Stāsti par krāpšanu.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Par cik te ik pa brīdim uzrodas tēmas par krāpšanu, tad nu man sagribējās uzcept tēmu :-D:-)
Tātad padalamies tieši ar stāstiem, vai nu, kas pašām dzīvē ir gadījies vai arī draudzenei, kaiminjienei, pazinjai, kad tika nokrāptas. Kā Jūs to uzzinājāt un ko darījāt?
Sākšu Es... Kaut kad sen biju uzsākusi veidot attiecības ar puisi, kas nu tik ljoti centās, lai man vinjs iepatiktos un, lai mums kaut kas izveidotos, bet tanī pat laikā uzsvēra, ka nopietnas attiecības pagaidām nevēlas un, ka vinjam vajagot laiku. Nu, tad laikam ejot arī sapratu kāds man frukts pagadījies un ar ljoti lielu interesi turpināju ar vinju tikties, lai redzētu, kas notiks tālāk. Vienā brīdī, kad man apnika vinja -Es vēl neesmu gatavs(bet tikties ar mani grib), pateicu vinjam uzredzēšanos. Pilsēta maza un dabūju pa to laiku dzirdēt, kā vinjs jau citas meitenes apskāvienos mīcījies. Pietika ar trim nedēljām, kad jau vinjs atkal bija klāt, bet uz to momentu man pavērsās iespēja braukt uz Rīgu un vinjs dievodamies cik ljoti Es vinjam patīku un cik ljoti vinjam mani vajag, aiztesās man līdzi. Padzīvojām kopā mēnesi, kur vinjs katras brīvdienas brauca uz savu pilsētu atpakalj, jo vinja vecākiem esot kaut kas jāpalīdz mājas darbos. Ar to un vēl pāris lietām pietika, lai rastos aizdomas. Kad tieši uz Z-svētkiem abiem taisosoties braukt Es pamanīju, kad vinjs rokā turēja telefonu tās pašas meitenes vārdu ar ko vinjs bija njēmies. Neko neteicu, bet jau pa celjam braucot sāku saprast, kas notiek. To vakaru nepavadījām kopā, jo vinjs gribot ar vecākiem. Pienākot nākamajai dienai, es atradu to meiteni I-netā, uzrakstīju, lai atsūta savu numuru. Vinja atsūtīja, es pazvanīju un, Tad man smuki visu izstāstīja. Kā šie esot katras brīvdienas gulējuši, ko darījuši un, ka ka vinja par mani zinot, bet pēc vinja vārdiem, ka vinjs tikai īrējot pie manis istabu..ahhahha. Pateicu paldies, ka viss skaidrs, novēlēju, lai jau viss izdodas( tik šī beigās piebilda, ka vinjai arī neesot vajadzīgs). Pazvanīju savam mīlniekam, pateicu visu ko domāju un, ka gaidu, lai visas parpalas tiktu izvāktas.
Un iedomājaties ko vinjs man beigās pateica- “Z-svētki esot piedošanas laiks!”
Nu ko, pēc tam vairs neesam tikušies, tik uzrakstīja, lai vinjam piedodod un, lai man viss izdodas. Tā arī nesapratu priekš kam tas cirks bija vajadzīgs :-D
03.12.2018 16:34 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kad panesās šitādas runas par krāpšanu es vienmēr aizdomājos kur tad īsti sākas tā robeža, kad flirts un jauka komunikācija ar pretējo dzimumu pārvēršās par krāpāšanu. Vot nezinu, seksu ar citu var skaitīt ka krāpšanu? A iemīlēšanos citā cilvēkā arī var uzskatīt par krāpšanu?

Nedari otram aiz muguras to, ko negribētu lai tāpat otrs nodara tev.;-)
03.12.2018 22:24 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kad panesās šitādas runas par krāpšanu es vienmēr aizdomājos kur tad īsti sākas tā robeža, kad flirts un jauka komunikācija ar pretējo dzimumu pārvēršās par krāpāšanu. Vot nezinu, seksu ar citu var skaitīt ka krāpšanu? A iemīlēšanos citā cilvēkā arī var uzskatīt par krāpšanu?
03.12.2018 22:21 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Laikam man kā vīrietim paveicies, neviena no ex sievietēm nav krāpusi, vismaz cik es zinu. Līdz ar to tādi stāsti neeksistē :) Laikam jau paldies bijušajām sievietēm par uzticību :)
03.12.2018 22:00 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
wee, mani arī interesē, jo Tu tā arī neesi pateikusi, kas Tev krāpšanas faktā kā tādā šķiet smieklīgs.
Un, nē, ne jau to, kāpēc tēmas autorei vai jebkuram citam par to, Tavuprāt, būtu jāsmejas, bet kāpēc tieši Tev šļūkšana pa kreisi kā tāda šķiet smieklīga.
03.12.2018 21:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tad jau tomēr, jā ,neviss nē8-)
03.12.2018 21:41 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
wee, nē, jo es pamatoju kāpēc.
03.12.2018 20:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Šis nav pat salīdzināms.

O, jāāā.... , jo Tu tā teici !!
:-D:-D:-D:-D:-D
03.12.2018 20:49 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es nepiesējos, izteicu savu viedokli un galējībās neieslīgu. Šis nav pat salīdzināms.
03.12.2018 20:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu ne jau es piesējos smaidiņam vai autorei ,kurai tas viss arī , acīmredzami, šķiet smieklīgi
03.12.2018 20:28 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
wee, es nesaprotu no kurienes tu izvelc histēriju un nevarēšanu par neko pasmieties. No vienas galējības otrā, kam vispār nekādas loģikas te nav.
03.12.2018 20:23 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Viss veida pieredze dzīvē ir veselīga, lai nākamo reizi, jau zinātu, kā rīkoties tālāk.
Par tēmu runājot, liekas ka tad, Tu vēl biji diezgan jauna.Līdz ar to, neuztvēri viņa gājienus nopietni un vēlējies redzēt turpinājumi.
Sākumā vienmēr censties nospraust savstarpēji robežas, ko Jūs abi no savām attiecībām vēlaties.
Par puisi, viņš Tev lika skaidri saprast, ka nav viņam tās robežas.Ka tas ir tikai laika jautājums, kad satiksies ar citu, bet Tu būsi kā pagaidu variants.
Bet, Tev vajadzēja vairāk žēlot sevi, neaicināt pie sevis dzīvot, tikai tāpēc, ka viņš ir simpātisks vai gultā labs.
Tas cirks no viņa bija, lai apmierinātu savu ego, justos varens, ka ir sievietes kas pēc viņa tiecas un tic visam ko viņš saka.
Es kā vīriešu kārtas pārstāvis atturēšos no sava stāsta. :-D
03.12.2018 20:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Var jau uztvert autores aprakstīto situāciju komiski, bet tai apakšā ir nelāga traģika, jo tādi tipāži ar divām, trim un mierīgi vairāk personām reizē salaiž gadu gadiem, neko savā attieksmē nemainīdami, tik palikdami arvien ciniskāki un cietsirdīgāki un arvien slīpētāk pūderēdami smadzenes savām rotaļlietām cilvēku paskatā, kamēr neatrodas kāds, kas viņus aptur.
.
bigsister, ko Tavs toreizējais kavalieris dara tagad?
03.12.2018 20:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:-D
Nu bet mēneša ilga dzīvošana kopā ir noteiki ,mega lielās, histērijas vērta :-D:-D laikam jau jēdziens pašironija ir pavisam svešs ;-)
Tāda skumja dzīve ja ne par ko nevar pasmieties:-D
03.12.2018 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Atkal piesienas par neko autorei. Lai taču smejas, ja vēlas.
Par tēmu runājot - vienai paziņai draugs dzīvoja divas dzīves. Gulēja un dzīvoja ar divām sievietēm vienlaicīgi. Kad bija jāiet no pirmās pie otrās, aizbildinājās, ka brauc pie mātes vai māsas. Pēc kāda laika sieviete nr. 1 juta,ka kaut kas nav kārtībā un aizbrauca pie tā vīrieša mātes,kad viņam tur arī bija jābūt,bet viņš tur, protams, nebija, un lieki piebilst, ka māte viņu nebija redzējusi mēnesi.. Beigās izrādījās, ka abas sievietes savā starpā ir attāli pazīstamas un ar vienu no tām tas džeks dzīvo kopā vēl joprojām. Tur daudz visādas nianses un stāsti, bet nu skumji, ka tā ir, un sievietes vēl to piedod..
03.12.2018 19:57 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
wee, par to es nešaubos. Esi man radījusi iespaidu, ka kopā ar savu draugu/vīru abi kopā nākamajā dienā par to pasmietos.
03.12.2018 19:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man gan tas viss šķita smieklīgi:-D:-D:-D
03.12.2018 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vot šitais ir jāmāk.:-D Kaut kāda viegla piesiešanās autorei par neko.:-D
Reāli saprotu autori, pēc laika , par to tiešām pat nāk smiekli, vismaz man, iespjemams ar mani kaut kas nav ok, iespējams.:-D
Pa tēmu, kaut kad dikti vēk underage fāzē 16 smth, viens džekiņš nu tā sita kanti, nu tik saldi, tagad atceros, ja godīgi smiekli nāk.:-D Okei, sākām tikties nekas ūber nopietns, tāda tīņu draudzēšanās. Vienā labā reizē , kādas divas nedēļas pēc , tusiņā ar draugiem uzzināju, ka izrādās esmu viņa hit listā kopā vēl ar 3 meitenēm, un visām piebrauc vienlaicīgi.:-D
03.12.2018 19:30 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man vienīgajai liekas tāpat kā autorei, ka par tādām lietām pēc laika var tikai pasmieties? Es arī smejos par tādām stulbām lietām no pagātnes

++
03.12.2018 19:29 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Par tēmu runājot, varu padalīties ar pretīgāko versiju kāda var būt krāpšanai (manā skatījumā). Uzzināju pēc tam, kad abi draudzīgi vienojāmies, ka vienkārši nav romantiska mīlestība vienam pret otru. Pagāja divas nedēļas aptuveni un tad uzzināju, ka būtībā pusi no mūsu attiecību laika laida ar citu un ar to pašķīrās neilgi pirms ar mani. Domāju, re cik jauki....Bija skaistas attiecības, kas arī labi beidzās, beigās gandrīz viss tas laiks bija meli. Ja godīgi, labprātāk pieķertu tieši gultā nekā piedzīvot to,kas ar mani notika. Gadi iet, bet vēl reizēm ar riebumu par viņu atceros.
03.12.2018 19:03 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Krāpšana un cilvēku maldināšana man nekad nav asociējusies ar neko smieklīgu, tāpēc nesaskatu tajā neko amizantu.
Piekritīšu šim:
Kāpēc negatīvus dzīves notikumus vajadzētu pārsijāt ar pozitīvisma cukurpūderi?
Es to saskatu tieši kā aizsargreakciju, kas neliek man smieties līdzi.
03.12.2018 18:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!