Nekad negribēšu bērnus

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
http://www.mammamuntetiem.lv/emuars/9380/bernu-arsts-valdmanis-pirmais-berns-jadzemde-20-gados/
Aizvēsturisks raksts, bet anyways...Piekrītat?
Katram individuāli, bet kad jūs 20 gados iedomājāties, ja tgd jums būtu jāklūst par māti, kādas bija emocijas?
Vnk interesē, jo savos 20 es bērnu (grūtniecību) redzētu kā nelaimi, tā ir mana fobija, vismaz pagaidām. Tas tā normāli un jūs tā arī jutāties? Sāk likties, vai ar mani viss labi:-| Unjā, arī mans draugs ļoti nevēlētos bērnu 25 gados. Viņš teica, ka ja sanāktu iekrist, viņa "dzīve apstātos" un viņš būtu nelaimīgs.
Pašreizējā nostāja: bērnus nekad negribešu.
12.10.2018 19:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un dzīve mēdz ļaunus jokus izspēlēt var gadīties nelaime un mazgāsi sūdainu pakaļu vīram, omītei,vai draudzenei...jeb ar ātri tiksi vaļā? Bērni ātri aug, nav visu mūžu dibentiņus viņiem jāmazgā
19.10.2018 16:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nezinu, ko jūs te ņematies - jebkuram cilvēkam ir tiesības kaut ko gribēt un kaut ko negribēt.
tieši tā..!
Bet par tēmu ļoti labi ja ir kas nevēlas dzemdēt! Kā Vonnegūts teica pasaulē ir apala, slapja un pārapdzīvota! Un tiešām nav visiem sevi jaatrazo..par ko cēlpiens vispār?
13.10.2018 17:1
mans viedoklis:-)
taču ja daža suņu tante sās šādi izteikties, lai cik mīlu suņus bet..
citam klausīties bērna kliegšanā un sūdainu pakaļu mazgāt.
Man vēlme pēc bērna šķiet dīvaina. Reāli nesaprotu, kas no tā visa ir tāds, ko gribās.
tad nu izteicos par suņu baru un kucēnu čurām un kakām
19.10.2018 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, ko jūs te ņematies - jebkuram cilvēkam ir tiesības kaut ko gribēt un kaut ko negribēt. :-D
Bet ja atgriežamies pie jautājuma par bērnu 20 gados, tad arī man bija tāda fobija. Bet tā pāriet ar gadiem, kad cilvēks nostabilizējas dzīvē. Optimālais vecums būtu 27-28 gadi, manuprāt.
19.10.2018 15:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja dzīvoklī ikdienā ir daudz suņu manuprāt drausmas, uun bonusā ik pa laikam pārdošanai rodīti kucēni.Kucēnu bariņš kakā, čurā turpat dzīvoklī kamēr šos drīkst pārdot..murgs.
19.10.2018 15:26 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nu jā, pāris jauku momentu, kur bērns izrāda pieķeršanos, pirmo reizi pasmaida, sāk staigāt u.t.t., bet vai lielākas emocijas nav staigājot pa Norvēģijas fjordiem un baudot dabas varenību?

Te ir jāpiekrīt.
Vislabākās emocijas ir staigāt pa fjordiem kopā ar ģimeni un bērniem, un baudīt dabu. Vispār ceļot kopā ar bērniem ir forši. Ne jau ar zīdaini, bet no 5-6 gadiem ir ok
Patīkami sagādāt prieku bērniem un parādīt viņiem pasauli.
19.10.2018 15:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, pāris jauku momentu, kur bērns izrāda pieķeršanos, pirmo reizi pasmaida, sāk staigāt u.t.t., bet vai lielākas emocijas nav staigājot pa Norvēģijas fjordiem un baudot dabas varenību?

Vairāk nekā dīvains salīdzinājums, manuprāt.
Un pa tiem fjordiem var staigāt arī kopā ar bērnu un papildus priecāties arī par to, ka redzi sava bērna sajūsmu.
--
Ja vien tie suņu saimnieki vāktu tos sūdus. Lielākā daļa noteikti ne. Nepietiek, ka zālē vai mežā, bet arī no trotuāra.
19.10.2018 15:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pēc kuriem*
19.10.2018 14:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Vienam Pasauli redzēt, kāpt pa karjerās kāpnēm, nodotis hobijiem, citam klausīties bērna kliegšanā un sūdainu pakaļu mazgāt.

Un vēl kādam pilns dzīvoklis ar spalvainiem kvekšiem, pēc sūdi katru dienu jāvāc ar maisiņiem pa ielām :)
19.10.2018 14:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Katram savs dzīves piepildījums. Vienam Pasauli redzēt, kāpt pa karjerās kāpnēm, nodotis hobijiem, citam klausīties bērna kliegšanā un sūdainu pakaļu mazgāt.
Man vēlme pēc bērna šķiet dīvaina. Reāli nesaprotu, kas no tā visa ir tāds, ko gribās.
bet citam vēlme pēc suņu bara dzīvoklī liekas dīvaina.Katram savs.
19.10.2018 14:42 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.10.2018
Harmony, var just, ka neesi bērnu mīle :D man, personīgi, dabas skati nekad nav sagādājuši milzīgas emocijas, man tās sagādā tikai cilvēki. smuki dabasskati, meži, jūras, utt - ir smuki, bet tā, ka es tur dikti priecātos, nē. bet, kad mans bērns mani samīļo, saka, ka mamma mīļa un mēs kopā smejamies par saviem jokiem - tas man sagādā emocijas, stipras. ik pa brīdim mani pāršalc mīlestības vilnis, jo mans mazais kunkulis sāk palikt par patstāvīgu cilvēciņu, patīk, ka viņa saka "es pati" un man patīk viņu pamācīt vai palīdzēt, ja kas nesanāk kā iecerēts. to nevar salīdzināt ne ar vienu ceļojumu vai dabasskatu. varbūt kādam tava mīlestība pret takšiem liekas dīvaina, bet nu ieteiktu tev varbūt padomāt pirms teikt savu viedokli par "sūdainas pakaļas mazgāšanu". tas neliecina neko labu par tevi pašu, ja tu uzskati, ka tu vari kādu nolikt par to, ka viņam patīk rūpēties par savu bērnu nevis, redz, fjordi, vai hobija realizēšana.
19.10.2018 14:31 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Katram savs dzīves piepildījums. Vienam Pasauli redzēt, kāpt pa karjerās kāpnēm, nodotis hobijiem, citam klausīties bērna kliegšanā un sūdainu pakaļu mazgāt.
Man vēlme pēc bērna šķiet dīvaina. Reāli nesaprotu, kas no tā visa ir tāds, ko gribās. Nu jā, pāris jauku momentu, kur bērns izrāda pieķeršanos, pirmo reizi pasmaida, sāk staigāt u.t.t., bet vai lielākas emocijas nav staigājot pa Norvēģijas fjordiem un baudot dabas varenību?
19.10.2018 14:20 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nenoliedzami ka bērnu negribētāji ir un būs, lai gan es nevienu personīgi nepazīstu. Ir tā ka nav bērni , bet vairāk tāpēc ka nav sanācis.
Man rados ir daudzbērnu ģimene kur visiem 9 brāļiem un māsām ir pa 2-3 bērni un viņu bērniem jau ir bērni. Šobrīd šķiet neiedomājami, ka kāds
no viņiem būtu teicis, ka nekad neplāno bērnus. Tas laikam no tā visur apkār ir tik daudz jaunas atvases un visi to uztver kā pašsaprotamu.
Man bērni ir ļoti svarīgi un es nedzīvotu kopā ar sievieti kura negribētu bērnus, vai gribētu tālā nākotnē. Un ceru sagaidīt arī mazbērnus.
Var jau būt ka tas skaitās vecmodīgu un nemoderni, bet manuprāt tas ir labākais dzīves piepildījums.
19.10.2018 12:46 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Daži cilvēki joprojām nespēj aptvert, ka Zeme ir apaļa. Citiem šķiet pilnīgi neiedomājami, ka sieviete var negribēt bērnus. Jā, pasaule ir pilna ar šokējošiem faktiem, kas ir patiesi neatkarīgi no kāda psiholoģiskas nespējas ar tiem sadzīvot.
19.10.2018 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu tie man zināmie gadījuni nav dīvaini, vnk viņas pārāk ilgi vienā valstī neuzturas.:-D
Cilvēki jau ir dažādi, ir tādin, kas ilgstošas attiecības tajā vecumā vairs īpaši negrib.
19.10.2018 11:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man drīzāk nesaprast tās vēlās dzemdētājas 40+. Liekas vienkārši super stulbi tādā vecumā attapties, ka tomēr gribētu kādu pēcnācēju, tas drīzāk liecina par nenobriedušu personību kā tādu, nevis dzīves gudru sievieti :D
Principā visas ir attiecībās ar partberi dažas ir ilgstošš attiecības un abas puses šajās attiecībās nevēlas bērnus.

Tikai dažas ilgstošās attiecībās :D
40 50 gadīgās kuras nespēj izveidot ilgstošas attiecības...tādā vecuma, ari parasti ir stipri dīvainas.
19.10.2018 11:53 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Man vienā darba vietā bija kolēģe, kura tajā laikā arī bija vecumā ap 40 - neprecējusies, bez bērniem. Kolēģi vīrieši man tikai teica - nepaliec tāda kā viņa. Likās, ka viņi cenšas mani biedēt ar šo vecmeitas tēlu. :-D
Es pati šobrīd esmu attiecībās ar vīrieti kuram jau ir bērns no citas, līdz ar to mana vēlme negribēt bērnu pieaug no šī fakta.
19.10.2018 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Manas vecvecmamas māsa, respektīvi te runājam par 20.g sākums, viņa bija ļoooti laba un talantīga šuvēja, viņai bērnu nebija, jo savus viņa negribēja, jobtie traucētu viņas kaislībai šūšanai, viņai bija savs ateljē St.Pēterbugā, viņa bija precējusies, un neviens no viņiem negribēja bērnus.:-D
Manā ģimenē vispār tas nab retums , ka nav bērnu vai ja ir, tad parasti salīdzinoši vēlā vecumā tā ap 40 vai pēc.
19.10.2018 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jēga, pazīstu pāris tādus piemēris, kur tuvu vai pāri 40 gadu slieksnim un bērnus nav gribējušas un NENOŽĒLO ,man arī radu starpā ir pāris tādi piemēri, kur bērnu nav bijis, jo venkārši negrib, jo viņām dzīvē ir citas prioritātes un interesnatākas lietas ko darīt. Principā visas ir attiecībās ar partberi dažas ir ilgstošš attiecības un abas puses šajās attiecībās nevēlas bērnus. Vnk dzīvē ir interesantākas lietas, pasaule tā jau ir pāapdzīvota. Jā, ne vienai no viņām nav tā ka bērnus ienīst,vnk savus negribēja, divas pat strādā par skolotājām, bet savus nemaz negrib.
19.10.2018 11:15 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un es priecātos tādu satikt, parunāt un saprast vai manas divdesmitgadnieces vērtību skalas fantāzijas par labāko dzīves scenāriju - dzīvi bez bērniem un pastāvīga vīrieša bija tuvas viņas šodienas realitātei.

Nē, nē, tad kad ir tuvu 40 un nav ne bērnu, ne patstāvīga vīrieša, tad "trends" (nekad negribēšu bērnus, bārni riebjas, vīrietis vispār nav vajadzīgs) pārtop par - Nav normālu vīriešu, visi normālie vīrieši ir izmiruši utt, tad gan realitāte sit stiprāk, nekā Maika Taisona dūre, oi nē, es gribēju teikt, siena sit stiprāk, pret kuru atduras jebkura, bet tad jau ir par vēlu un sāk laizt ar "krāniņa karuseli", lai sevi pārliecinātu - i still got it :-D
19.10.2018 11:11 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Man šī ņemšanās un pēršanās par "nekad negribēšu bērnus" liekas tāda modē ienācis veids, kā izteikt savu vēl nenobriedušo, bet jau izteikti 'neatkarīgo' individualitāti. Un, jo jaunāka meitene to saka, jo mīļāk tas šķiet.
Tādus tekstus, kā "nekad nebūs bērnu / riebjas, negribu bērnus" es uztvertu nopietni tikai no sievietes, kurai ir krietni (ne knapi) virs 30. Varētu teikt, ka tuvāk 40. Un es priecātos tādu satikt, parunāt un saprast vai manas divdesmitgadnieces vērtību skalas fantāzijas par labāko dzīves scenāriju - dzīvi bez bērniem un pastāvīga vīrieša bija tuvas viņas šodienas realitātei. :-D Ja vien šīs sievietes kaut kur būtu.
:-)
19.10.2018 10:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!