Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man nepatīk tumšas lūpukrāsas un smalkām lūpām :-D tas tāds biežākais ko redzu sev apkārt.
Spilgts makeup man patīk kā izskatās, pat ikdienā, bet nu reti tādus redzu.
24.10.2018 09:18 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man nepatīk bronzeri, vaigu ēnas, visi tie skulpturēšanas smēriņi uz sejas. liekas ļoti dīvaini, ka uz liela ādas laukuma ir speciāli uzzīmēts tumšāks vai gaišāks pleķis. es saprotu, ka tam ir pamatojums, bet manās acīs tas nebeidz būt dīvaini.
24.10.2018 09:10 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Principā, katram ir tiesības ar sevi iesākt, ko vēlas, ja vien tas netraucē un nedara sliktu kādam citam :)
Bet nu, mēdzu pievērst uzmanību un tad liekas, ka nu....es tā nedarītu:-D
*Kad uzacis ir uzzīmētas ļoti kantainas vai vienkārši izskatās kā ar marķieri uzzīmētas.
*Kad skropstas izskatās uzkrītoši pieaudzētas vai tad, kad jau būtu laiks iet tās noņemt un likt par jaunu, jo puse jau ir izbirusi:-D
*Nav makeup, bet ārējais izskats- kad meitenēm ir pieaudzēti mati un to ļooooti labi var redzēt. Kur ļoti labi var redzēt, kur beidzas viņas īstie mati un sākas pieliktie.
Man gan tas viss netraucē dzīvot, bet uz ielas es to ievēroju:-)
24.10.2018 09:08 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Jā, man arī izraisa iekšēju smīnu tās milzīgās, ar melno acu zīmuli uzvilktās nike zīmes uz pieres (nejaukt ar instagram uzacīm, tās vēl var smuki uzzīmēt). Un milzīgās birstes skropstu vietā arī liekas briesmīgas.
24.10.2018 08:58 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Reti kad ir tik garlaicīgi ar Sevi, ka skatos uz citiem.. bet parasti iekrīt acīs skaisti gari mati, spīdīgi. Jo sapņoju par tādiem :D vai tieši pretēji, ja ir kaut kas galīgi traks piemēram apaļīga meitene caurspīdīgos legingos un krekliņā/īsā jaciņā.
24.10.2018 08:53 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Ui, es savu dzīvi tā nesarežģīju. Man iedalās - smuki, ikdienišķi vienkārši un pabaisi, bet reti ir tā, ka ko tādu vispār nodomāju, paskatoties uz cilvēku.
24.10.2018 08:05 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
:-D:-D:-D
Man ir tieši aprakstītās uzacis, kas sākas tuvāk degunam un beidzas tālāk, nekā dāmu žurnālos ieteiktās novecojušās klišejās. Ne visiem ir satndara sejas un piestāv standarta varianti. Manā gadījumā acis ir diezgan tālu novietotas, ja vadīšos pēc iekšējiem acu kaktiņiem, deguns izskatīsies 2x platāks, nekā tas patiesībā ir :-P
Man šķiet, ka makeups ir baigi individuāla lieta un galvenais, lai pašam patīk. Acīs krīt tikai acīmredzami neatbilstošs tonālā tonis un ūber melnas uzacis, iezīmētas ar acu zīmuli. Ā, vl pārāk bieza pūdera kārta, kas labi izskatās selfijos, padarot ādu perfekti gludu, bet reālā dzīvē izskatās pārāk nedabīgi :-/
24.10.2018 00:47 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kādreiz arī noskurinājos, ja manīju labi ataugušas saknes, bet tagad - ej un saproti vai tas speciāli vai netīšām.
Tu domā Ombre? :-D Man itkā bildēs patīk, bet dzīvē gadījies redzēt vairāk Tavu minēto variantu, kad nav īsti skaidrs.
Bet vispārïgi - nav lietas, kas tracinātu, bet drīzāk ir tāds - kāpēc? Piem., pieaudzētās vai pielīmētās skropstas, kuras ir tik milzīgas, ka plakstiņi ir pat mazliet nolaidušies.
23.10.2018 23:57 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es izskatā vairāk pamanu to, kas man patīk, nevis to, kas nepatīk. :) Taču pret visu veidu smakām gan es nevaru palikt vienaldzīga - vai tā ir netīrības, vai cigarešu, vai arī man netīkamu smaržu smaka... Nu, vēl varētu būt pārāk košs grims dienā - bet, ja tāds ir pusaudzei, tad mani nekaitina, jo pusaudzēm eksperimenti pieder pie lietas. Lūk, ja pieaugusi sieviete krāsojas pārlieku uzkrītoši ikdienai, tad gan krīt acīs.
23.10.2018 23:40 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Tie/ tās - kuri ir dīvāna sēdētāji, bet vienlaikus ir labi kritizētāji.
23.10.2018 23:15 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man ir vienalga kādi izskatās cilvēki garāmejot, bet, ja man ir tieši jāskatās sejā uzturot sarunu, tad man ir ļoti grūti nepievērst uzmanību ļoti tumšām vai pat melnām uzacīm, ja tās nāk komplektā ar krietni vien gaišākiem matiem. Tāpat manī rada "netīrības sajūtu" ļoooti nosauļojušies cilvēki ar pabiezāku grimma kārtu.
Kādreiz arī noskurinājos, ja manīju labi ataugušas saknes, bet tagad - ej un saproti vai tas speciāli vai netīšām. :D
Klasiskais komplekts - netīrība, nelaba smaka utml noteikti nav pieminēšanas vērti.
23.10.2018 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits