Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strutas pie astes kaula - pilonidālais sinuss

 
Reitings 3
Reģ: 17.07.2013
Sveiki!
Pirms 3 gadiem man uzradās tāds brīnums kā pilonidālais sinuss - vienkārši izsakoties, tās ir strutas astes kaula kanālos. Strutas izgāja, ķirurgs ielika dreni, viss sadzija.
Tad nu vēršos pie tiem, kam arī ir bijusi šāda problēma.
Ķirurgs mani jau brīdināja, ka šis process var atkārtoties vēlreiz. Tagad pēc 3 gadu pārtraukuma, tā arī ir noticis, tādēļ apsveru domu par kanālu izoperēšanu.
Vai varat kāds padalīties ar savu pieredzi? Kur, pie kā operējāt? Aptuvenās izmaksas? Operācijas veids? Es pati, protams, labprātāk izvēlētos operāciju ar lāzeri, jo pēc tās nav tik lielas rētas un ierobežojumu kustībā, taču guglē nekādas baigās informācijas un atsauksmes nav atrodamas :D Pie kura katra ķirurga uz konsultāciju arī nav tik vienkārši aiziet, jo tas iekļauj 3h braucienu uz Rīgu, 40 eur par kosultāciju, un beigās var vienkārši pateikt, ka šo operāciju neveic :)
Ļoti ceru uz atsaucību!
27.02.2019 19:04 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Orto klīnika ar šādām diagnozēm nenodarbojas. Ir jāiet pie proktologa/abdominālā ķirurga. Pilna Rīga ar viņiem-no sievietēm-dokiem: dr. Soldatenkova, dr. Putniņa. Dr. Brikuns, dr. Snipe, dr. Ratobiļskis utt.
11.03.2019 00:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
https://lazermedicinasklinika.lv/lv/astes-kaula-epitelialo-eju-operacija
Lāzermedicīnas klīnikā veic šādas operācijas.
01.03.2019 11:27 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Nu jā drenu (tā pareizi, vienkārši profesionālais kretīnisms :-D) nav patīkamu visu laiku likt. Domāju, ka ej uz to vienu klīniku kas piedāvā to operāciju, jo neko jaunu neizzīlēsi, jo lāzers kā tāds nav visās klīnikās.
01.03.2019 10:36 |
 
Reitings 3
Reģ: 17.07.2013
Nē, darbs nav sēdošs. Ortopēds šeit īsti nepalīdzēs, jo ja jau ir tie kanāli, tad tur var jebkurā brīdī iekaist dēļ ieauguša matiņa vai baktēriju iekļūšanas, jo atvere kanālam ir reāls caurumiņš redzams uz ādas. Un katru reizi likt ārstēt ar dreni, nozīmē jauna rēta 2 cm garumā, sāpes, utt, tādēļ esmu nolēmusi problēmu likvidēt jau saknē, lai varu dzīvot kā normāls cilvēks :)
01.03.2019 10:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tev sēdošs darbs?
Varbūt vērts izārstēt vēlreiz ar dreni un tad aiziet pie ortopēda- tagad taču ir visādi palīglīdzekļi.
01.03.2019 08:09 |
 
Reitings 382
Reģ: 25.11.2010
Izteikšu negatīvu atsauksmi par Orto. Ārsti it kā ir labi, bet ne tik labi, kā varētu likties, skatoties uz viņu cenām, kuras, piemēram, traumatologa gadījumā ir gandrīz divreiz lielākas nekā citur. Ir tikpat labi ārsti arī citur. Rituma Ivanova gleznas pie sienām man klīnikā ir diezgan vienaldzīgas. Un to saku pēc dažādu ārstu, procedūru, fizioterapijas apmeklēšanas un operēšanās Orto. Ja ļoti interesē specifisks Orto ārsts, paskaties vai nepieņem arī kādā citā klīnikā.
28.02.2019 21:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nezinu konkrēti par šādu diagnozi, bet labs mugurkaula ķirurgs (veic arī astes kaula operācijas) skaitās Artis Gulbis (pieņem Orto klīnikā).
28.02.2019 20:44 |
 
Reitings 3
Reģ: 17.07.2013
Par medicīnas iestādēm - ja vien tā nav specializētā lāzerķirurģijā, tad precīzas informācijas par pieejamajām procedūrām ķirurģijā nav, jo katrs gadījums ir individuāls. Tā man vismaz atbildēja viena no reģistratūrām, kur zvanīju. Ir Lāzermedicīnas klīnika, kur ir zināms, ka veic šo procedūru tieši ar lāzeri, bet tomēr gribējās dzirdēt kādu atsauksmi. Par pašiem ķirurģiem arī atsauksmju ir ļoti maz. No info angļu valodā jēgas maz, jo katrā valstī medicīnas prakse ir ļoti dažāda. Vienā valstī par vienu un to pašu manipulāciju cilvēks būs sajūsmā, citā - nozākās. Saprotu, ka šajā forumā būs grūti atrast kādu ar konkrētu diagnozi un konkrētu pieredzi, tomēr man bija jāpamēģina :D
28.02.2019 10:42 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Diezgan specifiska diagnoze. Šajā forumā būs grūti gūt vērtīgu pieredzi, vien ja ļoti paveicas.
Es mēģinātu apzvanīt medicīnas iestādes. Pārsvarā jau noskaidrot, vai konkrēta veida operācija tiek veikta vispār, var un izmaksas arī.
Googlē esi mēģinājusi meklēt vispārīgu informāciju angļu valodā?
27.02.2019 22:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits