Sievišķība un ilgstošas attiecības

 
Reitings 8
Reģ: 16.07.2014
Aizdomājos par tēmu, vai es, atrodoties ilgstošās attiecībās, nezaudēju motivāciju patikt otram, pieturēties pie veselīga dzīvesveida, neiedzīvoties liekajà svarā,turēt roku uz pulsa. Vai Jums attieksme pret savu ārējo izskatu ir kaut kā mainījusies, esot ilgstošās attiecībàs?
09.02.2019 19:41 |
 
Reitings 27
Reģ: 30.11.2014
Cataleya, kad saslimst, augsta temperatūra, saindēšanās, vīruss, arī steidz mazgāt matus un uzlikt kosmētiku, nedos dievs Kens ieraudzīs slikta izskatā un pametīs. Bet varbūt viņa neslimo? Ko Cataleya darīs, ja nu tomēr saslims? Rāpos uz vannasistabu noskūt kājas :-) Bērnu viņiem arī nebūs, jo, kamēr salabos pecdzemdību ādu, strijas, Kens var pamest :-) Trusītis pareizi pateica-seksa mantiņa.
10.02.2019 15:19 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Atkarīgs no tā, ko katrs saprot ar palaišanos. Mana attieksme nav manījusies, bet gan tad, kad biju viena, gan tagad man ir dienas, kad kosmētika uz sejas nebūs, pamostoties mati būs neķemmēti, mums abiem ir pidžamu dienas (reti, bet ir), kad slimoju - izskatos kā slima. Vīrs to ir redzējis, atliek cerēt, ka nav satraumēts. Tajā pašā laikā, elementāru higiēnu ievēroju vienmēr un ir bieži, kad sapucējos (arī gan subjektīvs jēdziens), esot mājās, jo patīk, mājas drēbes ir vienkāršas un ērtas, bet ne novalkātas. Vēlīnajos tīņu gados man bija paziņa - meitene, kura bija arī profesionāla modele, dabīgi skaista. Viņai gadījās, ka viens draugs pameta pēc nedēļas nogales ar teltīm, jo tad, kad viņa neuzlika no rīta dekoratīvo kosmētiku, viņš palika jocīgs, jautāja kāpēc, vēlāk pateica, ka nespēj būt kopā ar "sievieti, kura sevi neciena un nekopj sevi" - nezinu, man tas liekas mazliet ku-kū, bet sapratu, ka uzskati par "sevis kopšanu" var izteikti atšķirties.
10.02.2019 15:08 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es cienu sevi, tāpēc reti atļaujos būt sašļukusi. Nejūtos labi, ja staigāju netīriem matiem vai staigāju netīrās drēbēs. Esam kopā astoņus gadus un viņš ir redzējis manas labās un sliktās dienas, ko tur slēpt, sejas āda man nav ideāla, bet lai tādēļ krāsotos, ja nav nekur jāiet, nu nē, to es nedaru. Arī mājas drēbes jau uzreiz nenozīmē,ka jāstaigā desmit gadus vecā kamzolī.
Varētu piekrist tām, kas saka, ka pucējas vairāk kā attiecību sākumā - bet to es norakstu uz vecumu, jo vairāk piedomāju, ko velku, sekoju līdzi savai fiziskajai & garīgajai veselībai nekā tad, kad man bija 20.
10.02.2019 15:00 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Mēs viens otru mīlam arī visparastākajās mājas drēbēs un ar izpūrušiem matiem, un tur manuprāt arī slēpjas viena no kopdzīves un ilgtermiņa attiecību burvībām - otra klātbūtnē jūties ērti, brīvi, un nav nepieciešamības kaut ko tēlot vai slēpties aiz kosmētikas.

+++
10.02.2019 14:57 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ne jau izskata dēļ vīrietis krāps. Arī visskaistāko sievieti mājās vīrietis var nokrāpt.
Par tēmu.. nu mums ir mazs bērns un drīz būs 8 gadi kopā. Es atzīšos, ka mēdzu staigāt ērtās drēbēs - šorti vai joggers un nepieguļoša maika, lai ērti ar krūti pabarot. Un mati pārsvarā sasieti vai copē, lai bērns tos neizrautu un mājās nekrāsojos :-D ja zinu, ka neiešu ārā, arī matus varu izmazgāt tik nākamajā dienā. Cita to var uztvert kā nolaidību, bet man vienkārši ir citas prioritātes un vīrietis to pilnībā saprot. Galvenais, ka jūtamies brīvi :-)
10.02.2019 14:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Man attieksme pret savu ārējo izskatu, esot ilgstošās attiecībās nav mainījusies. Īstenībā pat teiktu, ka daru nedaudz vairāk. Taču svarīgāk par rūpēm par ārējo izskatu, šķiet, lai nezūd cieņa un rūpes par otru - tas, ko jūt, ne redz ar acīm. Bet visādi citādi, mājās staigāju tā, lai pašai ērti un arī ikdienā nepielāgoju apģērbu vīrieša gaumei, bet pieturos pie tā, kas pašai patīk, jo man jau jājūtas ērti tajā apģērbā. Taču izejot sabiedrībā patīk pucēties sevis, ne vīrieša dēļ.
10.02.2019 14:20 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Godīgi sakot,mājās man patīk būt tai,kas esmu. Nelietoju kosmētiku,kolīdz esmu mājās,to noņemu. Ģērbju ērtu apģērbu. Taču ir pilnīgi normāli pa mājām noslaistīties vienīgajā abu brīvdienā nemazgātiem matiem un skatoties filmas. Ejot ārā abi sapucējmies.

+++
Mājās izbaudu to, ka nav jāiespringst uz izskatu. Tas jau nenozīmē, ka sevi nekopju un nemazgājos, (tās, manuprāt, ir tik pašsaprotamas lietas, ka tām nav nekāda sakara ar būšanu/nebūšanu attiecībās), taču mālēt seju, meklēt smukāko džemperīti un iespīlētākos legingus, piedomāt pie tā, lai draugs tevi redz tikai no labākā leņķa... nē paldies. Reiz viena draudzene stāstīja, kā puisis, ar kuru viņa ir attiecībās vairāk kā gadu un kopā dzīvo vairākus mēnešus, viņu vēl nav redzējis bez skropstu tušas un "uzacīm". :D
Mēs viens otru mīlam arī visparastākajās mājas drēbēs un ar izpūrušiem matiem, un tur manuprāt arī slēpjas viena no kopdzīves un ilgtermiņa attiecību burvībām - otra klātbūtnē jūties ērti, brīvi, un nav nepieciešamības kaut ko tēlot vai slēpties aiz kosmētikas.
10.02.2019 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Mēs arī mājās abi neiespringstam. Ne gluži netīrā kreklā un nemazgātiem matiem, bet kosmētiku nelieku mājās (ja nu vienīgi gribējās kaut ko jaunu izmēģināt), staigāju legingos un t-kreklā. Mati sasieti astē, bet tīri (parasti). Nu katrai noteikti gadās dienas, kurās viss slikti, slima vai vēl kas un tad jau kā izskatās, tā arī ir labi. Pieņēmušies svarā arī abi esam :-D
10.02.2019 13:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Godīgi sakot,mājās man patīk būt tai,kas esmu. Nelietoju kosmētiku,kolīdz esmu mājās,to noņemu. Ģērbju ērtu apģērbu. Taču ir pilnīgi normāli pa mājām noslaistīties vienīgajā abu brīvdienā nemazgātiem matiem un skatoties filmas. Ejot ārā abi sapucējmies. Attiecību laikā,diemžēl,abi esam pieņēmušies svarā,ko nu kopīgi labojam.
Īsumā sakot, mājās neiespringstu ne es,ne viņš.
10.02.2019 12:46 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai Jums attieksme pret savu ārējo izskatu ir kaut kā mainījusies, esot ilgstošās attiecībàs?

Attiecībās jau nedaudz vairāk sanāk savākties nekā vienītī dzīvojot. Ilgstošās attiecībās.. protams, mēdz būt brīži, kad neizskaties nevainojami (tas ir normāli). Pa lielam pucējamies arī sevis.. ne vien citu cilvēku dēļ :)
10.02.2019 11:52 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Cataleya ta tu esi bilde? tu baigi labi seksam izskaties domaata esi:-D
10.02.2019 09:49 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
es maaku pateikt kura esot attieciibaas nav nemaz attieciibaas,nu vinja pati demonstree to ka vinai taas attieciibas nav svariigas un vinja grib citus un ir atverta citiem piedavajumiem pie tam pati taa meitene teelo laimigu un ka vinjai ir attieciibas,amizanti mazliet
10.02.2019 09:45 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Patīk puceties sevis dēļ ne vīriesa, patiesībā mans vīrs pat reizēm nesaprot to sievišķigo kleitu vilkšanu, blūzīšu, augstpapedeņu utml., viņš nav laikam nav audzis kur mamma pucētos. Es sportoju, domāju kā izskatos, ieturu formā ēdot pardomāti un izskatos labāk kā 20 gados, tad biju apaļīgāka jo nesportoju un bija cits ritms un intereses. Tagad gan seja paliek vecāka, to redzu izteikti tagad kad sasniegti 30 gadi, seja parādas izteiktaki defektiņi, grumbas to nevar izmainīt.
Vīrietis gan redz mani ikdiena bez kosmetikas, sliktā izskatā, platā kreklā utt.
Diemzēl tas ko redzu no malas ir bedīgi, lielākajai daļai sieviešu tomēr isti nerūp sava fiziskā forma, izskats, diezgan tāda bezrupīga attieksme, ja manikīrs būs, varbut pedikīrs, līdzekļi atļaus, bet piemēram apģērbs vai nemak ģērbties vai negrib terēt līdzekļu, nu tā švaki, kā tantes, blāvi, nesievišķīgi.
10.02.2019 06:56 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Par sevi es varu teikt tikai to,ka es gribu izskatiities "peec cilveeka" arii maajaas.Es nestaigaaju maajaas ziida bluuzees un augstpapeezu kurpees un ar kosmeetiku,bet man patiik buut koptai.
Jo ilgaak dziivoju lauliibaa,jo vairaak saprotu vienu lietu-maajaas arii mums ir jaaizskataas labi,ne tikai izejot aaraa.Jaa,es gribu patikt savam viiram!:-)
Vecos laikos biezi dzirdeeju fraazes-taas sievietes,kuras ir appreceejusas vecaakus viiriesus ,parasti noveco aatraak,jo biezi neruupeejaas par sevi,ar domu-viirs jau taapat vecaaks,uz vina fona vienmeer buusu jaunaaka ,smukaaka utt.Tas ir loti aplami.
10.02.2019 03:32 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Noteikti nē. Veselīgs dzīvesveids, sports, higiēna un pucēšanās man vienmēr bijuši svarīgi aspekti, neskatoties uz attiecību stāvokli. Bet, esmu vienkārši cilvēks, ir gadījies depresīvāks dzīves posms, kad vīrs ir redzējis mani ne-perfektā stāvoklī.
Svarā gan attiecību laikā neesmu nekad uzņēmusies (drīzāk otrādi).
10.02.2019 02:21 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Kopu sevi pirms un arī tagad, bet nedramatizēju neko. Sev ar puisi esam atzinušies, ka jūtamies pilnīgi droši viens otra klātbūtnē, īpaši mājās varam pusi dienas būt kreklā un netīriem matiem, bet kad dodamies ārā viens otram pat piemeklējam ideālu tērpu līdz sīkumam.:-)
Viss atkarīgs no tā, kāds ir cilvēks un tas ar ko dzīvo.
10.02.2019 00:57 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Reiz lasīju vienu pētījumu, kurā tika minēts ka tie pāri, kuri ilgstoši atrodas kopā(laulībā) ar laiku abi pieņemās svarā.
Vai Jums attieksme pret savu ārējo izskatu ir kaut kā mainījusies, esot ilgstošās attiecībàs?

Es vienmēr izskatos un izskatīšos labi neatkarīgi no tā vai blakus ir kāda vai nav, izskatos labi priekš sevis un tikai tad priekš citiem.
09.02.2019 23:15 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja sievietes dzīves centrā ir viņa pati nevis mērķis dabūt vīrieti, tad tā nemaz nevar notikt

+++
Es vienmēr esmu pucējusies sevis, ne vīriešu dēļ, tāpēc man tāda palaišanās nešķiet pieņemama ne vienai, ne attiecībās esot. Es, pirmām kārtām, gribu patikt pati sev, būt labā formā, izskatīties labi, jo tad arī emocionālā ziņā jūtos labāk, pacilātāk. Arī tad, ja visu dienu pavadu mājās (kas ir samērā bieži, jo strādāju no mājām), tik un tā vēlos labi smaržot, labi izskatīties, labi apģērbties, būt ar ieveidotiem matiem, minimālu make-up. Un tā esmu darījusi vienmēr, arī tad, kad vēl nebiju precējusies un dzīvoju viena. Rūpes par sevi uztveru kā cieņu pret sevi. Un tam nav nekāda sakara ar to vai esi viens vai jau ilgstošās attiecībās.
09.02.2019 23:12 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Kopš esmu attiecībās tieši vairāk pievēršu uzmanību savam izskatam. Kopju sevi, pucējos, šobrīd mēģinu atgūt savu četrpakas presi, jo ziemassvētkos daudz ēdu :D mājās gan nestaigāju ar full face make up, bet vienmēr koptu ādu, tīra, smaržīga. Parasti mugurā velku ērtākas drēbes - staigāju sporta legingos, jo man tādi daudz, bieži ejot uz zāli un kādā smukā džemperī, uz atlaidēm visādus var dabūt tajā pašā reserved pa 10€. Draugs man neko nesaka kā ģērbties mājās, tikai to, lai pati jūtos ērti. Tā kā ilgi esam kopā, zina arî kā izskatos ar gripu vai rota vīrusu, un ka veselība ir svarīgāka par nemazgātiem matiem un izstaipītiem t krekliem :D bet tie ir reti gadījumi
09.02.2019 22:31 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.07.2014
Tās, kas palaižās, kad tikušas attiecībās, varbūt visu sāk uztvert kā pašsaprotamu..vai arī skrien pa dzīvo un darbiem, ka sevi atstāj otrajā plānā. man arī laikam ir tā, ka patīk būt sievišķīgai - pucēties un vilkt kleitas. Ir reizes , kad ikdienas skrējienā ar darbiem, skolu un bērniem, neatliek daudz laika, ko atlicināt saviem sievišķīgajiem rituāliem, bet tās jau atkal prioritātes.
09.02.2019 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits