Nav interešu.

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Man ir tāda problēma, ka nav interešu. Nav nekādu hobiju. Cenšos atrast jomu, kura man patiktu, bet bez rezultātiem. Esmu izpildījusi vairākus bezmaksas pieejamos karjeras un dotumu testus internetā. Divi no tiem parādīja rezultātu, ka esmu mākslinieciskais tips ( varu būt rokdarbniece, antropoloģija, psiholoģija filozofija). Nekas no šiem mani neuzrunā. Un tā gandrīz visi testi vienu un to pašu.
Otrs parādīja, ka esmu praktiskais un izzinātāja tips. Vienāds punktu skaits. vai nu varu strādāt fizisku darbu , darbs ar vadības ierīcēm, programmētājs vai intelektuālu. Ārsts, filozofs, utt.
No max 20 punktiem ieguvu tikai 7
Nonācu pie slēdziena, ka par ļoti daudz ko man nebija atbildes un "nē", jo neesmu nekad par to interesējusies un nav bijusi iespēja pamēģināt. Kā saka pieredzes trūkums.
Strādāju par kasieri pagaidām un nemācos nekur, augstskolā, un nezinu vai to vispār darīšu, jo nav interešu.
Lai cik dīvaini nešķistu, bet es sevi nepazīstu. Nespēju arī objektīvi novērtēt savas spējas.
Visu mūžu par kasieri taču nestrādāšu..
Varbūt tas ir pieredzes trūkums?
16.11.2018 17:26 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ja nav, tad nav. varbūt ar laiku kāda parādīsies. neviens tev nevar pateikt, kam tev jāinteresē. un var visu mūžu par kasieri, kāpēc ne. minimālajai algai kāpjot, kaut kā izvilkt varēs.
16.11.2018 17:38 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu, interese par kaut ko vai nu ir, vai nu nav, kā man šķiet. Kamdēļ mākslīgi sevi piespiest radīt interesi par kaut ko? Un kāpēc autore to redz kā problēmu? Garlaicīgi dzīvot vai bail, ka dzīve paies bez perspektīvas?
16.11.2018 17:38 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Kā Tu pavadi brīvo laiku?
16.11.2018 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits