Gatava pārvērtībām!

 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Sveikas! (l)
Tikko izlasīju rakstu delfos - par raidījumu “ Gatava pārvērtībām “, kur vienu jaunu meiteni pārveidoja, par vismaz desmit gadiem vecāku un nosauca to par - “ šis tagad ir trendā, tādēļ mēs Tev nogriezīsim matus un uzvilksim sporta šortus “
Kaut kā - pamanīju, ka arī ārzemju pārvērtību šovos praktiski vienmēr visām varonēm griež matus nost, nevaru saprast, kādēļ?
Un man arī radās priekštats, ka pati varone nav baigi sajūsmā - un vienkārši nevar pateikt “ Nē, man nepatik “
Ko Jūs domājat par šo šovu?
Varbūt kāda ir - kur līdzīgi piedalījusies?
Neatradu tādu tēmu, tādēļ izlēmu izveidot.
07.03.2019 23:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Esmu redzeejusi pavisam nedaudz.
Vairaak kriit aciis tas,ka tas cilveeks tiek it kaa sakopts uz to vienu momentu-kosmeetika,citas drebes utt,bet pa lielam kaada jeega?Savaa dziivee atgrieziisies un buus tiesi taads kaa agraak,nu varbuut veel pirmajaas dienaas piedomaas,cik labi tomeer uzkraasot taas luupas kaadreiz,bet nemainiisies ....
08.03.2019 16:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Tikko noskatījos sižetu, kur 21 gadu vecu meiteni uztaisīja viens pret viens ar Dubsku. Nu nav normāli jaunieti taisīt par tanti! Šajā reizē gan īsie mati būtu tieši laikā, bet - tāds griezums, kurš atbilst viņas vecumam, nevis tantei piemērota frizūra.
08.03.2019 15:13 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ja iepriekš tās sievietes īpaši sevi nekopa, tad īsu matu nogriešana man šķiet pats sliktākais ko var izdarīt. Labāk nogriest griezumu, kas neprasa daudz rūpes. Nevis noraut karē. Vismaz cik man ir bijis, tas bija mocības, katru dienu bija jāveido, jo nu ne sasiet un nekā.
08.03.2019 11:21 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Jaa, es tieshaam nesaprotu kaadeelj vienmeer ir jaanogriezh mati tam nabaga cilveekam. Ne visiem piestaav iisie matu griezumi . Jaa, labi - lielaakajai daljai tie matinji ir diezgan sausi un pabojaati , taadeelj frizieriem ir buutiski no taa bojaataa mata tikt valjaa. Bet var tachu nogriezt un pieaudzeet.
Bet es nekad neesmu redzeejusi , ka kaadai sievietei tiktu pieaudzeeti mati? Varbuut tas ir par daargu shova veidotaajiem?
08.03.2019 11:02 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man arī nepatīk, ka nogriež, ok citām ir tiešām plāni, sabojāti un nekopti mati, nogriežot izskatas labāk, bet nu nē jau visām kā vienai. Laikam jaunajām nepieaudzē, jo par dārgu :-D Un nu jā, ar meikapu un smukās drēbēs viņas izskatas viennozīmīgi labāk kā vecajos legingos un tirgus tunikā, bet vienmēr tiek pataisītas vecākas, cenšas kaut kā “interesanti” , bet klasisi, bet nu man nepatīk, varētu pārveidot 10x labāk un visas nevecinot un negriežot īsus matus, jo skatoties to šovu rodas iespaids, ka gari mati ir kategorsisks nē. Cenšas sabāzt visādas šalles, somas, rotas un spīguļus uz visa kā, ka tik kipa interesanti
08.03.2019 10:56 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Arī paskatījos to pēdejo sēriju, diezgan pabriesmīgi, ja tas viss ir modē...tad es negribu būt stilīga :D
08.03.2019 10:55 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Intereses pēc paskatījos epizodes no pēdējās sērijas, bezgaumīgi kā parasti. Smieklīgi skatīties uz tām 100 eiro dāvanu kartēm uz tik milzīga kartona, ka knapi ar abām rokām var apķert. Come on... Tie ir tikai 100 eiro!
Pilnībā pārtraucu mēģināt šos šovus "nopietni uztvert", kad laikam Ievas pārvērtībās slimnīcas medmāsai, kura vairākus km uz/no darba iet kājām, piekodināja izvēlēties tikai augstpapēžu kurpes... pati atceros, kā pēc maiņām Strados "klanījos" pieturā trolejbusu gaidot - noteikti foršāk būtu to darīt augstos papēžos

Jā, bet iedomājies kā jācieš garāmejošajiem vīriešiem, skatoties uz kārtējo sievieti zempapēžu apavos? Kā pats Pavlovs teica - viņš vispār nerunā ar sievietēm, kurām vismaz labas kārtas kosmētikas nav uz sejas. Augstpapēdenes šīs vīriešu ciešanas atvieglo vēl nedaudz vairāk.
08.03.2019 10:46 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Raidījumu skatos. Domāju, ka lielākajai daļai dalībnieču nogriež īsus matus, jo viņām savējie ir tik ļoti sabojāti, ka nav jēgas atstāt garus matus. Vai arī vienkārši nepiestāv, vai ir pārāk šķidri un, līdz ar to, neizskatās labi. Piemēram, kā šīsnedēļas apspriestajai meitenei. Tiesa, nepatīk, ka lielākoties nogriež zēngalviņas. Starp zēngalviņu un gariem matiem tomēr ir arī pusgari matu griezumi. Tai pašā laikā dalībniecēm ir jārēķinās, ka tas ir šovs, un šovs liek akcentu uz pārvērtībām. Tātad - kļūšanai kaut kādā veidā citādākai. Ja dalībniecēm tikai nomainītu apģērbu, uzlakotu nagus, salokotu matus un piekrāsotu ataugušās saknes, tad raidījums vairs neattaisnotu savu konceptu. Nav jau pirmo gadu šis raidījums; tomēr dalībniecem jārēķinās, ka var gan matus nogriezt īsus, gan saģērbt ne savā stilā, gan nokrāsot matus krāsā, kādu pati nekad neizvēlētos.
08.03.2019 10:37 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Latviešu pārvērtību šovos visas, neatkarīgi Tev ir 20 vai Tev ir 60, Tu izskatīsies pēc klišejiska izskata grāmatvedes ap 45. Īsi mati, klasiki neglītas raibas kleitas pāri celim un jau minētie klasiskie mēteļi. Es domāju, ka ar to ir jārēķinās piesakoties kam tādam.
08.03.2019 10:23 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Agrāk tajās pārvērtībās visām grieza īsus karē tipa griezumus un stāstīja, ka viegli ieveidot :-D Nezinu, kā tagad, skatījusies neesmu.
Reti kura izskatās labi pēc pārvērtībām; citādāk, bet ne labāk parasti viņiem sanāk.
08.03.2019 10:02 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
nepatīk man tie raidiijumi jau augstāk minēto iemeslu dēļ. tur palielam visas pēc tām pārvērtībām izskatās vecākas, vienādas utt. klasiski mēteļi, īsi mati, uzkrāsota seja un vairāk nekas.
08.03.2019 09:36 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dažus LV pārvērtību raidījumus noskatoties radās iespaids, ka visām matus nogriež, jo tā var panākt vislielākās vizuālās pārmaiņas, jo "īstām" pārmaiņām šovs naudu nav atvēlējis.
+1. Un ieteikt izvēlēties TIKAI augstpapēžu kurpes - mja...muļķīgi, lai neteiktu vairāk. Šàdiem “speciālistiem” nevajadzētu daudz, lai painteresētos par cilvēka ikdienu un stilu pielāgotu tā, lai tas šajā ikdienā iederētos. Tas varētu būt arī citiem skatītājiem daudz noderīgāk.
08.03.2019 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 457
Reģ: 26.12.2009
Redzēju to sēriju,pārveidoja tiešām briesmīgi , uz 10 gadi vecāka izskatījās :-(
08.03.2019 07:41 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Dažus LV pārvērtību raidījumus noskatoties radās iespaids, ka visām matus nogriež, jo tā var panākt vislielākās vizuālās pārmaiņas, jo "īstām" pārmaiņām šovs naudu nav atvēlējis.
Pilnībā pārtraucu mēģināt šos šovus "nopietni uztvert", kad laikam Ievas pārvērtībās slimnīcas medmāsai, kura vairākus km uz/no darba iet kājām, piekodināja izvēlēties tikai augstpapēžu kurpes... :-/ pati atceros, kā pēc maiņām Strados "klanījos" pieturā trolejbusu gaidot - noteikti foršāk būtu to darīt augstos papēžos :-D:-D
08.03.2019 00:18 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Es arī nesaprotu, kāpēc visām jāgriež īsi mati. Jā, tad, kad ir sabojāti, jā. Bet citreiz ir normāli mati, jā, pamainīt griezumu, bet ne jau vienmēr jānogriež īsi.
08.03.2019 00:05 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Konkrēti šo šovu neesmu redzējusi, bet agrāk, skatoties vienu krievu pārvērtību šovu, ievēroju tieši to pašu. Tas, kas man nepatīk visvairāk, ir tas, ka cilvēks zaudē savu individualitāti, oriģinālo stilu un beigās, ieģērbts modes trendos, izskatās tieši tāds pats kā vēl pāris desmiti, kuri staigā pa ielām tādās pašās drēbēs. Var taču cilvēkam kaut ko iemācīt, parādīt kā labāk saskaņot drēbes, krāsas utt., pie tam nezaudējot cilvēka stilu. Nu jau vairs šī tipa šovus neskatos tieši tā iemesla dēļ, ka rodas sajūta, ka tā pamatideja ir visus uztaisīt pēc viena šablona, neiedziļinoties tajā, kas konkrētajam cilvēkam vispār patīk un kas ne.
Ja es aizietu uz tādu šovu, varu derēt, ka man atņemtu manas kedas, ādas jakas un bikses, ietērptu klasiskā kostīmā, nogrieztu garos matus, nokrāsotu tos neitrālā tonī un pateiktu, ka tā jāizskatās nopietnai, nobriedušai 30 gadus vecai sievietei. :D
07.03.2019 23:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!