Nekad negribēšu bērnus

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
http://www.mammamuntetiem.lv/emuars/9380/bernu-arsts-valdmanis-pirmais-berns-jadzemde-20-gados/
Aizvēsturisks raksts, bet anyways...Piekrītat?
Katram individuāli, bet kad jūs 20 gados iedomājāties, ja tgd jums būtu jāklūst par māti, kādas bija emocijas?
Vnk interesē, jo savos 20 es bērnu (grūtniecību) redzētu kā nelaimi, tā ir mana fobija, vismaz pagaidām. Tas tā normāli un jūs tā arī jutāties? Sāk likties, vai ar mani viss labi:-| Unjā, arī mans draugs ļoti nevēlētos bērnu 25 gados. Viņš teica, ka ja sanāktu iekrist, viņa "dzīve apstātos" un viņš būtu nelaimīgs.
Pašreizējā nostāja: bērnus nekad negribešu.
12.10.2018 19:08 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Atradu. https://www.populationmatters.org/the-issue/environment/climate-change/
Parullē drusku uz leju pie Individual actions blakus ir grafiks ar to cik liela jēga ir no vegānisma(un citām dabu saudzējošām lietām) un cik liela ir vienkārši nedzemdējot bērnu.
Vispār lapu iesaku palasīt. Skumja nākotnei šai planētai draud, ja cilvēce nepārvarēs savu egoismu dzemdēt vēl un vēl.
19.10.2018 23:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Cilvēki, kuri negrib bērnus IR egoisti, jo argumentācija parastajai negribēšanai neietver "ko es varu dot", bet gan "ko man atņems". Egoista domāšana nav saistīta ar potenciālajiem ieguvumiem pie resursu ieguldīšanas, bet uzsvars tiek likts uz zaudējumiem. Māmiņas un Tētiņi sasniedz karjeras virsotnes ar visu ziedoto laiku un nerviem, kamēr EGOISTI tikai sasniedz karjeras virsotnes. Karjera noteikti nav interantāka par bērnu audzināšanu, jo KARJERA ir tavs bērns. Tādēļ, egoisti parasti ir karjeristi nesekmīgie. Kaut kāds blogervlogeris, ceļojumu (s)peciālist(elis), vadīt(ājelis) kaut kur, kaut kāda augstākā arī ("moš") ir, daudz viedok(lis) - 100 proči!
___
Normāli ir bērnus negribēt, normāli ir gribēt. Normāli ir strādāt ar bērniem (veidot karjeru), bet negribēt sev privāti, normāli ir otrādi; normāli ir radīt bērnu ap kauč' 60 (!), ja jau daba atļāva un piekriti. Sabiedrībai nepieciešams saprast, ka - normāli, intereansti (-āk), ierasti, vajadzīgi, futūristiski (udc) - ir kolektīvi un par to ir jārunā kolektīvi. Tas nozīmē, mans ir mans, bet kolektīvi - es piekrītu gan Tev, gan sev.
19.10.2018 23:05 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es loti labi saprotu taas sievietes,kuras negrib beernus,un kur nu veel 20gados,kad loti daudzas meitenes ir faktiski nenobriedusas sim loti speeciigajam solim!
Tas ir milziigs darbs ,audzinaat beernu.
Man patiik ,ka vairaak un vairaak manaa pusee dzemdee tiesi veelaak-peec 30 gadiem.Sievietes,kuras visu ir kaartiigi paardomaajusas,nav darijusas to spontaani-visaam ir un es arii gribu!:-D
19.10.2018 23:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Althea, atradīšu, parādīšu.
19.10.2018 23:01 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Vegāna ģimene ar 2 bērniem dabai ir kaitīgāka, kā pāris bez bērniem, kas ikdienā ēd gaļu un brauc katrs ar savu auto.

Tu zini, cik ūdens un zemes resursus patērē lopi? Vai tagad ir jaunas teorijas?
19.10.2018 22:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece, ak kungs, cik mīļa! M
paldies...loti sen un bija ar bezgala mīļa..paldies vinai par to skaisto laiku kopā. Vairs negibu mājā dzīvnieku...pārāk sāpgi zaudēt..
Nav tāda diena, kad es neiedomātos par viņu, jo tā bija tāda beznosacījumu mīlestība kādu nekad dzīvē nebiju izjutusi ne pret vienu citu dzīvu dvēseli.
vai ne...un tāda uzticība..
19.10.2018 22:51 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Harmony, nu jezin, sita salidzinat, kapt pa karjeras kapnem, staigat fjordos un ko tik ne, cik man forsi, bet jus slaukat kakainas pakalas, tapec mana karjera un viss cits ir nu tads piepildijums :-D Pec tava teksta jutu, ka es slaukot dupsi savam bernam un mazgajot netiro muti jutos daudz priecigaka ka tu savos fjordos, ja runa un centies to pasniegt tada maniere.
19.10.2018 22:50 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Peekaboo1, neapšaubāmi, jo es nepievienoju vēl vienu muti jau tā briestošajai problēmai, jo cilvēku jau ir par daudz un šodienas bērni, ļoti iespējams, piedzīvos badu, jo Zemes resursi nav bezgalīgi un vietas un pārtikas te nepietiks visiem tiem, kas turpina dzimt. Cilvēku skaits uz pasaules pieaug katru sekundi. Cik ilgi tā var turpināties, kā tev šķiet? Bezgalīgi? Ir pierādīts, ka vislabākais veids, kā saudzēt dabu ir neradot pēcnācējus. Vegāna ģimene ar 2 bērniem dabai ir kaitīgāka, kā pāris bez bērniem, kas ikdienā ēd gaļu un brauc katrs ar savu auto. Tā kā, jā, pasaule un sabiedrība, kas šo izprot, tiešām ir laimīga par šo manu lēmumu.
19.10.2018 22:47 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Rīdziniece, ak kungs, cik mīļa! (l) Mana kaķu dāma nodzīvoja 14 gadus un, ja vien vēzis nebūtu pieveicis, nebrīnītos, ja būtu nodzīvojusi vēl ilgāk. Nav tāda diena, kad es neiedomātos par viņu, jo tā bija tāda beznosacījumu mīlestība kādu nekad dzīvē nebiju izjutusi ne pret vienu citu dzīvu dvēseli.
19.10.2018 22:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un viņai mazai daudz pirku knupīšus zobini ātri sāka niezēt,sava personīgā friziere kur uz vinas mājām vedām,gulēja gultā uz spilvena zem segas, tāpēc ļoti bieži mazgāju veļu, lietus laikā princese ārā negribēja pāripeļķēmnsu uz rokām(l)
19.10.2018 22:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
mana princese vēl maza, mana kokerīte nodzīvoja 14 gadus..mīluu joprojām.
19.10.2018 22:38 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es esmu ļoti laimīga par šo lēmumu nevairoties.

Pasaule un sabiedrība arī ir laimīgi par šo tavu lēmumu :D
19.10.2018 22:37 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nezinu, es neskrienu pakaļ un neskatos, ko dara mans suns, kad aiziet uz virtuvi viens un nenāk atpakaļ jau 5 minūtes. Nedz arī uztraucos, kas notiek mājās, kad neesmu tur 8 stundas no vietas.
kaataavar, sasitusies, jo es negribu bērnus? Nu gan. Es esmu ļoti laimīga par šo lēmumu nevairoties.
19.10.2018 22:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jo nepieskatīts tas varētu sevi nejauši nogalināt
Tas pats ar suni. Man kad bija suns, kā trešais bērns tikai kas neizaaug
19.10.2018 22:24 |
 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
Harmony, baigā harmony, sasitusies nabadzīte kaut kur.
19.10.2018 22:24 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man nav nekas pret bērniem, es savus vienkārši kategoriski negribu un nesaprotu vēlmi pēc bērna. Jā, protams, viņi ir smieklīgi un mīļi, bet...
Vairums vecāku vispār laiku ar saviem bērniem nepavada, no pusotra gada vecuma nogrūž dārziņā no 7-7 un viņu būtībā uzaudzina sveši cilvēki, reizēm vēl ceļojumā aizbrauc bērnu atstājot auklei vai vecmāmiņai. Un bērnu tendence pārzināt, kur ko spiest telefonā, lai atrastu kur ir youtube vai spēlītes lieliski parāda tieši cik ļoti vecāki ar saviem bērniem kaut ko vispār dara mājās. Piesēdina pie datoriem un telefoniem, lai atsienas un liek mieru.
Neķersimies klāt pie suņu, kaķu salīdzināšanas ar bērniem. Es domāju te visiem ir skaidra atšķirība. Es labāk dzīvoju ar suņiem, kas guļ, kad nav izvesti pastaigā, nevis skrienu pakaļ bērnam, jo nepieskatīts tas varētu sevi nejauši nogalināt (t)
Ja es būtu lietojusi vārdus "kakas" un "dupsis", tas būtu bijis labāk?
19.10.2018 22:21 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Par šo jau es runāju - lūk, abortu pārsvarā uzskata par "aizgāju, aizmigu, pamodos, un viss cauri", ja nu kas, var veikt vēl. Bet, ja vienreiz tiek veikta ķirurģiska iejaukšanās, lai novērstu jebkādu (pirmreizēju vai atkārtotu) aborta risku, tad tas tiek uzskatīts par nesaudzējošu organismam... Godīgi sakot, man pats aborts kā fakts ir grūti pieņemams, tāpēc, ja es negribētu bērnus, es izvēlētos izslēgt bērnu ieņemšanas iespēju pavisam.

Kāpēc Tev šķiet, ka, ja negrib bērnus un izsargājas, tad OBLIGĀTI ielidos un būs jātaisa aborts? Tu runā kā veca tante, kas pazīst tikai 50 gadus vecas, supernedrošas kontracepcijas metodes. Mūsdienās, ja vien kontracepcija tiek lietota pareizi, saskaņā ar instrukciju, ielidot ir praktiski nereāli. Sievietes gadu desmitiem dzīvo dzimumdzīvi, mīlējas vairākas reizes nedēļā un kontracepcija nepieviļ. Viss pārējais ir reti izņēmumi. Tad jau pēc būtības veselos bērnus gribošajām nevajadzētu vairoties, jo teorētiski pastāv neliela varbūtība dzemdēt slimu bērnu.
19.10.2018 17:32 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Mischa, arī fakts. Savā paziņu lokā zinu sievietes, kuras savu īsto cilvēku satikušas tikai pēc 40 gadu vecuma. Cita sieviete apprecējās tikai pēc 50, jo beidzot sastapa cilvēku ar kuru patiešām vēlējās saistīt savu dzīvi. Manuprāt, tā domāšana, ka, ja pēc 30 neesi precēta, tad kaut kas ar tevi nav kārtībā vai ka jāņem pirmais kurš pagadās, lai tikai citi nedomā, ka esi dīvaina vecmeita, būtu jāatstāj dziļā pagātnē.
19.10.2018 16:41 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Varbūt sieviete līdz tiem 30 gadiem nemaz nav satikusi vīrieti ar kuru vēlētos veidot ģimeni?! Neviens cosmo par to neaizdomājās? :-D Ne jau visas ņem par vīru pirmo pretimnācēju vai arī taisa bērnu ar pirmo piegulētāju :-P
19.10.2018 16:34 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Es vairàk uzskatu, ka ja pèc 30 nav vel precejusies un bernu nav, tad gan jau putni galvà un ipasi neviens negrib precet un gimeni veidot, jo.. putni galvà

Līdzīgus apgalvojumus šim esmu lasījusi tik bieži, ka nu jau, katru reizi kā tādu izlasu, pie sevis smaidu par to, cik cilvēki tomēr ir stereotipiski. Protams, protams, ja sieviete pēc 30 nav precējusies un arī bērnu tad, tad pie vainas vainīga pati sieviete, kurai putni galvā, tāpēc neviens nabaga vīrietis negrib tādu muļķi precēt. Bet tāda opcija, ka sieviete, kurai pēc 30 nav ne vīra, ne bērnu, pati izdarījusi tādu izvēli, jo, piemēram, ir izvēlējusies veltīt dzīvi tikai sev, savai karjerai, hobijiem utt., jau nepastāv, vai ne!?
19.10.2018 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits