Attiecības ar vīra māti

 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
Lieta tāda, ka vīra māte jau ilgu laiku nepieņem. Cenšos izpatikt un meiğinu izpatikt pēc prāta nekas neizdodas. Tagad, kad vairs necenšos , viņa vairs nepieņem savu mazbērnu uzskata, ka tas nav no viņas dēla. Tiklīdz stāstu vīram viņš man netic, bet pati acīs pasaka ka vēlas taisīt dnss analīzes. Es nezinu , kā lai rodu ar viņu kopīgu valodu .
08.11.2018 16:02 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Un jā, izlēmu pirmdien rakstīšu atlūgumu.

Nezinu, kādas Tev attiecības ar vīru ikdienā, kad vīra mātes nav klāt un nejauc Jums gaisu, bet....
Ja jau vīram viss šķiet kārtībā, un viņš netic, ka vīra māte kopā ar māsu aizmuguriski šādas spēles spēlē, un arī visticamāk negrib to zināt, tad viņam Tu visticamāk skaities tikai bērnu māte ar visām ekstrām, ko dod sieviete attiecībā pret vīrieti.
Aiziesi no darba un tālāk? Dēļ, kā? Lai nebūtu jāatstāj bērns pie vīra mātes? Un pretī upurēsi sevi, kļūdama pilnībā atkarīga no vīra. Nekas tur nākotnē labāk nebūs. Drīzāk mainīsies vīra attieksme pret Tevi, jo Tu būsi pilnībā atkarīga no vīrieša.
Problēmas nevar atrisināt nomainot darbu pret mājās sēdēšanu.
Ja gribi cieņpilnas attiecības, tad sāc ar savu uztveri pret apkārtējiem. Iemācies sevi turēt augstāk par tiem, kas no pakaļas Tevi aprunā. Stingri novelc līnijas, kas ir pelnījuši Tavas raizes un, kas nav ne grama pelnījuši. Runā ar vīru. Nav normālas attiecības, ja vīrs uzskata, ka sieva melo. Kāda jēga tad kopā būt, ja jau tāda melīga sieva. Būtu tā kā jāšķiras, ja tādā līmenī uzskati pret otru.
Ja nevarat iztikt bez vīra mātes bērnu pieskatīšanas, tad uzdod sev jautājumu, kā ar šo tiek galā ģimenes, kam vecmātes nedzīvo pa rokai. Kaut kā galā tak tiek.
09.11.2018 16:08 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
Paldies Jums meitenes. Man tiešām nebija ar ko aprunāties par šo situāciju. Un jā, izlēmu pirmdien rakstīšu atlūgumu.
09.11.2018 15:21 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Annie, bērns visu jūt, that s the answer ;)
Forši, ka puikam ir savas domas un raksturiņš!(l)
Piekrītu, nesaprotu, kāpēc vīram neko nevajadzētu teikt. Žēl, ka neieklausās Tevis teiktajā.
09.11.2018 13:42 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Pat nedomā vēl attaisnoties un kaut ko no savas kabatas par viņu murgiem maksāt. Tev kā pārdevējai alga tādiem brīnumiem baigi lielā? Un es vēl apsvērtu, vai patiešām tā strādāšana atmaksājas, ja jāalgo aukle un plus brīvdienām ar šitādu grezeli nervi jātērē. Padomā, ja viņas attieksme ir šāda, kā tas ietekmē mazo? Viņam nav tādā vecumā attīstīta kritiskā domāšana, lai saprastu, ka omei putni galvā.
Izskatās, ka vīram nekāds baigais mugurkauls nav, ja tas, ka ğimene tiek aprunāta pa cilvēkiem, viņam ir pieņemams variants. Es laikam patiešām uzrakstītu atlūgumu un sēdētu mājās ar mazo. Pašai būtu mierīgāk un mazajam gan jau arī. Bet ja vīram kādas pretenzijas, lai sāk risināt situāciju ar māti. Varbūt tad viņam smadzenēs nosēdīsies, ka tā patiešām ir problēma.
09.11.2018 13:31 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
Es viņai neko neuzspiežu. Ir gadījumi, kad nav kur atstāt, ja man būtu vecāki vestu pie saviem , bet man tādu nav.
09.11.2018 13:19 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Nu vecmammai nav pienākums mazbērnus pieskatīt, kad vien bērniem ievajagas. Ir jau strādājošas omītes, kuras turpina gan aktīvi strādāt, gan piedalās sociālajā dzīvē un viņām nemaz neatliek laiks bērnus paņemt auklēt - tādā ziņā viņas saviem bērniem nesanāk liels palīgs, bet ar to jārēķinās, ka omei var būt sava dzīve un tas, ka viņa ir ome nenozīmē, ka viņai uzreiz jākļūst par bezmaksas aukli. Viņa bērnus pieskata tad, kad var. Cits jautājums - ja negrib. Bet, ja viņa negrib, uzspiest to viņai arī nevar.
Šajā gadījumā bērnu viņai atstāt vajag tikai tad, kad galīgi nekā citādi nevar.
09.11.2018 12:59 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
Es jau labu laiku domāju pastrādāt vēl lidz decembrim un iet prom , kamër mazajam vēl nav dārziņš
09.11.2018 12:56 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es gan nesaprotu, kā Tu šādā situācijā vari būt ar mieru pie viņas atstāt bērnu. Cik bērns liels? Vai pats neko nesaka?
--
Es nepatīku vīramātei, viņa man arī nē. Bērna klātbūtnē neko sliktu par viņu nesaku, viņa, cik zinu, neko viņam sliktu nav darījusi, bet jau kopš 2 gadu vecuma bērns nemaz ar viņu nedraudzējas. Ciemos atsakās braukt, pēdējā reizē, kad bijām aizbraukuši, praktiski nekomunicēja un nepārtraukti prasīja, kad brauksim projām. Un pēdējās reizēs saka tetim, lai brauc viens pie saviem vecākiem, ka viņš nebrauks (puikam 3 gadi).
09.11.2018 12:42 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Bet tas berns ir vinas mazberns, vinas dela berns, nav ta, ka vina aukle tapat vien... virs taka varetu parunat ar mati(t)
09.11.2018 12:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kamēr bērnu atstās pieskatīt vecmammai, tikmēr arī neko īsti nevarēs mainīt. Nedirsīs jau pretī, nepārtrauks kontaktu ar personu, kuras palīdzību vajag, jo citādāk nebūs bezmaksas auklīte. Šajā gadījumā te svarīgāks, lai brīvdienās būtu, kas pieskata bērnu. Gaidi, kad pienāks rinda bērnudārzā un tad brīvdienās ņem auklīti un pātrauc kontaktēties ar viņu, bet līdz tam nekas neatliks kā visu paciest!
09.11.2018 11:32 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
tagad būsi pieņemta ģimenē?
man nevajag, lai tā pieņemtu, bet lai nevāras apkārt, pēc tam tie , kas mani pazīst stāsta, ka viņa apkārt runā, ka dēls audzina svešu bērnu, vienkārši cilvēciski pieriebies klausīties
09.11.2018 11:16 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
RedJasper kad pirmo reizi gaidīju bērniņu un tagad , kad gribējām otru. Divas spontānās grūtniecības un viena veiksmīga.
09.11.2018 11:14 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Pat, ja uztaisītu tās DNS analīzes un rezultātos bērns parādītos, ka ir viņas dēla, Tu domā, ka attieksme pret Tevi no tā mainītos? Ka viņas atvainotos, cik nelabas, nejaukas ir bijušas un ka tagad bērns būs viņu mazais lolojums un tagad būsi pieņemta ģimenē? Es nedomāju vis. Visdrīzāk viņa ir ragana un tāda arī paliks, un rezultāti tur neko nemainīs.
09.11.2018 11:13 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Izskatās, ka vīramātei nepatīc. Tā ir subjektīva nepatika pret Tevi, viņa noteikti nav apmierināta, ka esi viņai vedekla, kur nu vēl viņas mazbērnu māte. Bet nu un? Ja Tu viņai un mazbērns tik ļoti nepatīkat, tad nevajag arī. Pacel galvu augšā un neizej uz kontaktu, nelūdz viņai neko, esat patstāvīga ģimene un nodali to omi nost no jūsu dzīves. Nedomāju, ka DNS analīzes daudz ko mainītu.
Nevarat atļauties aukli? Vai tāpēc vajag tās labās attiecības? Ko Tev dotu kaut neitrālas attiecības ar viņu? Ka ir kas bērnu pieskata šad un tad?
Tu esi mēģinājusi sadraudzēties un nodibināt kontaktu. Ja viņa to nevēlas, tad Tev to nevajag arī. Ir, protams, žēl, bet padomā arī par savu labsajūtu ģimenē.
09.11.2018 11:08 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kāda vēl naudas dalīšana uz pusēm. Lai māte ar meitu, tad met tam dns vai arī aizveras ( es tieši tā arī pateiktu).
Tev nav jāmēgina tagad būt jaukai pret cilvēku, kurš nāk tavā mājā un bārsta apvainojumus. Maksimāli izvairītos no satikšanās un palikšanu divatā ar šādu personu!
Vīrs netic? Vins domā, ka to no izdomā, jo?
Ieraksti jūsu sarunu un lai paklausās. Man būtu loti nepatīkami, ja vīrs man neticētu!
09.11.2018 10:58 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lai taisa DNS testu,ļauj viņai,ļauj šajā izpausties, bet nepieliec ne kapeikas, lai viņa pati arī maksā.:-D Tas moments , kad viņa sāks procesu, visa viņas rīcība būs redzama. Pats sīkais nav teicis, ka viņam nepatīk pie viņas, ja ir, izdari tā lai vīrs par to uzzinā no paša sīča.
Ir nevis jācieš , bet jārīkojas VILTĪGI.:-D
Vīram esmu stāstījusi, bet viņš netic ka mamma tā saka. 

Tieši šī iemesla pec kaut ko teikt ir maza jēga, jo tā ir VIŅA MĀTE.:-D Jā, ir veči, kas kam tādam noticētu,bet to ir tik maz.:-D
09.11.2018 10:48 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Neko nesaprotu, Tu divas reizes pazaudēji mazo un vienreiz veiksmīgi iznēsāji?
09.11.2018 10:46 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
sugar

Pirms mazais mums bija, bija tā ka mums bija jābūt bērniņam, bet viņš nomira vēl nepiedzimstot, tad iegrimu depresijā, vīrs arī. Tad kaut kā izšķīrāmies , abiem bija citi partneri. Bet pagāja laiks un sagājām kopā, pēc 4mēn pieteicās mazais. Varbūt tādēļ viņai ir šī doma, nezinu.
09.11.2018 10:12 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nu, paternitātes testu bez tēva nevar veikt (tāpc jau tas ir paternitātes tests). Vispār, baigi intersanta tendence, ka vīramāte un vīra māsa domā, ka bērns ir no cita vīrieša. Varbūt, tam ir kāds iemesls? Es saprotu, ka šis ir tavs stāsts un tava situācijas interpretācija. Un, nē, es nesaku, ka bērns ir no cita vīrieša, bet loģika baigi dīvaina. Es būtu tik riebīga, ka kādā ģimenes saietā pateiktu, ka redz vīramāte netic, ka bērns no vīra, tāpēc piedāvāju viņai šo testu apmaksāt. Bet, vispār, man kaut kas liek domāt, ka ģimenē sāpe drīzāk slēpjas neuzticībā kā tādā un arī testa rezultāti situāciju diez vai atrisinās.
09.11.2018 10:05 |
 
Reitings 36
Reģ: 12.09.2015
Vīra priekšā, viņa ir labā omīte, bet tiklīdz vīrs iziet tā sākās īstā viņas būtība. Vienīgais viņas vīrs/ vīra tēvs izturās ļoti labi pret mazo.
09.11.2018 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits