Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Trojas zirgs @ 10.07.2022 19:52

Nomaini instruktoru.

Ir mēģināts, bet kā man teica autoskola "Tas ir vienīgais brīvais instruktors šobrīd", tā kā...
10.07.2022 20:01 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Man nav ko @ 10.07.2022 19:41
Man ar instruktoru vispār ļoti sūdīgi trāpijās, nezinu kā nolikšu csdd eksāmenu.
Kamēr man māca braukt, tikmēr pats blakus ēd savas uztaisītās pusdienas, ar pilnu muti cenšās stāstīt, kur jābrauc. Met pa bremzēm, vispār man neko nesakot un nebrīdinot. Redz kaut mazāko bedrīti uz ceļa, saķer manu stūri un rauj uz sāniem, mani nebrīdinot un pēc tam man iestājas tāda panika, jo nesaprotu, kas tikko noticis. Vispār neved pa krustojumiem, ceļiem, kas varētu trāpīties eksāmenā, bet gan pa kaut kādām šosejām, mazām ieliņām. Bļauj virsū, ja netīšām ielieku nevis trešajā, bet piektajā un sāk braukt augumā "Tu vispār nedomā, ko dari!".
Nevienai nenovēlu šādu instruktoru :D

Nomaini instruktoru.
10.07.2022 19:52 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Man ar instruktoru vispār ļoti sūdīgi trāpijās, nezinu kā nolikšu csdd eksāmenu.
Kamēr man māca braukt, tikmēr pats blakus ēd savas uztaisītās pusdienas, ar pilnu muti cenšās stāstīt, kur jābrauc. Met pa bremzēm, vispār man neko nesakot un nebrīdinot. Redz kaut mazāko bedrīti uz ceļa, saķer manu stūri un rauj uz sāniem, mani nebrīdinot un pēc tam man iestājas tāda panika, jo nesaprotu, kas tikko noticis. Vispār neved pa krustojumiem, ceļiem, kas varētu trāpīties eksāmenā, bet gan pa kaut kādām šosejām, mazām ieliņām. Bļauj virsū, ja netīšām ielieku nevis trešajā, bet piektajā un sāk braukt augumā "Tu vispār nedomā, ko dari!".
Nevienai nenovēlu šādu instruktoru :D
10.07.2022 19:41 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.07.2022
Sveikas!
Man tuvojas csdd eksāmens. Ne pirmais. Esmu kaut kā ļoti šo pasākumu ar tiesību iegūšanu ielaidusi. Reāli palicis tikai csdd eksāmens. Braukšanas kādu laiku nav bijušas. Esmu pieteikusi vienu pirms eksāmena. Skatos video. Es nezinu, vai man vispār sanāks un izdosies. Eksāmenā pie pirmās kļūdiņas man dūša pazūd un viss.. liekas, ka eksāmens jau beidzies un viss. Kā jums iet?
10.07.2022 18:51 |
 
Reitings 134
Reģ: 24.05.2022
Oij...es tiesības noliku 3 nedēļas atpakaļ. Braucu jā..., bet stresiņš ir vienalga. Mācījos Ventspilī. Ar covid un visām potēm un sertifikātiem man tas process vilkās pusotru gadu. Nepotējos un tad nu sēdēju un gaidīju kad varēs atsākt braukšanu. Aprīļa beigās atsāku braukt, 2.jūnijā dabūju tiesības. Es mācījos Credo autoskolā. Stress bija pirms katras braukšanas. Vēl lielāks stress bija pirms csdd lielā eksāmena. Ar trešo reizi noliku. Nervus tas prasīja daudz. Mācījos pie instruktores Lauras, varu teikt tikai to labāko par viņas. Nekad nedomāju ka braukšu, biju pat nolēmusi ka nekad, ka tas nav priekš manis, ka bail un pa stulbu esmu. Bet laikam jau tā nav🤣 vajag tik saņemties.
19.06.2022 19:27 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.06.2022
Sveikas!
Vai kāds var ieteikt labu instruktori Rīgā?
Es biju uzsākusi braukšanu mazpilsētā, bet man tomēr ērtāk un lielākas iespējas ir Rīgā. Bet nevaru atrast…vai drīzāk baidos. Saprotu, ka nebļaus un esmu braukusi, bet kaut kā bailes no tiem instruktoriem. Par daudz esmu dzirdējusi.
07.06.2022 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Vai kādai šobrīd tas vēl ir aktuāli? :)
02.04.2022 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Vai kādai ir kādi jaunumi?

Pirms tam gan nebiju iesaistījusies šajās sarunās, bet es beidzot noliku tiesības, iztērēju daudz naudas (kaut kur pie 1000), jo man ļoti lēni pieleca braukšana :-D Bet man bija tik fantastisks instruktors, ka man viņa nu ļoti pietrūks. Tā kā ja kādai vajag lielisku, mierīgu, nosvērtu un tiešām superīgu instruktoru, es varu ieteikt savējo, ja kādai vajag (viņš ir gan Rīgā, gan Jelgavā pieejams) :-D
11.01.2019 12:36 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Vai kādai ir kādi jaunumi?8-)
11.01.2019 12:26 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Dupijs, ja nav noslēpums, cik tad beigās sanāca?
Jā, es arī turos pie pārliecības, ja jau nauda iztērēta, tad jāturpina, bet apdomājot, cik daudz vēl vajadzēs, nelabi metas :-D Jo neesmu pat pusceļā & kā jau iepriekš teicu, jau esmu iztērējusi 25x15...:-/
28.11.2018 10:09 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Es gan neteiktu, ka man bija nu baigi traka kritika, bet bija dienas, kad braukšanas beigās gribējās nedaudz paraudāt :D Tas bija pēc ļoti, ļoti labām reizēm jau plānojot eksāmena datumu, kad pieļāvu kādu lielu kļūdu. Tad instruktors neskopojās ar skarbu teikšanu, no sērijas, ka tā nevajadzēja būt :D Kā tiku galā - vienkārši saņēmos un gāju tālāk, jo tik daudz nauda tika tam atdota, ka vienkārši nenienāca prātā visu mest pie malas :D
28.11.2018 09:54 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Kad atnāku mājas es izeju galvā cauri tam, kur braukts un tā, un šķiet, kāpēc es to neizdarīju kā vajag, jo reāli zināju, kas jādara. Laikam braukšanas laikā nepārliecinātiba ņem virsroku un tad smadzenes neļauj operatīvi izdomāt, kas jādara. :-D|-)
27.11.2018 15:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Oj bija domāts :-D nevis :-P
27.11.2018 14:09 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Paldies:-) Protams, bija reizes kad likās, ka man pie stūres ir jāsēž ar blondu parūku un pat mērkaķis labāk izbrauktu :-P BET ja Tu pati jau jūties droši un mājās atnākot visu pārdomājot saproti, ka instruktoram vairs nav ko mācīt, tad ej uz eksāmenu. Galvenais nestiept gumiju, jo tad nevis Tu progresē, bet regresē ar katru braukšanu. Nevajag pievērst uzmanību kaut kādām mazām kļūdām.
Varbūt instruktori nemāk paslavēt un norādīt uz to, kad Jūs labi izbraucat, bet tikai baksta pie kļūdām.
27.11.2018 14:09 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
bigsister, forši, apsveicu :-) Jā, zinu, ka jāuztver viss mierīgi, bet ne vienmēr sanāk. Dažreiz liekas, ja būtu kāds seminārs par tēmu "Psiholoģiskā palīdzība tiem, kas apmeklē braukšanas nodarbības", labprāt apmeklētu ne reizi vien. :-D
27.11.2018 14:02 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Paldies, bigsister :)
27.11.2018 13:54 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Varu šeit ierakstīties ar pavisam svaigām 7 dienu noliktajām tiesībām.
Jāsaka uzreiz, ka tā mazā kartīte Tavā makā vēl neko nenozīmē. Kad jau esi viens pie stūres un lielajā satiksmē, tad arī ir vislielākā jautrība :-D Jāturpina braukt cik vien bieži var, jo uz ceļa ir ļoti daudz un dažādas situācijas.
Kopumā tiesību likšana bija uz 4 mēnešiem, visas teorijas ātri un ar pirmo reizi(iesaku beigās papildus izmantot speciālu apu Yelo, kur tā teorija ir smuki un labi paskaidrota), tālāk ar braukšanu nesteidzos, ņēmu pa 2 reizēm nedēļā, bija arī, ka iekrita viena. Papildus vēl izbraucu arī ar savu mašīnu, kas palīdzēja ātrāk pierast pie pašas braukšanas.
Ar braukšanu uz ceļa nebija problēmu, bet figūrās gan tizlojos :-D.
Braukšanas eksāmenā CSSD figūras ideāli un pati braukšana arī, neskaitot tantiņa, kas pa priekšu stāvvietā kustējās kā gliemezis un fūre, kas diognāli ceļa vidū biju nostājusies. Kuru es apbraucu, jo tā darīja citas, bet izrādās, ka man bija aiz viņas jānostājas un jāgaida ko viņa darīs..
ĻOTI palīdzēja sevis noskaņošana, kad es no rīta pamodos es jutos it kā būtu svētku diena, bez maz vai kleitu gribējās vilkt. Lai noņemtu uztraukumu es sāku domāt to pašu ļaunāko, ka izgāžos un tad atkal jāgaida kad tiksi likt, lieki iztērēta nauda utt. un vai man to vajag? Protams, ka nē. Tātad jādara viss, lai eksāmens būtu nolikts.
Vēl es biju paņēmusi braukšanu ar savu instruktoru tieši pirms eksāmena. Ja neesi no tiem, kas no sākuma brauc labi un pēc tam nogurstot sāk pielaist kļūdas, tad arī iesaku to izmantot. Man tieši ir tā, ka vajag laiku, lai adaptētos pie stūres.
Lai veicas visām licējām un uztveriet visu ar vēsu mieru.8-)
27.11.2018 13:52 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Man arī nepatīk, ka daudzas elementāras, bet svarīgas lietas netika sākumā pastāstītas (piemēram, kā jātur kāja, kā pareizi jāsēž utt.), kā rezultātā bija kļūdas...Daudziem varbūt liksies muļķīgi, bet vismaz man palīdzēja, kad piešāvos...
27.11.2018 13:42 |
 
Reitings 198
Reģ: 12.04.2016
Man jau pār obligātajām..Ap 15 un intensīvā galvaspilsētas satiksmē pa Krasta ielu vēl neesmu laista...tā kā ļoti lēnām viss :-/
27.11.2018 13:34 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Kendra, cik jau Tev ir bijušas braukšanas?
27.11.2018 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits