Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fotoepilators

 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Sveikas,
Jau kādu laiku meklēju sev piemērotāko veidu, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma. Mēģināts ir daudz kas, skūšanās, epilācija, šobrīd vaksēšana..
Tomēr jau kādu laiku skatos uz fotoepilāciju. Salonā nevēlos to veikt, jo izmaksas lielas, taču mani piesaistīja nopērkamie fotoepilatori, ar kuriem mājās varētu pati veikt šo procedūru.
Tad nu skatos Philips Lumea Prestige, bet ir vēl daudz variantu.
Varbūt Jums ir kāda atsauksme, ieteikums, pieredzes stāsts par fotoepilāciju mājās? Un varbūt viedoklis par šo konkrēto ierīci vai kādu citu konkrētu fotoepilatoru..
17.04.2018 15:26 |
 
Reitings 49
Reģ: 11.03.2021
Man liekas, ka esmu izmēģinājusi visu: skūšanu, vaksāciju (t.sk., cukura), visdažādākos depilācijas krēmus, epilāciju, fotoepilāciju un, visbeidzot, lāzerepilāciju. Ņemot vērā, ka matiņi man ir tumši, taču āda gaiša, katras metodes + un - varēju konstatēt salīdzinoši ātri. Jā, fotoepilators pirmajā brīdī, šķiet, tiek galā, taču matiņu daudzums pēc fotoepilācijas ''sesijas'' samazinājās (salīdzinot ar aparāta cenu) minimāli, kā arī bikini, padušu un kāju fotoepilācija aizņem daudz laika. No ieaugušiem matiņiem izbēgt arī tik ātri neizdevās, jo pirms procedūras zona jānoskuj. Protams, dzīvē jāpamēģina viss, taču, aizceļojot pagātnē, noteikti sevi atrunātu no fotoepilātora pirkuma (Braun Silk Expert Pro).
Līdz šim esmu bijusi uz 3 lāzerepilācijas procedūrām un padusēs matiņu vairs nav, bikini tik gludi neiet, taču kādas divas trešdaļas matiņu vairs neataug.
08.02.2023 14:26 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.02.2023
Man ir fotoepilators Mlay kuru pirku te
https://aliexpress.com
Ar visu to, ka man ir diezgan jutīga āda, bet līdz šim viss ir kārtībā.
08.02.2023 12:40 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.12.2022
Man ir fotoepilators Mlay kuru pirku te https://aliexpress.com Ar visu to, ka man ir diezgan jutīga āda, bet līdz šim viss ir kārtībā.
05.12.2022 07:30 |
 
Reitings 3
Reģ: 30.11.2020
Man ir fotoepilators Braun kuru pirku te https://aliexpress.com Ar visu to, ka man ir diezgan jutīga āda, bet līdz šim viss ir kārtībā.
30.11.2020 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Runajot par ieriices kalposanas ilgumu pirmaa man kalpoja 5 gadus, tad saaka pamatigi cakareeties (bija ilgi jaspiez poga lidz naca impuls, vai ari jagaida, jatdzese ierice, vai ari jaizsledz un tad atkal jamegina, nezinu vai tas noziimeja, ka tie impulsi jau ir beigusies vai kaa, bet isteniba vinjs taa jau bisku cakareejaas arii pec kada gada- varbut brakis?!). Tagadejaa ierice, ari no Philips jau otro gadu neko nav cakakreejusies. Mammai bija Remington firmas un vinjai kalpoja vairak ka tris gadus loti labi, nezinu, vai tagad ir beigts vai kas, bet vairs nelieto.
09.10.2018 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Fifty, es saakumaa ari domaju, ka taa ir taa problema, jo arii taa biju sapratusi, tapeec, ka ejot uz proceduuram salonos vajag noskuuties un nedrikst vakset vai epilet. Es meginaju arii skuuties pirms fotoepilaacijs, un tas dazas reizes nozeeloju, jo tiesi tad tam fotoproceduram vispar jegas nekaadas nebija, pietam atauga nevis matini bet gan asi rugaaji jau pec paris dienam. Tad kaut kur lasiiju (iespejams pat instrukcija vai blogaa tiesam neatceros), ka praktiski, tas ir vienalga kaa tiek no tiem matiniem pirms fotoproceduras valaa.
09.10.2018 21:32 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
kalivtabriba, nesāpīga. Just, protams, var bet nu PILNĪGI nekādas sāpes.;-)
BumbleBee, man ir tieši tas pats. Nu paziņa teica, ka 3 gadus toč pavilks, bet nu pati tiešām nemāku teikt, turklāt tas jau atkarīgs no tā cik vietās matiņus gribi likvidēt.
09.10.2018 20:22 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
CF, diezgan svarīgs noteikums ir skūt nevis epilēt, citādi tu izrauj ar visām saknēm un kādu rezultātu tad gaidi? Likvidējas tikai mazākā daļa, kas vēl ārā nebija izlīduši.
09.10.2018 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Es saakumaa noepileeju un tad apstradaju. Diivaini bet man paduseem galigi neker, neredzu praktiski nekadas izmainas (es neesmu gaiso matinu tips), ja nu vienigi varbut aug bisku lenak. Saakumaa apstradaju kaa instrukcijaa teikts katras 2 nedeelas, pec tam bija soliits, ka pec 6 apstradasanas reizem ar divu nedelu intervalu, intervaals palielinaasies uz 6 nedeelam. Diemzel taa man nebija, tadel turpinaju lazeroties ik divas nedelas. Peedeejos menesus kaut kaa apnika un praktiski tikai epileejos, jo prieks manis tas viss ir parak laikietilpigi.
Bikini man daleeji panema,efekts paradijas pec kadam 3-4 reizem laikam, bet interesanti, ka nebija vienmerigi. Respektivi vietam attauga daudy atrak un blivak, citur pavisam reti un lenak. Un es jau taa centos apstradat visu kartigi un akurati.
Kajam man efekts ir, bet paradijas ari velak daudz. Nezinu cik kopumaa laika aiziet kajam, padusem un bikini, jo neesmu uznemusi. Bet kajam ar visu epilesanu un apstradi kada stunda stabili ir.
09.10.2018 17:49 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Jau kādu laiku arī skatos uz Philips Lumea Prestige, bet mani uztrauc tas, cik ilgam laikam pietiek tie 250 000 zibšņi. Vai kāda ir atradusi informāciju, vai lampu iespējams nomainīt?
09.10.2018 17:45 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Arī plānoju iegādāties to ierīci. Cik ilgs laiks paiet, lai apstrādātu visu ķermeni, tas ir kājas, bikini un paduses? Tā vien liekas, ka trešdaļa dienas aizies uz sevi :-D
09.10.2018 16:33 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Cik sāpīga tā padarīšana?
07.10.2018 23:47 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
EsterePaula, pēc trīs lietošanas reizēm jau varēja pamanīt, ka matiņi ataug vai nu lēnāk, vai retāki, nezin, bet forši, ka nākamajā dienā nebija tik durstīga sajūta. Tomēr laikam jāatzīstas, ka esmu noslinkojusi ilgu laiku, par ko pašai škrobe. Tas ir ilgs process un kaut kā man grūti ar to, bet ļoti ceru tuvākajā laikā atsākt un tā patiešām to darīt. Bet iesaku nu tiešām, jo jūtamas izmaiņas bija tiešām diezgan drīz.;-) Un, ja vēl neslinkotu tā kā es, tad vispār būtu labs rezultāts!
07.10.2018 22:15 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.11.2017
Paceļu! Varbūt fifty ir atsauksmes, vai citai meitenei ir jaunas atsauksmes :-)
07.10.2018 21:54 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.12.2017
https://www.euronics.lv/t/91972/skaistums-veseliba-un-sports/fotoepilators-lumea-advanced-philips/sc1995-00
šis ir labs, jāpagaida atlaidi un tad var pa pus cenu dabūt ;)
18.04.2018 10:40 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.12.2017
Man ir remington!
Iepriekš meiģināju ar Philips Lumea un bija daaaudz labāk, gan efektivitāte, gan sāpīgums.
Ar remongton diezgan sāpīga man tā padarīšana sanāk un ja liek mazāku zibšņa stiprumu tad nav efekts. Pati esmu supertumša un spalvaina.
Vispār, ja plāno pirkt tad ņem labāk Philips Lumea un atceries, ka vajadzēs lielu disciplīnu un ieplānot lāzerēšanos kā vizīti pie sevis. Pati sākumā domāju, kad nopirkšu tad jau nu točna lietošu, bet ar laiku sāk slinkot un ļoti apnīk lāzerēties visu laiku..
Rokas novaksēju un tikai nākamajā dienā apstrādāju ar lāzeri, jo citādi nevar. ;)
18.04.2018 10:39 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Pacelšu tēmu
18.04.2018 09:51 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.04.2018
Ko darīt ja ir gaiši matiņi gandrīz neredzami? :( Ļoti vēlos iegādāties, bet nezinu ko darīt.
17.04.2018 18:48 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Azalea, šis konkrētais Philips Lumea apmēram 550 eur. Amazon var dabūt lētāk, bet ar visu muitu u.c. lietām tas pats vien iznāk.
Tomēr ieguldījums, tāpēc, ja nu izlemtu tomēr pirkt, gribētos, lai tas ir izsvērts lēmums. Bet šā vai tā ir lētāk nekā šī pati procedūra salonos (vai kā to vietu sauc.. )
Ir jau arī citi, taču par tiem nav sanācis atrast īpaši daudz atsauksmju, tieši Philips ir tas, kas visvairāk parādās, kad meklēju ieteikumus, kuru no visām ierīcēm tad labāk iegādāties.
Konkrēti man fotoepilators der tikai padusēm un bikini maliņām. Citur neiedarbojas, jo matiņi ir par gaišu.

Domāju arī par šo.. Padušu un bikini matiņus domāju, ka ņemtu ļoti labi, jo tieši tie tumšie ir tie, kurus fotoepilators vislabāk ņem, vismaz kā lasīju, taču citur man matiņi nav īpaši tumši, piemēram, rokām pat šo precedūru nemaz netaisītu, jo matiņi ir gaiši un netraucē.. Uz kājām ir līdzīgi. Tad nu domāju vai 500 eur ieguldījums bikini zonai un padusēm būtu tā vērts, ja nu tomēr aparāts tās kājas neņem
17.04.2018 18:33 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Esmu pie tāda tikusi, bet izmēģinājusi vēl ne. :-D Kad izmēģināšu, varēšu pastāstīt, vienīgi tad jāgaida kādus 2-3 mēnešus, ja ne ilgāk, tas tā individuāli katrai. (l)
17.04.2018 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!