Tievētājas 2019

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014

Sveiki!
Gads vēl nav pavisam beidzies, bet izdomāju iesākt jaunu, nākamā gada tievētāju diskusiju :-)
Tātad aicinu Jūs šeit piedalīties, dot un ņemt motivāciju tievēšanai šajā diskusijā.
Priecāties par sasniegumiem un tikt pāri kritumiem.
Lai uzsāktu šo diskusiju, ierakstam, cik kg vēlamies zaudēt un kādēļ?
*zaudējam svaru prātīgi, nebadojoties un neejot nekādās ekstremitātēs;
*neatbalstām rīcības, kas nelabvēlīgi ietekmē veselību:
*esam iecietīgas un pacietīgas;
*lai nebūtu nekādu nosodījumu vai pārmetumu, varam neinformēt pārējos par savu tagadējo svaru vai garumu, rakstām tikai to, cik vēlamies zaudēt un cik jau sanācis.
Veiksmīgu mums visām liesēšanu! (l)
17.12.2018 01:08 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
svars beidzot ir sācis izkustēties, kopš 1. janvāra - 700 g.
šodien sapirku jaunus smkus trauks, skaistu šķīvi pavasara krāsā, superīgu krūzīti ar vāciņu overnight oats gatavošanai. tad nu katrā ēdienreizē cenšos celt sev galdā maltīti pēc principa 1/2 šķīvja svaigi dārzeņu salāti, 1/4 gaļa, zivs, ola u.tml., 1/4 graudaugi, kartupeļi, pilngraudu makaroni u.t.t. pagaidām sanāk šito praktizēt 2 no trim lielajām ēdienreizēm un super jūtos pēc tādas formulas ēdot. laikam tie svaigie dārzeņi lielajās čupās man jau sen bija vajadzīgi.
sagrēkot ar bišķi paspēju, kafijpauzē pēc pusdienām apēdu 1 zefīru un 1 Gotiņu. to 1 vai 2 saldumiņus dienā tomēr vēl baigi, baigi gribas.
kā jums pirmdiena un kādi ir jūsu paņēmieni lai aizdzītu kāri pēc našķiem?
07.01.2019 22:28 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
mana māsa pagājušogad izgāja Taukless, viņai ļoti patika.
07.01.2019 22:16 |
 
10 gadi
Reitings 825
Reģ: 02.10.2010
Jūs te runājat par visādām tievēšanas programmām un mani arī ieinteresējāt uz Takless. (t)
Nu tad arī pieteicos un cerams iesākumam un pirmajām pāris nedēļām būs lielāka motivācija...
07.01.2019 19:42 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Nu man arī ne grama nekrīt, bet tur aplikācija nav vainīga. Tur mans vājais raksturs. (s)
Pirms bērna piedzimšanas bija vieglāk mest nost svaru. Tagad pa dienu bērns tā nomoka, ka vakarā gribas sevi kaut kā iepriecināt un visvieglākais veids, kā to darīt, ir ēst kaut ko garšīgu.
Labā ziņa, ka arī klāt svars ne grama nenāk.
07.01.2019 16:01 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Arī savulaik lietoju to 8fit, tikai bez maksas, attiecīgi bez uztura plāna - it kā ēdu ikdienā normāli, bet man pat grams nenokrita, kaut taisīju vingrinājumus 5x ned.. :D
07.01.2019 04:20 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Visi svētki beigušies, esmu pateikusi ardievas gardumiem un gan grādīgiem, gan negrādīgiem, bet saldiem dzērieniem, un jāķeras pie lietas, jo pēc diviem mēnešiem ceļojums uz siltajām zemēm, līdz ar to prasās nomest kādu tauciņu. Mērķis ir +/- 10 kg. Desmit pa 2 mēnešiem diez vai nometīšu, jo tik strauja tievēšana man uzreiz atstāj iespaidu uz ādu, bet kādus 5-6 kg varētu mēģināt nomest. Nu, vismaz kājas dabūt smukākas. :D Nosvēros 1.01., un esmu apņēmusies svērties tikai 1.02., jo citādi tie svaru rādītāji tikai bojā garīgo, jo mēdz lēkāt šurpu turpu arī dzīvojot slaidi.
07.01.2019 00:48 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Sveikas!
Par ēšanu svētkos, man pēdējos 3 gadus noteikti ir izdevies nepàrēsties, apēdu tā, lai pietiek vietas vēl kaut kam, lai arī vairs neēdīšu. Tas man sanāk dabiski, bez piedomāšanas.
Es maija beigās dzemdēju. Ir kādi kg par daudz. Jau 5.dienu ievēroju diētu. Saldumi - 0! Tas bija mans klupšanas akmens, visu laiku šķita, kāpēc nē, ja var drusku ieēst saldumus, dzīvo tak vienu reizi. Bet gribās skaistas formas. Saldumus paēst var kādā cheat day, ne jau katru dienu, too much. Un man tagad saldumus nemaz neprasās. Man gribētos -12kg, tad būtu jaunības dienu svarā. Bet tas nav obligāts. Pietiktu ar -8kg. Uz doto brīdi ir -3. Ievēroju Stokholmas diētu.
*
Ja man ir jāpàrdomā sava iepriekšējā ēdienkarte, tad neēdu jau slikti. Ar draugu dirzgan veselīgi èdam. Garšo gaļa+graudaugi+zaļie salāti. Vai vnk salāti+gaļa. Saldumi iegriež lieko kg ballīti. Lai arī tagad saldumi ir pilna māja, jo draugs slopē iekšā, es neēdu. |-):-)
06.01.2019 23:47 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
skarlet_ šādi gadījumi ir dzirdēti daudzreiz. Vakar es vienu uzpīpēju, šodien nevienu. Es atmest jau gribu sen. Faktiski neesmu bijusi kaislīga smēķētāja līdz ex darba vietā ar kolēģiem gājām bija paradums bariņā iet ārā pīpēt. Pirms tam biju atmetusi uz pusgadu un svars arī bija nokritis. Tā, kā es ticu sev.
06.01.2019 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 825
Reģ: 02.10.2010
Oi, Rencho, man vīrietis tiklīdz kā atmet smēķēšanu, pieņemas svarā par vairākiem kilogramiem. Un kad atsāk- atkal nomet!
Tad nu vēlu tev lielu gribasspēku abus šos divus kopā veiksmīgi savienot!
06.01.2019 23:09 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Man šodien -1 kilograms 3 dienu laikā. Pirmajā reizē ar Stokholmas diētu zaudēju 7 kilogramus, tad nu tagad mēģināšu dabūt nost vēl.
No rīta brokastīs ir smūtiji. Krūze spinātu + melone vai cits auglis + grieķu jogurts.
Pusdienās brūnā pasta ar apceptu sīpolu, tomātu un bazilika mērci
Vakariņās: tomāts, gurķis, vārīta tītara fileja ar grieķu jogurtu.
Šodien nogāju 12 km un 1 km skrēju, tāpēc vakarā palutināju sevi ar Nesquik dzērienu.
Tūlīt es noņemšu apkārtmērus un salīdzināšu arī ar vecajiem mēriem.
Es vienlaicīgi gribu atmest smēķēšanu vai samazināt līdz 1 cigaretei dienā
06.01.2019 23:03 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
cowboy girl aplikācija saucās 8fit. Tur ir uztura plāns, receptes, treniņi. Pirmo reizi pat samaksāju par aplikāciju :-D
Ar progresu man, diemžēl, nav, ar ko palielīties. Jaunā gada svinībās kārtīgi pieēdos visādus gardumus (e) un pēc tam vēl vakaros, kad sevi žēloju, atkal ēdu s*dus :'-(
06.01.2019 22:59 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Čau.
Esmu 178cm un 66kg, mērķtiecīgi iešu uz 60-58 un tad strādāšu pie muskulīšiem :)
Par skriešanu - skriet es varu tikai riktīgi labos laikapstākļos, vasarā, kad ir silts un bezvējš. citādi mani vienmēr sapūš, es saelpojos aukstu gaisu, saslimstu utt. :D
Man ir darbs+studijas, uz sporta zāli pagaidām nepaspēju, tad nu sev uz ziemassvētkiem uzdāvināju eliptisko trenažieri un esmu ļoti laimīga - uzslēdzu seriālu un stunda kardio paiet nemanot :)
Un par ēšanu: nu jau saņemšos, jo pagājušā nedēļā taisītās kobras pārbaudes parādīja, ka būs jāizslēdz gan trekns, gan cepts -tīri veselības dēļ.
Tad nu uz izdošanos :)
06.01.2019 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
vai te ir kāda, kas arī ziemā skrien?

Notievēt gan man nevajag, tik intereses pēc palasīju diskusiju :-P Jā, es skrienu ziemā, līdz -15 var skriet, aukstākā laikā gan neiesaka. Kad vien iespējams, skriešanu kombinēju ar distanču slēpošanu, jo izskrieties var paspēt gadalaikos, kad sniega nav. Kā jau meitenes minēja, jāģērbjas kārtu kārtās, cimdi obligāti, cepure, atstarotājus neaizmirstiet! :-) Pēdējo nedēļu tik ļoti gribas iet skriet, bet manā pilsētā vispār ietves nav tīrītas, tik cik pašu cilvēku nostaigātas, sniegs un ledus, citus gadus neatceros, nekad skrienot neesmu slīdējusi, nezinu, kas par vainu šogad :D Tad nu ciešos un gaidu, kad ietves būs kaut cik tīras
06.01.2019 21:08 |
 
Reitings 267
Reģ: 28.06.2013
Gribētos arī ziemā skriet, bet žēl apavus - viss ar sāli :-/ tāpēc izlīdzos ar distanču slēpošanu, kamēr ir iespēja
06.01.2019 20:52 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Pirms diviem gadiem skrēju ziemā katur otro dienu. Tajos laikos piedalījos visos tajos maratonos un skrējienos kuri bija pavasarī un vasarā, arī stipro skrejienā un laikus sāku gatavoties. Biju skrējusi pat pie -18 grādiem. Ļoti grūti elpot un sala ciskas.Vienmēr jāskrien lēnāk un uzmanīgāk , jo ceļš slidens. Tā parasti jāģerbjas, lai mazliet auksti būtu,jo skrienot paliks silti. Labāk ir vairākas kārtas nekā viena bieza jaka. Tās apaļās šalles ko parasti izmanto kalnos kāpeji ļoti labas. Gribētos atkal tā skriet, jo nesen pirms sniega biju izgajusi paskriet un knapi 3 km noskrēju, agrāk varēju 10-15. Palēnām jāatgūst forma, jo sēdēšana darba ir darījusi savu.
06.01.2019 20:16 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
es ar pavasara/vasaras sezonā skrienu, gribētos arī kādreiz saņemties un turpināt arī ziemā.
vai te ir kāda, kas arī ziemā skrien?
06.01.2019 19:27 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Lai gan vasarā gāju skriet un nodabūju nost 2-3 kg, tāpat tie bija virs vēlamā. Tagad pa rudeni un sēdēšanu pie maģistra darba esmu dabūjusi atpakaļ ar uzviju. Mērķis - nomest 7 - 8 kg. Pieteicos izaicinājumā, kas sākas 14.01., ilgst 5 ned un maksā 35 eur. Atrast var sfitness.lv vai FB. Gribas sakārtot uzturu un izkustināt slinko pakaļu.
06.01.2019 17:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
es ar prieku var tievēt tikai tad, ja varu ēst daudz maz visu un just no tā sātu. nevis ar mokām skaitīt stundas līdz nākamajai ēdienreizei. obligāti arī taisu 2 uzkodas dienas gaitā.
pussycat, galvenais, lai uzturs būtu sabalansēts, lai nav vienveidīgs.
dzelzi labi līmenī tur liesa gaļa, olas, pākšaugi, rieksti, žāvēti augļi. man grūtniecības laikā labi dzelzi pacēla dateles. tās tievējot gan daudz nevar, bet labāk nekā šokolāde ir.
06.01.2019 17:45 |
 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
Es no ritdienas saksu,bet man bail,ka atkal manaa organizma truks k-kadu vitaminu.es pirms 3 gadiem notieveju(davolna aatri)un manaa organizma ruuka dzelzs.iesakiet ko est tievejot.
06.01.2019 13:26 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
es nevarētu svērties vienreiz mēnesī, es nobeigtos aiz ziņkāres.
praktizēju ik rīta svēršanos uzreiz pēc pamošanās un tualetes. man tā vieglāk uzķert brīdi, kad viss sāk iet šķērsām.
06.01.2019 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!