Nedienas ar apakšveļu H&M

 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Tāds besis. Vakar nopirku braleti un klāt paņēmu biksītes tās,kas nav saspraustas kopā,bet ir pa vienai. Atnāku mājās un skatos ka staklē balts traips,izskatās,ka kāds tās ir mērījis un vēl uz plikas pakaļas. Nu wdf kā tā var?tik pretīgi,izmetu ārā,bet nu jautājums- tās,kas ir strādajušas veikalos tiešām ļauj kāds mērīt apenes?nu kā tas var ienàkt prātā?!sabojàts garīgais riktīgi un tik pretīga sajūta,fui. Ne velti apakšveļu neņem atpakaļ higiēnas normu dēļ,a te kādam ļauj nest hn mērīt?!
23.09.2018 13:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja neļautu mērīt, nepirktu. Nu kad jau zina konkrētā veikala izmērus, tad jau ok, bet man nav vēlmes pirkt divus peldkostīmus S un M! Esmu apakšu mērījusi uz apakšveļas un plus tā uzlīme vēl bija un labi, ka tā - jo tas izmērs, kuru paņēmu laikot pie reizes, bija īstais, ne tas, par kuru nešaubījos tik ļoti. Cilvēkiem ir arī starpizmēri, kur tomēr jāsaprot, kurš labāks. Tāpat sasvīdis cilvēks velk augšiņu, nu jāskatās, ko ņem un jāmazgā mājās (lai gan daudzas to nedara, kā te bija diskutēts).
23.09.2018 18:30 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pagraaba saujaa riekstus (ne jau savus)

:-D:-D:-D
23.09.2018 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Es tiešām neiedomajos apskatīties jo nebija ne jausmas ka kāds var mērīt apenes pie tam uz plikas pakaļas.
Laikam viss jāsāk pasūtīt internetā,tas vismaz nāk no noliktavas un bez pīkstuļu atstātiem caurumiem,kas reāli velāk mazgājot paliek arvien lielāki un redzami,piem tam microfibre materiālam vai kokvilnai. Aj es centos arī baigi nepētīt,jo pašai jau besī,ka bez maz paranoja neko nopirkt nevaru,vnm ilgi domāju,liekas ka esmu pārāk sīkumaina,bet nu reāli tā arī ir,man nerādās,ka grūti kko nopirkt jo var uzrauties uz lūpu spīdumu,kuru kāda ir lietojusi vai to pašu dezi. Re ka nepārbaudīju,arī iegrābos,jo reāli,arī bieži preces jau veikalā ir ar izrautiem diegiem,šķībām šuvēm,nobružātas utt,tāpēc man grūti iepirkties,likās ka nav ko piesoeties,bet nu re man nerādās,kādi tik brīmumi nav. Tāpēc nepērku arī sveramos riekstus,cepumus utt,jo tā lāpstiņa kur citi tur,parasti ir iemesta iekšā,citi ar rokām ņem,pagaršo,nomet atpakaļ. Esmu redzējusi ka tās kas ver tās lūpenes vaļā,pamēģina bet kad pērk atkal paņem jaunu,nu wdf,tikko jaunu paņēmi,naher atpakaļ jāliek ja pati vien izmēģināji,un pie tam pie kopējām,kad kāda to nezin.
23.09.2018 18:17 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Jā, nesu pārdevējai nosmērētas vai saplēstas drēbes. Tālākās darbības jau no viņas atkarīgas. Citas cūcības gan nav gadījies redzēt.
23.09.2018 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Man ir bijis līdzīgi ar zeķubiksēm. Nopērk un vēlāk ierauga, ka purngalā caurums. Kāds vilcis ar gariem kāju nagiem.
23.09.2018 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Vispaar sii diskusija raisa jautaajumu - kaa jus rikojaties / vai riikotos - situaacijaa, kad rezetu kad kads ar preci cucigi izrikojas? Aizraditu, pateiktu pardevejam, apsargam?
Tagad domaju, vajadzeja man tam virietim pasai aizradit un tad vel pateikt darbiniecei. Ar tagadejo dzives skatijumu visticamak ta ari daritu.
23.09.2018 17:57 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Fuj, karteja diskusija, kas pierada, cik cilveki ir pretigi viens pret otru.
Man jau personiigi saumigi kaitina arii visas ar kosmetiku nosmeereetas drebes. Kaut kaadu baltu un TIIRU augsinu nupat jau ir neiespejami nopirkt..
Runajot par cuuciibam, man trakakais, ko redzeju bija Stockmann trakajas dienas - kad viens virietis (iespejams bezpajumtnieks spriezot pec koptela) pagraaba saujaa riekstus (ne jau savus), taa kaa paberzeja sauju un iesvieta atpakal kopeja grozaa (Stockmann parasti ir tie rieksti taados lielos grozos). Es biju pilniigaa sokaa, tas bija tik pretigi.. Toreiz ari aizgaju un pateicu to vienai to trako dienu darbiniecei. Diemzel es nezinu, vai tam bija kada sekojosa riciba (ar so domaju piemeram tos riekstus kur izmest - kurs gan gribetu ko tadu pirkt????)
23.09.2018 17:54 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Protams, ka tas ir nepatīkami un nehigēniski, bet acis ir pierē, lai skatītos. Apskati taču to pirkumu, pirms izdod naudu. Tik elementāri. Apakšveļu nekad mūžā neesmu mērījusi, zinu savus izmērus un pēc tiem arī skatos.
23.09.2018 17:52 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Fuj. Man reiz gadījās paņemt krekliņu, kurā kāda bija izšņaukusi degunu. Labi, ka to konstatēju pirms biju paspējusi uzvilkt.
Un Drogās vispār ir ļoti uzmanīgi jāskatās, kas tiek pirkts. Es redzēju kā sieviete paņem dezodorantu-rullīti no plaukta, iesmērē padusēs un noliek atpakaļ.
23.09.2018 17:43 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Par dažu sieviešu intelektu es nebrīnos kopš brīža, kad redzēju, ka Drogās pieaugusi sieviete (uz gadiem 40) atver nagu laku, uzkrāso uz viena naga, noliek atpakaļ un aiziet.
Vienreiz nopirku kleitu, atnācu mājās un konstatēju, ka kleitai paduses totāli ož pēc sviedriem. Bija nepatīkami.
.
Be nu neko tur darīt. Bieži vien kad kāds cilvēks paiet garām var just nepatīkam sviedru/ citu aromātu. Un ja tādi cilvēki staigā ikdienā apkārt, tad tādi arī laiko apģērbu/apavus un viņiem to aizliegt nevar.
.
Kronis visam reiz bija tad, kad pāris gadus atpakaļ redzēju, ka pārdevējas ar aizpiestiem deguniem nesa no pielaikošanas kabīnes laukā bikses. Izrādās kāds bija nokārtojies tajās.
23.09.2018 17:22 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Ak dievs, šodien tieši nopirku apenes, nedaudz slikti sametās :-D
23.09.2018 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Tur tā lieta,ka apenēm nav tā uzlīme,ir tikai peldkostīmu apakšām. Laikam būs jāuzraksta,bet baigi braukt atpakaļ uz Alfu un kasīties negribas,slinkums un arī tracinoši,tikai vēl vairāk pabojāšu garīgo
23.09.2018 17:08 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Daudzām apenēm staklē ir ielīmēta uzlīme. Tā teikt, cūku drošas:-D. Es vispār apakšveļu nemēru, arī krūšturus uz čuju pērku un visu mājās izmazgāju.
23.09.2018 16:57 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tiešām nepatīkami!
Man šķiet, ka apakšbikses nevajadzētu atļaut mērīt, citādi gudrākiem prātiem ienāk prātā tās mērīt uz kailas miesas.
Tavā vietā uzrakstītu sūdzību H&M.
23.09.2018 16:41 |
 
Reitings 2036
Reģ: 21.02.2015
Kā es varu zināt,man piestāv,der vai nē? Tās mēru tikai uz savām apenēm vai zeķubiksēm .

Ēm, acumērs? (t) Nekad nav ienācis prātā laikot apakšbikses vai peldkostīma apakšu... Ļoti labi saprotu, kas man derēs, tīri no skata vien
23.09.2018 16:01 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Šo problēmu var risināt pavisam vienkārši, ar pīkstuli sapīkstinot abas apeņu malas kopā un viss. Tā mēs darījām reserved. Šis gadījums ir tiešām pretīgi.
23.09.2018 15:58 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Jā,drogās neko nevar nopirkt,jo daudzām cūkām tiešām rokas niez,ka jāatver visas tušas,lūpenes un pat sejas maskas un roju ziepes vaļā,par spīti tam ka ir testeri,apbrīnojami cilvēki,reti ka kko var nopirkt kur kādas nav jau uz sevi izmēģinājis,bez maz jāprasa kai nes no noliktavas

tikai nevajag, Drogās un citviet testeru ir ļoti maz, es nezinu,tas speciāli vai kā, bet tikai dažiem toņiem izlikti testeri, wtf (e) ne reizi vien pati esmu vaļā taisījusi īstās lūpenes, lai notestētu,bet tās es atstāju kā testerus,lai citas var testēt, nevis nomaskēju par neattaisītu preci .
.
neattaisnoju, mērīt apenes uz plikas pežas ir kkas drausmīgs, bet tāpat neatbalstu apeņu nemērīšanu vispār. Kā es varu zināt,man piestāv,der vai nē? Tās mēru tikai uz savām apenēm vai zeķubiksēm .
23.09.2018 15:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
P.S. Interesants no Tevis droši vien būs arī turpmākais stāsts, kā šo jautājumu risināji ar hm.;) Tavs tēmas pieteikums un komentāri ir sulīgi uzrakstīti - pieļauju, ka turpinājums būs tikpat labs.:-P
23.09.2018 15:27 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu, un vnm pārbaudīt, pirms par kaut ko atdot savu naudu.

Vienmēr! Un ne jau tikai apakšveļu pērkot, jo diemžēl lielai sabiedrības daļai pieklibo personīgās higiēnas pamatzināšanas. Veikalus jau var izlamāt un kaut kādas pārbaudes ieviest, tāpat atradīsies kāds kas uz to visu uzspļaus (un ne tikai tēlaini), tādēļ atliek katram pašam sekot līdzi pirkumiem.
23.09.2018 15:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ne tikai pircēji ir dažādi, arī pārdevēji un viņu tiešie priekšnieki, un bosi tālu birojos un klientu apkalpošanas politika un tās realizācija praksē līdz ar to (un ne tikai hm) ir dažnedažādi. Tā ka šo jautājumu tiešām risināt ar to, kas pie tā vainīgs - attiecīgais veikals un tā vadība, un galvenie pašā augšā.
Nu, un vnm pārbaudīt, pirms par kaut ko atdot savu naudu.
23.09.2018 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!