Skumji

 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Man šodien skumīgs prāts..
Draugs vairāk laika pavada ar draugiem ,nekā ar mani . Šodien bija jātiekas, bet viņam salūza mašīna, kura jālabo. Aizveda uz servisu, viņa draugs ir automehāniķis, un abi kopā tur labo.. Bet es? Kā ar mani? Neesam tikušies jau dažas dienas. :-/
Un plusā viņš vēl ir apslimis, kas izslēdz jau saknē to, tuvākās dienas viņš nebrauks tikties.. Draugi dzīvo tuvumā, ar tiem iespēja satikties ir. :-/
Bet es gaidu un gaidu to uzaicinājumu satikties.
13.12.2018 21:50 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Nezinu, problēmu neredzu.
Cik ilgi kopā? Ja neilgi, tad varbūt varu saprast, ka mazliet nīdīgāka jūties, bet kopumā, neko traģisku neredzu.
Praktisks puika izklausās. Tādi nav visai lieli romantiķi,kas skries pa galvu pa kaklu un liks tevi vienmēr, bez izņēmuma, pirmā vietā.
13.12.2018 22:54 |
 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Xanax
Biju jautājusi , vai varu es līdzi braukt, uz ko saņēmu atbildi, ka nē. Jo ko gan es tur darīšu, tas var ievilkties ilgi, un pietam tur ir auksti. :-/
13.12.2018 22:21 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Šodien bija jātiekas, bet viņam salūza mašīna, kura jālabo. Aizveda uz servisu, viņa draugs ir automehāniķis, un abi kopā tur labo.. Bet es? Kā ar mani?

Tu arī esi automehāniķe?
13.12.2018 22:16 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Draugs vairāk laika pavada ar draugiem ,nekā ar mani .

Jebkurš puisis, kuram Tu būtu par draudzeni vairāk laika pavadītu ar labo roku, nekā ar Tevi.
Aizveda uz servisu, viņa draugs ir automehāniķis, un abi kopā tur labo.. Bet es? Kā ar mani? Neesam tikušies jau dažas dienas.

Brauc pie čaliem, lābosiet to autiņu trijatā.
Bet es gaidu un gaidu to uzaicinājumu satikties.

Kur problēma pašai piezvanīt ...
13.12.2018 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits