Kā meklēt darbu?

 
Reitings 2
Reģ: 11.02.2019
Aizbraucu uz ārzemēm studēt maģistratūrā, pēc tam paliku strādāt. Gribu braukt atpakaļ uz Latviju, bet es nevaru atļauties atbraukt un mēnešiem ilgi meklēt darbu. Cik reālistiska ir iespēja, ka būtu Skype intervija un mani tā pieņemtu darbā?
Arī, pēc jūsu pieredzes, pēc darba sludinājuma publicēšanas/intervijas, cik ātri parasti jāsāk darba attiecības?
11.02.2019 15:22 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Kada joma mekle darbu? Man ari bija online intervija, kad planoju parvakties uz citu valsti, bet draugam regulari piedava sada veida intervijas pat vienas valsts ietvaros. Manuprat, lieliski ietaupa laiku.
11.02.2019 17:21 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Es atgriezos Latvijā un tad sāku aktīvi meklēt darbu. Līdz tam biju sūtījusi CV, norādot, ka šobrīd atrodos citā valstī un termiņu, cik ilgā laikā esmu gatava sākt darbu, bet atsaucības īsti nebija. Kad jau biju uz vietas, tad gan uzaicinājumi uz intervijām netrūka, līdz ar to secinu, ka darba devēji negribēja ķēpāties ar visādām neklātienes intervijām. Man bija iekrājumi, līdz ar to nesteidzos ņemt pirmo darbu, kas pagadās. Autorei iesaku apdomāt, vai ir vērts atgriezties Latvijā, domāju, ka tur, kur tu tagad atrodies ir krietni vairāk iespēju ar maģistra grādu labi nopelnīt, Latvijā netrūkst cilvēku, kas ar visu maģistra grādu strādā pa smieklīgu naudu. Protams atkarīgs arī no tā, kādā jomā tev ir tā izglītība. Rīdzinieces ieliktas cvmarket links starp citu ir gandrīz 10 gadus vecs.
11.02.2019 17:05 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Skype intervija? Kas tas tāds? Nevienam draugam/paziņai nav nekas tāds bijis un pirmo reizi dzirdu
Varbūt arī kaut ko nezinu, bet stipri šaubos, ka kādam vajag cilvēku no skype intervijas.

Es domāju viņa netēmē uz pārdevējas amatu. Nemēram pēc sevis :)
Ja firmai vajag attiecīgo speciālistu, kuri apkārt nemētājas un ir grūti atrodami, viņi piekrīt skype intervijām. Droši raksti, ka vēlies skype.
11.02.2019 17:01 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Skype intervija? Kas tas tāds? Nevienam draugam/paziņai nav nekas tāds bijis un pirmo reizi dzirdu
Varbūt arī kaut ko nezinu, bet stipri šaubos, ka kādam vajag cilvēku no skype intervijas.

Manam vīram bija Skype intervija, jo darbs bija citā valstī, nekas tāds par ko brīnīties :)
11.02.2019 16:39 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Domāju, ka vari pieteikuma/motivācijas vēstulē tā, starp citu, norādīt, ka šobrīd atrodies ārzemēs, līdz ar to Tev ērtāk būtu, ja darba intervija notiktu Skype. Pie reizes arī norādi plānotos laikus, kad varētu uzsākt darba attiecības.
Arī, pēc jūsu pieredzes, pēc darba sludinājuma publicēšanas/intervijas, cik ātri parasti jāsāk darba attiecības?

Ir ļoti dažādi. Parasti jau intervijās vienojas, kad varētu un būtu vēlams uzsākt darba attiecības.
Kad pati tik tikko meklēju darbu, pieteikuma vēstulē uzreiz arī norādīju, ka darba attiecības varēšu uzsākt tikai pēc mēneša (starp citu, tieši tas daudziem nederēja, jo lielākoties bija nepieciešams nekavējoties uzsākt darbu), tāpēc iesaku arī Tevi īsi un kodolīgi izklāstīt situāciju, un tad arī varēsiet mēģināt vienoties, kā abām pusēm būtu ērtāk.
Bet vispār, domāju, ka, aktīvi meklējot darbu, nepaies tie pāris mēneši, kā Tu saki, jo pārsvarā darba vietās uzreiz vajag darbiniekus, ilgi negaidot :-D Bet, nu, to es spriežu pēc tā, kas man pašai tikko bija. Tavā vietā es mēģinātu tomēr atgriezties Latvijā un sākt aktīvi meklēt darbu, lai vari uzreiz aiziet uz darba interviju un drīzumā sākt strādāt.
11.02.2019 16:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.eiropainfo.lv/atgriesanas-latvija/ nesen taču arī bija video intervijas tiem kas grib atgriezties, lv uzņēmui rīkoja
11.02.2019 16:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.enjoyrecruitment.lv/lv/blog/darba-intervija-soreiz-skype
Tiem, kuri meklē darbu, arvien ikdienišķāka parādība ir videointervijas. Viens klikšķis, un kārtībā, pat neizejot no mājas. Tomēr šādas intervijas nevajag novērtēt par zemu. Arī tām ir pienācīgi jāsagatavojas un jāizspēlē savas labākās kārtis, jo dažu minūšu saruna ietekmēs turpmākos karjeras soļus. Skype intervijas darba devējam dod iespēju izvēlēties kandidātu vairāku km attālumā, kā arī tas ir ātrs veids, lai nonāktu līdz "īsa
;-)
11.02.2019 16:01 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Skype intervija? Kas tas tāds? :-D Nevienam draugam/paziņai nav nekas tāds bijis un pirmo reizi dzirdu :-D
Varbūt arī kaut ko nezinu, bet stipri šaubos, ka kādam vajag cilvēku no skype intervijas. :-D
11.02.2019 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits