Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lugums pec palidzibas!

 
Reitings 7
Reģ: 28.11.2018
Sveikas meitenes,versos pie Jums pec palidzibas,runasu isi un konkreti. Esmu vel jauns,bet nesen izbeidzu 5 gadus ilgas attiecibas ar meiteni,kuru loti miileju. Visus sos attiecibas gadus pavadiju stresa un pardzivojumos,jo bijam divi dazadi cilveki,ar savadakam interesem un skatu uz dzivi. Mani bija krapusi vairakas reizes,bet lai ka dusmojos,kaut pec 3men pauzes vienmer piedevu un sagajam atkal kopa,ta nu luk ari nomocijamies visus sos gadus,ar pauzem un pardzivojam.Nu jau ir pielikts punkts visam,bet pec skirsanas nespeju vairs uz vinu paskatities,izdzesos no visiem soc tikliem,tikai lai neredzetu vinu,tagad esmu iesprudis jau 2men sava istaba un nezinu ko vairs iesakt,slimoju ar depresiju jau 4 gadus,un pedejaja gada pievienojusies VD,taka pilns komplekts..
Velos dzirdet no Jums,ka lai ieeju atpakal sliedes? Nespeju iziet ne publiskos pasakumos,nekur,pec dabas loti kautrigs,jeb ta ari ir ta VD kas visu izjauc,nezinu..
Busu pateicigs par jeb kadu padomu no Jums!:-(
06.12.2018 14:42 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveikas meitenes,versos pie Jums pec palidzibas,runasu isi un konkreti. Esmu vel jauns,bet nesen izbeidzu 5 gadus ilgas attiecibas ar meiteni,kuru loti miileju. Visus sos attiecibas gadus pavadiju stresa un pardzivojumos,jo bijam divi dazadi cilveki,ar savadakam interesem un skatu uz dzivi. Mani bija krapusi vairakas reizes,bet lai ka dusmojos,kaut pec 3men pauzes vienmer piedevu un sagajam atkal kopa,ta nu luk ari nomocijamies visus sos gadus,ar pauzem un pardzivojam.Nu jau ir pielikts punkts visam,bet pec skirsanas nespeju vairs uz vinu paskatities,izdzesos no visiem soc tikliem,tikai lai neredzetu vinu,tagad esmu iesprudis jau 2men sava istaba un nezinu ko vairs iesakt,slimoju ar depresiju jau 4 gadus,un pedejaja gada pievienojusies VD,taka pilns komplekts..
Velos dzirdet no Jums,ka lai ieeju atpakal sliedes? Nespeju iziet ne publiskos pasakumos,nekur,pec dabas loti kautrigs,jeb ta ari ir ta VD kas visu izjauc,nezinu..
Busu pateicigs par jeb kadu padomu no Jums!

Sveiks!
Ja drīkst, iekomentēšu!
Lai, cik jauns, Tu arī nebūtu, beidzot attiecības, lai arī esam kādu mīlējis, nevajag uzreiz aizmirst par visu citu šajā pasaulē...
Tas būtu:
Ieslīgt depresijā, pārdzīvot, pozicionēt, ka viss ir slikti. Tas nav variants.Jo, kas būtu, ja vēl dažus gadus viņa Tevi krāptu, izliktos.Tas tikai loģiski, lai atmiņas nebūtu, nākas visus kontaktus savstarpējos atvienot.
Ieteiktu, sāc domāt pozitīvi, vēl visa dzīve Tev priekšā, jā viņa Tevi nokrāpa, Tu kā " kucēns" piedevi, skrēji pakaļ, salauza Tavu sirdi, bet tas neliedz.Tev pašam mainīties par 360 grādiem.Lai, viņa saprastu, ko ir zaudējusi.Vismaz pašam priekš sevis, pilnveidojies, attīsties, lai arī cik grūta Tev dzīve liekas pēc teksta. Atrodi tajā ko pozitīvu.
Teiktu, biežāk izej cilvēkos, lai cik tas grūti arī Tev nebūtu, pārvari to.Sāc nodarboties ar kādām aktivitātēm, lai rastos lielāka pārliecība par saviem spēkiem.Trenažieri, peldēšana, skriešana, volejbols. Komandas spēles ieteiktu it īpaši.
Ja, jau meitene ar Tevi nodzīvoja 5 gadus, tad jau neesi nemaz tik neglīts.Un sievietes ir daudz, nepieciešams tikai Tev strādāt pašam ar sevi.
Zini un pats svarīgākais, viss ir tavās pašās rokās, negaidi rītdienu, nākamo mēnesi, bet maziem solīšiem dari jau tagad.Neviens cits, nespēs Tevi mainīt, kā pats Tu.Ir jānotic, ka viss nav tik mels, kā to visi mālē. Turās! ;-)
10.12.2018 21:20 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.02.2017
man nu jau divus gadus ir bipolārie traucējumi, kurus izraisija milzīgais stress un histērijas no iepriekšējajām attiecībām. katru rītu ceļos un nezinu, kura no visām manām personības šķautnēm būšu šodien. ar to jāmacas sadzīvot. nevienas zāles un neviens ārsts nepalīdzēs. tā ir cīņa pašam ar sevi un neviens cits no malas tev nepalīdzēs. galvenais ir saņemties un neiesprūst atmiņās par pagātni. pēc ilgstošām attiecībā atkopties ir kā ir, tas viss nāk ar laiku. man tas prasija 1,5 gadu. veiksmi
10.12.2018 17:13 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu, savulaik es izgāju kam līdzīgam cauri. Man palīdzēja sevis "piesiešana" kādai reālai nodarbei, kur tu izjūti procesu un spēj sekot līdzi progresam. Sports tādā ziņā ir ļoti labs, jo ar to var nodarboties pats introvertākais cilvēks. Bet brīnumzāles tās nav, rezultāts nebūs uz burvju mājienu, vismaz man vēl pagāja gadi, līdz sāku justies tā, ka ar manu dzīvi taču viss tagad ir kārtībā.
06.12.2018 22:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es varu pievienoties soreiz atka Kaya.Mans deels izgaaja kaut kam liidziigam cauri un tiesaam bija gruuti vispaar ko ieteikt.Vinam gribeejaas runaat par so visu-taa teikt ,riktiigi izrunaaties.Loti gruuti bija braukt taalos komandeejumos,tad taa trauksme bija veel lielaaka.Vins saneema sevi rokaas ,izdomaaja,ja buus taads labs hobijs(tagad briivaa laikaa taisa savai virtuvei galdu-loti patiik ,uzlaadee tas process), tiesaam-skatos loti saneemies.Iet regulaari atkal peldeet,iet daudz aaraa-taados kaa paargaajienos .
06.12.2018 22:32 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
P.S. Ja rodas vēlme vienkārši parunāties, tad man droši vari rakstīt.
06.12.2018 22:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Mani vairāk fascinē personas, kuras cilvēkam, kuram ir VD vai depresija, var pateikt, lai saņemās un ka tas viss esot tikai galvā. Slimoju ar VD jau sen. Tie, kuriem nekad nav nācies piedzīvot panikas lēkmes, nepārtrauktus, nepārejošus reiboņus, konstantu baiļu un trauksmes sajūtu, bezmiegu, elpas trūkumu, sāpes krūtīs, sirdsdarbības traucējumus utt.,utjp., nekad nesapratīs kā tas ir, ja ar šiem simptomiem ir jāsadzīvo un katrs no tiem jāizjūt katru dienu. KATRU. SASODĪTO. DIENU. Ir viegli pateikt "saņemies!" vai ieņirgt, ka VD slimnieki paši sev diagnozes uzstāda, kamēr pašam nav bijis jāpiedzīvo tādas šausmas kā, piemēram, panikas lēkme, kad naktī guli gultā un tausti pulsu, jo pārņēmušas tik reālas bailes no nāves, ka esi gatavs celties, ģērbties un iet uz tuvējo slimnīcu, jo liekas, ka sirds stājas. Un tie komentāri par to, ka čalis laikam sev olas nogriezis, un lai esi tak vecis... Nu, man vispār vārdu trūkst, cik tas ir zemiski un pretīgi. Šie komentētāji laikam arī savus dēlus (ja tādi būs) audzinās, borējot bērniem galvās, ka īsti veči neraud un īstiem večiem nekas nesāp.
.
Ja par tēmu, tad tiešām iesaku vērsties pēc palīdzības pie terapeita! Arī ieteikums par sportošanu ir labs - sports tiešām spēj palīdzēt! Lai izdodas! Galvenais, nebaidies lūgt palīdzību, jo, kā jau te rakstīja, ir ok, ka nejūties ok. Un cilvēki, kuri nekad nav piedzīvojuši to, ko depresijas un VD slimnieki piedzīvo katru savas dzīves dienu, vienmēr būs tie, kuri ņirgs un, atvainojos, dirs*s vairāk par visiem. Mācies tādus neņemt galvā!
06.12.2018 22:14 |
 
Reitings 7
Reģ: 28.11.2018
Paldies par ieteikumiem,un labajiem vardiem!:-)
06.12.2018 18:15 |
 
Reitings 22
Reģ: 02.12.2018
Cik tev gadu?
06.12.2018 18:10 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es ar saku, ka jāiet pasportot. Ij vilšanos un dusmas no sevis izsvīdīsi, ij spēks kaulos atgriezīsies. Nu vismaz dabā iet, ja ne uz sporta zāli. Varbūt sagaidīt sniegu un paslēpot. Paciemoties pie kāda drauga... Visu ko, kas liks izlīst no alas.
Un uz priekšdienām - krāpniecīgas meitenes nevajag ņemt atpakaļ. Grūti jau ir varbūt, bet netērējot laiku ar cilvēku, kam neesi svarīgs, var ātrāk sastapt kādu, kam nebūs vienalga.
Kas vēl forši - 2018. gadā ir brīnumviegli iepazīties, arī neizejot no mājām. Tomēr, lai arī tur veiksme smaidītu, būs jāiemācās pasmaidīt pašam, jo otrai pusītei nav jābūt stutei, kas nes savas lietas, plus vēl mīļotā mūžīgās bēdas.
06.12.2018 17:46 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Ir pilnígi ok, ka nejūties ok.
Ne visi cilveki kalti no tērauda.
Kas nav ok, ka tev, acīmredzot, nav piemērota atbilstoša ārstēšana / terapija. Ieteiktu pameklēt vēl kādu / citu ārstu, jo gadiem mocīt un sevi šaustīt par labu nenāk nevienam organismam.
P.s.
Cilvēki runā, ka sports palīdz justies labāk arī emocionāli.
06.12.2018 17:39 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Čali, saņem sevi rokās un esi vecis tačūuu!!! :-D:-D(t)
Uz pasaules procentuāli sievietes ir vairāk kā vīrieši :-D
06.12.2018 16:37 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Kā man patīk, ka visi cenšas sev diagnosticēt VD :D tā ir nr. 1 diagnoze ipie visiem gadījumiem un 95% gadījumu cilvēki paši to sev uzstāda.
.
Izlasīju tekstu, liekas, ka sieviete to visu uzrakstījusi, bet izrādās, ka esi vīrietis. Tu sev olas arī nogriezi?
06.12.2018 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Izklausās vispār smagi, terapeitu esi apmeklējis? Man kādreiz palīdzēja terapeits. Jā,tagad protams gadās epizodes, kad es iegrimstu atpakaļ savā purvā, bet tās ir pārejošas.
06.12.2018 15:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 28.11.2018
Protams,kad arsts.. Esmu dzeris entos depresantus,kas noveda mani tikai pie viena - Gultas un Bezspeka. VD kontroleju,bet citreiz neiznak ka veletos.. Zales raksta maz,bet tolerance tikai aug..
06.12.2018 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tev šis diagnizes uzstādijisnārats vai tas ir tavs iekšējais mentālais pašnovērtējums. Tev jāieiet pie ārsta, VD var konkrotlēt ar zālēm, kad uznāk saasinājumi, depresiju iespējams arī kontrolēt.
06.12.2018 14:59 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Izklausās pēc bezcerīga gadījuma, lilit dāmas neko neatrisinās.
Jāvēršas ir pēc profesionālas palīdzības, vai vismaz jāaptver pašam, ka gribas mainīties.
Ja vēlies parunāt, vari uzrakstīt privāti, bet izklausās, ka esi pārāk ielaidis to visu.
06.12.2018 14:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits