Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Noskatījos, nebija baigi interesanti . Nomelnot bijušo sievu gan viņi māk.
26.02.2019 14:44 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
no malas liekas cilvekam est nav ko un lai vismaz kko butu est vinsh saka=ka pastastis visu ko gulta ar lieni dara tikai ludzu iedodiet vinjam kko edamu.iedomajieties dziedat mak uz gitaras spelet mak pazistamo loks visads no sabiedriba zinamiem=ta vieta lai kko tur jedzigu izdomatu sadomatu=izvelas pashu pedejo iespeju stastit par to ko ar lien gulta dara,sviests kkads spilgts piemers tam ka prata nav vai neizmanto.pashu shovu neskatijos ta tik saku
26.02.2019 14:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kā var ienīst un nicināt cilvēku no tā, ka viņš dzīvo vienkārši savu dzīvi.
A) viņa dzīve ietver regulāru draudēšanu apkārtējiem (plusā vēl pagātnes uzbrukumi, līdz ar to nevar to norakstīt uz “tukšu muldēšanu”), tāpēc tā nav gluži “tikai vienkārša dzīves dzīvošana”. Tā pat arī bijušās sievas publiska noķengāšana - tā nav vairs tikai viņa dzīve. B) “ienīst” ir stiprs vārds, cik daudzi viņu tiešām “ienīst”? (t)
26.02.2019 14:23 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Nu kā tu zini, ka viņš tāds nav?

Vai tad es saku,ka nav? :D Vai tad es saku,ka visas viņa ex sievas nav bijušās īstās un soulmates? :D
26.02.2019 13:23 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šis ir tas retais gadījums, kur es mēdiju vainu nesaredzu diži, viņš pats to visu ir uzkurinājis un tādu attieksmi no sabiedrības panācis ar paša spēkiem, mēdiji tik atvemj to ko viņš pats jau ir pateicis, parādijis, izdarijis savos soc tīklos....un izskatās ka uz šo popularitāti viņš ir mērķtiecīgi pats arī gājis.
26.02.2019 13:13 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Tik balts un pūkains tas Kivičs.

Nu kā tu zini, ka viņš tāds nav? Stereotips, ka tāds nav neviens vai kas? Es gribētu, lai šo komentē cilvēki, kas viņu pazīst. Ar "pazīst" es domāju ne tos, kas atbalsta Madaru un ne tos, kas saka, ka visi vīrieši ir cūkas, bet tie, kam ir bijusi biežāka saskarsme (nevis kā parasti - aizgāju uz koncertu - redzēju uz skatuves un tagad es zinu, ka viņš ir īsts pim**s) ar viņu kā cilvēku. Man Andris nekad nav paticis un nepatiks un nejau tāpēc, ka viņš būtu slikts cilvēks vai tāpēc, ka neklausos viņa mūziku. Vienkārši nesaista. Bet tas nenozīmē, ka viņš ir pēdējais lohs. Man nav tiesību vērtēt viņa dzīvi un dāmas viņa gultā, cik un kādas. Bet vienu gan es viņā apbrīnoju un reizē nosodu -viņš dzīvo tā kā grib, tā kā viņam patīk un pat šajā mazajā valstī viņš ir viens no tiem, kas to atļaujas, jo sabiedrība viņu nopeļ un ienīst par to, ka viņš dzīvo kā grib :-D Nosodu es viņu par to, ka viņš dzīvo tā kā grib par spīti tam, ka viņam ir divi bērni un ir jābūt tam zelta vidusceļam, lai visi būtu kaut daļēji laimīgi. Tāpēc sanāk tāda domu kolīzija. Bet tas uzreiz ir skaidrs, ka visiem neizpatiksi. Bet jebkurā gadījumā es apbrīnoju to milzīgo naidu, kas var vērsties no sabiedrības pret Andri Kiviču kā cilvēku. Kā var ienīst un nicināt cilvēku no tā, ka viņš dzīvo vienkārši savu dzīvi. Atšķirība ir tā, ka mediji to arī iztirzā un parāda tādā gaismā kā citi to vēlas redzēt. Tāds jau ir mērķis - kurināt naidu. Maza eseja, bet es tiešām nesaprotu. Mani kā cilvēku interesē, kas notiek ar viņu (jo mediji jau tā ir dsaudz parādījuši) - bet ne tādā mērā, ka tagad es ņemšu un sākšu viņu apsaukāt un nozākāt.
26.02.2019 13:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Neskatīšos un cīņas biļetes nepirkšu.
Kā dīvānnieks, jo neesmu klasiskā modernā boksa pazinējs, es biļeti nopirktu par 200 eiro, ja tur cīņas ringā būtu Kambala , yes it is un 3 raundi, viens ar Andri, otrs ar Niku un trešais ar Kristapu. Pie kam pretnezijas pret Kristapu man nav itin nekādas, Niks saniknoja tikai pēc cietuma referējuma un kliegšanas par to Lieni, Andris nesadusmo un neinteresē, bet ja reiz viņu visur postē un liek, lai atnāk uz ringu.
Cietumnieka zīmogs, nu, piedodiet, puisim var gadīties cietums un tad? Ne jālielās ne jākaunās no sēdēšanas fakta nav, ja grib laboties. Manuprāt, vismaz, sabiedrība nereti neļauj integrēties, aptauju dati par ex sēdējušo iespēju pieņemt tos darbā publikas vidū ir sliktāki, nekā pat darba devēju vidū.
Interesanti, cietumā parasti iemācās runāt maz, domāt 10 reizes ko teikt, rēķināties ne tikai ar savu fizisko formu un gabarītiem, bet arī faktu, ka kādreiz aizmigt vajadzēs. Maz izprašņāt citus, nelīst kur nevajag klāt, nebūt nedz lecīgs nedz salauzts, ne gļēvs ne drosmīgs.
Kādā viņaprāt grūtā cietumā Niks esot sēdējis? Tur pa 2 mēn efekts uz mutes turēšanu nav mazāks par 2 gadu efektu, ne velti rietumos daudzās valstīs ieliek uz īsu laiku, tad izlaiž un uzliek sab darbus, kas ir ļoti lēti, salīdzinot ar turēšanu cietumos.
5 - 8 mēn laikā kauna efekts nivelējas, pie kam valstis ar īsiem turēšanas termiņiem, attīstītiem sab darbiem un it kā par komfortabliem atzītiem cietumiem ; Somija, Dānija, Norvēğija un Holande sasniedz zemāku recidīvu % nekā bargo un ilgo cietumu amerika vai krievija.
Kaunu un domāšanu tupēšana 8 mēn vai 80 mēn vairs neiespaido, protams, bīstamie un atkārtoti nelabojamie ir cita saruna, tie jātur ilgi.
Kas tas par cietumu, kur šis sēdēja? Ideāla kamera, IMHO, norm attieksme no visiem, IMHO.
26.02.2019 13:01 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Uzslēdzu, apskatījos fonā. Tik balts un pūkains tas Kivičs.
26.02.2019 12:32 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Tas par reperi. Uzliktu čali, kas sver 65 - 75 kg lai pašķērē apavu apakšu tajās kristapa video 5 - 15 sek neidikam.
Viņam laikam izejas nav, ja puisim tā jāuzbrauc citiem.
Cietumā vai pavārtē starp citu, lūgšanos nenovērtētu. Vai nu lūdz sist vēl, nevis piedot vai otkļučku kaut notēlo ja otrs po pacanski vecis.
25.02.2019 20:54 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kāpēc, lai raksta.
Kam nav ko darīt, lai skatās.
Jaunajam es par 5 - 15 sek pirms!!! pirmā sitiena saņemšanas uzrakstītu eseju uz 2 A4 lapām, par solīdu priekšapmaksu. Par stoiku. Boksu es nekomentētu.
Okei, faitiņš? Pastrādātu pa apavu apakšu, nevis low kick, reizes 3 - 5 uz dirsas noveltos tajās 5 - 15 sek šova laikā. Citu neko pat negribētu darīt un nekāds kings es neesmu.
25.02.2019 20:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ja šim beigu beigās būs reitingi, kas ļaus ko tādu turēt ēterā... Nu man būs ļoti, ļoti skumji par mūsu sabiedrību.
25.02.2019 20:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits