Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gatavošanās grūtniecībai

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Ar vīru esam nonākuši pie lēmuma ka esam gatavi bērniņam (l)
Kādi ir lūdzu Jūsu ieteikumi kā sagatavot sevi? Kādi ieteikumi kopā? Ko vajadzētu zināt pirms ieņemam bērniņu?
Man ir 26gadi. Vīram 31.
Vēlamies bērniņu ieņemt ap Jūliju. Lai būtu Marta vai Aprīļa(pa vidam kaut kur) bērniņš.
Šobrīd man ir spirāle. To iepriekš cik ātri vajadzētu ņemt ārā? Protams zinu ka var izņemt un uzreiz palikt stāvoklī, bet domāju ka tas nav labākais veids.
Pie ārsta iešu ceturtdien, bet interesēja ieteikumi no dzīves, nevis tikai ginekologa ieteiktais.
Cik ilgi organisms atīras no alkohola?
12.01.2019 22:01 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
ToBeFree, slimîbas lapas vairs neietekmē dekrēta naudiņas. Attiecīgi, pie apņemšanos sagatavoties grūtniecībai, iesaku sākt lasīt un izglītoties visās tēmās ap un par grūtniecību, aktuālo Latvijas likumdošanu ieskaitot. Un bez nosauktajiem vitamīniem, folijskābe ir obligāti jādzer! Vai tad zivju eļļa un D vitamīns nav viens un tas pats pa lielam, nepārdozē neko! Labāk tā sīki šo izrunāt ar ārstu, nevis pašiem burties pa aptiekas plauktiem...
03.02.2019 21:33 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009

Neons
Es gan neuzskatu konkrētu grūtniecības plānošanu (kādā laikā ieņemt un kādā dzemdēt) par kaut ko nepareizu. Jā, var neizdoties, tā kā ir plānots, bet vai tikai tāpēc nemēģināt?... Galu galā, autore neizklausās pārāk kategoriska - nu neizdosies, neizdosies. Taču - var arī izdoties. Katrā ziņā - vēlu veiksmi!

+++(l)
03.02.2019 21:06 |
 
Reitings 28
Reģ: 21.10.2017
Plānošana, manuprāt, ir normāla apzinīgu pieaugušo rīcība. Pirmkārt, man šķiet smieklīgi tie - ups, gadījās - stāsti, jo, ja nodarbojas ar seksu (pat ar izsargāšanos), vienmēr jāpatur prātā, ka var "pieteikties" mazais. Otrkārt, jā, tieši tā, lai organismu sagatavotu, nepārpūlētu.
Mēs arī plānojām, bet tā viegli - bija konkrēts datums, pēc kura nolēmām vairs neizsargāties - datums gan tika izvēlēts mums abiem svarīgs un neņēmām vērā citus apstākļus, kaut gan nevaru noliegt, ka man liktos traki grūtniecības pēdējos mēnešos speciāli meklēt un pirkt jaunu ziemas mēteli, iespējams, arī zābakus utt. Rezultātā, izskatās, ka mazais piedzims pirms ziemas, man būs burvīgs dekrēts vasarā (ceru, ka nebūs pārāk karsti :D) un horoskops arī sanāks sakarīgs :D
03.02.2019 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Godīgi sakot, gribēju tikko izveidot līdzīgu tēmu.
Mēs neplānojam uz sitienu, pēc kāda gada visticamāk, bet tēma jau sāk virmot gaisā. (l)
1) Esmu sākusi lietot vitamīnus- zivju eļļa, D vit., magnijs, B6 utt.
2) Neplānoju iet prom no darba! :D Varbūt šķiet dīvaini, bet biju domājusi, ko pa karjēru pamainīt. Neesmu baigā karjēriste, pelnu ok, tāpēc pagaidām palikšu, kur esmu. Tomēr laicīgi ieteiktu domāt par izdevumiem, jo mazāk būs slimības lpp, jo labāk pelnīsi, jo sakarīgāka būs dekrēta naudiņa.
3)Man ir vienalga, kad palikt stāvoklī, kas pēc horoskopa un kurā mēnesī piedzimtu- bet vienīgais par ko pašlaik domāju, ka tomēr gribētos palikt stāvoklī pēc augusta.... Pazīstamā ļoti vasarā mocījās ar karstumu, sapampušām kājām utt grūtniecībā.
4) Vēl domāju par analīžu nodošanu konkrēti uz infekciju slimībām.
Nezinu, ko vēl var plānot.. :D
16.01.2019 12:03 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Plānot ir normāli. Mēs ar vīru arī plānojām, protams, bērniņš nepieteicās uzreiz. Pēc pusgada cenšanās atmetu ar roku, pārstāju iespringt uz šo jautājumu, atsāku aktīvu sportošanu, nedzīvoju ārprātā veselīgi, atļāvos ik pa laikam alkoholu un bērniņš pieteicās tuvāko mēnešu laikā. :-)
15.01.2019 12:33 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Akid Dievs, cik daudz pamācību, par to, ka redz "plānot ir slikti" :-D:-D:-D debilā tauta. Jūs domājiet, ka ja bērniņš pieteiksies citos mēnešos, nevis dzims, kā auns, tad autore uzreiz taisīs abortu vai būs vīlusies? Stulbās bābas! Autore tikai izstāstīja, ka vēlētos plānot tā un prasīja pēc padoma. Pēc tam vēl kaut kas minēja , ka "lūdzu nevairojoties". Nevajadzētu vairoties tādiem, kas izsaka tādu viedokli.
15.01.2019 08:37 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Paldies Jums kas rakstat, es neuztveru negatīvī to ko raksta, tikai nepatīk ka meiģina iegalvot ka sākumā lai pat nemeiģinu neko plānot. Un ka ir pārmetumi, ka plānot vēlamies.
Nesanāks jūlijā, mēs vnk.uz to neiespringsim un turpināsim iesākto :-P gaidot mūsu laimīti, bez nekādiem datumiem un termiņiem.
*
Protams ir labi ka brīdināt jau iesākumā ka ir arī savādāk un nākas ilgi gaidīt. Bet domāju ka to var bez pārmetumiem teikt. Nu kaut kā maigākā formā. Bet mēs katra esam savādāka.
15.01.2019 00:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pieļauju, ka tie brīdinājumi, ka var nesanākt ar pirmo reizi ir tāpēc, lai meitene nekristu panikā, ja nesanāk. Netrūkst gadījumi, ka pāri dikti pārdzīvo, piemēram, pirmo 2 mēnešu neizdošanos.
Par tēmu... var lietot folskābi un mēģināt kopumā dzīvot veselīgāk :)
14.01.2019 17:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tas ir tapēc , ka tagad slimības u.c kaites tiek uzskatītas par normu. Un ja mēģināsi kādam iestāstīt ka esi vesels , cilvēki tev ne tikai neticēs , bet bez maz uzspiedīs kaut ko , kā ,piemēram šeit , nespēju iznēsāt bērnu.
Un beigu beigās daba nav dumja , citām vienkārši nav lemts!
14.01.2019 11:21 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man arī mazliet izbrīna komentāri par iespējamo grūtniecības pārtrūkšanu un visādiem sarežģījumies... jā, tā var gadīties, bet visu to negatīvo bāzt sev galvā, ka man var arī tā gadīties...
14.01.2019 11:17 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
freya, vienīgie, kas krīt galējībās ir visi tie negatīvie komentētāji sākumā, kas praktiski apgalvo, ka ar pirmo reizi jau nevienam nesanāk un pēc tam šis apgalvojums tika apšaubīts.
...
Pirmkārt, autore neteica, ka viņa nepārdzīvos, ja ar pirmo reizi nesanāks.
Otrkārt, autore automātiski nav jāuzskata par naivu muļķīti, kas nezina, kā rodas bērni. Kāpēc ir jākoncentrējas uz negatīvām domām? Tad jau katrā grūtnieču diskusijā jāraksta, par iespējamām problēmām, ne tā. Protams, ka nē. Ja koncentrējas uz negatīvo, tad tikai noskaņojas uz to.
Viņa prasīja padomus. Tādus viņa arī saņēma. Ja viņa darīs visu iespējamo, kas viņas spēkos un tik un tā nesanāks, tad varēs sākt domāt par problēmu risināšanu, bet ir ārkārtīgi muļķīgi sākt diskutēt problēmas, pirms tādas vispār ir parādījušās.
14.01.2019 10:53 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nevajag krist galējībās. Tas, ka kādam sanāk ar 1.reizi, nenozīmē, ka tā būs visiem, tāpat kā tas, ka kādam nesanāk vispār vai arī grūtniecības pārtrūkst, nenozīmē, ka tā būs visiem. Tomēr statistiski tie gadījumi, kad grūtniecība iestājas ar pirmo mēģinājumu, ir krietni retāk kā tie pārējie.
Meitenes te vienkārši vēlas autorei palīdzēt saprast, ka jārēķinās ar to, ka plāni var arī neizdoties.
14.01.2019 10:06 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
akjelcikvar, un kāda tev gar to ir darīšana? Tu vienmēr savus lēmumus balsti tikai uz loģiku un pragmatismu? Diezgan bēdīgi izskatās, kad kādam izklaide ir svešu cilvēku apvainošana vai pazemošana anonīmā online vidē. Tas arī daudz ko pasaka par cilvēka personību un dzīves kvalitāti. Neuztraucies, autori un daudzus citus ar dzīvi apmierinātus cilvēkus tu neapbēdini un neaizskar. Tu vairāk izraisi žēlumu pret sevi.
...
Tas pats attiecas uz pārējiem negatīvajiem komentētājiem. Ar tādu pesimistisku/negatīvu komentēšanu jūs pēc laimīgiem un pašpietiekamiem cilvēkiem neizklausāties.
14.01.2019 10:03 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
astrolohija vispār ir ļoti svarīga
13.01.2019 22:48 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
protams, bērns auns ir ļoti svarīgs plānojums
13.01.2019 22:46 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Kas tur slikts, ka cilvēks vismaz mēģina plānot? Bērns nav aiziet uz veikalu vai cita ikdienišķa lieta - skaidrs, ka cilvēki plāno, kad labāk (nav bez darba u.tml.). Jā, varbūt nesanāks uzreiz, bet varbūt sanāks un būs forši saplānots! :-) Veiksmi!
13.01.2019 22:11 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Es nemācēšu neko ieteikt uzdotā jautājuma gadījumā, taču gribēju paslavēt autori par adekvātu reakciju uz daudziem negatīvajiem komentāriem. Novēlu nezaudēt cerību jebkurā situācijā, lai cik nereāli un/vai naivi tas kādam liktos. Lai izdodas!
13.01.2019 21:48 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
Smejos lasot, protams smieklīgi izklausās bērns auns.

nē, smieklīgi izklausās, ka māte auns... ;P
13.01.2019 20:42 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bļin, es domāju, ka cilvēkiem ir bērni. nē, izrādās kaut kādi auniņi, mežāzīši un kas vēl ne.
13.01.2019 20:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Mocheato, citiem sanāk uzreiz kā mēģina. Nevajag tik agresīvi atbildēt un vadīties pēc savas pieredzes un autorei paziņot, ka tā nu nenotiek!

+
13.01.2019 19:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!