Gatavošanās grūtniecībai

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Ar vīru esam nonākuši pie lēmuma ka esam gatavi bērniņam (l)
Kādi ir lūdzu Jūsu ieteikumi kā sagatavot sevi? Kādi ieteikumi kopā? Ko vajadzētu zināt pirms ieņemam bērniņu?
Man ir 26gadi. Vīram 31.
Vēlamies bērniņu ieņemt ap Jūliju. Lai būtu Marta vai Aprīļa(pa vidam kaut kur) bērniņš.
Šobrīd man ir spirāle. To iepriekš cik ātri vajadzētu ņemt ārā? Protams zinu ka var izņemt un uzreiz palikt stāvoklī, bet domāju ka tas nav labākais veids.
Pie ārsta iešu ceturtdien, bet interesēja ieteikumi no dzīves, nevis tikai ginekologa ieteiktais.
Cik ilgi organisms atīras no alkohola?
12.01.2019 22:01 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Mīļā, neiespringstat tikai uz tiem auniem, horoskopu “zinātne” ir tik ļoti pretrunīga, ka nez vai ir vērts. Forši, ka vīrs ir gatavs bērniņam! Par kafiju- nu nezinu, diez vai tagad jāatmet kafijas dzeršana, es kafijas patēriņu samazināju, bet dzēru visu grūtniecības laiku ar dakteres svētību. Padzer kādus vitamīnus kas paredzēti (aptiekā iedos), nolādē aplikāciju (Flo ir laba) un tas arī viss :)
13.01.2019 13:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bērna raksturs atkarīgs no jūsu abu gēniem un audzināšanas, tā ka horoskopa zīme viņu neglābs. Kādi esat jūs, tāds arī būs jūsu bērns, jūsu spogulis. Bērna piedzimšanas brīdis ietekmē tikai viņa attīstību, nevis raksturu.
13.01.2019 13:12 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kas ir tik nosodāms tajā, ka sieviete grib ieņemt bērnu noteiktā laikā un atļaujas cerēt uz gludu un veiksmīgu grūtniecības norisi, lai sev izdevīgā laikā dzemdētu?
Kā tādas vecas bābas, ka ik piesaukt simt un vienu nelaimi. Domājams, ka autore nav no mēness nokritusi, un zina, ka grūtniecībās mēdz būt komplikācijas, bet kāpēc lai sevi noskaņotu, ka tādas noteikti būs?
Vai arī cosmo manierē tiek no pirksta izzīsts, ka tad, ja piedzims dvīnis vai vēzis, to bērnu nemīlēs? (t)
Auniņu dzemdēt ir kolosāli - agrs pavasaris, kad iestājas siltā vasara, bērniņš jau ir drusku paaudzies un var daudz dzīvoties pa āru. Savukārt zodiakam ticēt ir katra paša brīvā griba. Kā tirsa pie jautājuma par laulībām baznīcā, tā tirš te.
Katrs taču lai dara, kā grib. |-)
13.01.2019 12:37 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Sāc lietot folijskābi (ir labi lietot 3 mēnešus pirms ieņemšanas un 1.trimestrī). Aizej pie zobārsta, ja kaut kas labojams, salabo. Uztaisi analīzes dzelzs līmenim (ferritīns un hemoglobīns) un D vitamīnam, ja trūkst, jautā ārstam, ko lietot, lai dabūtu normā. Aizej pie ginekologa uz analīzēm. Ja hroniskas slimības - apstaigā atbilstošos ārstus un izstāsti, ka plāno grūtniecību, noskaidro, kad jāiet atrādīties un veikt izmeklējumus.
13.01.2019 12:23 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Полина_Laura, varat jau tagad sākt sagatavot organismus bērniņa plānošanai. Ieteiktu izņemt spirāli, bet līdz censonēšanas sākumam izsargāties lietojot prezervatīvus. Pirmkārt, lai organisms būtu sagatavots un otrkārt, jūsu vēlamais mēnesis.
...
Ļoti labi ir abiem lietot putekšņus. Tajos ir ļoti daudz vērtīgu vielu. Tie uzlabo spermatozoīdu kvalitāti, uzlabo imunitāti, regulē hormonus, utt. Pati vari lietot folskābi un zivju eļļu. Vīrs var lietot B grupas vitamīnu kompleksu, kas ari satur folskābi, tikai mazākās devās. Folskābe ir atbildīga par jaunu šūnu ražošanu. Protams, atteikties no alkohola abiem būtu labi.
...
Telefonā ielādē kādu grūtniecības plānošanas vai mēnešreižu kalendāru, ja vēl nav. Pēc tā var skatīties auglīgās dienas. Ja cikls ir regulārs, tad ir vienkārši, ja cikls nav neregulārs un katru mēnesi ir cits, tad aprēķini īsākā cikla auglīgo dienu sākumu un garākā cikla auglīgo dienu beigas. Visu šo periodu censonējat reizi dienā. Būs meitenes, kas teiks, ka spermatozoīdi nepaspēs atjaunoties, ja mēģinās katru dienu, bet tas nav taisnība, jo dienas laikā spermatozoīdi neatjaunojas. Tie atjaunojas cikliski. Protams, ja ir problēmas ar spermatozoīdu skaitu, tad var katru otro dienu, bet tik jaunam vīrietim, kas nav vadījis ļoti neveselīgu dzīvesveidu, nevajadzētu ar to būt problēmām. Pirmajā censonēšas mēnesī varat pamēģināt katru dienu. Ja nesanāk, tad var katru otro dienu.
...
Censonējot katru dienu samazinās laiks, ko spermatozoīdi pavada sēkliniekos, kas samazina dns dalīšanās iespēju, kas savukārt nozīmē labāku ģenētisko materiālu.
...
Ceru, ka šī informācija palīdzēs.
13.01.2019 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Mēs mēģinājām 3 gadus, bet neiespringstot. Bija pārtraukumi. Tāpēc gluži tā ieplānot nevar. Paliku stāvoklī nesen un tas bija tāds pārsteigums,jo vairs neiespringam. Kā saka, Dievs dara.
13.01.2019 10:51 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Ieņem ātrāk, lai ir mežāzis. Mežāži baigi labie;-)
13.01.2019 07:34 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Stāsta morāle: cilvēks plāno, Dievs dara.8-)
13.01.2019 06:19 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ha! Es arī tā padomāju. Izņemšu spirāli, tad pāris mēneši mēģināšanas un varētu tikt pie pavasara bērniņa (zivtiņas, auna vai vērša). Jo nu tak ar pirmo reti kam sanāk palikt stāvoklī. Telefonā uzinstalēju ovulācijas kalendāru. Pirmā tuvības reize ar vīru jau bija pēc telefona kalendāra "neauglīgajā" laikā. Pēc 2 nedēļām testā 2 strīpiņas. Tā nu man tūlīt gada jubileju svinēs ūdensvīrs:-D
13.01.2019 06:18 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Paldies par vērtīgiem ieteikumiem, novērtēju to.
Tagad daudz arī jau palasīju internetā. Gaidu ceturdienu pie ārsta.
Pa lielam nekas tāds nav jāmaina dzīves stilā. Dzīvojam jau daudz maz veselīgi. Varbūt kādu produktu tik vaig vairāk iekļaut uzturā. Pīpēšanu jau atmetām sen. Vīrs kafiju nelieto, es kā kuru rītu. Apspīlētas bikses arī viņš nenēsā. Būs jāpadzer abiem vitamīni, jāuztaisa visas analīzes ko ārsts noteiks, vīru arī jāaizsūta pārbaudīties. Un jāgaida ko teiks dakteri. Vai esam veselīgi gatavi bērniņam!
*
Kā ar vingrošanu? Vingroju mājas apstākļos. Presīte, kājas, rokas. Kad jāpārtrauc vēdara vingrojumi?
13.01.2019 03:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīrietis var nodot analīzes (spermu), padzert attiecīgus vitamīnus. Fiziskās aktivitātes arī nāks tikai par labu (nepārpūloties).
13.01.2019 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Ja neskaita jau pieminēto un pieņem, ka ar uzturu un fiziskajām aktivitātēm viss ok, varu ieteikt vien ļoooti neieciklēties, lai nebūtu jāpārdzīvo, jāstreso, ja nesanāk uzreiz. Un tā veselīgā dzīvošana jāpiekopj arī vīrietim.
Man bija neregulārs cikls un ginekoloģe ieteica lietot Agnucaston (skaitās homeopātiskais) un vēl visām, ja nemaldos, iesaka folijskābi. ;-)
Iesaku palasīt kādu bērnu psiholoģijas grāmatu ( piemēram Boulbija "Drošais pamats"), tā teikt, tikt galā ar sevi pirms vēl radīts kāds, kas no Jums visu mācīsies. :-)
Doties uz daudz, daudz randiņiem tagad, kamēr vēl esat divi vien, izbaudīt laiku kopā un lai veicas ;-)
13.01.2019 01:31 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Smejos lasot, protams smieklīgi izklausās bērns auns.
Esmu dvīne, vīrs lauva pēc horoskopa. Un viss labāk abiem sakrīt ar aunu attiecības(vidus ceļš abiem). Vīrs izdomāja pameiģināt tādu stratēģiju. Lai abiem vecākiem būtu saprašanās ar bērnu. Pēc 10gadu kopdzīves un ka viņš ir piekritis bērniņam, esmu gatava arī tādā veidā meiģināt. Kapēc gan nepameiģināt viņa teoriju?
Es pati neiespringtu uz kādiem datumiem, bet attiecības veido un plāno kopā divi cilvēki.
13.01.2019 01:30 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
jā, tiešām padomājiet. varbūt nevajag.
ragaiņu famīlija :D
13.01.2019 01:07 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Nu, es uzskatu, ka vislabāk ir vienkārši atslābt un neiespringt uz šo lietu. Ja vien neesat baigie kodeji, arī alkoholu var samērīgi lietot. Bērns pieteiksies, kad būs īstais laiks.
13.01.2019 00:21 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Bērns auns, bet māte aita :D Sorry, bet cilvēkus, kuri plāno pēcnācējus pseidozinātnes ietekmē, nespēju uztvert nopietni.
12.01.2019 23:56 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Es būtībā arī atbalstu dzīves un noteikti grūtniecības plānošanu, bett.. kāpēc auns?? :-D
12.01.2019 23:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es gan neuzskatu konkrētu grūtniecības plānošanu (kādā laikā ieņemt un kādā dzemdēt) par kaut ko nepareizu. Jā, var neizdoties, tā kā ir plānots, bet vai tikai tāpēc nemēģināt?... Galu galā, autore neizklausās pārāk kategoriska - nu neizdosies, neizdosies. Taču - var arī izdoties. Katrā ziņā - vēlu veiksmi! ;-)
12.01.2019 23:42 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Aiziesi pie ginekologa un viņa droši vien izņems spirāli un iedos grāmatu - Gribu būt māmiņa. Tad arī sāc lasīt un rīkoties. Citiem uzreiz piesakās bērniņš, citiem jāgaida ļoti ilgi.
Vēl negribu pieminēt, ka bērniņš piesakās, bet var būt aborts.
Man galīgi nepatīk, ka pāris izdomā noteiktus datumus un mēnešus, kad būtu jāpiedzimst, jo tad būtu pēc tāda horoskopa vai arī izdevīgāk. Par bērnu ir jāpriecājās, ka viņš ir pieteicies un aug veselīgs, neatkarīgi no horoskopa un gadalaika.
12.01.2019 23:31 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Vispār jau pirmā lieta, kas ir jāizdara, lai būtu vismaz 0,01% iespēja, ka iestāsies grūtniecība, ir jāizņem spirāle (zinu, zinu, arī ar spirāli grūtniecība mēdz iestāties). :-D
12.01.2019 23:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits