Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māklera izcenojumi

 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Interesē cik reali izmaksā māklera pakalpojumi, vai kādai ir bijusi pieredze pērkot/pārdodot dzīvokli? Atsauksmes? Ko īsti “tavā vietā” viņš izdara, varbūt vēl kādi komentāri
12.02.2019 22:49 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Zakjiit, aizej noshaujies.
14.02.2019 14:09 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
zatjīt (vai kā tevi tur jāraksta), ko pats nespekulē ar īpašumiem par plus 10000 ;p
13.02.2019 22:00 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Zatjiits.. Ja man ir izvēle, tad labāk 1500€ samaksāju cilvēkam, kurš ir profesionāls mākleris. Man diemžēl nav uzticība cilvēkam, kura tekstu es gandrīz vispār nesaprotu, ne domu, ne gramatiku
13.02.2019 21:32 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
par 1000 negribeetos,par 1500 es labpraat jums palidzetu,man tas nav tik aktuali,man ipashumu sfeera patiik,es no pus vaarda saprotu tos paardeveejus,un ja arii juus neizmantosiet manus pakalpojumus,nu visdrizak jau nee,tad ziniet ka neperciet to savu bulshitu pa 60 000 to savu sapnju dzivokli,tas aiznem laiku un pilnu cenu,saprotiet es saprotu tirgu,pirmo dzivokli noperciet sev tadu kuru rit par 10 000e dargak varesiet pardot,un nav svarigi rajons kuru gribeejaat,jo jums bus 10 000e un otro dzivokli varesiet mekleet savu sapnju cik vien uziet,juus nepareizi darat,juus teereejat laiku par to ko isti uzreiz parliecinatas neesat saprotiet tas pirmais dzivoklis aiznems parak daudz jusu laika taa nevar darit,peerkat leetu vienu kuru rit dargak var un tad skataties to savu otru un teereejat laiku cik vien gribat jo nekas vairs nedeg
13.02.2019 17:58 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Beidziet tracinaat mani luudzu!:-D Runaajiet par savaam teemaam un es meitenes miilu utnmldz,bet nu nerunaajiet taas savas pilniigaakaas stulbiibas par iipashumiem,+es varu sarunat jums ipashumu par labu cenu kuru juus riit varat paardot 10 000e daargaak,es neticu ka juus to speetu,ja to no 100 iipashumu sfeeraa 97 nemaak.Saprotiet tur ari taa visa atskiriba ka juus dabuutu cik vien atlaidi lielu tur sarunaajat un prieciigas,bet riit juus to dzivokli pat ar 1 eiro pelnju nepardotu+droshibu nezinat,kura jazin,tad es varetu sarunat droshi un+10 000e domaju mierigi,luuk kas ir rezultats!pieprasat taadu rezultaatu maaklerim lai ir droshi/sho 100 no 100 makleriem nezinaas/nebus droshi tas toch!jo jazin likumi!vinji nezin tos likumus! un lai riit varat dargak paardot!tur jau taa atskiriiba ka maakleri tikai piiles ar jums debesiis gribees skatiities kad uzprasiisiet vai sho dzivokli varees riit daargaak paardot?nevarees!jo maakleri nemak runat ipashumus!
13.02.2019 17:52 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Zobu izraut ari nesarezgits process noperkat platjenes un anesteezi un uz priekshu,ko ta pie zobarsta ejat? Par mani ipashumos visa lv neviens nerunaa,es zinu visus 100 lv pirceejus un 97 no vieniem ir pilnigaakie analfabeti!+kur juus dabuusiet labu liigumu kuraa viss kaa shveices pulkstenii pareizi par ipashumiem?ja juristi pat ipashumos ir idioti pilniigaakie,jums pat jurist nepalidzees pareizi nopirkt ipashumu!kko pareizi ligumaa neierakstisiet un problemas bus!ipashumos katraa no 3 darijumiem problemas grib rasties,visu glaabj pareizs ligums kuru pat juristi nemaak un juus to noteikti prastu!ar to ari varat apsveikt sevi!,jaa notaars jums paliidzeetu!notaars nes 0% par to,kas ligumaa rakstiits notars tikai apstiprina ligumu tas viss vinja darbs!Tur 100mtiem zemudens akmenji kuri jazin!
13.02.2019 17:43 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Pārlasīju savu komentāru un sapratu, ka var dažus teikumus pārprast. Manā gadījumā iesaistījām notāru tāpēc, ka dzīvokli pirkām bez kredīta, respektīvi, tam tika iztērēti visi iekrājumi un mazliet baidījāmies par to, ka varētu kaut kas aiziet greizi. Gribēju teikt, ka notāram kaut kā uzticos vairāk nekā kaut kādam māklerim, kā arī manā gadījumā notārs sanāca lētāk, kā arī bez notāra iesaistīšanas šajā procesā tāpat nevar iztikt, plus notariālajam aktam gadījumā ja kāda puse izdomā nepildīt saistības ir lielāks spēks nekā parastam līgumam. Bet vispār nekas sarežģīts tas process nav un ja ņem kredītu, tad ir arī lietas, ko bankas čeko pirms kredīta piešķiršanas.
13.02.2019 17:41 |
 
Reitings 110
Reģ: 03.02.2019
Man atkal liekas, ka dzīvokļa iegāde nav tik megasarežģīts process, lai būtu jāiesaista mākleris.

Piekritu!
13.02.2019 16:23 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Man atkal liekas, ka dzīvokļa iegāde nav tik megasarežģīts process, lai būtu jāiesaista mākleris. Ja satraucies, vai viss būs ok, tad labāk sazinies ar notāru, kurš sastādīs līgumam līdzīgu dokumentu (notariālo aktu ja pareizi atceros) . Mēs tā darījām, kad pirkām savu pirmo NĪ. Ar pārdevēju kopā ieradāmies pie notāra, izrunājām darījuma nosacījumus, notārs sastādīja dokumentu, kur bija viss līdz pēdējam sīkumam atrunāts, kuru parakstījām, tad nākamā tikšanās bija pie bankā parakstot darījumu konta līgumu un tad jau saņemot dzīvokļa atslēgas. Notārs arī pārbauda visus apgrūtinājumus un citas lietas, turklāt, ja kāda no pusēm neizpilda atrunātos nosacījumus, tad, piemēram, lai saņemtu soda procentus, nav jāiet cauri ilgstošam un kaitinošam tiesas procesam. Kopumā sanāca pat lētāk nekā būtu bijis, ja ņemtu mākleri. Un laika ziņā arī neaizņēma pārāk daudz laika, ilgākais bija tā stunda, ko pavadījām izrunājot darījuma detaļas pie notāra. Kopumā no pirmās tikšanās ar notāru līdz dienai, kad pārvedām mantas uz jauno dzīvokli pagāja mazliet vairāk par 2 nedēļām. Ar mākleri varētu būt ilgāk, ņemot vērā ka viņš darbojas kā klusais telefons un patērē daudz laika sazvanoties un atstāstot katram otras puses teikto.
13.02.2019 16:16 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
P.S. Griēju pateikt - ne jau mākleru nopelns, ka beigās viņa šo dzīvokli nopirka. Par ko vispār procenti? Taču tā vairs nebija viņas problēma.
13.02.2019 13:04 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Jā, ja atrod īstu mākleri, tad ir jēga, bet Latvijā lielākoties
a neko viņš dižu neizdara. pircējs nezvana pārdevējam, bet pircējs zvana māklerim un pārdevējs zvana māklerim. tad atkal otrādi. latvijā tas ir sviests,

Draudzenes pieredze - mākleris darbojās kā klusais telefons starp pircēju un pārdevēju, zināja viņš mazāk, nekā pirkšanas-pārdošanas procesā noskaidroja draudzene pati. Vēl labāk - kad draudzene nolēma šo dzīvokli nepirkt un noskatīja citu sludinājumu, tad izrādījās, ka zem šī sludinājuma tiek pārdots tas pats dzīvoklis tikai caur citu mākleri (pārdošanas veicināšanai), un galu galā, kad viņa, lai gan negribīgi, tomēr izšķīrās par šī paša dzīvokļa pirkšanu, tad atstāja māklerus skaidroties ar pārdevēju, kuram pienākas procenti. ;-)
13.02.2019 13:02 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Pirku dzīvokli pati biju kā māklere, vesela diena aizgāja kārtojot dokumentus, kā arī visa diena pie juristiem, notāriem,braukāju šurpu-turpu, draudzene pirka dzīvokli ar mākleri un atlika tikai uzlikt parakstu, tāka labāk pirkšanas lietas kārtot caur mākleri. :-D:-D
13.02.2019 11:50 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Man kāreiz ieteica kādu top pelnošāko mākleri caur draugiem. Mani tas nedaudz samulsināja, vai top nebūs arī tā, kura arī ñems super maksu, no kā viña arī ir pelnošākā. Ja tas grandiozi neietekmē cenu, tad jau būtu priecīga sastrādāties
13.02.2019 04:03 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
mila_10534, galvenais paskaties atsauksmes, jo redzot FB cik daudziem draugiem norādīts, ka strādā kā NĪ aģenti - rodas šaubas....
Vēl varu ieteikt - visu kārtot oficiāli - līgums ar mākleri, visi "maksājumi" tikai caur i-banku u.tml. Dzīvoklis tomēr nav tosteris, kuru apmainīsi katrā tirdzniecības vietā:-)
13.02.2019 00:59 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Paldies, Darla par viedokli. Kāreiz tie % interesēja. Savādāk nav ar ko salīdzināt. Nav jau nekad bijusi tāda pieredze, tad labāk profesionālim uzticēt, kas nokārtos lietas no kā tev nav ne mazākās nojausmas. Es pieñemu, ka tik daudz lietas nezinu, kas īsti jāñem vērā vai jāpievērš uzmanība. To sagaidītu no māklera - objektīvu viedokli, kas man palidzētu izlemt
13.02.2019 00:51 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ja atrod labu mākleri, tad "jēga ir liela". Pārdevu īpašumu caur mākleri un viss, kas no manis tik prasīts - parakstīt līgumu, parādīt māklerim īpašumu un parakstīt "PN aktu". Aptuveni 4% paņēma, bet nu tajā brīdī tas bija izdevīgi. :-)
Arī iegādājoties īpašumu patika, ka mākleris nerādīja "tikko pēc remonta" izpuvušās sienas... bet piemeklēja tiešām vēlmēm atbilstošus piedāvājumus.
13.02.2019 00:34 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
a neko viņš dižu neizdara. pircējs nezvana pārdevējam, bet pircējs zvana māklerim un pārdevējs zvana māklerim. tad atkal otrādi. latvijā tas ir sviests, UK un citur tā ir tradīcija un nemaz citādi nevar.
13.02.2019 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ļoti dažādi. Parasti 2-5% no darījuma summas (atkarīgs kā vienojas) Tas ir pie pārdošanas. Pie īres ir citi nosacījumi.
12.02.2019 23:35 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu, būs atšķirība, vai viņš draugos vai ss.lv strādā vai uzņēmumā. māris gailis izmantos mākleri, jurka meklēs pa tiešo.
12.02.2019 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits