Attiecibas grutniecibas laika

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas damas!
Jautajums grutniecem.
Esmu 35nedela Kadas jums ir attiecibas ar berna tevu. Vai vins jau ir pienemis sev prata ka bus tevs? Un vai jusu bernu tevs palidz finansiali pirkt visu nepieciesamo bernam?
Mums itka attiecibas ir labas. Bet vins nevar vel isti ieklauties teva loma,Es ari vel neesmu ta lidz galam iejutusies mates loma.bet kad bernins bus piedzimis Tad bus savadakas sajutas.
Es visu perku prieks berna ari pat kad esam kopa bernu veikala vins saka ja perc to bernam bet ne reizi nav ne par ko maksajis.
Man tas sakuma likas ok, varbut Tas ir sakuma bet pat lidz pedejam kad mums japerk tagad bernu rati. Vins saka ja perc protams. Un mani baida ta Sajuta kadel vins neko nevar nopirkt musu bernam.
Man kaut ka iekseji bailes ir jautat so jautajumu vinam.
Esam katrs no savas valsts.Nedzivoju Latvija. Bet nedomaju ka tam ir kada nozime.
Negribu no ta visa izveidot kadu stridu it seviski kad esmu pedeja menesi stavokli. No stresa ari bernins var atrakt piedzimt.
Palidziet ar kadu labu ieteikumu!
11.11.2018 21:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Es gan neesmu grūtniece.
11.11.2018 22:08 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Esi mēģinājusi pateikt, lai nopērk x,y vai z? Tā vienkārši, piemēram, - mīļais, bérnam vajadzés to un to, vai Tu, lūdzu, varētu to nopirkt šonedéļ?
11.11.2018 22:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Protams, ka vīrietim visa ši padarīšana aiziet lēnāk, jo tu jau 8 mēnešus esi kopā ar bērnu, bet viņš to faktiski izjutīs tikai kad mazais būs piedzimis. Ja jau esiet kopā un būs kopīgs bērns, neredzu iemeslu neuzdot jautājumu par pirkumiem topošam tēvam. Varbūt viņam tiešām nepielec, ka tev ir svarīgi, lai arī viņ finansiāli piedalās. Tev tas škiet pašsaprotami, bet viņš vienkārši par to pat ne reizi nav domājis. Varbūt domā, ka izmaksas šobrīd paliek tavā ziņā, jo saņem dekrēta pabalstu (ja jūsu valstī tāds ir).
11.11.2018 21:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pirms tam randiņu laikā izmaksāja?
Jūs dzīvojat kopā? Kā sadalāt maksājumus? Uz pusēm?
11.11.2018 21:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits