Darba kolektīvs

 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāds jums ir darba kolektīvs? :-)
Vai ir izveidojusies kāda draudzība vai kolēģus uztverat tikai kā kolēģus?
28.12.2018 23:05 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos Jetta. Tā sieviešu kolektīva padarīšana ir drausmīga. Acīs smaida, aiz muguras sazin ko par tevi runā. Ja nav daudz informācijas par tevi, var taču piedomāt. Tā vienreiz jau sāka runāt, ka es stāvoklī varbūt, jo resnāka palikusi. :D Vadītāja sevi iecēlusi augstākā statusā par citiem mirstīgajiem, var ko jautāt, bet jārēķinās, ka skatīsies uz tevi no augšas.
29.12.2018 06:43 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
O jā! Vadītājai ir jāzin viss. Arī vai man ir jauna mašīna un kāpėc savā apałajā dzimšanas dienā neapmeklēju darbinieku pasākumu un kas tad man tik “īpašs” ir uzdāvināts, ka nevarēju ierasties. :-D kolektīvs ir nolasījies īstais, bet tur neko nevar darīt, izñemot meklēt citu darbu, kas arī tiek darīts. Skumji, ka izglītības jomā tādas padlas strādā.
29.12.2018 05:58 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Pràtà nàk The Office show (Asv versija ir mans favorits). Lai ari populàrs comedy tv show, bet patieso dzivi, stradajot kompànija ar citiem, atspgulo super jautri :-D
29.12.2018 05:46 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Tà kà 80% laika stràdàju no màjàm, tad varu priecàties, ka kolektìvs ir labs. Man jebkurs kolektìvs bùtu elle, neciesu stradàt ar citiem. :-):-D
29.12.2018 05:43 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Šī vārda nebaidoties, sūdīgs kolektīvs ir bijis tikai vienā vietā. Ātri no turienes aizgāju tieši kolektīva dēļ. Gan šajā gan iepriekšējos kolektīvos attiecības uzturu draudzīgi lietišķas. Ja nu kāds kolēģis tāpat vien kādreiz ierosina kaut kur doties, tad piekrītu, taču skriešana bariņos ar kolēģiem pa klubiņiem man galīgi neuzrunā. Tāpat privātās dzīves iztirzāšana. No bijušās vadītājas regulāri bija jādzird, kā vīrs šai, nabadzītei, ne tādu telefonu uzdāvinājis un ka vecā draudzene šito un to. Man neinteresēja, tā arī nesapratu, kam vajadzīgas tādas ļurkšķēšanas, kamēr ir pietiekami daudz aktuālu darba jautājumu, ko apspriest.
29.12.2018 00:02 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man ir vairākas darba vietas, jo apkalpoju dažādus uzņēmumus. Vienā no darba vietām profesionālo pienākumu apjoma dēļ sanāk pavadīt vairāk laika, nekā citās, un līdz ar to - tur savus kolēģus padziļinātāk iepazīt. Strādā jaunieši, kas ir pamatā 19 - 22 gadus veci. Viss ir forši, tomēr ir dažas lietas, kas man liek pasmaidīt... Viņi latviešu vārdus nepārtraukti miksē ar angliskajiem, meitenēm raksturīga tendence pārspīlēti ieciklēties uz savu ārējo izskatu, bet puiši cenšas izlikties lielāki vīri, nekā patiesībā ir. Pēc darba visi kopā tusē, ir drāmas un tādā garā, ļoti bieži cieš darbs, jo savējo novērtējums ir daudz augstākā vērtē kā darba devēja. Dīvaini, bet fakts.
Tad, kad, manuprāt, atbilstošā situācijā izmetu frāzi - ''dots devējam atdodas'', man pavaicāja - watafak, kas tas par old - school latviešu izteicienu. :-) Lai gan esam visi labās attiecībās, tomēr izjūtu šo vecuma atšķirību ar kolēģiem. Turpretī ar brāļa draugiem, kas ir tieši +5 gadus vecāki (man pašai 27), neko tādu neizjūtu.
29.12.2018 00:02 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
kolektīvs ir palielam foršs. ir cilvēki, ar kuriem tikai pa darba jautājumiem, bet ir arī tādi, kas jau kā draugi. aprunāšana aiz, muguras notiek nedaudz, un tikai pa darbu, ka kautko neizdara kārtējo reizi kāds vai tml un tikai divi cilvēki tādi, kas vnk ir pārāk slinki vai mēdz šo to sačakarēt.
28.12.2018 23:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man laikam ir paveicies ar kolektīvu.. visi draudzīgi, darba pasākumi jautri.. es gan vairāk viņus uztveru kā kolēģus nekā draugus. Uz darbu dodos strādāt nevis draudzēties.. Tomēr tā siltā atmosfēra ir svarīga
28.12.2018 23:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
UP
28.12.2018 23:48 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kolektīvs super. Protams, ir cilvēki, ar kuriem notiek vairāk komunicēšana, ir, ar kuriem tikai mazāk un formāli, bet kopumā visi forši cilvēki. Laikam noveicies tādā ziņā, dzirdot citu stāstus 'iz dzīves'.
28.12.2018 23:35 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Kolektīvs ir ļoti foršs, jo katrs ir pats par sevi. Jā, ja ko vajag, palīdzēs, dos padomu, bet nenotiek tādas kolēģu čupošanās savā starpā, pļāpāšanas vai interesēšanās par otra privāto dzīvi. Parunājam par darba lietām, par to, ka ārā spīd saule un ir karsts laiks, bet tas arī viss. Man tas ļoti patīk, jo nekad neesmu varējusi ciest intrigas un kolektīvus, kuros kolēģi zina kurš ar ko guļ, cik Daces vīrs pelna vai cik Jānim sieva skaistumkopšanas salonā naudu atstāj. Savulaik ir gadījies būt kolektīvā no kura tiku izstumta un aiz muguras aprunāta tieši tā iemesla dēļ, ka negāju ar visiem kopā pīpēt, neko nestāstīju par savu privāto dzīvi un vakaros pēc darba kopā ar pārējiem negāju uz bāru dzert. Priekš manis darbs ir darbs un kolēģi ir kolēģi. Draugi man jau ir.
Diemžēl, darba sfēras mainīšanas dēļ, pavisam drīz iešu prom no esošās darba vietas. Savā ziņā pat žēl, jo tik foršus kolēģus, kuri nelien otra dvēselē un privātajā dzīvē, līdz šim vēl nebiju atradusi.
28.12.2018 23:24 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Briesmīgs. Vienā vārdā. Sejā smaida, aiz muguras **. Łoti interesē privātā dzīve. Uztveru tikai kā kolēgus, aiz cienas pasveicinu un viss.
28.12.2018 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits