēkam palīdzību ja tas skar veselību neatkarīgi no formalitātēm,ir viss reģistrēts vai nē. Un ja šī rīcība maksā dzīvību!? Fuj,tādai vienaldzībai.
Bet vispār runājot,tad cilvēki ir palikuši skaudīgi un riebīgi pret līdzcilvēkiem. Tamdēļ neapmeklēju masu pasākumus,jo ļoti vienkārši var "atrauties". Pat ja ne tā paskatījies, pieskāries,uzgrūdies utml. Kam man tas vajadzīgs,ja es par sevi nejūtos droši un nevaru brīvi justies,jo atradīsies kāds,kam tas traucēs. Un tikai Latvijā tevi nopētis ar šķību aci sabiedriskās vietās no galvas līdz kājām,esot ārpus Latvijas cilvēki tevi neievēro. Un nerunājot vispār par laipnību citās valstīs,protams,ir arī izņēmumi.
10.03.2019 15:12 |
 
Reitings 48
Reģ: 25.02.2018
Nu jau nu jau. Konkrēti šajā pievienotajā postā cītīgāk palasot komentārus kļūst skaidrs, ka visticamāk visi kaķi tomēr ir izglābušies. Meitenes, kas apseko gruvešus ņaudienus no turienes nav dzirdējušas.
Un nav jau tā, ka tas notiek tikai Latvijā, tā notiek visur. Diemžēl.
10.03.2019 14:05 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Cilvēks varot par sevi vienmēr parūpēties? Cik ciniski un nepatiesi.
Dzīvnieks var nokārtoties tur kur grib, cilvēks NEDRĪKST. Maksā par sab tualeti vai mājā par kanalizāciju.
Dzīvnieks var apēst citu dzīvnieku. Cilvēkam ēdiens ir jānopērk vai jālūdz kādam.
Kas attiecas uz vardarbību, lūdzu tikai nevajag, cilvēki, kuri lasa ne tikai latviski vai krieviski ir šokā par augsto kultūras līmeni ārzemēs.
Forumi? Lūdzu, LV viens iešālē otram, ieliek kautkādu rakstu, salien dīvānbezdētāji un dīvānbezdētājas, komentē no svēto dievgosniņu vai ekspertu treneru skatpunkta. Cilvēki, kuriem parasti 2 kg laptops versus 4 kg laptops ir milzu atšķirība svarā.
Angliskās vides forumi?
Lūdzu, viena firma uztur arī mazu lokālo ziņu portāliņu ar komentāru iespējām un forumu. Ir firmas lapa un visskascits arī.
Ielikta ziņa par kautiņu skolas autobusā starp tīņiem. Kaut kāds lunis ielicis video fragmentu pavisam citā soctīklā un linku uz to komentāros.
6 h laikā līdz rītam, kad mostas moderatore, salikti 185 komentāri.
Mani neiespaidoja tradicionālā tukšdiršana labi/ slikti / esmu eksperts visuzinu. Nebūt nē. Satrieca kādi 30 it komentāri kā un kur vajadzēja sist lai tie miesas bojājumi tur būtu bijuši smagāki. Diemžēl viņi bija pareizi no pratiskā viedokļa. Visinteresantāk, puse no tiem nebija anonīmi.
Valsts attīstīta un turīga. Protams, deletēja pretīgo skatu un diseibloja komentēšanas iespējas.
10.03.2019 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Dzīvnieku situācija, manuprāt, Latvijā tiešām ir sasāpējusi. Dzīvnieki uz ielām, bezatbildība pret saviem mājdzīvniekiem, līdz ar to pārpildītas patversmes, kas dzīvo uz cilvēku entuzisasma, daudzas bez sakarīga finansējuma.. Rietumeiropā šī joma tomēr ir sakārtota un reti kad redzi kādu dzīvnieku pa ielām klaiņojot. Ja arī ir, ir obligāts čips.
Protams, vardarbība var notikt jebkurā valstī.
Iestāties par dzīvniekiem, uzskatu, pareizi. Cilvēks, ja vien nav smagi slims vai bērns, var pats par sevi parūpēties.
10.03.2019 12:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Visur ir cilvēki ar ne visai spožu attieksmi, tepat lielā ārzemniece raven.
10.03.2019 11:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!