Studijas neklātienē

 
Reitings 57
Reģ: 28.11.2017
Sveiki!
Drīz pabeigšu vidusskolu un esmu nolēmusi, ka vēlos studēt neklātienē. Bet kad kādam par to pastāstu, tad tuvākie, skolotāji cenšas atrunāt un ir neizpratnē.
Vai tiešām tas ir, kas slikts vai nepareizs?
Vēlos studēt neklātienē, jo gribu strādat un nesēdēt nevienam uz kakla, kā arī nevelk pēc kopmītņu dzīves.
12.02.2019 18:06 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Viss ir atkarīgs no tā, ko tu grasies studēt. Es pēc vidusskolas aizgāju studēt klātienē. Nožēloju. Būtu labāk gājusi strādāt un skatījusies, kas būtu piemērotāks manai dzīvei un kur mans dzīves ceļš mani aizvedīs. Ja studē neklātienē, tad labums ir tāds, ka tu jau vari iepazīt darba tirgu un pietiekoši ātri nomainīt studiju programmu, ja tas ir nepieciešams. Pati rudenī grasos uzsākt e - studijas nozarē, kurā nekad nebiju domājusi, ka nokļūšu.
12.02.2019 18:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Kā viņi argumentē savu viedokli?
Neklātiene vai klātiene diplomā tas nebūs rakstīts, tam nav nozīmes tādā ziņā, tas cik daudz tu apgūsti zināšanas, kāds ir tavs ieguldījums studiju procesā ir atkarīgs tikai no tevis pašas. Veiksmīgi cilvēki studē gan neklātienē, gan klātienē, kāds arī tālmācībā, līdzīgi kā neveiksmīgie.
Skolotājiem vienmēr ir savs viedoklis, viņi ir skolotāji, nevis tavi darba devēji, ne vienmēr viņiem ir taisnība!
Es atskatoties uz mācībām skolā, var novērtēt, ka daudzi skolotāji nav pat sava aroda profesionāļi, jo atceros ka saskāros ar emocionālo vardarbību skolā no skolotāju puses, un tā joprojām mūsdienās ir ierasts, tāpat pieeja katram audzēknim bieži vien atšķiras, tā ir neprofesionalitāte, tad par ko ir runa?
12.02.2019 18:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits