Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecibas grutniecibas laika

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas damas!
Jautajums grutniecem.
Esmu 35nedela Kadas jums ir attiecibas ar berna tevu. Vai vins jau ir pienemis sev prata ka bus tevs? Un vai jusu bernu tevs palidz finansiali pirkt visu nepieciesamo bernam?
Mums itka attiecibas ir labas. Bet vins nevar vel isti ieklauties teva loma,Es ari vel neesmu ta lidz galam iejutusies mates loma.bet kad bernins bus piedzimis Tad bus savadakas sajutas.
Es visu perku prieks berna ari pat kad esam kopa bernu veikala vins saka ja perc to bernam bet ne reizi nav ne par ko maksajis.
Man tas sakuma likas ok, varbut Tas ir sakuma bet pat lidz pedejam kad mums japerk tagad bernu rati. Vins saka ja perc protams. Un mani baida ta Sajuta kadel vins neko nevar nopirkt musu bernam.
Man kaut ka iekseji bailes ir jautat so jautajumu vinam.
Esam katrs no savas valsts.Nedzivoju Latvija. Bet nedomaju ka tam ir kada nozime.
Negribu no ta visa izveidot kadu stridu it seviski kad esmu pedeja menesi stavokli. No stresa ari bernins var atrakt piedzimt.
Palidziet ar kadu labu ieteikumu!
11.11.2018 21:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sievietes pašas izvēlas jau sākotnēji attiecību modeli katrs par sevi, uz pusēm un tad brīnas, ka ,ja ienāk bērns, uzrodas papildus tēriņi, tad vīrietim nav ne mazākās vēlēšanās tērēt uz to savu naudu. Pašsaprotami, ja tāds attiecību modelis 50/50 , sievieti nelutina, tad arī liela varbūtība, ka aī nevēlēsies arī naudu tērēt uz bērna.
Attiecības nav pat jābūt modelim visu atmaksā vīrietim , bet vīrietim, tomēr jābūt vēlme uzņemties lielāko daļu tēriņu, lai nav žēl izmaksāt randiņu, sievietei arī kādu sīkumu par neko nopirkt. Kaut vai mīļāko šokolādi.
Tagad vien nāksies skaidri norādīt, ko viņam jānopērk, lai kā kamielis visu smago nastu nenestu uz saviem pleciem ,kaut gan nav arī teikts, ka viņš vēlēsies un pirks to visu.
17.11.2018 14:37 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu, visiem mazajiem es arī pati pirku nepieciešamo par dekrēta naudu, bet man tas bija dabiski, jo, pirmkārt, man no tā saprašanas tomēr vairāk, un, otrkārt, visi pārējie izdevumi tik un tā bija vīra pārziņā. Kas mani izbrīna šajā situācijā, ir tas, ka ģimene tiek veidota, bet nauda tomēr nav kopējam ģimenes budžetam. Nevis ģimene, bet dzīvokļa biedri, kas sataisījuši bērnu.
16.11.2018 17:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet vakar sakam runat par bernu ratiem un Es teicu ka nav japerk dargi rati pa 300euro ari var iegasaties labus ratus,bet vins veloties divreiz dargakus.es pateicu bet Tad tu maksasi jo es pagaidam nevaru atlauties tik dargus

Viņš vēlās,nu tad lai arī maksā! Vajadzēja pateikt, vai nu pirksim tos kurus varam atļauties vai ej un pērc tos kurus Tu vēlies!!
Mēs parasti izrunājam par bērnu pirkumiem kas ir lielāki finansiālā ziņā, piemēram ratu iegāde. Vienojāmies par cenu amplitūdu utt , un tad vai nu uz pusēm metamies vai draugs pērk! Bet pārsvarā mums ir aploksne, kurā tiek likta nauda, kas ir tikai un vienīgi dēla vajadzībām! Kad nauda iet uz beigām, tad no mūsu macinjem pērkam un atliekām no jauna. Piemēram. Uz 4men nopirkām šūpulīti pa 100€+ , un pirms tam video aukli arī 100+ , , no naudiņas ko atlikam, pēc tam kad nekādus lielos pirkumus nevajag, tad katru mēnesi , atlikam pa kādai summai + ja uzdāvina naudu arī , un ja ko vajadzēs, tad nopirksim. :-) šobrīd vajadzīgi jauni rati uz ziemu vienojāmies ka 200-250€ robežās skatīsimies , :-)
13.11.2018 14:12 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kas tur sarezgits tais viriesos, kaa saki? Vins ir nevis sarezgits, bet uzsedies uz kakla, vinam pat prata vairs neienak, ka ari vinam butu kas SAVAM bernam japerk, nokluseja, jo wow, ieminejies, lai perk, un vins vienkarsi to negrib darit. Pasaki, ka pasutisi kad iedos naudu, ka tu jau esi gana sapirkusi, nez lai kraj, ja nav vai pastrada vairak. Ko tad daris kad berns augs un bernam izdevumi ari?
13.11.2018 14:04 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Bet vakar sakam runat par bernu ratiem un Es teicu ka nav japerk dargi rati pa 300euro ari var iegasaties labus ratus,bet vins veloties divreiz dargakus.es pateicu bet Tad tu maksasi jo es pagaidam nevaru atlauties tik dargus.un tad bija klusums, un kad beidzam skatities ratus.vins pateica nu kurus Tad to pasutiji.

"Nevienus, jo jau teicu, ka nevaru atļauties"
Ja tā nopietni, tulīt jau jādzemdē, ne tikai esi 9 mēnešus to bērnu iznēsājusi, bet arī par visu rūpējusies, pirkusi utt. A tam "tēvam" loģiski nebūs nekādas sajūtas, ka viņš ir tēvs, ja vienīgais, kas viņam mainās ir tas, ka tev aug lielāks vēders un mājās sāk parādīties jaunas mantas.
Met to kaunu/neērtumu vai kas tur tevi attur un tiešā tekstā pajautā - kādēļ nepiedalās šajos maksājumos?
Jo ilgāk marinēsi, jo vēlāk vari attapties, ka ne tikai maksāsi par bērnu viena, bet arī pilnībā rūpēsies par viņu viena. Forši taču, ka ģenētiskais mantojums tiek nodots tālāk un pašam pat pirkstiņš nav jāpakustina.
13.11.2018 14:01 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Veel viena uz pusiiteem maksaataaja, kura attopas dziljaa graavii :-D Nav ko te pat lieki vaarstiit muti. Sievieshu stulbums ir bezgaliigs. Ar taadu pat jaagulj nebuutu, kur nu veel jaadziivo kopaa un jaavairojas :-D
13.11.2018 13:39 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Varbūt Tev ir bērns no bērna? Izklausās, ka vīrietim bija ērti maksāt visu uz pusēm, nu patrāpījās bebis, nu neko, būs strauss ar galvu smiltīs. Ja jau tik tālu siviete tiek galā, tad tik lai tā turpina, priekš kam viņam savu naudu tērēt kaut kam, no kā praktiski nav jēgas - tas nav ne pajumte, ne ēdiens.
13.11.2018 12:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pa lielam es domāju , ka sieviete dzemdē tad , kad pati tam ir gatava gan morāli, gan finansiāli. Ja tas ir principa jautājums , tad teiktu , ka es pērku ratus, tu gultu, vai otrādi. Tāpat es piederu pie tām sievietēm ,kuras uzskata , ka bērnu audzināšana un viss ,kas ar to saistīts sieviešu padarīšana. Bet parasti jau pirms radīt bērnus cilvēki pārrunā , kā un kas būs.
13.11.2018 12:36 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
kad beidzam skatities ratus.vins pateica nu kurus Tad to pasutiji]
Es joprojām nesaprotu - kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt - kā maksāsim - uz pusēm vai arī šoreiz maksāju es, bet par gultiņu maksāsi tu. Mmm? Kas jums tās par dūmakainajām mīklu attiecībām? Kaut kādas klusēšanas, kaut kādi līdz galam neizprotami jautājumi.
13.11.2018 12:02 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Laikam būtu šokā, ja nepiedalītos nekādos pirkumos un tiešā tekstā pajautātu vai pat pateiktu, lai dod naudu vai pērk, ko vajag. Jūs plānojāt bērnu?
13.11.2018 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sīko man nav, bet tas tāds mans skats no malas.
13.11.2018 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tādas aizdomas, ka maksāsi par visu tu:-D un tā visa atbildība būs tikai tava. Tā arī skaidrā tekstā pajautā kāpēc viņš vispār nepieliek finanses. Kaut gan par to tev jādomā bija vēl pirms.
13.11.2018 11:52 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Par dzivesvietu veicam maksajumus uz pusem.parejos pirkumus apmeram tapat.nav mums viens maks katram savs.
Bet vakar sakam runat par bernu ratiem un Es teicu ka nav japerk dargi rati pa 300euro ari var iegasaties labus ratus,bet vins veloties divreiz dargakus.es pateicu bet Tad tu maksasi jo es pagaidam nevaru atlauties tik dargus.un tad bija klusums, un kad beidzam skatities ratus.vins pateica nu kurus Tad to pasutiji. Citreiz tos viriesus ir gruti izprast.es domaju ka mes sievietes esam sarezgitas bet vini vel grutaki :-/
13.11.2018 11:48 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Pievienojos komentàram, ka ne tikai situàcija un problēma ir dīvaina, bet vairāk dīvaini ir tas, ka atbildi nemeklē pie sava bērna tēva, kurš šo atbildi zina, bet gan forumā pie meitenēm, kas nepazīst jūs abus. :D
Tur noteikti ir jàrunā ar bērniņa tēvu un jāuzzin kāpēc viņš nepiedalās bērna apgādāšanā ar vajadzīgajām mantām.
12.11.2018 15:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Izklausās jocīgi, bet vēl dīvaināk ir tas, ka paši to nevarat izrunāt. Ja nav problēmu ar finansēm, tad man liekas, ka ir vienalga, kurš pērk. Ja Tev pašai trūkst naudas, tad arī pasaki, ka jāpērk rati un tam nepieciešama nauda.
--
Mūsu attiecībās ir pieņemts tā, ka, ja esmu kopā ar vīru, tad maksā viņš. Tā bija, tad, kad strādāju, gan tagad, kad nestrādāju.
12.11.2018 11:03 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es joprojām dēlam visu pērku, tik maciņš mums ir viens.
12.11.2018 10:49 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Es atkal domāju - kādas tur ir attiecības, ja normāli nevar pateikt, ka arī vecim ir jāpērk tas un tas vai arī vnk pateikt - šodien maksā tu?! :-/
12.11.2018 10:39 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Mani fascinē šīs sievietes, kas pašas tēlo spēcīgās, neatkarīgās dāmas. Visu pērk pašas, bet tad, kad vecis to ir pieņēmis, tad sāk gaudot, ka vīrs/draugs redz neiesaistās. Neko nepērk, nepalīdz. Pieļauju lielu iespēju, ka autore neko attiecību laikā arī nav prasījusi, lai pērk, iesaistās vai palīdz, tāpēc tagad cerēt, ka kaut kas mainīsies ir lieki :-) Pašas esiet izvēlējušās tādus vīriešus, kā arī izlaidušas. Man ir viena draudzene, kas arī čīkst par to, ka neko nepērk viņai. Beigās viņa pat bieži vinam dod naudu. Un tad, ka draudzeņu kompānijā kaut ko stāstām, ka draugs ir kaut ko uzdāvinājis vai vienkārši nopircis, vai aizvedis, tad tieši šī pati draudzene aizsāk diskusiju - Kāpēc gan vecim tas būtu jāpērk?! Kāpēc viņam tas būtu jādaras pati visu varu! Bet tad paiet atkal nedēļa un viņa čīkst, ka nav nopircis ne solītās smaržas jau gadu, ne ziedus un ko tur vēl. Tā sakot, sākas aizsargreakcija, kas nomainās uz pieprasīšanu (t) dzīvē ir visādas situācijas, bet, ja neesiet izrunājuši to sākumā, tad atliek to darīt tagad un cerēt, ka kaut kas mainīsies.
12.11.2018 08:35 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es pajautatu kapec neperk neko, jo nu, tas, ka esi stavokli nenozime, ka berna izdevumi attiecas tikai uz tevi, jo berns jau ir abu. Mans visu uzreiz pirka. Mes kopigi, ka kuro lietu. Bet ja vins neko nepirktu es apjautatos kapec ta.
11.11.2018 23:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nav ne jāstrīdās, ne jāstreso. Vnk ir tieši jārunā un jājautā. Kas tur tik sarežģīts?...
11.11.2018 22:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits