Mēģina aizvilt vīru

 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Stāsts sekojošs: ar vīru esam kopā 8 gadus, pēdējos 4 precēti. Ir 2 gadus vecs bērns. Pēc bērna, faktiski jau grūtniecības laikā attiecības sāka šķobīties, it kā nekas pārāk dramatisks, bet tomēr jūtami, šajā aspektā esam vainojami abi. Pirms kāda mēneša, pēc strīda, kura iemeslu pat neatceros, man nedaudz aizbrauca jumts un es izdarīju kaut ko sev absolūti netipisku - ielūrēju viņa telefonā. Un atklāju, ka jau kopš vasaras vidus viņam ir sarakste ar mūsu kopējo paziņu. It kā nevainīga. It kā. Sāksim ar to, ka viņi 2x nedēļā satiekas darot kopēju hobiju, kas, starp citu, agrāk bija arī mans hobijs, bet pirms pāris gadiem dažādu iemeslu dēļ pametu un tagad, bērna dēļ nevaru atsākt. Visa hobija grupa regulāri kopā tusē, iedzer. Tā sarakste pamatā sastāv no Čau! Kā jūties pēc tusiņa? sarunām un viņas nekonkrētas žēlošanās par dzīvi, ar laiku pa laikam izmestām frāzēm "man tevis pietrūkst", "tu man esi svarīgs, vienīgais cilvēks ar ko varu parunāt" un kaut kas tamlīdzīgs. Atklāta flirta it kā nav, bet es šo ieskaitītu par kaklā kāršanos. Un man jau nav ne jausmas ko viņi runā, dara klātienē. No vīra puses viss rakstītais it kā iekrīt draudzīguma rāmjos.
Pēc šiem jaunumiem pāris dienas biju šoka/panikas/histērijas stāvoklī, tad izlēmu, ka visprātīgāk būs censties labot mūsu attiecības no iekšienes un šo mēnesi arī esmu centusies darīt visu iespējamo, lai kļūtu par ideālo sievu, šķiet, ka nelielus uzlabojumus redzu. Šī tēma top, jo vakar vakarā ieskatījos viņa telefonā vēlreiz un uzzināju, ka viņa pirms pāris dienām ir rakstījusi cik ļoti grib parunāties un tā kā vīrs netiek uz šodienas hobija pasākumu, viņš pēc darba nobrauca gar viņas darbu. Tīri analizējot laikus var saprast, ka viņu tikšanās bija max 30min, tas gan nemaina faktu, ka man ir tāda sajūta, ka sirds būtu no krūtīm izplēst un elpas trūkst. Varu uzreiz pateikt, ka vīram teikt, ka skatījos viņa telefonā nevaru, tad visa saruna pārvērstos strīdā par manu necieņu pret viņa privātumu. Arī vienkārši par jūtām ar viņu parunāt ir faktiski neiespējami, kas arī ir viena no mūsu sākotnējām problēmām. Ko gribu no šīs diskusijas? Laikam tikai viedokļu apmaiņu, atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
* kā novākt to padauzu un efektīvāk noslēpt līķi?
* kā turpināt dzīvot it kā neko nezinātu un nesajaukt prātā?
* varbūt es pārspīlēju? Bet kā, pie velna, lai noskaidro vai starp viņiem kas ir?
* kā veiksmīgi labot attiecības no iekšienes?
11.11.2018 13:33 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un vīrs tāds muļķītis ka nesaprot ka šī karas kaklā? "Tu man pietruksti" kas tas vispār ir?? Un ko tavs vīrs atbildēja uz to? Kāds tam zemteksts? Ka viņam tobrid bija jāskrien pie viņas, viņu mierinat un vēl sazin ko?
Nedomāju ka vīrs turas pieklājības rāmjos....viņam sen bija viņa jaatšuj, bet šis tā vietā veido kaut kādu draudzību ar viņu, speciāli pat brauc parunāties pie viņas...
Es esmu traka :D un drošvien to sen vīram būtu darijusi zinām un likusi kontaktu pārtraukt. Ja draudzība ar kkādu bābu un viņas mierināšana un uzklausīšana ir svarigāka nu tad lai staigā tālāk un atpakaļ var nenāk.
11.11.2018 17:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Te jau uzreiz vīrs tiek norakstīts kā krāpējs, lai gan pagaidām vairāk izklausās, ka tā sieviete ar visādām viltīgām metodēm cenšas vīru savaldzināt, kamēr vīrs turas pretī pieklājības rāmju robežās.
Ir pāri, kam cieša draudzība ar pretējā dzimuma pārstāvjiem ir norma. Man nebūtu pieņemami, ja vīram tagad uzrastos ļoti tuva draudzene, ar kuru viņš brauktu tikties, kura rakstītu viņam, ka ilgojas pēc viņa utt. Tāpat kā manam vīram nebūtu pieņemami, ja man pēkšņi uzrastos ļoti tuvs draugs. Tās ir mūsu normas robežas, kuru pārkāpšanas gadījumā mēs arī attiecīgi šo problēmu kaut kā mēģinātu risināt, un man vienalga, ka citi to uzskatītu "par skābekļa piegriešanu" vai "palikšanu zem tupeles". Katrs pāris pats definē to, kas viņiem ir normāli un kas nav.
Domāju, ka tas pats attiecas uz autori - ja situācija neapmierina (nešķiet normāla), tā ir jārisina, sākot ar to, ka jārunā ar vīru. Ja vīram situācija šķitīs normāla - nu, tad jau sarežģītāk... Katrā ziņā - lai veicas! :)
11.11.2018 17:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Telefons netiek slēpts, paroli ziņu, tādēļ arī varēju brīvi piekļūt sarakstei
11.11.2018 16:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu ka citiem, nu parsvara lasot, visiem tadi loti brivi uzskati, par draudzibam un sarakstem ar pretejo dzimumu, man ta nav, ja mans virs peksni saktu sarakstities ar kadu ne radinieci vai sievieti , kura nav bernibas draudzene, un vel special brauktu parunaties man nesakot, man tas neskistu OK. Ta jau sansoli un milakas rodas, ar draudzensanos aiz muguras. Vienigi es necenstos novakt no cela “draudu”, jo ta var visu muzu cinities ar “aizvilejam”. Un nu nez, ielidi ielidi telefona, ja ir aizdomas un paskaties, es no ta necelu pasaules galu. Ta telefona sargasana un nedod dievs ieskatisies skiet looooti parspileta. Bet ja tik loti baidas tad jau ir ko slept.
11.11.2018 16:43 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Helovīnus nokavēji, tagad ar līķi būs bij piņķerīgāk :D
11.11.2018 16:35 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
*
kā novākt to padauzu un efektīvāk noslēpt līķi?
Takš paskaties krimiķus vai palasi ziņas vai aizbrauc pakonsultēties pie tā zviedru (?) zinātnieka, kas to žurnālisti nozūmēja.:-D
11.11.2018 16:10 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
līdzi - no sērijas, ak, sen neviens no viņiem nav redzēts, diez cik labi jums izdodas) un paskatīties, kāda ir viņas un Tava vīra attieksme.

Šodien kā reiz tādā doma bija un vīrs neminstinoties bija par, bet tajā pašā laikā, kad prasu ar ko tad viņš tagad pamatā turās kopā šajā grupā, atbilde bija tāda vispārīga, ka ar tiem pašiem vecajiem, kas bija arī manā laikā, tas gan īstenībā iekļauj arī šo sievieti. Uz pasākumu nedodamies, jo viņš apslimis.
11.11.2018 14:56 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Nu jā šāda tipa kategoriskums ir viens no iemesliem kādēļ minstinājos kaut ko rakstīt forumā.

Bet ko tu gaidīji, jautājot, kā novākt to padauzu, kura mēģina ar viltu aizvilināt tavu zelta gabaliņu vīru? Lol.
tagad, vismaz zinu no kuras puses uzglūn briesmas un varu veikt preventīvus pasākumus.

No kuras tad? No tās sievietes? Esi kādreiz padomājusi par jautājumu, kādēļ tavs vīrs velta ilgu laiku garām sarunām ar viņu, aiz kurām varbūt vispār nav nekāda fiziska kontakta, bet kad tu ar viņu mēģini runāt, viņš ir kā siena un tev pārmet, ka pārkāp viņa privātumu?
11.11.2018 14:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Nedomāju, ka vīrs tevi krāpj vai ir kā citādi slikts un nejēdzīgs vīrietis. Ir tāds vīriešu tips, kam gribas palīdzēt draugiem/draudzenēm/paziņām, un izskatās, ka tavējais ir ievietojams šajā kategorijā.
.
Kāda biji tu pirms jūsu attiecības sašķobījās? Tev nav jābūt ideālai, bet tādai, kāda tu biji, kad viss bija kārtībā.

Tieši manas domas par šo situāciju.
+ vēl ieteiktu aiziet tomēr uz to hobiju (ja nevari piedalīties tieši, tad vismaz līdzi - no sērijas, ak, sen neviens no viņiem nav redzēts, diez cik labi jums izdodas) un paskatīties, kāda ir viņas un Tava vīra attieksme.
11.11.2018 14:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Ja drāz#js pa žizņ

Bet nav! Tur jau tā lieta ka nav!
11.11.2018 14:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Pilnībā piekrītu, tomēr arī, lai cik briesmīga sajūta nebūtu tagad, vismaz zinu no kuras puses uzglūn briesmas un varu veikt preventīvus pasākumus.

Ar varu mīļš nekļūs. Ja drāz#js pa žizņ, tad tas zaķītis nebūs ne pirmais , ne pēdējais :-|
11.11.2018 14:27 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Un vēl, strādā ar saviem tarakāniem otra telefonā nevajag līst.

Pilnībā piekrītu, tomēr arī, lai cik briesmīga sajūta nebūtu tagad, vismaz zinu no kuras puses uzglūn briesmas un varu veikt preventīvus pasākumus.
11.11.2018 14:22 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Piekrītu Dārta. komentāram
Kāda ir viņa atbilde uz viņas jautājumiem? Teksti "tu man pietrūksti" no viņas puses liecina, ka viņai patīk tavs vīrs. Kā ir mainījusies viņa attieksme pret tevi? Vēsa? Tāda pati? Vai viņš tev nestāsta neko?
Ja uz pēdējiem diviem jautājumiem atbilde ir apstiprinoša, tad nemāni sev un meklē sev citu partneri. Bet tā kā tev ir 2 gadus vecs bērniņs...nezinu.
Varbūt prātīgāk būtu nogaidīt, nevis lekt ugunīs un beigâs palikt par vientuļo māti. Ievāc pēc iespējas vairāk info par viņa darbībām. Cikos atnâk mājā, cikos aiziet...utt. ;-)
11.11.2018 14:21 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Manuprāt, tu nepareizi skaties uz problēmu. Tu jautā, kā apturēt to, ka sveša sieviete flirtē ar tavu vīru. Bet būtu jājautā, kā apturēt to, ka jūs viens otru krāpjat (kā izrādās, tad tev pašai savi grēki). Nu, ir jau pāri, kam šķiet ok, ka ik pa laikam uzrodas romāni ar citiem. Varbūt tev ir jāsaprot, ka jūsu attiecības ir šādas un jāsamierinās ar to, ja reiz negribi šķirties, kad tevi krāp. Nebūs šī sieviete, uzradīsies cita. Ar šīs sievietes novākšanu nekas nebeigsies.
11.11.2018 14:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Nu jā šāda tipa kategoriskums ir viens no iemesliem kādēļ minstinājos kaut ko rakstīt forumā.
Šķiršanās ir absolūti pēdējā lieta ko es vēlos. Un es zinu no personiskās pieredzes, kā esot attiecībās var rasties kaut kāda saikne (nevaru izdomāt labāku apzīmējumu, bet nekas fizisks starp mums nebija) ar trešo personu, tikai manā gadījumā trešā persona nebija uzbāzīga un kad es atjēdzos un pateicu, ka mīlu savu toreiz vēl draugu, pilnībā atkāpās.
Šī dāma ļoti labi zin gan par mani, gan bērnu. Un jā var jau gudri spriest par to, ka kas būs gājējs to neatturēs, bet es uz pasauli tik melnbalti neskatos. Mūsu attiecībās ir radušās plaisas un kamēr es no viena gala špaktelēju ciet, tas sievišķis pa otru galu mēģina spiesties iekšā. Kā, lai es to apturu?
11.11.2018 14:12 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Un vēl, strādā ar saviem tarakāniem ;-) otra telefonā nevajag līst.
11.11.2018 14:00 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Nevienu nevar aizvilt, ja cilvēks pats to nevēlas. Punkts.
11.11.2018 14:00 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nedomāju, ka vīrs tevi krāpj vai ir kā citādi slikts un nejēdzīgs vīrietis. Ir tāds vīriešu tips, kam gribas palīdzēt draugiem/draudzenēm/paziņām, un izskatās, ka tavējais ir ievietojams šajā kategorijā.
.
Kāda biji tu pirms jūsu attiecības sašķobījās? Tev nav jābūt ideālai, bet tādai, kāda tu biji, kad viss bija kārtībā.
Tad, kad atkal satuvināsieties, tad var vēdināt uz sarunu par šo tēmu.
Lai gan otra sieviete karas tavam vīram kaklā, paskaties uz to no otras puses - viņa ir skumja sieviete. Tev nav viņa jāiznīcina, bet vienkārši jāuzlabo jūsu attiecības un viņa dabīgi “atbirs”.
11.11.2018 13:59 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
*sievietes, kas tiekas ar krāpējiem
11.11.2018 13:48 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Lai gan es neatbalstu sievietes, kas krāpj, taču liekas smieklīgi, ka uzdod jautājumu, kā novākt konkurenti, lai gan drīzāk būtu jādomā, kā novākt tādu nekam nederīgu vīrieti. Man tādas attiecības šķiet slimas, kur viens psihotu par to, ka pārkāp privātumu, tai pat laikā atklāti drāž citu. Attiecības, kur nepastāv atklātums, kur nevar atklāti izrunāties, kas notiek, bet kur jātēlo, ka nezini, ka tevi krāpj. Domāju, ka krāpšana ir vai nu jau notikusi vai notiks pavisam drīz, nemāni sevi ar to, ka šī komunikācija ir draudzīga. Tu vari būt kaut vai vislabākā sieviete pasaulē, bet jāklis paliek jāklis. Es vismaz personīgi zinu pāris vīriešus, kas krāpj savas sievas, bet neko sliktu par sievām nesaka - viss ir kārtībā, sieva ir laba, seksu dod, bet vienkārši apnika.
Mans padoms būtu atklāti izrunāties un, ja viņš negrib neko labot, tad šķirties.
11.11.2018 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits