Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uz prāmja dalītā kajīte!

 
Reitings 25
Reģ: 03.02.2019
Sveikas dāmas!
Vēršos pie Jums ar jautājumu par dalīto kajīti uz prāmja - Isabelle vai Romantika.
Pa lieldienām ir plāns doties uz Zviedriju.
Doma ir doties ar prāmi vienā virzienā (ar lidmašinu nelidoju, jo ir savi iemesli). Lieta tāda, ka man kā vienai personai neatmaksājas pirkt visu kajīti, it sevišķi liedienu datumos cenas ir uzskrūvētas oj, oj... Bet izdevīgi ir, ja, pērku biļeti vienai personai un līdz ar to, mani kajītē saliek kopā ar svešiem cilvēkiem/sievietēm. Kāda ir Jūsu pieredze? Vai esat braukušas dalītajā kajītē ar svešām personām? Jo ir dikti bail, par to, lai nepaliž nagus, un kā arī no nekoptiem cilvēkiem, kas nezina elemntāru higiēnu.
03.02.2019 13:08 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Tagad uz kuponiem ir baisi lēti braukt. :) pačeko fb, varbūt uzķer kuponu un brauc viena kajītē pa lēto.
03.02.2019 22:51 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
man pieredze drausmīga. biju 4-vietīgā kajīte, pārējās 3 dāmas nepazinu. 1 atnāca naktī pa tumsu, aizmiga un viņu tā īsti pat nesatiku. bet abas pārējās (meita gados, māte supergados)... oi. bija gatavas mani nosist tādēļ vien, ka ar viņām nerunāju latviski, es nekad neizeju uz kašķi, vnk aizvēru durvis un gāju prom uz ko saņēmu komentārus, ka esmu latiškaja sučka un ko tik vēl ne. dāmas bija agresīvi noskaņotas, pat nāca šņākdamas virsū, laikam bija labi pielillājušās. nācās iet pie personāla un lūgt risināt situāciju. man piešķīra atsevišķu kajīti vienai pašai un tālāk jau varēju ceļot kā cilvēks.
pats smieklīgākais, ka mēnesi pēc šī visa incidenta Vecāķos pie jūras satiku kareivīgo dāmu. :D eh, cik maza pasaule!
tagad var pasmieties par situāciju, toreiz gan bija kā bija.
03.02.2019 21:58 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
mana vēlme pēc privātās telpas ir pārāk liela, lai taupītu uz šo.

+++
Manuprāt, šī ir baigā laimes spēle - var paveikties ar foršiem kajītes kaimiņiem, bet var tikt pie tādiem kādi aprakstīti gandrīz visos pārējos komentāros. Man ļoti svarīga ir sava privātā telpa, tāpēc neriskētu, cerot, ka kaimiņš būs kāds netraucējošs, netrokšņojošs cilvēks, kurš negribēs ne runāt, ne iepazīties (jo man nepatīk iepazīties un runāt tikai pieklājības pēc). Tad labāk piemaksātu vairāk, lai būtu viena.
03.02.2019 21:52 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Vienreiz bija tāda situācija, ka braucām 4 draudzenes un vēl viena izdomāja pievienoties pēdējā brīdī. To piekto draudzeni ielika kajītē ar vēl vienu citu sievieti (varēja būt sieviete ap 40), nekādas problēmas nebija, viena otru respektēja un netorkšnoja, kā ari draudzene nebija baigā dzērāja,kas vius nakti dzertuun klaiņotu :D tad nu viss ok.
Protams, ka kajītēs liks viena dzimuma cilvēkus.
03.02.2019 21:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 03.02.2019
Paldies Jums par informāciju! Pēc Jūsu sniegtajām atsauksmēm, vairs it nemaz negribas ar svešinieku dalīt kajīti! :-D Paldies.
03.02.2019 21:21 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
visādi var būt un ar to jārēķinās.
mana vēlme pēc privātās telpas ir pārāk liela, lai taupītu uz šo. tad labāk nebraukt. senos laikos, kad braucu Tallina-STKH, tur varēja iegādāties arī sēžamo atsevišķā zonā. reizēm pagulēju tur, reizēm vispār aizgāju uz kādu restorāna vai tamlīdzīgu vietu sēdeklī pagulēt. lai arī mazāk, bet noteikti izgulējos labāk nekā saspiestā kajītē.
03.02.2019 14:19 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Jārēķinās ar standarta hosteļa atmosfēru. Tikai trakāk, jo šitie prāmji man asociējas vienīgi ar ļaudīm, kas dodas divdienu dzertiņā ar visām no tā izrietošajām sekām. Es noteikti maksātu vairāk, lai man nebūtu jāpacieš potenciāls diskomforts, vai arī nebrauktu vispār.
03.02.2019 13:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
esmu braukusi dalità kajìtè, vienreiz ar 1 sievieti kopà, nokaitinàja, ka telefons vinai visu laiku piksteja un grabeja visu nakti, drausmigi kràca un no rita lida man klàt iepazities un runat, kas man loti traucèja.
otrà reizè bija pilna kajite, nevareju pat normali nomazgaties, jo pie wc durvim visu laiku klauveja, tad regulari tika mainitas durvju kartes, jo vienai negaja, bet citam aizmirsa iedot jaunaas kartes, kaut admini ludza to darit un taa uz rinki. Visas rozetes bija aiznemtas, viena daama 3 naktii piedzerusies atnaca un knapi kajas staveja, bezgaiss taja kajite bija briesmigs, ap 5 viena saaka maizites grauzt un chainiku varit non stop, jo celam teeja esot jagatavo (sii uz Norvegiju ar auto brauca), izguleties bija neiespejami.. murgs vardu sakot.
Nepatik ar kugi braukt un kur nu vel kajiti dalit, nee nee vairs nekad cerams.:-D
03.02.2019 13:28 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
nu ja bail, tad nebrauc :D
cilvēki ko ieliek var būt visādi. es nekad neko tādu neizvēlētos, ja būtu jābrauc vienai tad ņemtu visu - a ko citu darīt.
03.02.2019 13:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nagus nepalaida, bet bija problēmas un klusuma ievērošanu naktī, no rīta. Nebija jau tā, ka pati gāju kādos 22 gulēt, bet ,ja vēl vēlu naktī nevar saņemties un ievērot klusumu, vai arī uzskata, ka kā es esmu uzmodusies tā visiem jābūt augšā ,tad ir kā ir. 2x noteikti neizvēlētos tādu variantu, bet ja ir pacietība, vēlme ekonomiski braukt, tad var. Nu ,ja ļoti bail no apzagšanu, tad naudas maku ,pasi vari palikt zem segas, vai arī spilvena:-D:-P Diez vai kāds tur līdīs.
03.02.2019 13:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits