Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs pie ārējā izskata

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Ko jums nozīmē darbs pie sava ārējā izskata?
Iedomājos, ka katram tas nozīmē ko citu, tāpēc būtu interesanti zināt, ko katra dara, lai izskatītos un justos pēc iespējas skaistāka.
Cik ilgu laiku dienā veltāt šiem darbiņiem?
:-)
25.09.2018 16:29 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Oh wow! Es nezināju, ka cosmo etiķete neļauj lietot n-tos krēmus + dekoratīvo kosmētiku un staigāt kedās, pelēkā džempērī un džinsās
Nu, jā, sarkanā lūpu krāsa ir piemērota tikai pie košas un sievišķīgas kleitas un augstpapēžu kurpēm. WTF?
26.09.2018 19:16 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Oh wow! Es nezināju, ka cosmo etiķete neļauj lietot n-tos krēmus + dekoratīvo kosmētiku un staigāt kedās, pelēkā džempērī un džinsās :-D
Nu, jā, sarkanā lūpu krāsa ir piemērota tikai pie košas un sievišķīgas kleitas un augstpapēžu kurpēm. WTF?
26.09.2018 18:25 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Šeit ar sportisko stilu noteikti domātas meitenes, kas velk džinsus, botas, kaut kādu tirgus jaciņu un staigā ar 5cm melnām ataugušām balināto matu saknēm, toties ir pieaudzētie nadziņi un garas skropstas. :-D
26.09.2018 17:34 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Kaut arī reti, bet ir arī sportiski stili, kas tiešām ir sportiski stili, bet ne bezstili. Ja pādomāts sportisks stils, tad jau normāli, ka kopta sieviete arī savādāk, bet nu spilgti sarkani nagi vai bārbijas skropstas neies pie neviena sportiskā apģērba klāt. Vairumā gadījumu gan t.s. sportiskā stila piekritējas izskatās pēc ,,kas pirmais no skapja izkrita, to uzvilku''

Par šo es brīnos, ņemot vērā, ka mūsdienās tieši jaunas meitenes, kuras taisa skropstas un nagus, bieži izvēlas sportisko stilu un sportiskais stils nudien nav "kas pirmais pagadījās, to uzvilku" - tas ir nevīžas stils.
https://pin.it/z5b4u3ibnt24rs
https://pin.it/g65awpnojot2qj
https://pin.it/f7er5teln3hwm5
https://pin.it/5omzogbot3q3qe
26.09.2018 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Treniņi- vidēji 1h dienā, katru darba dienu, brīvdienās mēdz būt arī 2h un vairāk daudz maz pareizs uzturs, bet , jā, cukurotas lietas....darbā, kad visu laiku deguna priekšā stāv kaut kas garšīgs, ir grūti.:-D
Lietoju atbilatošu ķermeņa kopjošo kosmētiku, es ķermeņa krēmam, standarta daudzuma, izeju cauri nedēļas laikā.:-D
Sejas maskas pirncipā lieku katru dienu mitrinošās, divreiz nedēļa steamoju seju un lieku dziļi attīrošās maskas vai/un peel off sejas maskas
Darba nedēļas beigā, kas parasti ir 5dienās, man ir tāds relax vakars , ja ir silts , tad āra kubulā, ja ir aukats tad vannā, tādā riktīgi karstā, sēžu un čiloju ar sejas masku , tik labi palīdz no visa atslēgties.:-D
26.09.2018 16:43 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man mans ārējais izskats ir ļoti svarīgs, veselīgs uzturs, fiziskās aktivitātes, pilnvērtīgs miegs, kopjošā kosmētika palīdz izskatīties labi arī bez dekoratīvās kosmētikas, āda man ir perfekta, ķermenis izskatās labi. Matus uzticu tikai profesionāļiem, nagus gan pati kopju, kosmētiku katru rītu lieku salīdzinoši maz- nevis lai nomaskētu kaut ko, bet lai vienkārši kopskats būtu koptāks, kādas 20 minūtes man tas varbūt paņem katru rītu. Pie drēbēm arī ļoti piedomāju, bet es nezinu, cik man viss paņem laiku, nepievēršu uzmanību, vienkārši ko vajag, to vajag :D
26.09.2018 11:43 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Higiēnas procedūras neskaitot - sportoju, jo bez tā ķermenis izskatās neveselīgs. Katru dienu ik pa mirklim atrunāju sevi no cukuru saturošu produktu lietošanas. Jā, tas prasa daudz darba un biežāk ciešu fiasko, kā izdošanos :D Tīri pats sports - aptuveni 6h nedēļā.
Bez makeup man nav problēmu parādīties sabiedrībā, tāpat jūtos skaista, jo sejas ādu kopju katru dienu, ne kampaņveidīgi. Krāsojos pāris reizes nedēļā, pieņemot, ka tās būtu 3, kopā sanāk vrbt 45 min. Bet, kas mani skumdina, ka nejūtos glīta, ja nav atspalvotas kājas u.t.t. Tas tracina, jo vaksācija gan sāp, gan prasa laiku, un pārsvarā daru to pati. Procedūras veicu komplektā ar vīnu, filmu vai seriālu skatīšanos, ilgums ap 3h mēnesī. Gribētu justies skaista arī ar visiem saviem matiem, bet nu - nesanāk diemžēl.
26.09.2018 11:14 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Esmu piemers tam, cik daudz spej izmainit fiziskas aktivitates un veseligs uzturs. Sobrid izsaktos daudz labak un 'svaigak' ka savos pusaudzu gados - kadreiz biju 20kg smagaka, vienmer nogurusi, piedzivoju energijas trukumu, apatiju, slepos aiz kosmetikas kalniem, nesekoju lidzi tam, ko lieku mute utt. Sobrid regulari eju uz sporta zali, censos est veseligi, bet atlauju ari kadu vina glazi un restorana apmeklejumu. Vispar pieturos pie vienkarsas esanas un neapstradatiem produktiem.
Vakaros vienmer nonemu kosmetiku, notiru seju, izvelos kadu kopjosu kremu vai serumu, regulari izmeginu kadu masku vai aizeju lidz skaistumkopsanas salonam. Mati man ir dabigi un spidigi, tapec ipasas rupes neprasa, bet uz rudeni parasti palietoju vitaminus. Dazreiz grekoju ar miegu un parstradasanos, bet censos laboties.
Visvairak man patik apgerbs, patik iepirkties, kombinet, iedvesmoties utt.
No ritiem ari parasti celos stundu atrak, lai ieietu dusa, sakoptos, uzkrasotos (bet minimali, jo visa si rezultata ada ir palikusi daudz dzivigaka un smaga kosmetika nav vajadziga) un vienkarsi atmostos.
26.09.2018 11:00 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Man ir svarīgi, bet nepārspīlēju, dārgus salonus arī neapmeklēju.
Man patīk labi izskatīties, pirmkārt man ir svarīgs mans ķermenis, cik labā formā esmu, cik veselīga esmu, tas noteikti ir Nr.1 , nepieļauju sevi noēsties un kļūt ļumīga un bezformīga.
Patīk skaisti, kopti mati, nav īsti saprotams tas ka sievietes mēdz nobalināt matus līdz peļu astēm, labāk pieturos pie dabiska matu toņa, bet biezākiem un gariem matiem, tātad ar speķainiem, nekoptiem matiem es neeju uz darbu vai pat uz lielveikalu.
Apģērbs, nav svarīgi dārgi zīmoli, svarīgi lai izskatās labi uz auguma, lai ir atbilstoši situācijai, ar augstiem papēžiem neiešu uz pikniku un ziemā ar ādenīti arī nē, bet uz darbu neiešu ar bītleni un džinsenēm bet atbilstoši etiķetei, vai casual, vai tā lai izskatītos solīdi, tas man ir būtiski un to ievēroju.
Kosmētiku lietoju, bet nepārspīlēju.
26.09.2018 09:44 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ja sieviete ir brīvā, sportiskā stila piekritēja, tad sevi kopt ir dīvaini?

Kaut arī reti, bet ir arī sportiski stili, kas tiešām ir sportiski stili, bet ne bezstili. Ja pādomāts sportisks stils, tad jau normāli, ka kopta sieviete arī savādāk, bet nu spilgti sarkani nagi vai bārbijas skropstas neies pie neviena sportiskā apģērba klāt. Vairumā gadījumu gan t.s. sportiskā stila piekritējas izskatās pēc ,,kas pirmais no skapja izkrita, to uzvilku''
26.09.2018 08:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu tās, kurām mājās ir kopjošās kosmētikas tonnas, kas ari tiek lietotas, bet parastais ikdienas apģērbs ir kedas, džinsi (labi vēl, ja augumam piemēroti) un kaut kāda pelēka jaka, džemperis.

Es nesaprotu, kas tur ko brīnīties. Ja sieviete ir brīvā, sportiskā stila piekritēja, tad sevi kopt ir dīvaini?
26.09.2018 08:07 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Es arī to nesauktu par darbu. Ir lietas, kuras uzskatu par pašsaprotamām, piemēram, daudz ūdens ikdienā, labs uzturs, miegs, regulārs sports, tīrs un izgludināts apģērbs, sakopti un regulāri apgriezti mati un sakopti nagi. Papildus uzņemu vitamīnus, eju uz sejas tīrīšanu un masāžām. No mājas nekad neizietu ar netīriem matiem vai saņurcītām drēbēm.
25.09.2018 23:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ak ja, neesmu alternativa stila cienitaja. Papezi ir mana ikdiena. Ari pie skinny jeans un sieviesu krekla vilksu augstpapezu laivinas.
Ikdiena stils ir no fresh lidz klasiskam. Brivdienas , ejot izklaideties, it ipasi ar virieti, drosmigas mini kleitinas ir ierasta lieta. :-D
25.09.2018 22:41 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nesauktu to par darbu, jo man sevis kopsana ir passaprotama.
Pirmkart, daudz udens ikdiena, veseliga partika. Nekada alkohola.
Man ir svarigi, lai ada un augums butu perfekta stavokli. Matus mazgaju katru vai katru otro dienu, regulari apmekleju frizieri, lai vienmer ir kopts skats.
Manikirs un pedikirs regulars. Ik dienas lietoju kopjoso kosmetiku. Dekorativo minimali, izcelu vien acis un lupas. Pec iedvesmas apmekleju spa un masazas.
25.09.2018 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man tas ir kā darbs, es no tā neiedvesmojos un neatpūšos. Bet arī neaizraujos, man ir žēl laika, godīgi. Agrāk vairāk ņēmos ap izskatu, bet tad man arī bija tikai 8h darbs un sports 1-2h nedēļā. Tagad dzīve ir daudz aizņemtāka un žēl tā laika, ko varu pavadīt strādājot, lasot, kaut kur braucot utt.
Šobrīd ikdienā es lietoju sejas krēmu no rīta un vakarā, uzkrāsoju uzacis, izķemmēju un/vai sasienu astē matus, mazgāju matus katru otro dienu, ik pārnedēļas nogriežu nagus, skujos aptuveni 2-3 reizes nedēļā. Ja nu galīgi laisks brīdis, tad arī nolakoju nagus un izraustu uzacis.
Sporta zāle 3-4x nedēļā pa 1,5h, bet to daru, lai būtu stipra, nevis skaistumam. Viss. Šad tad nopērku kādu apģērba gabalu.
25.09.2018 22:08 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vienīgais ar ko man asociējas "Darbs pie ārējā izskata" ir plastiskā ķirurģija vai sports, bet vienalga es tā arī nekad nevarēju saprast šo te teicienu un domu.
25.09.2018 21:51 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Tas, kas man tiešām palīdzēja tā kā ikdienā uzlabot pašapziņu ir pāriešana no brillēm un kontaktlēcām, jūtos daudz labāk.
Vēl, ko daru, ir matu taisnošana, jo netaisnoti izskatās patizli.
Pārējais jau tā kā nekas īpašs.
25.09.2018 21:29 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es gadiem ejot arvien vairāk tiecos uz minimālismu un vieglu attieksmi pret visu vizuālo pucēšanos un kosmētiskajiem līdzekļiem. Nē, nesaku, ka tā ir nobriešanas pazīme, drīzāk dzīvesveids kas man pašai sagādā vairāk prieka un miera :D
Agrāk katru reizi ieejot kosmētikas veikalā bija konkrēts "gribu to un gribu šito, varētu vēl to pamēģināt un tad vēl kaut ko", vannasistaba pārbāzta ar n-tajiem šampūniem, maskām, skrubjiem, lūpukrāsām un hailaiteriem... Tagad - tikai tie produkti kurus reāli lietoju, katrs vienā eksemplārā (jaunu pērku tikai beidzoties iepriekšējam), lietoju to, kas mani apmierina, nevis cenšos visu laiku meklēt jaunas lietas, vairs nav arī vēlmes stundu no rītiem krāsoties. Man galvenais ir tas, lai viss ir tīrs un kārtīgs. Necenšos izkopt kaut kādu konkrētu ģērbšanās stilu, novērtēju cilvēkus, kuriem tas patīk un lieliski izdodas, bet man pašai tas nav nozīmīgi.
25.09.2018 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Figuras izskats.. tam veltu uzmanibu varetu teikt 24h diennaktii... jo laiks sporta zale ir viens.. bet ir ari pareizi jaed tas nozime veikala japerk konkreti produkti, parsvara jaed majas gatavotu... edu 5x dienaa.. censos kartigi uzguleties 9-10h dienaktii..
protams pie ziskata varetu minet ari apgerbu utt
25.09.2018 19:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Ir veel viena lieta,kuru ieteiktu-noteikti samazinaat stress situaacijas!Ja cilveeks ir stresaa,to var redzeet sejaa uzreiz.
25.09.2018 18:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits