Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Mani ļoti tracina permanentais make up un uzpūstas lūpas. Tās uzacis kas izskatās kā ar flomesteru uzvilktas un lūpas kurām kontūra ir pārāk tumša. Uzacis matiņu tehnikā izskatās labi, bet permanent lūpu kontūras nekad neesmu redzējusi labā izskatā.
Vēl kaitina sievietes kurām ir cat eye bet viņām nepiestāv, jo ir pārāk mazs plakstiņš.
24.10.2018 13:30 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tracina, ja sasmaržojas tā, ka šķiet, ka puspudeli uz sevis izlēja.
24.10.2018 13:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man neteiktu, ka tracina kaut kas ikdiena, bet nu, citreiz nodomaju, nu kapec? Vai ari make up drizak nevis padara sliktak nevis izskaistina.
Vel nesaprotu, ja kraso acis utt, bet uzacis atstaj pilnigi nekadas, planas un gaisas, pazud no sejas, ta kaut ka neorganizski izskatas:-D
Vai tiesi otradi, kad uzacis uzkrasotas loti slikti, nevienadi un nepareizi, un izskatas baigi divaini....
Vel loti loti biezhi tumsa lupukrasa netiek smuki uzkrasota, ta pat ka lupu balzamu, vienkarai uzzieketas
24.10.2018 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
7heaven, ģimis precīzi, bet mati ...nu tur jābūt reālai vārnas ligzdai.:-D
Jā, tracina arī , ja cilvēks ož pēc sviedriem, tas irrr brieeesmīgi.:-D
Vīriešos man tracina:
-treniņtērpā visur
-ja lieto šausmīgi daudz matu želejas,
- ja ir Homēr Simpsona frizūras variants ,trīs šķipsnas matu pārkasītas pār pliko pauri.:-D
-tās šķidrās ūsas, ko daži ataudzē....brrrrrr
-ilgstoši nemazgāti mati
Vai šāda frizūra
https://goo.gl/images/kh5usD
24.10.2018 12:45 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man gan šķiet, ka visādi traki stiliņi piestāv Latvijas nomalēm, tirgum un citām vietām, kur apgrozās dažādu slāņu un vecumu cilvēki. Bez tādiem cilvēkiem būtu garlaicīgi. Nav interesanti, ja visi būtu skaisti un moderni. :)
24.10.2018 12:41 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Tepat no delfu reklāmas kvadrāta atrasts uzskatāms piemērs.

Skaistule, ne?:-D
24.10.2018 12:14 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
tām ir tādi gari un baigi traki uzkasīti,

90to gadu stila paliekas, iet kopā ar traki zili sudrabainu toņu acu ēnām un melnām acu zīmuļa kontūrām, oranžīgi sarkana lūpu krāsa obligāta.
24.10.2018 12:06 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Neko neglītu Putinas frizūrā neredzu, ikdienišķa frizūra, smuki, kopti... (t)
acīmredzot te dažām dāmām pašām ir albatrosi galvā
24.10.2018 12:04 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Ja googlē iemet "Ludmila Putina", principā viņa ir neglītāko matu sakārtojumu Miss Universe.
24.10.2018 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Datusubjekts, nē, šie nav tieši naglai uz galvas, tām ir tādi gari un baigi traki uzkasīti, izskatās kaut kā briesmīgi, kā arī parasti ir pretīgā kieģelkrāsā vai kaut kā tā.
24.10.2018 11:55 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
tie šausmīgie uzkasītie mati

Tu domā šos?

Apmēram kā Vējoņa sievai, Daļai Grībauskaitei, tikai augšā vēl tādi superpūkaini. Klasiskajā scenārijā iet kopā ar ķieģelkrāsas vai vēsi sarkano matu krāsu.
24.10.2018 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nav tā ka tas man traucē dzīvot, bet reāli dīvaini paliek,ja:
-seja tonis nesakrīt ar kaklu vai pārējo ķermeni, respetkīvi seja tumša, kakls balts
-tās riebīgi rozā lūpu krāsas, es pat nezinu, kas tā par rozā krāsu, neesmu redzējusi nevienu, kam tā izskatītos ok
-ja make up savā starpā nesapas, piemēram rozā lūpas ar gaiši zilām metāliskām acu ēnām, can't digest that
-netīrus matus, ar to es domāju reāli netīrus, kas jau ir speķaini
-lētas un plastmasīgas mākslīgās skropstas, kas ir pārāk nu pārāk in your face
-uzacu vietā divas , treknas , svītra, kas izskatās kā ar marķieri uzzīmētas
-umpalumpa fake tan:-D Es arī lietoju paštonējošo kosmētiku, bet nu ne jau oranžu.:-D
-tie šausmīgie uzkasītie mati, komplektā ar in your face grimmu, ļoooti mīļš trends, kas manāms Daugavpols tirgū.:-D Nekur tādu koncentrāciju šī neesmu redzējusi. It's a look, dzīvē jāredz par ko es runāju :-D
-bling bling viscaur.:-D
Man šis vnm šķiet dīvaini.
24.10.2018 11:36 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Izcelšos ar atšķirīgu viedokli: man nepatīk, kad sieviete vispār vispār, nemaz, nemaz nelieto kosmētiku. Uzskatu, ka kaut nedaudz tomēr katrai pieaugušai sievietei ir jālieto kosmētika. Ne jau kartupeļu talkā vai sporta zālē, bet ikdienas gaitās gan. Pati nereti iztieku tikai ar skropstu tušu un lūpu balzamu. Nepatīk, kā izskatās, kad nav pat skropstu tušas. Nu tad vismaz permanento make-up var uztaisīt.
24.10.2018 11:35 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu es iedomājos, ja ir tas nelaimīgais matu tips, kas jāmazgā ik dienu un darbs ir mitros, putekļainos un tāda veida apstākļos, bet vakaros ir mācības, randiņi vai došanās citās gaitās, kur jābūt smukākai nekā savā ražotnē vai noliktavā, noteikti nemazgātu matus pirms darba bet gan tad, kad man kaut kur jādodas. Arī 2x dienā noteikti nemazgātu. Un būtu pavisam nospļauties, ka kāds svešs domā, ka esmu sušķīga :)
24.10.2018 11:06 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Zinas tante, netīrus.:-)
Pašai katru reizi nav supertīri,mazgāti mati,bet tad taisu copi. Braukājot ar vienu un to pašu sabiedrisko var redzēt, ka citām vispar neinteresē matu izskats. Tīri mati jau vien ir liels pluss koptēlam.
24.10.2018 10:45 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Nepatīk, ja produkti ir lietoti neatbilstoši (par daudz, nedabiski, nepiemērotos toņos, nepareizajās vietās uz sejas :-D). Tāpat nepatīk, ja grims nav piemērots pasākumam un vietai. Teiksim, uz darbu nāk ar vakara make up, piemēram.
Neņemot vērā to, neesmu sajūsmā par matētajām lūpu krāsām, nedabīgas krāsas izgaismotājiem (zilganos toņos, piemēram), sārtām acu ēnām, kas izskatās kā saraudātas acis (jaunā UD Naked cherry palete!), zilām acu ēnām, krāsainām skropstu tušām.
No otras puses nepatīk, ja cilvēkiem nav uzacu vispār (pavisam gaišas un bezjēgā izraustītas) - tas it kā nav make up, bet tā ir lieta, kas man izskatā ļoti nesimpatizē.
24.10.2018 10:40 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
sardeļu biezuma uzacis ļoti nepatīk, arī pārspīlēti bronzeri uz vaigu kauliem. košs make up gan patīk. vēl ļoti riebj gēla nagi, kuriem apakšā attauguši manāmi gari dabīgie.
24.10.2018 10:28 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Sabiedriskajā vairāk sanāk novērot nekoptus matus

Nekoptus vai netīrus?
Man kā matu mazgāšanas frīkam patīk reizēm papētīt citu pakausīšus ar domu, vai tik es pati nepārspīlēju ar to mazgāšanu katru dienu un vai tiešām viss ir tik lieliski redzams?
Pati ievēroju vien to, ja ir ļoti neglīti ataugušas saknes - tā, ka sarkans un pelēks, vai cāļdzeltens un melns utt. Skurinos ieraugot blaugznu pilnus pakausīšus. Sievietēm netīrus matus domās nekad neesmu pārmetusi vai nokritizējusi (ja vien tas nav kādā formālākā pasākumā), tomēr tā mazgāšana aizņem baigo laiku un neviens nav parādā svešiniekiem autobusā atrādīt savas tīrās saknes, steidzoties uz/no darīšanām. Izņēmums ir vīrieši ar šķidro, pār galvu pārķemmēto spekaino pakulu. Fuifuifui!
Tāpat šķībi skatos uz perlamutra lūpiņām, un kontūrētajām sejām, kur ap vaigu gaulu sasmērēti 5 dažādi sārtumi un bronzeri. Vēdekļskropstas - vēl jo vairāk, ja tajās salipināti kristāli. Jau pieminētās nike uzacis un visbeidzot vārnu nagi - gari, gari, ar kuriem ne bikses aiztaisīt, ne sms uzrakstīt. Vārdu sakot, paskats, kas pat vismaigāko un dabiski sievišķīgāko sievieti pārvērš par gatavo drag queen. ā un protams, ja smaržu ir tik daudz, ka apkārtējiem jārīstās pēc svaiga gaisa.
24.10.2018 10:05 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man nepatīk, kad tiek lietots pārspīlēti daudz kosmētikas uz sejas, violētas lūpu krāsas, košas acu ēnas, acīmredzami bronzeri.
24.10.2018 09:47 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Sabiedriskajā vairāk sanāk novērot nekoptus matus:-D Bet tā man īsti netraucē pieaudzētās skropstas, protams, paskatos, jo tas ir uzkrītoši. Laikam dīvainas šķiet tumšas lūpu krāsas, viena sieviete gados krāso gandrīz melnas, mati arī melni, izskatās pēc raganas.
24.10.2018 09:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits