Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekad negribēšu bērnus

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
http://www.mammamuntetiem.lv/emuars/9380/bernu-arsts-valdmanis-pirmais-berns-jadzemde-20-gados/
Aizvēsturisks raksts, bet anyways...Piekrītat?
Katram individuāli, bet kad jūs 20 gados iedomājāties, ja tgd jums būtu jāklūst par māti, kādas bija emocijas?
Vnk interesē, jo savos 20 es bērnu (grūtniecību) redzētu kā nelaimi, tā ir mana fobija, vismaz pagaidām. Tas tā normāli un jūs tā arī jutāties? Sāk likties, vai ar mani viss labi:-| Unjā, arī mans draugs ļoti nevēlētos bērnu 25 gados. Viņš teica, ka ja sanāktu iekrist, viņa "dzīve apstātos" un viņš būtu nelaimīgs.
Pašreizējā nostāja: bērnus nekad negribešu.
12.10.2018 19:08 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Statistika Latvijā (un arī citur Eiropā) rāda, ka sievietēm ar augstāko izglītību pirmais bērns piedzimst 29-33 gados. Protams, ka no fizioloģijas viedokļa ir "jo agrāk, jo labāk". Bet mēs neesam dzīvnieki un pastāv citi apstākļi, ne tikai fizioloģija. Kurš to bērnu uzturēs, ja mātei 19 gadi? Vecāki? 19 gadīgs bērna tēvs? Vai, kā ārsta kungs izteicās "tēviņš, kas var atļauties būt vecāks". Laikam, pašam gribētos pamieloties ar svaigu gaļiņu. Risks Dauna sindromam un citām ģenētiskām novirzēm reāli pieaug pēc 35 gadiem.
Man šķiet, ka labākais laiks ir tad, kad abi vecāki jūtas tam gatavi.
12.10.2018 19:32 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Ja es 20 gados būtu kļuvusi par māti, tas bērns 100% nonāktu bērnunamā. 20 gados prātā man bija dažādas muļķības, absolūti nesavienojamas ar bērna audzināšanu. Tajā vecumā bērni bija pats pēdējais, par ko es domāju.
Uzskatu, ka 20 gados vajadzētu fokusēties uz studijām, izglītības iegūšanu un darbu, nevis ģimenes veidošanu. Bērnus radīt vajadzētu tad, kad esi nostājies uz savām kājām šajā dzīvē, nevis kaut kādā konkrētā vecumā.
12.10.2018 19:19 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Es būtu laimīga,ja man būtu bērns kaut vai 20 gados!(l) Priekš manis tas pat ir īstais laiks.
12.10.2018 19:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits