Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Barošana ar krūti vai bez?

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kā Jūs barojāt savu mazuli? Ar krūti? Vai piena maisījumiem?
Cik ātri beidzāt barot ar krūti?
Kā iesakāt darīt lai mazāk krūtis zaudētu formu? JŪSU PIEREDZE, REDZĒTAIS
*
Citi iesaka vispār nebarot ar krūti. Bet atkal saite ar mazo tad nav tik ļoti (tā viszmaz runā).
Citur lasu ka nevar strauji tā pabeigt bērnu barot ar krūti, ka tas arī slikti krūtīm. Ka vaig pakāpeniski lai samazinās piens krūtīs.
*
INTRESĒ KĀ JŪS PAŠAS ESAT DARIJUŠAS UN KO DARĪTU SAVĀDĀK!?
24.01.2019 02:15 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Atbrīvojas no liekās ādas un krūšu galu paceļ augstāk, tā teikt paceļ krūtis atpakaļ vietā, lai nav noslīdējušas un izstieptas. Ja ir pietiekams apjoms izmanto pašas sievietes adus, padarot krūtis atkal formīgas:-)
24.01.2019 11:40 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es esmu no tām, kam krūtis mainījās minimāli. Varbūt mazliek lielākas un mīkstākas palika, bet vizuāli pateikt nevar.
Ja mans vīrs protestētu par bērna barošanu krūšu dēļ, viņš vairs nebūtu mans vīrs.
24.01.2019 11:32 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
NightSky
Un kā var veikt krūšu pacelšanu bez implantiem?
24.01.2019 11:26 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Es vispār neesmu pret barošanu ar krūti, tikai intresē kā darīt pareizāk lai mazāk ciestu krūtis.
Jo man mazas krūtis 75B izmērs un man pazīstamā nesen stāstija ka pēc bērniņa viņai tur tikai striķīši palika. Ar līdzīgu izmēru kā man bija.
Silikonu kaut kā vispār negribas likt, pēctam visu dzīvi piedomāt ko un lā vari un ko nevariem ar tiem puppiem un pie tam tie nav tavi īsti.
*
Es vispār iesākumā taisijos barot ar krūti, bet vīrs mani biedē ka nebūs man pupu vairs pēc dzemdībām :-D
Un bērniņu es pati vispār ļoti vēlos, viņa akceptu uz šo haidiju ļoti ilgi.
*
UN jā piena pulverus vispār neesmu pētijusi, pat nezinu ko kas kā, nezinu vai viņiem ir kāda starpība :-D
24.01.2019 11:23 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Starpcitu jā, kad zīda mazuli, dzemde tikmēr tiek stimulēta, tas veicinavdzīšanas procesu
24.01.2019 11:12 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nestaigāt bez krūštura, man to uzreiz ieteica dz.namā, un man pašai šķiet barošana ar krūti ļoti ērta, pirmajos mēnešos noteikti, vienmēr pa rokai strerils pieniņš vajadzīgajā temperatūrā, īpaši ērti bija naktī, kad vēl dikti maziņš, kā sāka kņosīties meklēt pupu uzreiz mutē, paēd un čuč:-D Par formu es domāju, bet atradu, ka var koriģēt formu, veikt krūšu pacelšanu bez implanta, ja sava forma vairs neapmierinās. Baroju joprojām ar krūti.
24.01.2019 11:08 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
- atbilstošs krūšturis + vilku vēl pa virsu korseti, lai krūtīm ir labs balsts,
- mainīt krūtis, lai nav tā, ka kāda no tām vairāk iztukšota,
- atmest pakāpeniski, lai āda paspētu savilkties.
===
Baroju gadu. Mēneša laikā pakāpeniski samazināju no 3x uz 2x, kur viena krūts no rīta, bet otra vakarā. Un pēdējā mēnesī viena krūts vienu vakaru, otra otru vakaru. Pie tam, pa vakariem tā vairāk bija jau nomierināšanās, nevis īsta ēšana, tāpēc arī piens mazāk ražojās. Maisījumus vispār nelietoju, jo nu negaršoja.
Te pat nav īsti svarīgi, vai tieši gadu baro, bet gan tas, ka jāatmet pakāpeniski, lai āda paspētu savilkties. Balsts, lai smagums nevilktu uz leju un nestieptu ādu.
Man forma tagad patīk pat labāk, nekā bija pirms bērna. Palikušas tvirtākas krūtis.
Starpcitu, krūts barošana ātrāk palīdz savilkties dzemdei iepriekšējā izmērā, kas ātrāk saved kārtībā vēderiņu. Es pat jutu, kā viss sažmiedzas barošanas laikā. Un neaizmirstam par Kēgeļa vingrinājumiem.
24.01.2019 10:17 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Mans knapais B mainīja formu uz slikto pusi pēc 12. nedēļā notikušā SA jeb pat dažu grūtniecības nedēļu uztūkums bija pietiekams, lai krūtis pēc tam nošļuktu.
24.01.2019 10:09 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Piekritu par implantiem. Formas saglabāšana nebūtu tas arguments kura dēļ es izvēlētos nebarot ar krūti. Tas tā pat kā strijas ir labojams defekts.
24.01.2019 10:04 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Pirmo baroju diezgan ilgi. Pakāpeniski un lēnām dabīgi pārtraucās ļoti īsi pirms 2 gadu vecuma.
Turklāt pēc pirmā gada, kad bērnam aug interese par cita veida pārtiku, tā krūts barošana lēnītēm izretinās pati par sevi. Pēdējos mēnešos krūti devu vairs tikai uz nakti.
Otro tagad plānoju barot līdzīgi (pagaidām grūti spriest, kā ies, jo mazajai vēl tikai nedēļiņa un pāris dienas), jo man šķiet, ka krūts barošana ir ērtākais, kas var būt. Ēdiens vienmēr ir līdzi :-D, nav jāperas ar kkādām pudelēm un sildīšanu, pudeļu sterilizēšanu (nezinu, ko vēl tas prasa, jo nekad neesmu taisījusi, bet man šķiet, ka čakars). Turklāt tā krūtsbarošana man saistās ar tādu garīgo saikni, kopīgu miera momentu un mierīgāku bērnu kopumā, neredzu iemeslu to neizmantot.
Par krūšu formu - grūti spriest, jo tad, kad beidzu barot pirmo, jau gaidīju otro un grūtniecība arī piedod ko savu, bet vispār jau baigi par to nesatraucos. Man tā krūtsbarošana liekas svarīgāka par krūšu noturēšanu vienā formā. Ja pēc pāris gadiem redzēšu, ka čau un būs baigā iekša iztaisīties seksīgai, vienmēr var ielikt gaumīgus un nepārspīlētus implantus.
24.01.2019 10:01 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man svarīgāk par krūšu formu bija bērns. Kad piedzima par krūtīm vispār nedomāju, baroju cik varēju.
Tagad jau vairāk kā gads riņķī pēc barošanas, krūts forma, protams mainījusies. Pagaidām neiespringstu, jo zinu, ka var arī uzlabot ķirurģiski. Nekas traks nav, bet forma ir mainījusies.
Vairāk šausmina tās, kas vēl nav piedzemdējušas, bet jau pēta piena maisījumu saturus veikalos..it kā jau paliekot stāvoklī instinktīvi sāc domāt par to mazo dzīvībiņu, nevis par sevi.
24.01.2019 09:59 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Pirmo nesanāca barot pašai, mana mūža trauma tā ir... Jo esmu perfekcioniste, nevarēju pieņemt, ka tas man nesanāk. Ar otro viss notiek, baroju daudz un joprojām, riktīgs krūts bebis. Negrasos pārtraukt, mazajam jau 10 mēneši. Kad pats atteiksies, tad pietiks. Vai arī kad pati noguršu, sākšu domāt, vai un kā pārtraukt.
Krūšu forma mani pagaidām vispār neuztrauc. Esmu ļoti notievējusi, jā, krūtis nav stingras un "push up", bet pašlaik tas mani galīgi neuztrauc.
24.01.2019 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Tūlīt būs kašķis. :D Nerunājot par gadījumiem, kad nesanāk vai nevar barot ar krūti, manuprāt, līdz 6 mēnešu vecumam noteikti vajadzētu barot pašai. Pēc tam jau var domāt. Pati baroju 11mēn, pakāpeniski samazinot, mazā pati atteicās.
24.01.2019 09:27 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Baroju ar krūti tikai kādas dažas nedēļas, pēc tam viss kā pirms tam. Pārtraucu pamazām.
24.01.2019 09:18 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Baroju krietni vairāk kā 1 gadu :-D, par krūšu formu vispār nesatraucos, jo svarīgākais bija bērns, forma ir normāla, nekas nav nokarājies,tikai jrūtis samazinajās par kadu izmeru, bet ņānem verā ka ari notievēju un kļuvu plānaka
24.01.2019 06:52 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Baroju ar krūti ilgāk kā gadu. Sāku samazināt ļoti pakāpeniski, vairāku mēnešu garumā. Krūšu forma tāda pati kā pēc bērna. Nākošreiz darītu tieši šādi pat.
24.01.2019 06:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits